Chelsea FC Anglie - Chelsea FC - Zprávy

Kanté zůstává na marodce Chelsea, nehraje už dva měsíce

Jeden z klíčových hráčů Chelsea a francouzské reprezentace N'Golo Kanté má před blížícím se mistrovstvím světa v Kataru stále potíže se zadním stehenním svalem. Jednatřicetiletý záložník se zranil v ligovém utkání proti Tottenhamu 14. srpna a od té doby nehraje.

AC Milán proti Chelsea, souboj gigantů se přesouvá na San Siro

Soutěž s názvem Liga mistrů má před sebou další očekávaný večer. Někdejší vítězové AC Milán a Chelsea FC stanou proti sobě a dějištěm bude tentokrát město módy. Situace se ve skupině E nepřehledně zamotává a duel dvou velikánů může mnohé napovědět. První zápas skončil jasnou výhrou Blues 3:0, ale odveta by měla být jiná.

Chelsea nedala Wolverhamptonu šanci

Chelsea potvrdila dobrou formu a zápas s Wolverhamptonem zcela ovládla. Blues se prosadili až na konci prvního poločasu, když se v nastaveném čase trefil Havertz. Domácí po přestávce pokračovali v dominantním výkonu a v 54. minutě přidal druhou branku Pulisic. V 89. minutě ještě výsledek pojistil Borja a Chelsea po dalším výborném výkonu vyhrála jednoznačně 3-0.

Chelsea by v zápase proti Wovles ráda navázala na výhru v Lize mistrů

Chelsea se v sobotu odpoledne utká na domácím hřišti s Wolverhamptonem Wanderers a bude usilovat o třetí výhru v řadě ve všech soutěžích. Blues minulý víkend v lize porazili 2:1 Crystal Palace, zatímco Wolves utrpěli porážku 2:0 na hřišti West Hamu, po které klub opustil trenér Bruno Lage.

Chelsea v zápase s AC dominovala, nakonec vyhrála o tři góly

Chelsea měla před zápasem s AC Milán pouze jeden bod a nutně potřebovala zvítězit. Hráči anglického celku předváděli od prvních minut pěkný fotbal a po prvním poločase zaslouženě vedli po brance Wesleyho Fofany. V druhé půlce domácí přidali v rychlém sledu další dva góly a po výborném výkonu získali tři body, které je posunuly na druhé místo, kde mají nyní stejně bodů jako jejich italský soupeř.

Chelsea chce první výhru proti zraněními kosenému AC

Chelsea se po více než dvaadvaceti letech opět postaví proti slavnému italskému klubu z Milána a bude doufat, že konečně prolomí negativní bilanci, která ji k Lize mistrů váže. V tomto ročníku totiž Chelsea stále čeká na tři body a ráda by je uhrála právě na domácí půdě stadionu Stamford Bridge v duelu s Rossoneri.

Chelsea v poslední minutě rozhodla

Crystal Palace v souboji londýnských celků prohrál v devátém kole Premier League s Chelsea 1:2. Domácí šli do vedení po gólu Odsonneho Edouarda, hosté však vývoj nejprve zásluhou Pierra-Emericka Aubameyanga vyrovnali a v poslední minutě rozhodl Conor Gallagher.

Malé londýnské derby – využije jej Potter jako odrazový můstek?

Program 9. kola anglické nejvyšší soutěže nabízí vedle North London derby také další souboj mezi londýnskými celky, na Selhurst Parku se totiž střetne domácí Crystal Palce s Chelsea. Klubový fotbal se na ostrovy vrací po dlouhé reprezentační přestávce, "Orli" hrají na domácím stadionu po více než měsíci.

Chelsea kvůli nevhodným zprávám ukončila smlouvu s obchodním ředitelem

Chelsea ukončila smlouvu s obchodním ředitelem Damianem Willoughbym, jenž působil v klubu teprve od začátku září. Londýnský celek vyhazov zdůvodnil tím, že Willoughby byl usvědčen z posílání nevhodných a obtěžujících zpráv.

Potter: Z výsledku jsme zklamaní, ale předvedli jsme dobrý výkon

Manažer Chelsea Graham Potter byl po domácí remíze 1:1 se Salcburkem zklamaný z výsledku, výkon týmu ale pochválil. Sedmačtyřicetiletý trenér si odbyl debut na lavičce "Blues" i v Lize mistrů, ani on ale nepomohl londýnskému celku k premiérové výhře v tomto ročníku milionářské soutěže.

Potterova premiéra na lavičce Chelsea vítězně neskončila

Premiéra na lavičce Chelsea Grahamu Potterovi nevyšla, domácí utkání v Lize mistrů proti rakouskému Red Bullu Salcburk skončilo remízou 1:1. Skóre otevřel na začátku druhé půle Sterling, v 75. minutě srovnal Okafor.

Potterova premiéra na lavičce Chelsea. Na Stamford Bridge dorazí nepříjemný Salzburg

Ve středu večer se v druhém kole základních skupin Ligy mistrů střetne londýnská Chelsea s rakouským Red Bullem Salzburg. Chelsea bude chtít co nejdříve zapomenout na prohru v Záhřebu, pomoct by jí v tom měl nový kormidelník na její lavičce, a to Graham Potter. Rakouský mistr by mohl naopak navázat na bodový zisk z utkání s AC Milán.

Odchodem z Chelsea jsem zdrcený, prohlásil odvolaný kouč Tuchel

Bývalý kouč Chelsea Thomas Tuchel prohlásil, že se v londýnském klubu cítil jako doma a odchodem je zdrcený. Německý trenér byl odvolán ve středu a nyní se ke konci u "Blues" poprvé veřejně vyjádřil.

Chelsea angažovala nového trenéra, stal se jím očekávaně Potter

Dlouho se Chelsea nemusela shánět po novém jméně na postu hlavního kouče. Stačilo jí jen několik málo hodin, aby zlákala na lavičku Grahama Pottera, musela ho každopádně vyplatit z konkurenčního Brightonu. V Londýně podepsal sedmačtyřicetiletý bývalý stratég švédského Östersundu či Swansea City smlouvu na pět let, nahradil tedy odvolaného Thomase Tuchela.

Chelsea se po porážce v Záhřebu rozloučila s manažerem Tuchelem

Chelsea včera neuspěla v Záhřebu, tamnímu Dinamu na úvod základní skupiny Ligy mistrů podlehla 0:1 a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Po příletu zpět do Londýna se nezaměstnaným stal manažer Thomas Tuchel, vedení s ním ukončilo spolupráci...