0
0

Články

České Budějovice získaly z Plzně nastálo Daňka a Rýdela

Dynamo České Budějovice získalo nastálo brankáře Michala Daňka a záložníka Filipa Rýdela, oba hráči v klubu v minulé sezoně hostovali z Plzně. Zůstat by v jihočeském klubu mohli také Jakub Řezníček z Mladé Boleslavi a trnavský Jaroslav Machovec.

Prohráli jsme si to sami, řekl Rýdel k porážce s Kroměříží

Na fotbal bez myšlenky doplatili hráči Zbrojovky Brno, kteří v prvním čtvrtfinále domácího poháru podlehli 1:2 třetiligové Kroměříži. "Je to naše chyba, jak jsme k zápasu přistoupili. Kroměříž hrála dobře. Zápas jsme si ale prohráli sami hrou, kterou jsme předváděli hlavně v prvním poločase," uvedl Filip Rýdel.

Rýdel oslavil gólem jubileum

Lépe si brněnský záložník Filip Rýdel oslavu svého jubilejního stého ligového zápasu ani nemohl představit. Jednak se mu podařilo konečně porazit Sigmu Olomouc, s kterou je takřka spjatý pupeční šňůrou, neboť v tomto klubu fotbalově vyrostl. A v 63. minutě vstřelil branku, na kterou asi dlouho nezapomene.