Předvedli jsme velmi dobrý výkon, pochvaloval si třígólový Fabiano

20.11.2008, 14:21
Aktuality
Brazilská reprezentace dala v noci zapomenout na kritiku posledních měsíců a po delší době bavila nejenom své fanoušky. Kanárci doma v prestižním zápase smetli Portugalsko tenisovým výsledkem 6:2, třemi góly se na této výhře podílel Luis Fabiano...

"Myslím si, že od této chvíle je třeba zapomenout na kritiku a Brazilci by měli začít podporovat svůj tým. Předvedli jsme velmi dobrý výkon, toto je ta správná cesta. Soupeř proměnil svou první šanci, ale my jsme dokázali, že jsme schopní takovéto zápasy otočit," pochvaloval si kanonýr Sevilly.

Portugalce poslal již ve čtvrté minutě do vedení Danny, pak ale začal úřadovat Luis Fabiano. Ten v deváté minutě vyrovnal, v 25. pak poslal svůj tým do vedení a po necelé hodině hry zvyšoval již na 4:1. Za hosty ještě odpověděl Simao, konečnou podobu výsledku pak dali Elano a v poslední minutě Adriano. Jednou se trefil i Maicon, právě on se z gólu radoval těsně předtím, než dal Fabiano svou třetí branku.

"Brazílie má velmi dobré hráče, kteří hrají v nejlepších klubech světa a když mají podporu fanoušků, předvedou skvělý výkon. Fanoušci zapomněli na všechny pochyby a pískání, hráči se jim pak odvděčili," řekl po utkání spokojený kouč Dunga, na jehož hlavu se snáší častá kritika.

Autor: Tomáš Pavlík / sportinglife.com