Celé jméno:Daniele De Rossi
Národnost: Itálie
Datum narození:24.07.1983
Výška:183 cmVáha:83 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:0
Klub:Boca Juniors (ARG)
Aktuální statistiky v klubu Boca Juniors (ARG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
žádné statistiky nejsou k dispozici
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie866806175001302
Itálie "21"53522000100
Itálie "OH"43051000300
Reprezentační kariéra hráče
 

De Rossi si splnil sen, zahraje si za Bocu Juniors

Boca Juniors oznámila příchod Daniela De Rossiho. Bývalý italský reprezentant po 18 letech opustil mateřský AS Řím a se svým novým klubem podepsal roční kontrakt...  
26.07. | Aktuality | 108 komentářů
 

De Rossi bude pokračovat v kariéře, jeho příchod dolaďuje Boca Juniors

Daniele De Rossi bude pravděpodobně pokračovat ve své aktivní kariéře. Se zkušeným záložníkem se nedávno rozloučilo vedení AS Řím a dle médií se fotbalista chystal pověsit kopačky na hřebík, nakonec ale změnil názor a schyluje se k jeho angažmá v argentinské Boce Juniors...  
20.07. | Aktuality | 55 komentářů
 

De Rossi opustí po sezoně AS Řím. Kariéru ale ještě nekončí

AS Řím se po této sezoně rozloučí s další legendou. Klub opustí pětatřicetiletý kapitán Daniele de Rossi. Záložník hrál za Giallorossi od roku 2000. V kariéře ještě plánuje pokračovat, ovšem v zahraničí.  
14.05. | Aktuality | 201 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
21.09. De Rossi bude chybět Boce Juniors
Boca Juniors bude postrádat Daniela De Rossiho. Bývalá dlouholetá opora AS Řím je na marodce se zraněním stehenního svalu a s jistotou vynechá zápas se San Lorenzem. (football-italia.net)
14.08. De Rossi skóroval za Bocu Juniors
Boca Juniors vypadla v domácím poháru s Almagrem, čemuž nezabránil ani gól Daniela De Rossiho. Dlouholetá opora AS Řím se ve svém novém působišti prosadila hned při premiéře. (lequipe.fr)
29.07. De Rossi zná datum svého debutu
Boca Juniors by měla brzy využít Daniela De Rossiho. Zkušený záložník si má odbýt premiéru 14. srpna v Copa Argentina proti Almagru. (football-italia.net)
25.07. De Rossi podstoupil lékařskou prohlídku
Nezbytnou lékařskou prohlídku před svým přestupem do Bocy Juniors podstoupil Daniele De Rossi. Bývalý kapitán AS Řím má s argentinským velkoklubem podepsat roční kontrakt. (football-italia.net)
17.07. De Rossi prý podepíše Boce Juniors
Daniele De Rossi stále váhá, jak naloží se svou další budoucností. Zkušený záložník byl odejit z AS Řím a uvažoval o ukončení aktivní kariéry, podle posledních zpráv si ovšem toto rozhodnutí rozmyslel, nejpravděpodobnější variantou nyní má být angažmá v argentinské Boce Juniors. (Gianluca Di Marzio)
06.07. De Rossi prý bude pomáhat Mancinimu
Daniele De Rossi se podle posledních zpráv rozhodl ukončit aktivní kariéru a věnovat se trenérské práci. Zkušeného záložníka nechalo odejít římské AS a zájem o něho následně měly Boca Juniors, Fiorentina nebo týmy ze zámořské MLS, nakonec se ale De Rossi má stát členem týmu trenéra italské reprezentace Roberta Manciniho. (sport-express.ru)
06.07. De Rossi prý pověsí kopačky na hřebík
Daniele De Rossi se podle posledních informací rozhodl ukončit aktivní kariéru. Se zkušeným záložníkem se nedávno rozloučilo vedení AS Řím a o hráče následně byl zájem, sám De Rossi si ovšem žádnou nabídku nevybral. (football-italia.net)
28.06. De Rossi by mohl posílit Fiorentinu
Zkušený záložník Daniele De Rossi, který se na konci minulé sezony rozloučil s AS Řím, by mohl nastupovat za Fiorentinu. Hovoří o tom spekulace z Itálie. Původně se předpokládalo, že 35letý De Rossi dohraje kariéru buď v Argentině, nebo ve Spojených státech. V posledním týdnu ale vyšlo najevo, že nejspíš zůstane v Itálii. (football-italia.net)
24.06. De Rossi se prý rozhodl zůstat v Itálii
Daniele De Rossi na závěr kariéry odchází z AS Řím a podle informací Sky Sport Italia se nakonec rozhodl zůstat v Serii A. Zkušený záložník zavrhne angažmá v argentinské Boce Juniors, stejně jako stehování do Los Angeles FC nebo Los Angeles Galaxy. (football-italia.net)
23.06. De Rossi trenérem italské "21"?
Italská reprezentace zřejmě bude hledat nového kouče, kterým by se údajně mohl stát Daniele De Rossi. Dlouholetá opora AS Řím chce sice ještě pokračovat v aktivní kariéře, ovšem podle posledních zpráv je ve hře i možnost, že se nebude stěhovat za exotickým angažmá, načež u kormidla italské jednadvacítky nahradí Gigiho Di Biagia. (football-italia.net)
Další expres zprávy