Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (25)

Skoda, vrchol sezony a on stravi x dnu cestovanim kvuli repre

dave30

Jj, to máš pravdu. Na druhou stranu, ten postup v MLS ještě asi zažije, výhru nad Anglií (a gól) již asi ne a to mu nikdo nevezme.

Hokaido

Víc debilní systém ligy už snad ani vymyslet nejde.

20DollarsInMyPocket

My mame take debilni ligovy system a co?! ... ....

Coutinho10

ma to svoje kouzlo, ale je to zaroven kruty no...

To byla gilotina taky

Určitě není tak debilní jako ty

Chces okurkovou nakladacku? Staci rict.

Coutinho10

ted jsem to dokoukaval ze zaznamu (nastesti jsem neznal vysledek) a jako jinak super zapas...po dlouhy dobe jsem videl cely MLS zapas a bylo to super...hodne sanci a i golu na to, ze se hralo o vsechno

velka skoda toho zraneni Ondraska, protoze nejenom, ze nemohl pak v prodlouzeni pomoct Dallasu, ale celkem se obavam, ze to bude na delsi dobu nez je mesic a nepomuze nam s Kosovem

Banikovec7

Já to neviděl celé, ale měl jsem to puštěné a slušná podívaná, bránění jim moc neříkalo, tak pořád útok za útokem i v prodloužení.

Coutinho10

přesně těch gólů klidně mohlo bejt daleko víc, protože i hodně nadějných střel bylo zablokovaných a i moc nechybělo, aby to Dallas na konci prodloužení srovnal na 4:4, kdy Pomykal si to tam dobře po rohu zpracoval a byl v tutovce, ale trefil pouze brankáře....penalty by tomu slušely, takže škoda

Stannis Baratheon

Tak jako v USA se vůbec nebrání do těla, obránci útočníky jenom stínují.

opretis

Jak je to teď když sezóna skončila? Jak dlouhá je pauza? Kvůli repre, vždyť teď vypadne ze zápasovýho tempa.