PREMIERSHIP SOUHRN - 30. KOLO

17.03.2007, 15:47, aktualizováno 18.03.2007, 19:01
Náskok Manchesteru United v čele tabulky Premier League zůstává stále šestibodový. "Rudí ďáblové" si snadno poradili s Boltonem, totéž se dá říci i o Chelsea, která nedala šanci Sheffieldu United. Liverpool remizoval na půdě Aston Villy, Arsenal dokonce prohrál v Evertonu...

United do severoanglického derby vstoupili jak se patří a už po 25 minutách bylo rozhodnuto - domácí vedli 3:0, dva góly dal Park Ji-Sung, jeden přidal Rooney a všechny tři připravil nejlepší hráč zápasu Cristiano Ronaldo. Důvodem k úsměvům na tvářích domácích fanoušků byl také návrat Alana Smithe, jenž ve druhé půli parádním pasem vyzval ke čtvrté brance Rooneyho, radost naopak trochu pokazilo zranění Garyho Nevilla a také rozhodčí, jenž v závěru daroval Boltonu velmi přísnou penaltu, z níž Gary Speed se štěstím snížil.