Adam Hloušek už za Zlín hrát nebude. Zadlužený bývalý český reprezentant, jenž na všech pohledávkách má závazky ve výši 21 milionů korun, kvůli zdravotním problémům nemůže hrát, proto mu byla pozastavena smlouva, která po sezoně vyprší.

isport.cz
10.08.202015:54

Hloušek se vrátil do Kaiserslauternu

Kaiserslautern po devíti letech znovu přivítal Adama Hlouška. Bývalý český reprezentant se do třetiligového klubu vydává na roční hostování s opcí z Viktorie Plzeň, kde se během uplynulého ročníku neprosadil.

fck.de
21.09.201923:23

Hloušek má zlomený nos

Bolestivé zranění si z v Českých Budějovicích odnesl plzeňský obránce Adam Hloušek. Domácí útočník Ivan Schranz ho v 70. minutě trefil kopačkou do hlavy a způsobil mu zlomeninu nosu. Hloušek, který v 64. minutě vystřídal Jana Kovaříka, tak na trávníku příliš dlouho nepobyl. V 74. minutě jej musel vystřídal Ondřej Mihálik. Schranz za svůj faul dostal žlutou kartu.

ČTK
05.09.201915:57

Plzeň podporuje dárcovství kostní dřeně

Dva roky bude ulice Plzně brázdit na linkách MHD tramvaj podporující Nadaci pro transplantaci kostní dřeně, která spravuje v Plzni založený Český národní registr dárců dřeně. Nadaci se rozhodl podpořit klub Viktoria Plzeň, který za víc než půl milionu korun, utržených při dražbě fotbalových dresů, zaplatil venkovní i vnitřní polepení tramvaje nápisy a logy klubu i nadace, tvářemi hráčů a informacemi o možnosti vstupu do registru dárců. Z hráčů prvoligového týmu je v registru dárců dřeně zapsáno 99 procent lidí, dnes do registru přímo v tramvaji vstoupili také nováčci týmu Ondřej Mihálik a Adam Hloušek. Registr, který vznikl v Plzni v roce 1992, eviduje nyní 90.000 aktivních dárců, kteří jsou ochotni v případě potřeby kdykoliv a komukoliv s leukémií či jinou poruchou krvetvorby darovat kostní dřeň. "Naším cílem je mít 100.000 dárců, rádi bychom toho dosáhli do konce příštího roku," řekl ČTK vedoucí lékař registru a primář hematologicko-onkologického oddělení Fakultní nemocnice Plzeň Pavel Jindra.

ČTK
21.12.201809:50

Hloušek přispěl k výhře Legie Varšava

Legia Varšava včera vyhrála 3:2 na půdě Zagłębie Sosnowiec a svůj podíl na tom měl i Adam Hloušek. Český obránce odehrál celé utkání, v 84. minutě navíc vyrovnával na průběžných 2:2.

18.04.201822:31

Hloušek si vstřelil vlastní gól

Adam Hloušek si v pohárovém zápase Legie Varšava s Górnikem Zabrze vstřelil v 56. minutě vlastní branku, která hosty poslala do vedení. Jeho týmu se ale nakonec podařilo utkání otočit v sedmé minutě nastavení na 2:1 a postoupit do finále.

26.07.201718:22

Hloušek nezabránil porážce Legie

Legia Varšava vstoupili do 3. předkola Ligy mistrů porážkou 1:3 v Astaně. Celé utkání v obraně polského šampiona odehrál český reprezentant Adam Hloušek. Domácí nakročili k vítězství v závěru prvního poločasu, kdy se přesnými střelami prosadili Junior Kabananga a Ivan Majevski. V 79. minutě zblízka snížil náhradník Armando Sadiku, ale v nastavení přidal třetí branku Astany po brejku Patrick Twumasi. Kazašský mistr prodloužil domácí pohárovou neporazitelnost na 14 zápasů.

ČTK
04.06.201721:15

Legia Varšava obhájila polský titul

Mistrovský titul v polské lize obhájila Legia Varšava, za kterou hrají český obránce Adam Hloušek a útočník Tomáš Necid. V závěrečném kole skupiny o titul remizovala Legia na svém hřišti s Gdaňskem 0:0 a na prvním místě udržela dvoubodový náskok před trojicí pronásledovatelů. Za posledních pět let získala Legia titul počtvrté, celkově vyhrála ligu podvanácté. Z české dvojice se v posledním kole dostal do sestavy jen Hloušek, který odehrál celý zápas.

