Víctor Valdés Expres zprávy

18.04.201314:40

Barcelona Valdése prodávat nechce

Brankář Víctor Valdés má v plánu opustit Barcelonu a vyzkoušet novou výzvu, katalánský klub ovšem nemá v úmyslu ho po letošní sezoně prodávat a raději ho nechá za rok odejít jako volného hráče. "Prezident ho kontaktoval a dal mu na vědomí, že má stále otevřené dveře ohledně možné změny názoru. My dáváme přednost sportovním aspektům, spíše než ho prodat chceme nechat doběhnout jeho smlouvu až do konce," sdělil vice-prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu.

08.04.201315:28

Nemocný Valdés vynechal trénink

Na včerejším tréninku Barcelony vinou onemocnění chyběl Víctor Valdés, nemělo by se ale jednat o nic, co by 31letému brankáři zabránilo ve startu ve středeční odvetě Ligy mistrů proti PSG.

29.03.201322:58

Anži popírá nabídku za Valdése

Machačkala popřela informace, podle kterých podala nabídku za barcelonského brankáře Víctora Valdése. "Po několika zprávách spojujících klub s několika příchody, včetně toho Víctora Valdése, oznamujeme, že tyto informace nemají žádné opodstatnění," uvedlo vedení Anži na svém webu.

15.03.201318:15

Valdésův distanc zůstává v platnosti

Víctor Valdés si bude muset odsedět celý čtyřzápasový trest za vyloučení v nedávném ligovém El Clásicu. Barcelona totiž s odvoláním proti stopce neuspěla a zkušený brankář jí tak bude definitivně chybět v zápasech s Rayem, Celtou a Mallorcou. První čtvrtinu trestu si již odseděl minulý víkend proti Deportivu.

14.03.201313:32

Valdés zatím na nabídku čeká

Víctor Valdés neprodlouží smlouvu s Barcelonou a nejpozději po příští sezóny odejde, nabídku od jiných klubů ale zatím nemá. Prohlásil to brankářův agent Gines Carvajal, který tím reagoval na údajnou dohodu s brazilským São Paulem.

06.03.201313:29

Valdés dostal stopku na čtyři zápasy

Ve čtyřech ligových utkáních se musí Barcelona obejít bez Víctora Valdése. Zkušený brankář byl dodatečně potrestán za vyloučení v sobotním klání s Realem Madrid, poté co se terčem jeho nadávek stal rozhodčí Miguel Ángel Pérez Lasa.

01.02.201300:58

Valdés má dveře stále otevřené

Víctor Valdés má stále možnost změnit své rozhodnutí a zůstat v Barceloně, ačkoliv před pár dny proklamoval, že nehodlá prodloužit smlouvu. "Dveře má stále otevřené, pokud změní rozhodnutí dřív, než seženeme náhradu," uvedl prezident katalánského celku Sandro Rosell.

17.01.201322:46

Valdés smlouvu neprodlouží

Víctor Valdés má v Barceloně smlouvu na poslední rok a půl a vypadá to, že jednání o jejím prodloužení budou minimálně hodně zdlouhavá. "Jeho agenti dnes odpoledne na vzájemné schůzce informovali Barcelonu o jeho nezměnitelném rozhodnutí neprodloužit smlouvu a tím předejít diskuzím o budoucí výši platu," sdělil agentuře EFE brankářův zástupce, podle něhož by Valdés chtěl poznat "jiné kultury".

12.01.201322:11

Valdés zatím o smlouvě nejednal

Víctor Valdés má v Barceloně smlouvu jen do konce příští sezóny, o jejím prodloužení ale navzdory spekulacím zatím nejednal. "Ještě jsme si s vedením Barcelony nesedli. Až nám dají vědět, tak jednat začneme, kdykoliv Barça řekne," uvedl brankářův agent Gines Carvajal.

19.12.201221:17

Barcelona si pojistí i Valdése

Barcelona si po Xavim, Messim a Puyolovi chce pojistit dalšího hráče základní sestavy, nový kontrakt by měl v dohledné době dostat i brankář Víctor Valdés.

19.08.201217:16

Valdés a Del Horno čelí obvinění

Brankář Víctor Valdés z Barcelony a bývalý obránce Chelsea Asier del Horno čelí obvinění z podvodu. Oba fotbalisté podle španělských médií údajně zfalšovali doklady, že složili kapitánské zkoušky potřebné k řízení jachet. Valdés s Del Hornem se na podvodu měli podílet s další stovkou lidí. Třicetiletý brankář, který byl jako náhradník u triumfu Španělska na nedávném mistrovství Evropy, jakékoli provinění striktně popřel.

01.05.201222:28

Barcelona zřejmě bez tří hráčů

Alexis Sánchez přijde o zítřejší duel s Málagou, útočníka Barcelony vyřadilo ze hry zranění levé nohy. Hrát stále nebude ani Gerard Piqué, který stále odpočívá po menším otřesu mozku ze zápasu s Chelsea, nejistý je pak start brankáře Víctora Valdése kvůli chřipce.

16.02.201218:39

Valdés se obhajoby titulu nevzdává

Barceloně se letos nedaří v domácí soutěži a na vedoucí Real Madrid již ztrácí deset bodů, Víctor Valdés ale boj o titul za rozhodnutý nepovažuje. "Z venkovních hřišť nevozíme dobrý výsledky a kvůli tomu máme takovou ztrátu. Ale nyní se nesmíme vzdávat, musíme stále věřit a vítězství přijdou. Stále si myslím, že můžeme ligu vyhrát," řekl brankář katalánského klubu.

16.01.201208:24

Barceloně skončila rekordní série

Barcelona včera večer ve španělské lize inkasovala na svém hřišti poprvé po 1151 minutách a skončila tak její rekordní série v neprůstřelnosti. Brankáře Víctora Valdése, který doma naposledy lovil míč ze sítě v dubnu proti Almeríi, hned dvakrát překonali hráči Betisu, Barcelona však přesto vybojovala výhru 4:2.

04.01.201215:03

Valdes a Messi mají chřipku

Barceloně nebudou v dnešním pohárovém utkání s Osasunou k dispozici brankář Victor Valdes a útočník Lionel Messi, oba hráči mají chřipku.

07.11.201111:24

Série Valdése skončila

Víctor Valdés už nepřidá další minuty ke svému rekordu v neprůstřelnosti mezi brankáři Barcelony. Hodnota rekordu španělského brankáře se včera zastavila na 896 minutách, než na něho v zápasu v Bilbau povedenou střelou vyzrál záložník Ander Herrera.

11.09.201113:18

Valdés rekordmanem Barcelony

Víctor Valdés se včera stal novým rekordmanem Barcelony v počtu startů mezi brankáři. Valdés v San Sebastianu nastoupil ke svému 411. utkání za katalánský klub, o jeden start tak překonal současného sportovního ředitele Andoniho Zubizarretu.

30.08.201120:48

Valdés vyrovnal Zubizarretův rekord

Victor Valdés se brzy stane novým rekordmanem Barcelony, a to v počtu odchytaných utkání. 29letý brankář včera proti Villarrealu nastoupil ke svému 410. duelu za katalánský klub, čímž vyrovnal počin Andoniho Zubizarrety. Ten v Barceloně nyní pracuje jako sportovní ředitel.

09.05.201119:48

Valdes vyhlíží titul

Barcelona se může už ve středu radovat z dalšího španělského titulu, Kataláncům stačí přivést ze hřiště Levante jediný bod. "Potřebujeme bod, který také chceme získat, je to jen na nás. Za to, jak jsme celou sezonu hráli, si titul plně zasloužíme," říká barcelonský brankář Victor Valdes.

25.04.201120:09

Valdes žádá o klid

Barcelonu čeká ve středu už třetí klání s Realem Madrid, tentokrát na jeho půdě v úvodním semifinále Ligy mistrů. Předchozí dva zápasy Kataláncům mnoho radosti nepřinesly. "Musíme zvolit správnou taktiku a být psychicky připraveni, víme, co se proti Realu může stát. Máme tým plný šampionů, zachováme chladnou hlavu a postoupíme," prohlásil brankář Victor Valdes.