RUSKO - 26. KOLO

18.10.2004, 22:49
Aktuality
Do konce Premier Ligy zbývají pouze čtyři kola a boj o titul si zkomplikoval Petrželův Zenit Petrohrad, který byl ještě před minulým kolem hlavním adeptem na titul. Zenit ale ve dvou posledních utkáních pouze remizoval a je až třetí, za CSKA a Lokomotivem. Ovšem ztráta Zenitu na vedoucí duo moskevských celků je minimální a o ničem není rozhodnuto.

V sobotu se v malém moskevském derby utkaly týmy FC Moskva a Lokomotiv Moskva. Hosté byli favority a to se potvrdilo již ve třetí minutě, kdy skóroval Sicev. Ještě v první půli zvýšil na 2:0 Mamimov. Ve druhém poločase se za domácí trefil Tchuisse, ale to bylo z jejich pohledu vše, a tak utkání skončilo 2:1 ve prospěch Lokomotivu.

V dalším utkání se CSKA Moskva střetlo s Rostovem. Za domácí dal ve 37. minutě branku Jiří Jarošík, který touto trefou potvrdil svou rostoucí formu. Hubené vedení CSKA drželo téměř do konce zápasu, ale v 82. minutě stanovil svým gólem na konečných 2:0 brazilský útočník Vagner.

Ve zbývajících zápasech remizovala Kazaň s Petrohradem 1:1, Perm zdolal Samaru výsledkem 3:1, Torpedo Moskva zvítězilo stejným výsledkem nad Dynamem Moskva, Volgograd se podělil o body s Krasnodarem po výsledku 1:1, celek Ramenskoje přesvědčivě rozprášil Alanii Vladikavkaz 5:1 a duel Jaroslavl - Spartak skončil smírně 1:1.