Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (47)

V prodloužení bych zrušil to pravidlo o gólech na hřišti soupeřů, to nedává absolutně logiku.

Zajda

Tam žádné pravidlo o gólech na hřišti soupeřů není. Po góle Minsku vedlo Dinamo 4:5.

Ale když dal Driussi gól na 5-1 tak pořád postupovalo Dinamo, ale v součtu obou zápasů to bylo 5-5...

Zajda

Beru zpět. Byl jsem poučen a jako čumím. Hodně nefér.

Banger

Souhlas. To prodloužení by se mělo oddělit od těch dvou 90minutových zápasů. Je to nesmysl.

kilobyte

A to že jeden tým bude hrát doma 120 minut a ten druhý jen 90 minut (bez žádné výhody) dává logiku.

Chlupatá máma

BílíAndelDrcKo

tak ale predsa len je to menšia výhoda ako dostat sa v 30 min predlzeni pod dvojgolový tlak... nepríde mi to štastné...

Trapný diskutér

jak to chceš jako měřit? výhodometrem?

Anacron

Na to nepotřebuješ žádnej výhodometr. To je naprosto jasný, že je to nevýhoda pro domácí.

moc jasný mi to nepřijde - nejde až tak vo těch 30 minut, ale případný pencle v domácím prostředí je výhoda jak svině.

Anacron

Celý to pravidlo je divný. Má nutit hosty útočit? Ale tím pádem zase domácí nechtějí dostat gól. Mělo by se to zrušit.

aurelio

Hosťujúcemu tímu by sa mali aj penalty v rozstrele rátať za dva góly...

Je to fér

mistr129

REPLIKATOR

ale pořád je méně debilní pravidlo než, když při kvalifikaci nepostoupí do baráže nejhorší z týmů na 2. místě napříč skupinami.

Zajda

Nespravedlivé? Nemyslím si. V prodloužení už še hrálo víceméně za "0:0", respektive za 4:4, takže je jasné, když Minsk dal góla na 4:1, respektive na 4:5, že Zenit musí dát dva, aby vyhrál. Nepřijde mi tedy na tom nic nespravedlivého.

jenage

Chápeš, že kdyby Zenit dal už jen jeden gól v prodloužení a celkové skóre by bylo 5:5, tak by vypadli?