Celé jméno:Radoslav Zabavnik
Národnost: Slovensko
Datum narození:16.09.1980
Výška:183 cmVáha:77 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Slovensko3022320000400
Reprezentační kariéra hráče
 

Zabavník by se mohl vrátit do Žiliny

O návrat na soutěžní trávníky usiluje Radoslav Zabavník. Slovenský obránce v minulosti hrával za Mainz nebo Spartu a aktuálně je od odchodu ze Sandhausenu přes rok bez angažmá. V tuto chvíli je ve hře působení v Žilině, pokud si nevyslouží smlouvu, pověsí kopačky na hřebík...  
09.11.2015 | Aktuality | 95 komentářů
 

Zabavník v Mainzi končí. Alternatívou i Slovensko

Radoslav Zabavník je bojovník na pohľadanie. Aj keď ostatné mesiace mu nepriali a s formou si občas nepotykal, stále patril medzi dôležitú súčasť obrany mužstva. Po skončení sezóny si však musí hľadať nový klub. Ak sa mu to nepodarí, nevylučuje i návrat do Košíc či Žiliny.  
23.05.2013 | Aktuality | 27 komentářů
 

Zabavník měl po srážce otřes mozku

Radoslav Zabavník v dresu Mainzu minulý zápas proti Fortuně Düsseldorf nedohrál. Důvodem byla srážka s protihráčem, po které byl na patnáct minut mimo a nic si nepamatoval. Lékaři konstatovali otřes mozku, ale slovenský obránce by měl být v pořádku už na konci tohoto týdne...  
06.03.2013 | Aktuality | 4 komentáře
21.08.2014 Zabavnik končí v Sandhausenu
Druholigový německý Sandhausen ukončil po vzájemné dohodě smlouvu s Radoslavem Zabavnikem. Ten přišel do SVS na začátku minulé sezóny, ale vinou zranění neodehrál jediný soutěžní zápas. (sport1.de)
04.12.2013 Zabavník zůstává mimo hru
Sandhausen dnes čeká pohárové utkání ve Frankfurtu, kde se druholigový celek musí obejít bez Radoslava Zabavníka. Slovenský obránce se stále nedal dohromady po zranění nohy. (profutbal.sk)
20.11.2013 Sandhausen přišel o Zabavníka
Radoslav Zabavník bude chybět Sandhausenu v pátečním duelu s Paderbornem, slovenského obránce vyřadilo ze hry nespecifikované zranění nohy.
29.06.2013 Zabavník bude hrát za Sandhausen
Radoslav Zabavník bude po odchodu z Mainzu hrát druhou německou ligu, slovenský obránce podepsal dvouletý kontrakt se Sandhausenem.
09.05.2013 Mainz se rozloučí s trojicí hráčů
Po Janu Kirchhoffovi (Bayern) a Andreasi Ivanschitzovi z Mainzu po sezóně odejdou další tři hráči. Vedení falckého klubu nepočítá s chorvatským útočníkem Ivanem Klasnićem, slovenským bekem Radoslavem Zabavníkem a záložníkem Marcem Caligiurim.
04.04.2013 Mainz vítá zpět kvarteto hráčů
Hned čtyři hráči se vrátili do tréninku Mainzu, marodku opustili Marco Caligiuri, Radoslav Zabavník, Júnior Díaz a Nikita Rukavytsya.
13.03.2013 Mainz trénuje bez pěti hráčů
Bez pěti hráčů se na utkání v Hoffenheimu připravuje Mainz. Nejrůznější zdravotní problémy mají obránci Niko Bungert, Júnior Díaz, Radoslav Zabavnik a záložníci Nikita Rukavytsya s Marcem Caligiurim.
05.03.2013 Zabavník by rád novou smlouvu
Radoslav Zabavník má v Mainzu smlouvu jenom do konce sezony a bude čekat na to, jaká budoucnost ho čeká. "Já bych určitě rád zůstal v Mainzu, jsem zde spokojený," má jasno slovenský obránce.
04.03.2013 Zabavník má lehký otřes mozku
Radoslav Zabavník nebude v dobrém vzpomínat na včerejší utkání v Düsseldorfu. Jeho Mainz na půdě nováčka remizoval 1:1, slovenský obránce navíc v závěru první půle musel střídat vinou lehkého otřesu mozku.
25.01.2013 Mainz znovu i se Zabavníkem
Mainzu je znovu k dispozici Radoslav Zabavník, slovenský obránce po pěti týdnech doléčil zranění paty a bude připraven nastoupit k utkání proti Fürthu.
Další expres zprávy