Vedení druholigového Táborska odvolalo trenéra Tobiáše

01.12.2018 21:46 - Aktuality
 
Trenér Kamil Tobiáš po půl roce skončil na lavičce druholigového Táborska. Jihočeský celek je po podzimní části soutěže na sestupové předposlední příčce, vyhrál jen tři z 16 zápasů. Jméno nového trenéra ještě vedení klubu neoznámilo.

"Důvodem jsou neuspokojivé výsledky během podzimní části a pouze třináct bodů po šestnácti kolech," řekl k odvolání kouče výkonný ředitel Táborska Josef Holub na klubovém webu. "Touto cestou děkujeme za práci, kterou tady odvedli. S trenérem počítáme nadále v klubové struktuře mládeže," dodal.

Čtyřicetiletý Tobiáš je synem zkušeného trenéra Pavla Tobiáše. V předminulé sezoně si vyzkoušel první angažmá v nejvyšší soutěži, ve 14 jarních zápasech vedl Příbram, ale navzdory zlepšeným výkonům se mu nepovedlo odvrátit sestup. V minulosti také dělal krátce asistenta Karlu Krejčímu v Plzni.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 884
Související články
Komentáře (4 / 0 nových)
meno
01.12.2018 23:40
#
Ještě má čas, ale věřím tomu, že může bejt dobrej.
Kang & Kodos
02.12.2018 11:44
#
Nástupce je jasnej. Young Kotrba nebo Lil Cipro
Kucka
03.12.2018 23:07
#
Žák
JessePinkman
02.12.2018 13:54
#
Nádvorník zpět?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.