nenalezeny žádné články
05.04.2016 Everton prodloužil hostování Ledsona
Ryan Ledson si prodlouží své hostování v Cambridge United. Celek ze čtvrté nejvyšší anglické soutěže si 18letého záložníka zavázal až do konce probíhajícího ročníku. (transfermarketweb.com)
26.03.2016 Clarke odešel na hostování do Cambridge
Cambridge United bude pomáhat Max Clark. Mladý obránce Hullu City odešel na hostování do Cambridge United, který hraje čtvrtou nejvyšší anglickou soutěž. (transfermarketweb.com)
12.11.2015 Cambridge United povede Derry
Shaun Derry má nové manažerské angažmá. Bývalý záložník po březnovém odchodu z Notts County povede Cambridge United, které se nachází na 18. příčce League Two. (transfermarkt.de)
21.03.2014 Siegrist na hostování do Cambridge United
Benjamin Siegrist dočasně opouští Aston Villu, mladý švýcarský brankář byl na měsíc zapůjčen do Cambridge United. (transfermarkt.de)
13.07.2009 Cambridge je bez trenéra
Manažer Gary Brabin opustil tým Cambridge United. Dúvodem jsou prý špatné vztahy s klubovým vedením.
05.03.2007 Anglický talent míří do Liverpoolu
Liverpool by měl brzy podepsat smlouvu s Dannym Blanchettem. Teprve 19letý obránce Cambridge byl v minulých čtrnácti dnech na Anfield Road na výkonnostních testech a manažer Rafael Benitez s ním byl spokojen.
28.02.2005 Everton získal z Cambridge United nadějného brankáře Johna...
Everton získal z Cambridge United nadějného brankáře Johna Ruddyho. Teprve 18letý gólman byl rovněž v hledáčku klubů jako Manchester United, Arsenal, Liverpool, Middlesbrough, Newcastle nebo Celtic.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
07.08.Cambridge U. - Oxford Unitedinfo
Tabulka
 TýmZB
21.Charlton Athletic00
 Oxford United00
 Cambridge United00
 Milton Keynes Dons00
Další zápas
10.08.Cambridge U. - Swindon Towninfo