Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (68)

Arbiter

Vypadá tak?

Nevíte jak na tom bylo tohle EURO z pohledu vstřelených gólů? A nedá se vám, že ubývá gólů z dálky?

Tak už to mám - nejméně gólů od roku 1996. A to výrazně přispěla obrana Irska. :(

Le Gunner

Zajímavé

Erdovec

smutné že k tomu stačí tři goly

spis me zarazi jak malo padalo golu ze stredni vzdalenosti, prakticky zadne - v hlave mam jen thea

Ještě nějaký Ital dával z přímáku.

Pirloooooo

fantomas

"nějaký Ital"

Ten zápas jsem pořádně nesledoval, měl jsem v tom týdnu dvě nejtěžší zkoušky. :)

alcantara

Pritom Ti nestihlo ujst, ze padol z priamaku, zaujimave.

Říkám ti, měl jsem to ztlumené a po očku jsem sledoval. Prostě to tak mám, třeba dva dny před státnicema jsem se díval na finále LM Barca-ManU a pamatoval jsem si jen pár minut.

Nechápu tadytu chut někoho "ukamenovávat" někoho jen proto, že neví kdo dal gol. Lidi uvědomte si, že fotbal neni všechno...

fantomas

Jo aha, to nebyl "fór"...eh.

Le Gunner

Protože nejvíc gólů střílí týmy, které to kombinují až do prázdné branky.

RvP,Lahm

Kubo proti Rusku...

cukjerek

useless fucker

Dal dva góly nejslabšímu týmu turnaje a pak v závěru gól totálně zdecimované Itálii Hero

Ted získat zlatou kopačku za příští rok standartně v lize a budu spokojený

3 goly za 190 minut je paradni, snad mu to tak pujde i PL.

Presne tak...Vsetci ho kritizujú lebo odohral len 190 minut ale za 190 minut streliť 3 goly na takom tazkom turnaji je dosť tažké...

A keď už ide o to C.Ronaldo odohral 480 minut a dal 3 goly...

Keď už hovorim o Ronaldovi tak aj vdaka nemu portugalsko vypadlo:

C.Ronaldo:,,Trener mi povedal aby som išiel kopat poslednu penaltu tek co som mal robit...''

Nani:,,Ronaldo povedal ze on pode kopat poslednu penaltu aby on rozhodol.''

Heslo C.Ronalda:Radsej vypadnut ako by som JA nemal ROZHODNUT!!!

nadumany...

Torres si pri vsetkych zapasoch ukazoval a dufam ze sa mu tak a pripadne este lepsie bude darit v PL za Chelsea.

100.pre torresa a španielsko

TORRES

FC Porto FC

Juan Mata o svojom góle: "Torres mi povedal, že ma videl a rozhodol sa prihrať mi loptu, pretože som to bol ja."

Fernando Torres: "Prvá osoba, ktorá mi včera večer zatelefonovala a zablahoželala k víťazstvu bol Didier Drogba. Bude nám veľmi chýbať na Stamford Bridge. Povedal mi, že mi nechal niečo v mojej skrinke v šatni a ja sa neviem dočkať až sa tam vrátim a uvidím, čo to je." DIDI

Didi mi bude neskutečně chybět, ani si nedokážu představit Chelsea bez něj...

sensei25

dostane zlatu kopacku,len preto,ze odohral najmenej minut ako ostatny strelci co dali 3 goly...to si neuvedomuju,ze hral preto tak malo,lebo je slabucky a oni mu daju zlatu loptu...najvacsia hanba na tomto turnaji...totalne drevo a on dostane taketo ocenenie....xDxDxDxDxDxD

potřeboval na stejně gólů míň minut, statisticky je lepší. Příští EURO bude ještě divnější, když bude 24 týmů. Se bude hrát něco jako Španělsko-Estonsko , skončí to 6-0 a někdo dá 4 góly tak to vpodstatě ztratí smysl

FC Porto FC

ty si vůl

sensei25

vul je ten kto vidi v tomto dreve top kanoniera...totalne precenovany utocnik...myslim si,ze Ronaldo by si zasluzil tu zlatu kopacku sto krat viac...a to som fanusik Barcelony....som totalne sklamany z tohto rozhodnutia

rozhodnutia?

sensei25

z rozhodnutia,ze torres ziska zlatu kopacku....

FC Porto FC

ty si magor fakt. Tyhle pravidla platí XXXXX let a kvůli tobě je měnit nebudou

a jinak dřevo :DDDD ale co bych chtěl po fanouškovy Farcy

sensei25

fanusik barcelony a viac to prajem Ronaldovi ako tomuto stroskotancovi...totalne nezasluzena zlata kopacka...goly,ktore nic neznamenali ho vyniesli do nebies....byt nim,tak tu cenu odmietnem....hram k.k.t. cely rok,na turnaji to iste a ziskam trofej...hanbaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tak podle mě si to nezaslouží, ale budiž...