Výška:188 cmVáha:83 kg
Pozice:brankář
Klub:ukončil kariéru

Baník povolal k bojům o záchranu trenéra brankářů Baránka

Rok a půl nechytal prvoligový zápas, v klubu už měl funkci trenéra brankářů, nový kouč fotbalistů Baníku Radoslav Látal však sedmatřicetiletého veterána Víta Baránka přemluvil k úspěšnému návratu mezi tyče. Se zkušeným gólmanem v zádech Ostrava získala důležité tři body za výhru 1:0 v Hradci Králové.
09.04.2012 | Aktuality | 43 komentářů

I třetí místo by byl úspěch, tvrdí ostravský gólman Baránek

Přestože ostravští fotbalisté díky včerejší výhře 1:0 v Liberci bodově dostihli v ligové tabulce vedoucí Spartu, o titulu stále nahlas nehovoří. Brankář Vít Baránek o něm sice v koutku duše sní, ale za úspěch by po skončení sezony považoval i třetí místo.
20.04.2010 | Aktuality | 120 komentářů

Nečekaný návrat po osmi letech Baránka nerozhodil

Návrat do ostravského dresu v ligovém utkání se pro brankáře Víta Baránka po osmi letech narodil za nečekaných okolností. Do hry musel v 57. minutě ze střídačky místo zraněného Antonína Bučka a o šestnáct minut později inkasoval i jediný gól, kterým Brno vyrovnalo na 1:1.
24.08.2009 | Aktuality | 20 komentářů
07.09.2009 Baránek je po artroskopii kolena
Fotbalisté Baníku Ostrava na nějaký čas přišli o gólmana Víta Baránka, který musel podstoupit artroskopii lehce poraněného kolena. Podle odhadu lékařů bude mužstvu chybět dva až tři týdny.
27.08.2009 Buček není fit, za Baník bude chytat Baránek
Nedělní ligový zápas v Českých Budějovicích odchytá za ostravské fotbalisty Vít Baránek, který v brance nahradí nedoléčeného Antonína Bučka. Ten utrpěl v pondělním duelu s Brnem otřes mozku a zatím zůstává v klidovém režimu.
25.06.2009 Baránek se vrací do Baníku Ostrava
Zkušený brankář Vít Baránek je překvapivou posilou Baníku Ostrava. Čtyřiatřicetiletý matador se dnes domluvil na přestupu ze Zlína, který sestoupil do druhé ligy, a měl by krýt záda pravděpodobné jedničce Antonínu Bučkovi. V Baníku by měl podepsat pětiletou smlouvu, která z něj zároveň udělá i trenéra gólmanů.
31.10.2008 Baránek tři týdny mimo hru
Zlínu bude přibližně tři týdny chybět Vít Baránek. Brankářská jednička má poraněná třísla.