WENGER SI POCHVALUJE POSILY

26.07.2007, 15:02
Aktuality
Arsenal za sebou má přátelský zápas proti Salcburku. Londýnský klub na svého rakouského soupeře nestačil a díky brance Janočka ze druhého poločasu nakonec podlehl 0:1, manažer Arsene Wenger ale mohl být i přes výsledek spokojen...

V dresu Gunners se představily i dvě zatím největší letní posily - útočník Eduardo a obránce Bakary Sagna. Druhý jmenovaný se na hřiště dostal jako náhradník již po třiceti minutách hry, kdy vystřídal Tomáše Rosického. Kapitán českého národního týmu si opět poranil stehno, zranění by ale nemělo být vážné a Rosický by měl stihnout start nového ročníku Premier League.

"Eduardo mohl dát čtyři branky. Byl nebezpečný a ukázal své kvality. Také Sagna hrál solidně, byl to jeho první zápas, ale vedl si dobře," pochválil Wenger dva nové přírůstky.

Arsenal včera jakoby kopíroval zápasy z uplynulé sezony. Proti Salcburku měl navrch, jeho hráči se však předháněli v zahazování vyložených šancí. "Jsem spokojen s naší hrou a odhodláním. Věděli jsme, že posledních dvacet minut bude hodně těžkých, ale měli jsme dát pět branek před tím, než skórovali oni. Hráli hodně defenzivně, což je přesně to, co nás čeká v lize," řekl dále Wenger.

Autor: Tomáš Pavlík / goal.com