Rudolf Skácel Expres zprávy

19.02.201117:31

Skácel vyrovnal na 1:1

Rudolf Skácel si na své konto připsal již devátou trefu v letošní sezoně skotské nejvyšší soutěže, český záložník v nastavení první půle srovnal stav zápasu mezi Hearts a Dundee United na 1:1.

29.01.201117:03

Skácel dostal Hearts do vedení

Rudolf Skácel se ve skotské nejvyšší soutěži znovu zapsal mezi střelce, český fotbalista ve službách Hearts se již ve třetí minutě trefil do sítě St. Johnstonu.

14.01.201110:45

Skácel nemůže hrát

Hearts budou ve víkendovém utkání proti Dundee postrádat Rudolfa Skácela. Český záložník stále nepřekonal problémy s lýtkem.

28.12.201015:00

Skácel má problémy s lýtkem

Hearts možná bude v zítřejším utkání se St. Mirrenem chybět Rudolf Skácel, český fotbalista má problémy s lýtkem.

11.12.201017:45

Skácel se dvakrát trefil

Hearts vedou nad Aberdeenem 5:0 a významný podíl na tom má Rudolf Skácel. Český záložník vstřelil druhou a čtvrtou branku domácích.

20.11.201014:38

Skácel poslal Hearts do vedení

Rudolf Skácel se znovu zapsal do listiny střelců skotské nejvyšší soutěže, český fotbalista ve službách Hearts ve 32. minutě otevřel skóre zápasu s Hamiltonem, když překonal svého krajana Tomáše Černého.

23.10.201017:54

Skácel vstřelil hattrick

Rudolf Skácel zažil zřejmě nejúspěšnější zápas v dresu Hearts. V utkání proti St. Mirren vstřelil hattrick a po jeho brankách v 2., 24. a 90. minutě vyhrál jeho tým 3:0.

02.10.201014:25

Skácel se poprvé trefil

Rudolf Skácel vstřelil hned ve druhém utkání za Hearts branku. Dnes proti Rangers poslal svůj tým ve 12. minutě do vedení 1:0.

21.10.200909:44

Skácel může v pondělí hrát

V pondělním utkání Gambrinus ligy proti Olomouci může za Slavii Praha nastoupit Rudolf Skácel. Sešívaní už obdrželi transferkartu nové posily.

25.06.200918:15

Skácel do Mnichova 1860?

Rudolf Skácel by se mohl vrátit do Německa, kde už působil v dresu Herthy BSC. O angažování českého záložníka uvažuje druholigový TSV Mnichov 1860.

13.12.200818:55

Skácel body netrefil

Rudolf Skácel dnes zaznamenal první gól sezóny za Southampton, na body ale nestačil. Domácí Burnley rychle vedlo o tři branky, Southampton dokázal reagovat jenom dvěma brankami.

26.11.200809:07

Černý vychytal vítězství Q.P.R.

Queen's Park Rangers porazili v úterý v utkání druhé anglické ligy Charlton 2:1. Brankář Radek Černý inkasoval pouze po střele Racona ze 30. minuty, domácím však tři body zajistily přesné trefy útočníka Blackstocka. Celý zápas odehrál v dresu Southamptonu Rudolf Skácel, ale on ani jeho spoluhráči se proti obraně Plymouthu neprosadili. Záložník Readingu Marek Matějovský tentokrát zůstal celý zápas v Cardiffu na lavičce náhradníků.

23.10.200813:14

Kouč pochválil Skácela

Rudolf Skácel si v úterý odbyl premiéru za Southampton, když přispěl k bezbrankové remíze se Sheffieldem United. Trenér Saints Jan Poortvliet dosud českého záložníka opomíjel, při prvním startu Skácel nezklamal. "Rudi je zkušený profesionál, i když častěji hrál obránce, odvedl dobrou práci," prohlásil Poortvliet.

21.08.200816:03

Skácel se trápí, navíc se zranil

Mizerný start do nové sezony prožívá Rudlf Skácel. Český reprezentant se nedokázal prosadit do prvního týmu Southamptonu a hraje za rezervu. Nyní si navíc poranil nohu a čeká ho nucená přestávka.

16.07.200814:41

Skácel na cestě do Ipswiche

Rudolf Skácel my měl brzy přestoupit ze Southamptonu do Ipswiche. Že je transfer na dobré cestě, potvrdil i hráčův manažer Pavel Zíka.

08.07.200819:20

Skácel do Ipswiche?

O záložníka Rudolfa Skácela, který na jaře hostoval ze Southamptonu v Hertě Berlín, se podle anglických médií zajímá Ipswich. Southampton za českého reprezentanta údajně požaduje jeden milión liber.

19.05.200820:48

Pudil je zraněný, nahradí ho Skácel

Dnešní vyšetření odhalilo u záložníka Slavie Daniela Pudila zlomeninu záprstní kůstky, česká reprezentace tak pro Euro ztratila dalšího muže. Trenér Karel Brückner místo něho povolal Rudolfa Skácela z Herthy Berlín, ten se k týmu připojí hned zítra a nebude chybět na soustředění v Rakousku.

12.04.200816:33

Premiérová Skácelova trefa

Rudolf Skácel dal svou první branku za Herthu Berlín, český záložník v dnešním bundesligovém utkání rozvlnil síť Bochumi.