Startuje tipovací soutěž k Lize mistrů o 60 tisíc korun!

13.09.2021 12:16 - Aktuality
 
Už zítra naplno startuje pohárový podzim, rozehrají se základní skupiny Ligy mistrů. Sice opět bez účasti českých týmů, zato, jako už tradičně, s tipovací soutěží na Eurofotbalu. Opět hrajeme o výhry v ceně 60 tisíc korun, které do soutěže věnuje sázková kancelář Fortuna!

Princip soutěže je jednoduchý. Tipněte si pořadí základních skupin Ligy mistrů, tipujte přesné výsledky zápasů, nasbírejte co nejvíce bodů a získejte podíl na třicetitisícové výhře během základních skupin. Soutěž je rozdělena na několik kol a ceny rozdáváme v každém z nich, šanci na výhru tak mají i ti, kdo se zapojí později. Dalších 30.000 Kč pak bude mezi soutěžící rozděleno na jaře příštího roku, kdy Liga mistrů dospěje do své vyřazovací fáze.

K zapojení se do soutěže stačí splnit dvě jednoduché podmínky. První je registrace na EuroFotbal.cz, druhou pak registrace u Fortuny. V obou případech samozřejmě zdarma. Pokud vám nestačí samotná účast, ale chcete také mít šanci na některou z cen, musíte splnit ještě třetí podmínku - uzavřít během kola, v němž máte nárok na výhru, alespoň jednu libovolnou sázku u Fortuny. Přesné podmínky najdete v pravidlech soutěže.

Máte splněné alespoň první dvě podmínky? Pak vám nic nebrání začít. Před začátkem turnaje nezapomeňte vyplnit své tipy na konečné pořadí základních skupin, za správně umístěné týmy nebo uhodnuté postupující dostanete bonusové body. Pořadí všech skupin je potřeba natipovat do úterý 14.9. do 18:45, tedy do začátku prvních zápasů Ligy mistrů.

Pak se můžete pustit do tipování samotných zápasů. Tipují se přesné výsledky, za každý tip můžete dostat až pět bodů, podle toho, jak moc se liší od skutečného výsledku. Tipy je samozřejmě možné měnit, vždy až do začátku zápasu.

Na stránkách soutěže najdete vše potřebné. Samotné tipování, celkové pořadí i pořadí jednotlivých kol, u každého soutěžícího všechny jeho uzavřené tipy, přehled cen nebo úplná pravidla, která si před zapojením do soutěže pozorně přečtěte. Pokud si chcete své umění porovnávat s kolegy nebo kamarády, můžete si je přidat do svého pořadí, kde pak najdete přehlednou tabulku.

Věříme, že vás naše soutěž zaujala a budete se jí bavit po celou dobu trvání Ligy mistrů. Přejeme hodně štěstí!
Autor: Petr Starý
Počet zobrazení: 2091
Komentáře (13 / 0 nových)
messinhovic
13.09.2021 15:04
#
barca to vyhraje NFA
Quaero
13.09.2021 19:43
#
Tipovacia súťaž za výhry v jednom kole za 1 183,53 Eur???
To vážne? Súťaž, ktorá bude vyžadovať pozornosť trvajúcu pár mesiacov a pre tisíce ľudí?
Však to je hanba, čo i len takú sumu napísať a nie, že ju aj ponúknuť. Navyše výhry sa pripíšu len na účet. Btw., nedočítal som sa, koľko centov dostane dotyčný za 1 bod.

Priemerný plat jedinca je vyšší, než tieto omrvinky hodené do pľacu. Už len suma, ktorú jeden človek pretipuje, bude väčšia, než prípadná jeho výhra.

Takto sa vysmievať tipérom, je fakt smiešne. Ale čo čakať od majiteľov Fortuny (Penta), ešte aj na súťaži (hlúposti ľudí) si nabalia vrecká.

Úbohých 30 tisíc českých korún...

Greny
13.09.2021 19:46
#
Poradím Ti bez na EuroFotbal bodka sk
PJ
13.09.2021 20:00
#
"nedočítal som sa, koľko centov dostane dotyčný za 1 bod" - Coto? Četl jsi vůbec pravidla? Asi ne.

"Už len suma, ktorú jeden človek pretipuje, bude väčšia, než prípadná jeho výhra" - k připsání výhry stačí minimální sázka, to je 10 korun. Nejnižší výhra v soutěži je 100 korun. Ani matematika ti zjevně moc nejde...
Quaero
13.09.2021 22:07
#
... áno, pravidlá https://www.eurofotbal.cz/liga-mistru/2021-2022/soutez/pravidla/ , tam sa o cenách nepíše. Nerozklikával som všetky linky z článku.

6 základných kôl, plus 3 kolá play off = 9 kôl. Tak som to myslel. Natipovanú sumu za celé obdobie. Nepredpokladal som, že niekto bude tipovať za 10 Kč...

Mne len prišla celková ponúknutá suma na výhru od takej megaspoločnosti smiešna. Sorry.
Bez invektív, poprosím.
PJ
13.09.2021 22:57
#
Pak jsi zřejmě nepochopil princip soutěže, když se ptáš, kolik centů dostaneš za jeden bod. Hypoteticky, když získáš jen jeden bod, ale ostatní nulu, bereš první cenu. Když získáš 100 bodů, ale třeba dvacet dalších získá těch bodů víc, nevyhraješ nic.

Jinak těch soutěžících tu nejsou tisíce, spíš stovky. Z toho taky plyne, že ochota sponzora dát na výhry statisíce nebude tak velká, jako kdyby těch soutěžících bylo desetkrát tolik. A zároveň z toho plyne i to, že šance na výhru je vyšší, když je míň soupeřů...
valloire
15.09.2021 14:05
#
tak tady jde spíš o srandu a tipovačku s kolegama...
EAG le grand amour
14.09.2021 10:13
#
Já jsem dva roky zpět vyhrál a peníze z Fortuny si pak můžeš přece vybrat na účet bankovní...
Beethoven
15.09.2021 08:07
#
Vsak sazej presne vysledky primo za svoje penize a muzes vyhrat celkove vic. Jestli budes uspesny, tak budes mit vic nez 30k czk a jedtli ne, tak by jsi nevyhral ani tu soutez
Coutinho10
13.09.2021 21:29
#
rad si opet zahraju a nejde ani tak o vyhru jako pomerit sily s ostatnima
uff
14.09.2021 07:45
#
Je aj nejaká eurofotbalová fantasy na Ligu Majstrov?
Frayer Flexking
14.09.2021 07:52
#
Vyjebaná reklmama na stávky
Spalovač šancí
14.09.2021 08:57
#
Stávky se líbí odborářům
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.