Řecký pohár skončil násilím fanoušků, někteří prý měli i pistole

01.05.2011, 10:49
Aktuality

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (7)

Přidat komentář
smazaný uživatel

Reagovat
smazaný uživatel

Tohle už přesahuje hranice lidského chápání Mluví o tom dnes a denně jak s podobnými zametou a výsledek je ten, že agresivita jen stoupá...

Reagovat
smazaný uživatel

jak ti ti podobni reknou, oni jsou chudacci vyprovokovani policajtama, co pouze bojuji proti reklamam ve fotbale

Reagovat
smazaný uživatel

Dementi. Měli by dostat vězení na tvrdo a zápas kontumovat.

Reagovat
niflheim

Reagovat
smazaný uživatel

zase pár jedinců... Zápas jsem viděl v přímém přenosu. A musím přiznat, je smutné, že Řecko si buduje takovou pověst vždy jen kvuli pár lidem, nějaké stočlenné skupince, která nezná hranice svého chování. At už je to na fotbale nebo třeba při protivládních demonstracích. Byla by velká chyba myslet si, že celý stadion se choval takto jak je napsáno... Ony vběhly tisíce diváků na plochu ale za účelem oslav... Vždyt i samotní hráči AEK si užívali tuhle "situaci", sami to po zápase přiznali. Bylo to jako při oslavách tytulu... Bohužel policie tohle hrubě nezvládla. Místo, aby rozehnali a silně potlačila tu skupinu, která napadl Atromitos, dosti tvrdým způsobem rozehnali celé davy lidí, kteří se opravdu chtěli jenom podělit o radost s hráči.

Reagovat
smazaný uživatel

Řekové to jsou blázni. Ty když se jednou ve fotbale rozzuří tak je s toho mela .

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele