Stogólový Trezeguet: Můžeme získat titul

24.09.2007, 17:15
Aktuality
Juventus Turín víkendu remizoval na hřišti AS Řím, vedoucího týmu Serie A, a udržel tak kontakt s čelem. Zápas byl výjimečný především pro Davida Trezegueta, jehož branka ze sedmnácté minuta byla jeho stou ligovou v dresu Juventusu.

Zatím dvě výhry a jednu remízu ze čtyř zápasů má na svém kontě v lize Juventus Turín. Slavný klub se po roční pouze vrátil do nejvyšší soutěže a zatím okupuje přední příčky. V neděli remizoval 2:2 na hřišti vedoucího AS Řím, na které ztrácí tři body.

Přestože byl domácí celek lepší, Juventus získal jeden bod. Výraznou měrou pomohl k remíze David Trezeguet, který díky trefě ze 17. minuty zaokrouhlil počet svých ligových branek za Juventus na rovnou stovku. "Jsem hrdý za dosažení tohoto milníku. Těší mě hlavně to, že se mi to povedlo proti skvělému týmu na Olympijském stadionu," prohlásil šťastný střelec.

"Sto branek v národní lize za Juventus, jeden z nejlepších fotbalových klubů historie, to je něco významného," pokračoval Trezeguet. Francouzský reprezentant cítí, že po návratu mezi italskou elitu mají bíločerní šanci znovu útočit na příčky nejvyšší. "Musíme se pokusit a zamířit k titulu. Protože jsme Juventus a jsme zpět," říká. "Budeme mít tu výhodu, že budeme odpočatější než ti, co hrají Champions league."

Autor: Radim Šantrůček / skysports.com