Protoze se proste nenastavuje uz, v cele lize, i v bundeslize. Fotbal se prece hraje o fanousky, tak ho budeme hrat co nejmin pokud mozno

koudys2

Ano, ale nic vazneho

Aspoň že už nemá ten hrnec na palici

koudys2

Nejhorsi je, ze jde o jasny zamer. U penalty se stane, ze se rozhodci treba upiskne, ale v tomto pripade .. des bes

ale když byl v Plzni, tak mu to nevadilo..

koudys2

To mas pravdu

tak ti rozhodčí u náš děs běs, možná by bylo i lepší mít na každá zápas rozhodčí ze zahraničí protože tito nekňubové neumí doopravdy pískat (viz penalta pro plzeň která nebyla odpísknutá a tu snad viděl každý -.-'), myslím že by to zvedlo úroveň ligy nepískali by se samí srance..(to nastavení taky nepochopytelný..) můj názor :)))

exse

Na jasnou penaltu pro Plzeň zapomene, ale nadává na to, že se nehrálo o minutu déle.

Ale zase musíš uznat, že rychle do Slavie zapadl :) Hned v prvním kole profesionálně brečet, to je rychlá adaptace :)

U nás se prostě nenastavuje. Pamatuju si jeden vyhecovaný zápas Baníku se Spartou ve kterém nebyla nastavená ani sekunda. Což prostě není normální. Prodloužení bývá nejnervóznější část zápasu, nejvíc vyhecované a hráči v čem často chybují. A to fanoušci chcou. V Anglii se nastavuje 4-5 minut běžně.

Liquid

zatímco v Německu se nenastavuje prakticky vůbec

Sosi

Co ten Pilař, Koubek říkal, že je to vážný... Snad zapracuje Vůcha teda...

djwenca

když tam pořád cpe Petrželu, tak si Vůch asi bohužel ani neškrtne

Sosi

myslel jsem vlevo místo Pilky... snad si letos kopne aspoň...

Petržela je marnej Nesahá ani pod palec kopice

pod palec u nohy

db18

Však místo Pilky sedí na lavičce.

OT: V tý fanlize na isportu nejde střídat ? Jakej má pak ta lavička tam význam ?

db18

Střídání si nastavuješ před zahájením kola společně s kapitánem (můžeš nastavit střídání pro 3 hráče, kteří nehrají ve stejném zápase a počítat se pak bude ten, který nahraje více bodů)

Aha toho sem si nevšiml Jsem to zase prokaučoval

Darren Fletcher

nema to nastavenie byt skor nadstavenie? :) minimalne v slovencine je to tak, nastavenie je nieco ine. nadstaveny cas

vanGomm

Hrát na čistý čas,jako v jiných kolektivních sportech a je to vyřešeno.několikrát jsem si to stopnul a poločas se hraje 30-35 minut.