ČTK
19.03.201720:53

Hloušek si vstřelil vlastní branku

Český obránce Legie Varšava Adam Hloušek si vstřelil vlastní gól, jeho tým ale zápas 26. kola polské ligy otočil a na hřišti Lechie Gdaňsk vyhrál 2:1. Legia se tak posunula na druhé místo tabulky o bod za Jagiellonií Bialystok, Gdaňsk je po třetí prohře v řadě čtvrtý. Hloušek nešťastně otevřel skóre v 48. minutě, když při snaze odkopnout míč po hlavičce domácího hráče překonal vlastního gólmana Malarze. Hosty ale zachránil dvěma góly střídající záložník Michal Kucharczyk. Útočník Tomáš Necid dnes šanci nedostal.

ČTK
22.11.201620:56

Hloušek je zraněný a BVB vynechá

Český univerzál Adam Hloušek sice o víkendu odehrál celých 90 minut ligového zápasu, do dnešního duelu Ligy mistrů s Borussií Dortmund však v barvách Legie Varšava nezasáhne. Může za to lehké zranění, kvůli němuž Hlouška na levém beku zastoupil stoper Jakub Rzeźniczak.

przegladsportowy.pl
23.08.201622:17

Hloušek se nechal vyloučit

Legia doma po výhře v Irsku poměrem 2:0 prohrává s Dundalkem o gól a posledních 25 minut navíc dohrává o deseti. Může za to vyloučení krajánka Adama Hlouška, který viděl druhou žlutou kartu po okatém držení soupeře.

05.03.201622:39

Hloušek pomohl k výhře Legie Varšava

Legia Varšava vyhrála 3:1 nad Górnikem Zabrze a svůj podíl na tom má i Adam Hloušek, český obránce k výsledku přispěl jednou brankou.

28.02.201620:55

Hloušek poprvé skóroval za Legii

Adam Hloušek vstřelil svůj premiérový gól za Legii Varšava a přispěl k výhře týmu v 24. kole polské ligy 2:0 nad Ruchem Chorzów. Legia se po čtvrtém tříbodovém zisku za sebou vrátila do čela tabulky o dva body před Piast Gliwice.

ČTK
27.01.201619:52

Hloušek prý míří do Legie Varšava

Adam Hloušek původně neměl v plánu opouštět v zimě Stuttgart, kde v průběhu podzimu přišel o místo v základní sestavě, nakonec ovšem pravděpodobně změní názor. Český obránce má namířeno do Polska, v dohledné době má posílit Legii Varšava.

kicker.de
29.08.201521:40

Hloušek si dal vlastní gól

Adam Hloušek si v dresu Stuttgartu ve 3. kole německé fotbalové ligy vstřelil vlastní gól a jeho tým prohrál s Frankfurtem 1:4. Hloušek, který v nové sezoně nastupuje na postu stopera, se v 11. minutě snažil odvrátit Oczipkův centr, jenže si míč nešťastně srazil do vlastní sítě.

ČTK
24.08.201515:43

Hodnocení Čechů v zahraničních soutěžích

Hodnocení českých hráčů v zahraničí, kteří se přes víkend zapojili do víkendové akce: Německo - Kicker (nejlepší 1, nejhorší 6):
Vladimír Darida (Hertha Berlín) - 3,5 - odehrál celý zápas - Hertha Berlín 1:1 Brémy
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) - 4 - odehrál celý zápas - Hoffenheim 1:2 Bayern Mnichov
Adam Hloušek (Stuttgart) - 4 - odehrál celý zápas - Hamburk 3:2 Stuttgart
Theodor Gebre Selassie (Werder Brémy) - 4 - odehrál celý zápas - Hertha Berlín 1:1 Brémy.

ČTK
20.09.201419:16

Hloušek nehrál kvůli stehennímu svalu

Adam Hloušek stále čeká na svůj ligový debut v dresu Stuttgartu. V dnešním utkání proti Hoffenheimu chyběl český krajní bek či záložník kvůli zranění stehenního svalu, se kterým marodil už v samém úvodu sezóny.

kicker.de
13.08.201410:07

Hlouška čeká dvoutýdenní pauza

Adam Hloušek přijde o úvod sezóny. Český krajní obránce či záložník, který v létě přestoupil do Stuttgartu, si poranil zadní část stehenního svalu a bude mimo hru zhruba čtrnáct dní.

kicker.de
14.12.201316:21

Hloušek poslal Norimberk do vedení

Norimberk vede v Hannoveru 1:0. O zatím jediný gól bundesligového zápasu se v 31. minutě postaral Adam Hloušek.

livesport.cz
29.09.201316:59

Hloušek dal svou druhou letošní branku

Adam Hloušek si po vážných problémech s kolenem na své konto připsal druhou letošní branku, záložník Norimberku v 71. minutě srovnal stav zápasu na půdě Werderu na 3:3.