Morávek již trénuje

Český záložník Schalke 04 Jan Morávek se po zotavení ze zranění podkolenní šlachy vrátil k tréninku.

14.07.201122:34

V přípravě se trefili Morávek i Holenda

V přípravném utkání mezi fotbalisty Schalke a Machačkaly se gólově prosadili záložník německého klubu Jan Morávek i útočník ruského celku Jan Holenda. Bundesligové mužstvo v rakouském Bad Waltersdorfu zvítězilo 3:1. Člen reprezentační jednadvacítky Morávek, který se do Schalke vrátil po ročním hostování v Kaiserslauternu, nastoupil do druhého poločasu a dvě minuty před koncem uzavřel skóre. Holenda odehrál jen úvodní pětačtyřicetiminutovku, během níž vyrovnal na 1:1.

12.02.201120:23

Morávek zajistil Kaiserslauternu bod

Jan Morávek se výrazně zapsal do dějin dnešního zápasu mezi Kaiserslauternem a Borussií Dortmund. Český záložník v nastavení srovnal na 1:1 a zajistil tak Kaiserslauternu cenný bod.

22.01.201116:53

Druhý zápas, druhý Morávkův gól

Záložník Kaiserslauternu Jan Morávek má vstup do jarní části Bundesligy jako hrom. Dnes se podruhé v řadě trefil, když v zápase svého týmu proti Bayernu Mnichov snižoval v 62. minutě na 1:2.

16.01.201118:59

Morávek vyrovnal

Český záložník Jan Morávek vyrovnal v 51. minutě bundesligového zápasu mezi jeho K'lauternem a Kolínem na 1:1.

20.12.201011:57

Morávek nemá zlomenou ruku

Obavy se nepotvrdily, Jan Morávek si v utkání proti Brémám nezlomil ruku, končetinu má jen silně naraženou. Trenér Kaiserslauternu Marco Kurz očekává, že bude český záložník připraven nastoupit k zítřejšímu pohárovému utkání proti Koblenzu.

27.11.201017:17

Morávek potupil Schalke

Jan Morávek z Kaiserslauternu vstřelil v německé lize branku do sítě Schalke. Český záložník zvyšoval v 88. minutě na 5:0.

23.10.201016:06

Morávek otevřel skóre

Jan Morávek otevřel skore zápasu mezi Freiburgem a Kaiserslauternem. Hosté po jeho trefě z osmé minuty vedli, avšak ve 36. minutě vyrovnal Cissé. Pro Morávka je to premiérová branka v této sezoně.

25.08.201014:56

Morávek přijde o zápas proti Bayernu

Jan Morávek přijde o páteční bundesligové utkání proti Bayernu. Český záložník Kaiserslauternu si při tréninku poranil sval na noze. Tým nováčka nejvyšší soutěže se přitom na úvodní domácí zápas proti mistrovskému celku pečlivě připravuje a stadion už je několik týdnů vyprodán.

31.07.201018:36

Morávek se v přípravě trefil

Jan Morávek, který je v bundesligovém Kaiserslauternu na hostování ze Schalke, se v dnešním přátelkém zápase podílel jednou brankou na výhře svého týmu 3:1 proti francouzskému Auxerre, když ve třiadvacáté minutě otevíral skóre.

29.06.201008:52

Morávkovo hostování není uzavřeno

Dvacetiletý český fotbalista Jan Morávek se nezúčastnil zahájení přípravy Hannoveru na novou sezonu. Podle agentury DPA ještě není avizované hostování mladého záložníka ze Schalke definitivně dotaženo. Trenér Hannoveru Mirko Slomka řekl, že sportovního ředitele klubu Jörga Schmadtkeho ještě čekají s Morávkem závěrečná jednání. "Má více možností. Nejpozději do středy padne rozhodnutí," uvedl Slomka.

11.06.201012:09

Rosenthal přestupuje do Freiburgu

Jan Rosenthal po deseti letech opouští Hannover a od nové sezóny bude působit ve Freiburgu, který za něj do Dolního Saska poslal částku kolem půl milionu eur. Odchod tohoto záložníka by měl brzy vykompenzovat příchod Jana Morávka ze Schalke.

31.05.201009:58

Morávek na hostování do Hannoveru?

Jan Morávek se za rok působení v Schalke 04 příliš neprosadil a pravděpodobně klub dočasně opustí. Český záložník by mohl hostovat v Hannoveru, který o něj má zájem podle dnešního vydání deníku Kicker.

17.05.201013:12

idnes.cz: Morávek do PSV

Podle serveru iDnes.cz odejde Jan Morávek v příští sezóně hostovat ze Schalke do PSV Eindhoven.

idnes.cz
12.12.200920:04

Morávek pojistil vedení Schalke

Jan Morávek si připsal svůj druhý bundesligový gól, kterého znovu docílil bezprostředně po svém příchodu na hřiště. Český záložník střídal v 71. minutě a minutu nato už slavil po tečované střele, díky níž poslal své Schalke do vedení 2:0 v Brémách.

21.11.200917:24

Morávek pečetil výhru Schalke

Jan Morávek se podruhé v sezoně objevil na hřišti v ligovém zápase prvního týmu Schalke a svůj start ozdobil gólem. Český záložník v závěru pečetil výhru svého týmu nad Hannoverem 2:0.

29.08.200916:50

Morávek si na debut ještě počká

Jan Morávek si musí ještě počkat na svůj debut za Schalke. Český záložník před dnešním duelem s Freiburgem usedl na lavičku náhradníků, Schalke ale po první půli prohrávalo 0:1 a trenér Felix Magath o přestávce využil všechny možnosti ke střídání. Na Morávka se nedostalo.

16.06.200914:08

Morávek se upsal Schalke na čtyři roky

Fotbalový záložník Jan Morávek definitivně přestupuje z Bohemians 1905 do německého týmu Schalke 04, s nímž dnes podepsal čtyřletou smlouvu. ČTK o tom informoval ředitel vršovického klubu Lukáš Přibyl. Kluby se dohodly, že přestupovou částku nezveřejní, podle zákulisních informací zaplatí bundesligový celek za jednoho z nejtalentovanějších českých hráčů okolo 70 milionů korun.

02.06.200916:04

Dovalil musí dělat změny

Trenér české jednadvacítky Jakub Dovalil musel udělat první změny v nominaci na kvalifikační zápas ME proti San Marinu. Z nejrůznějších důvodů budou chybět Milan Černý ze Slavie, Jan Morávek z Bohemians 1905, Marek Štěch z West Hamu United a otazník visí i nad startem Martina Zemana ze Sparty. Místo nich Dovalil povolal Jana Hanuše ze Sparty Krč, Lukaše Marečka z Brna a Jiřího Valentu z Jablonce.

15.05.200920:55

Bohemians 1905 se vrací do první ligy

Fotbalisté Bohemians 1905 se po roce stráveném ve druhé lize vracejí znovu do nejvyšší soutěže. Rozhodla o tom jejich dnešní výhra v duelu 27. kola na hřišti třetí Jihlavy 1:0, kterou zařídil záložník Jan Morávek. "Klokani" tři kola před koncem druhé ligy mají před Jihlavou už čtrnáctibodový náskok a jistotu, že je nikdo z konkurentů z postupových míst už nesesadí.