V MLS je před turnajem na Floridě 20 nakažených fotbalistů

29.06.2020 14:56 - Aktuality
Major League Soccer
 
V severoamerické lize MLS je před červencovým turnajem na Floridě 20 nakažených hráčů, nemoc covid-19 se prokázala rovněž u šesti klubových zaměstnanců. Dva fotbalisté přitom měli pozitivní test na koronavirus až po příjezdu do Orlanda, kde se soutěž po čtyřměsíční přestávce znovu rozběhne.

MLS, v níž hraje i český útočník Zdeněk Ondrášek z Dallasu, má od 8. července pokračovat na Floridě. Týmy tam odehrají po třech zápasech základní části, které se jim budou započítávat do ligové tabulky. Šestnáctka mužstev postoupí do play off, jehož vítěz si zajistí účast v příštím ročníku Ligy mistrů Severní a Střední Ameriky.

Souhlas s obnovením společných tréninků dostaly kluby 4. června, od té doby liga provedla testy u 668 hráčů. Osmnáct bylo pozitivních před odjezdem do Disney Worldu na Floridě, dva po příjezdu do Orlanda. "Budou izolováni v hotelu, dokud jim zdravotníci na základě dalšího testování nedovolí znovu se připojit k mužstvu," uvedlo vedení soutěže.

Po turnaji, který se bude hrát bez diváků a za přísných hygienických opatření, bude MLS pokračovat už na stadionech jednotlivých klubů. Sezona zámořské soutěže byla v březnu přerušena po pouhých dvou zápasech. Ondrášek v obou utkáních Dallasu skóroval.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 524
Komentáře (3 / 0 nových)
oli9
29.06.2020 15:42
#
Srat na to stejně si budeme muset zvyknout...
Konspiracni teoretik
29.06.2020 17:48
#
Tak to je ještě dobrý...
Frick
29.06.2020 20:39
#
Bůh ví, kolik jich to prodělalo a už nejsou PCRkem detekovatelní...
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.