Klub

• ukončil kariéru

Články

Baník povolal k bojům o záchranu trenéra brankářů Baránka

Rok a půl nechytal prvoligový zápas, v klubu už měl funkci trenéra brankářů, nový kouč fotbalistů Baníku Radoslav Látal však sedmatřicetiletého veterána Víta Baránka přemluvil k úspěšnému návratu mezi tyče. Se zkušeným gólmanem v zádech Ostrava získala důležité tři body za výhru 1:0 v Hradci Králové.

I třetí místo by byl úspěch, tvrdí ostravský gólman Baránek

Přestože ostravští fotbalisté díky včerejší výhře 1:0 v Liberci bodově dostihli v ligové tabulce vedoucí Spartu, o titulu stále nahlas nehovoří. Brankář Vít Baránek o něm sice v koutku duše sní, ale za úspěch by po skončení sezony považoval i třetí místo.

Nečekaný návrat po osmi letech Baránka nerozhodil

Návrat do ostravského dresu v ligovém utkání se pro brankáře Víta Baránka po osmi letech narodil za nečekaných okolností. Do hry musel v 57. minutě ze střídačky místo zraněného Antonína Bučka a o šestnáct minut později inkasoval i jediný gól, kterým Brno vyrovnalo na 1:1.