Stoke City oznámilo příchod manažera Rowetta

22.05.2018 23:13 - Aktuality
 
Gary Rowett letos nedokázal do Premier League postoupit s Derby County, další příležitost už pak bude mít u konkurence. Čtyřiačtyřicetiletý manažer podepsal tříletou smlouvu se Stoke City...

Progresivní lodivod začal svoji manažerskou dráhu u dorosteneckého týmu Derby, odkud se přes reprezentační zastávku přesunul do Burtonu Albion, se kterým hrál League Two.

Následně se Rowett stěhoval do druholigového Birminghamu City, ve stejné soutěži zůstal i po vyhazovu, když se na jaře 2017 ujal kormidla ambiciózního Derby, se kterým ale nedokázal postoupit.

Další šanci už potom u "Beranů" nedostane, neboť se podle očekávání stěhuje do Stoke City, kde má nahradit Paula Lamberta, jenž nedokázal Potters po deseti letech udržet mezi elitou.

Rowett uzavřel s "Hrnčíři" kontrakt na tři roky a jeho prioritním cílem je vrátit skromný celek do Premier League. "Jsme rádi, že se nám podařilo zajistit Garyho služby a nyní se těšíme na vzájemnou spolupráci, jejímž cílem je návrat do nejvyšší soutěže," prohlásili majitelé Stoke, kterými jsou Peter a John Coates. "Děkujeme Garymu za jeho působení," uvedlo Derby.

Nový manažer, kterého chtělo Stoke přivést již před angažováním Paula Lamberta, údajně vyšel Potters na dva miliony liber. Derby se mezitím bude poohlížet po náhradě.
Autor: Jiří Vojík / bbc.com
Počet zobrazení: 2352
Komentáře (4 / 0 nových)
Aldeano
22.05.2018 23:15
#
Další šance pro Kněze
!!!OCIP_KINAB
22.05.2018 23:18
#
Přivede si Vydru?
martakubis
22.05.2018 23:48
#
OFFICIAL: Emery to Arsenal

http://www.unai-emery.com/
smazaný uživatel
23.05.2018 09:50
#
Romero je zraněný, šance Argentiny se zvětšují!! Caballero podle mě letos větší jistota i než Thibaut a jestli bude chytat jako letos v CFC může to být zajímavé, podle mě jak Caballero dělá dvojku v CFC a dělal i dvojku v City, tak je trochu podceňovany, on umí chytat.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.