Chelsea FC Anglie - Chelsea FC - Zprávy

Manchester City opět zdolal Chelsea, v FA Cupu zvítězil 4:0

Manchester City rozstřílel ve třetím kole FA Cupu Chelsea 4:0. Svěřenci manažera Pepa Guardioly porazili londýnský celek za poslední dva měsíce potřetí a už podruhé v tomto týdnu.

Chelsea postrádá deset hráčů, trenér Potter takovou marodku ještě nezažil

Trenér Chelsea Graham Potter podle svých slov ještě nezažil, aby mu chybělo tolik zraněných fotbalistů. Po čtvrteční ligové porážce 0:1 s mistrovským Manchesterem City se marodka londýnského týmu rozrostla už na deset hráčů.

Chelsea ve šlágru kola nestačila na Manchester City

Chelsea v utkání provázela od začátku smůla a během prvního poločasu musela dvakrát střídat, když se krátce po sobě zranili Sterling a Pulišič. V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná, ale ani jeden z týmů nedokázal využít své šance. Hosté rozhodli v 63. minutě a zasloužili se o to střídající hráči. Grealish krásnou přihrávkou našel Mahreze a ten v ideální pozici uklidil míč do brány. Manchester City získal 3 body a stáhl náskok vedoucího Arsenalu na 5 bodů.

Chelsea představila posilu do obrany, přichází Badiashile z AS Monaco

Benoît Badiashile se vydává na první zahraniční angažmá, AS Monaco vymění za Chelsea FC. Dvojnásobný francouzský reprezentant vyjde Blues na 37 milionů eur...

Šlágr kola: Chelsea na svém hřišti přivítá silný Manchester City

Chelsea přivítá na Stamford Bridge ve čtvrteční bitvě, která uzavře program 19. kola Premier League, Manchester City. Svěřenci Grahama Pottera se naposledy museli smířit jen s bodem za remízu s Nottinghamem Forest a ztratili také hosté, když doma nedokázali porazit trápící se Everton.

Chelsea s Nottinghamem pouze remizovala

Blues předvedli v Nottinghamu velmi nevýrazný výkon a v 18. kole Premier League získali jenom bod. Hosté se sice dostali do vedení už v 16. minutě, kdy se po pěkné akci prosadil Sterling, ale v druhém poločase vyrovnal po rohovém kopu Serge Aurier. Nottinghamu se tak v domácím prostředí nadále daří a neprohrál zde již šest zápasů v řadě.

Nottingham se pokusí překvapit Chelsea

Blues se po reprezentační pauze vrátili na vítěznou vlnu a dobrý výkon budou chtít zopakovat proti Nottinghamu, který v minulém kole podlehl Manchesteru United.

James si obnovil zranění kolena, Chelsea nepomůže čtyři týdny

Až měsíc bude Chelsea chybět Reece James. Třiadvacetiletý obránce či záložník si v úterním vítězném utkání 17. kola anglické ligy s Bournemouthem (2:0) poranil koleno. "Blues" o tom informovali na svém webu.

Chelsea splnila roli favorita, Bournemouth zlomila už v první půli

Chelsea si v na Boxing Day v Premier League poradila na Stamford Bridge s Bournemouthem. Domácím fotbalistům se povedl zejména první poločas, kdy se se krátce po sobě prosadili Havertz a Mount. Po přestávce se utkání už spíše dohrávalo, a Blues si tak bez problému dokráčeli pro vítězství, díky kterému se posunuli na sedmé místo.

Chelsea restartuje soutěž s Bournemouthem

Chelsea hostí v utkání sedmnáctého kola Premier League Bournemouth. Londýnský velkoklub strávil pauzu vymezenou pro světový šampionát až na osmé příčce, a reorganizace tak zatím příliš úspěšná není. Cherries jsou čtrnáctí nedaleko sestupovým pozicím.

Výprava Francie bude pompézní

Francouzský prezident Emmanuel Macron vypraví do Dauhá speciální let s několika známými osobnostmi, které tak budou moci přihlížet finále světového šampionátu přímo z tribuny. Již dříve bylo avizováno, že ne palubě bude Paul Pogba, který k cestě dostal svolení od svého zaměstnavatele z Juventusu, a přidají se k němu také Presnel Kimpembe a N’Golo Kanté. Naopak nabídku na společnou anabázi odmítl z osobních důvodů Karim Benzema. Všichni tito francouzští reprezentanti se na MS v Kataru nepředstavili vlivem zdravotních problémů.

Macron poletí na finále, chce vzít s sebou i zraněné hráče. Vyhrajeme, myslí si slušný tipér

Francouzský prezident Emmanuel Macron bude sledovat finále světového šampionátu přímo z dějiště. O další návštěvě Kataru nejvyššího politického představitele Francie informovala média francouzská ministryně sportu Amélie Oudéaová-Castéraová. Ta zároveň dodala, že by Macron chtěl mít na palubě letadla tři hráče, kteří se turnaje nemohli účastnit vlivem zranění.

Broja si přetrhl kolenní vazy, sezona pro něho skončila

Hodně dlouhou pauzu před sebou má Armando Broja. Chelsea před několika dny sehrála přátelský zápas s Aston Villou a albánský útočník si z něho odnesl zraněné koleno, podrobné vyšetření pak potvrdilo nejčernější možné obavy...

Pulisic by o osmifinále přijít neměl

Zranění amerického útočníka Christiana Pulisice, který nedohrál úterní utkání mistrovství světa s Íránem, není vážné. O sobotní osmifinále s Nizozemskem by fotbalista Chelsea na šampionátu v Kataru přijít neměl.

Newcastle se veze na vítězné vlně, tentokrát to odnesla londýnská Chelsea

Newcastle hostil v 16. kole anglické ligy na svém domácím stadionu severolondýnskou Chelsea. Domácí udrželi 3 body doma po parádní trefě Josepha Willocka z 67. minuty. Newcastle byl po většinu zápasu lepší, výkon Blues opět potvrdil jejich slabou formu. Rozdílová byla hlavně pravá strana Newcastlu kde úřadovala dvojice Trippier-Almirón.