Zadlužené Bordeaux nakonec zůstane ve druhé lize

27.07.2022, 17:18
Aktuality
Stadion Bordeaux (© FC Girondins de Bordeaux)

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (6)

Přidat komentář
thiago_oder_nix

Zaujimave, ze Bordeaux ma dlhy 40 mil a chcu ho preradit do 3.ligy a taka Barca ich ma alebo mala vo vyske 1,3 mld a veselo si funguje dalej, este nakupuje hviezdy a hra Ligu majstrov

Reagovat
smazaný uživatel

Kámo, to takhle nelze brát. Barcelona si vydobyla takovou prestiž ve světě, že už není možný, aby někdy krachla. Si vem jenom tu strukturu klubu, když to někdo vede na hovno jako předešlý majitel, vyvolají se předčasné volby,musí tam být podložená kandidátka,kde tohle máš. Chápu, co tím myslíš, rovnost.Ale taky se musí brát, co ten klub za dobu svýho působení dokázal,jak dokáže prodat reklamu, že tam skoro každej chce. Oni splatí tu miliardu dřív než Bordeaux 40 mega. Je to nesrovnatelný. Jako když v tenise dostane top hráč po dlouhým zranění divokou kartu na velkej turnaj, jinak by se tam nedostal. Nikdo neřekne popel, zasloužil si ji za svý výkony a za prezentaci toho sportu. Jak dlouho by tě těšil vrcholovej fotbal bez Barcy, i když ji nefandíš?

Reagovat
GrimeBaller98

Super, to mam radost!

Snad budou brzy zpatky v lize

Reagovat
smazaný uživatel

Mrzí mě, jak mizí starý stadiony a jejich rozmanitost. Třeba Lyon a právě Bordeaux měly krásný stadiony,skvosty, originalitu. Teď je všude novej stadion a všechny vypadají stejně. Z těch nových mě zaujal jen nový stánek AtléticaMadrid, to je fakt skvost, asi momentálně nejlepší stadion na světě. Líbí se mi teda hlavně stadiony, kde je to za branou do půlkruhu. Když tam běžel po gólu hráč, nenapodobitelny,. A dobře to vypadalo. Starý Wembley jsem měl radši než nový. To Bordeaux bylo úžasný s těma římsama. Park princů naštěstí existuje, ale klub co na něm hraje už není to sympatický PSG. A doufám, že nikdy nezbořej Craven Cottage na Fulhamu

Reagovat
DidusIneptus

Reagovat
DidusIneptus

Kdo jim tak ublížil s tou zadlužeností? Kdo udělal z tohoto velkoklubu otroka?!!!

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele