Očekávané prodloužení smlouvy se blíží. Arsenal pracuje na dohodě se Sakou

Bukayo Saka (24) by se měl stát dalším hráčem, jenž spojí dlouhodobou budoucnost s Arsenalem. Anglický křídelník s londýnským klubem podle informací BBC vede úspěšná jednání ohledně nové smlouvy, kterou se zařadí mezi nejlépe placené hráče Gunners.
Podle nepotvrzených zpráv by si mohl Saka přijít na více než 250 tisíc liber týdně. Arsenal tím chce zohlednit klíčovou pozici v týmu, do níž odchovanec klubu v posledních letech dorostl.
"Podrobnosti o finančních podmínkách se projednávají, ale všechny zúčastněné strany se shodly a přesvědčily se, že budou společně pokračovat," informuje přestupový specialista Fabrizio Romano.
????❤️???? Arsenal are progressing well in talks with Bukayo Saka and his camp over new contract.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) October 28, 2025
Salary details being discussed but all parties involved aligned and convinced to move forward together.
Talks were already underway before the summer window, proceeding well. ???????????????????????????? pic.twitter.com/gXA6yuWkzS
Saka je pro manažera Mikela Artetu nepostradatelným hráčem, přestože ho poslední dobou často trápí zdravotní problémy. Kvůli tomu v probíhající sezoně zasáhl pouze do 10 soutěžních zápasů s bilancí tří vstřelených gólů. Arsenal během letní přestávky výrazně posílil kádr s cílem ukončit dlouhé čekání na titul v Premier League, kterou nevyhrál od ročníku 2003/04.
Od debutu v sezoně 2018/19 nastoupil Saka za Arsenal do 273 utkání ve všech soutěžích se skvělou bilancí 73 branek a 71 asistencí. Londýnský rodák, jenž má kontrakt do roku 2027, s Gunners opanoval FA Cup a kromě toho slavil dva triumfy v domácím Superpoháru.
Arsenal po nástupu sportovního ředitele Andrea Berty pracuje na dlouhodobé stabilitě, takže kromě příchodu posil si pojišťuje současné opory i talenty. Během uplynulých měsíců se nových smluv dočkali Gabriel Magalhaes, William Saliba, Myles Lewis-Skelly a Ethan Nwaneri.
Tabulka
 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				 
				

Komentáře (421)
Přidat komentářToho je pro Arsenal škoda, zrovna u něj bych čekal, že půjde někam kde bude mít šanci vyhrávat trofeje. Hold někomu stačí brát balík a být max. druhý.
*Holt
Tenhle rok titul a Chelsea na to bude koukat ze sedmýho místa 
 
Nekomu staci psat hlouposti, namisto rozumneho komentare.
Sa čudujem že nejde do Chelsea. Mal si mu poradiť skôr.
Je to srdcař, žádný gloryhunter ale to fanda Chelsea nemůže pochopit. 
 
Tam mají taky srdcaře, co se od nich nechcou hnout, třeba Sterlinga.
Arsenal dnes hrá zápas 
   
 
Carabao Cup to je pro Woolwich vrchol sezóny, to bys měl mít v kalendáři.
Nemas notifikacie? 
 
Nemám, väčšinou sa orientujem iba podľa fantasy, preto ma tieto pohárové stredu často prekvapia
To je stejně bizardní, jako když tam hráli Bojan nebo Shaqiri. 
   
 
Painfully dull Arsenal currently have:
???? Highest defensive line in the Premier League
???? Most touches in the opposition penalty area
???? Most shot-creating actions in the league
???? Second-most goals + third-most total shots
Most shot-creating actions in the league
third-most total shots
Ten tweet popírá sám sebe.
Alebo len nechapes tejto statistike (co by ma neprekvapilo). Nie kazda strela vznika totizto z akcie toho daneho timu 
 
Stejně to moc nesedí 
 
https://ibb.co/F96gQWR
Tak ja netusim kedy vznikol ten tweet, hodnotil som len formalne tvoju neznalost.
ja tiež ne skopíroval som to od jedného borca čo to sem písal pod iný článok aby som to poslal tomu degenerátovi čo tu vypisuje že sme Stoka
Fajn zdroj 
    
 
Hlavně že s ním jde snad o popírat ty dementy co? 
 
Tak tychto dementov co tvrdia ze sme stoke popiera aj tato tvoja oprava uplne v pohode, ze? Ved sme tam treti a mali sme mozno najtazsi los zatial 
   
 
No to určitě! Ale proč si u toho vymýšlet ne?
Znova, nevies ty ani ja kedy vznikol ten tweet a porovnavas to s aktualnym stavom. Takze moze to byt vymysel ale aj nemusi. Kazdopadne je to nepodstatne pre tuto debatu a uplne v pohode je ta "sracka" so Stoke vyvratitelna Co bola vlastne aj tak pointa.
  Co bola vlastne aj tak pointa.
“ moze to byt vymysel ale aj nemusi “
Ja rozumiem, ze ty mas problem s chapanim zakladych stastickych veci ale necakal som ze aj toto ti budem musiet vysvetlovat no 
 
Ten tweet mohol vyjst pred poslednym zapasom, alebo predtym ako bolo odhrate cele kolo (tendencne) a ty si vzal stav po poslednom kole a porovnal. Takze ano, moze to byt vymysel a nemusi. Nemas zaco.
Zbytečně se snažíš degeškovi neco vysvětlit. 
 
Aha. Takže vy ste byli první před vaším zápasem s CP, ale po něm ste klesli na třetí místo. Jo to dává smysl, dík za vysvětlení.
Ses taky nechal nachytat co? 
 
Akoze to je nemozne ci co? ved sme hrali nahovno, takze z toho zapasu sme si tie statistiky urcite nezlepsili.
  ved sme hrali nahovno, takze z toho zapasu sme si tie statistiky urcite nezlepsili.   
 
A přeskočil vás LFC, kteří hráli den před váma. No tak to ste museli hrát fakt tužku 
 
Ved sme hrali. Mali sme 3 strely na branu 
 
Jako na to, že seš tak bystrá hlava a já úplný debil, tak ti to celkem dlouho nedochází… 
 
áno
to je aj tak jedno, dôležité že degenerát hore nás na vrchu prirovnáva k Stoke
Klasický debil 
   
 
https://ibb.co/7NTVNh5h
Však ale ty zo seba robíš kokota a vypisuješ tu úplne pičoviny
He? 
 
Kde hráli? 
 
Predsa v Stoke 
 
*bizarní. Nemáš zač. Teď už budeš za debila jen svými názory.
Typek bez ambici.
To už to jdeš ukončit?
OT: Livesport se uplne posral ne? Doposud byla apka rocne bez reklam za 2.99 euro a od listopadu zvysuji na 33.99 
   
 
ročně 3€ 
   
 
Jde o princip. Proč bych měl za něco platit? 
 
Vždyť za to platit nemusíš
Vždyť neplatím. Jde mi o princip. 
 
Lidi si zvykli dostávat všechno zadarmo.
ja si platim ty 3e rocne, ale tohle uz si teda rozmyslim
Do teď jsem si těch malých reklam na spodku obrazovky ani nevšiml.
nevim jak casto to pouzivas, ale ja treba x hodin denne v souhrnu, takze mne to fakt sralo
Tam jsou reklamy? 
 
Slušnej skok. 
 
"...a kromě toho slavil dva triumfy v domácím Superpoháru."
Místo v domácím Superpoháru by se hodilo napsat: "v předsezonním přátelském zápase hraném ve Wembley."
Community Shield už opravdu, s přibývajícími fotbalovými zápasy, nemá zvuk jako před x desítky lety.
Zvuk to nemá žádný, nicméně domácí Superpohár to stále je 
 
Tak on aj v minulosti to bol zapas kde ked si remizoval tak sa udeloval obom ale najvacsi rozdiel je ze teraz mas aj v stanovach sutaze ze to je priatelak
  ale najvacsi rozdiel je ze teraz mas aj v stanovach sutaze ze to je priatelak
to nekdy melo zvuk? vzdycky jen zalezelo na tom jestli jsi to vyhral nebo ne a podle toho se odvijela prestiz.
  vzdycky jen zalezelo na tom jestli jsi to vyhral nebo ne a podle toho se odvijela prestiz. 
Je to jako ligový pohár.
Zajímá to jen vítěze.
Musím přiznat Arsenalu a Bertovi obrovský kredit za jednu věc ve které je vedení LFC dlouhodobě neschopné, ale i jiná spousta klubu s tím má problém. Arsenal geniálně využil momentu, kdy jsou nejvíc nahoře aby za včasu se všemi prodloužil smlouvy. Mohlo by přijít slabší období, ty hráči by mohli začít váhat s podpisem. Ono se třeba prodlužování smluv podceňuje, ale Berta tohohle zvládnul fakt královsky, nastoupit do funkce a mít do 3 měsíců prodloužený na několik let všechny důležité členy, vážně profík 
 
https://e0.365dm.com/12/12/1600x900/Arsenalfive_2876279.jpg?20170831165949 
 
Gibbs & Jenkinson legendy
 legendy
ktorý z tých dvoch napravo je Gibbs? 
 
Heh pan je pamatnik 
   to bolo najbizarnejsie vylucenie ever asi
  to bolo najbizarnejsie vylucenie ever asi   
 
podepíše pět frajerů najednou a ještě ho tu skoro kritizují pche 
 
Dlouhodobe neschopne? Ved s podpismi hracov mame problem posledne dva-tri roky ked sa nabalilo to ze skoncili sportovi riaditelia, dalsi boli na dobu urcitu a zaroven niektori hraci cakali na reakcia inych hracov. To ze zadarmo odisli firmino a spol nema s neachopnostou podpisovat nic spolocne, tam nebol nejaky velky zamer im ponukat nove lukrativne zmluvy alebo uz boli na periferii kadra
Já jsem nadšený z našeho doplnění kádru poslední 2 roky, letos byl ten boost naprosto skvělý. Téměř na každou pozici je adekvátní náhrada, těžko by se nám nahrazoval snad jen Raya, Gabriel a Rice na standardky. Jinak všechny posty zdvojené až ztrojené.. Při dobré rotaci (jako snad dnes) to vypadá nadějně.
Nasypal bych mu raketu…z naší zkušenosti se to vyplatí 
 
Tak on si ju zasluzi narozdiel od tych vasich primadon 
   
 
jojo,to jsme si rikali taky 
 
Každú penu si zaslúži.
Z hlediska Arsenalu super Byť asi v jeho případě bude podpis spíše formalita, protože není moc klubů, kam by z jeho pohledu dávalo smysl přestoupit ...
 Byť asi v jeho případě bude podpis spíše formalita, protože není moc klubů, kam by z jeho pohledu dávalo smysl přestoupit ...
On hraje defenzivni kridlo (neco jako Lehtinen v Dallasu), nebo proc nema moc golu a asistenci, kdyz je nejlepsi RW na svete?
Si sa zase opustil posledne dni? 
 
Arteta ho zničil
14+11, 16+9 je málo?
nn hraje defenzivního hrota, něco jako Zirkzee.
Lehtinen 
 
Lehtinen 
 
Po Sakovi budú ďalší na rade Timber a Rice 
 
Painfully dull Arsenal currently have:
???? Highest defensive line in the Premier League
???? Most touches in the opposition penalty area
???? Most shot-creating actions in the league
???? Second-most goals + third-most total shots
Kdyby nekdo nevidel
Ale někomu se to třeba nehodí do narativu...
V PL padá hodně gólů z rohů
Hned 19 % všech gólů v probíhající sezoně Premier League padlo z rohových kopů (45 z 241). Podle televizní stanice Sky Sports jde o nejvyšší podíl v historii soutěže.
Uz vsetci su Stoke 
 
štvrtinu z toho tvoríte vy, takže ne, zdaleka ne všetci sú stoke
Nikdo není Stoke. 
 
Ani Stoke? 
 
Bolí hodně nám koukat už několik let na záda?
7 z 45 je čtvrtina? Ach ty počty
To počítal jk 
 
moze to byt vymysel ale aj nemusi 
 
minimálne ale v spolupráci s cettom 
 
They're same-same, but different ... but still same. 
 
Tak oni budou oba z matfyzu. Akorát každej uklízí na jiným patře. 
 
Snad si jako správný antiStoke neslavil váš druhý gól do sítě Sunderlandu 
 
Dva góly proti Bayernu, dúfam, že si tiež na to pitchoval 
 
je rozdiel, či dáš random gol po standardke, alebo na tom postavíš celú taktiku.
Čiže celá taktika sú štandardky?
A ještě nedostat gól.
pomocou toho ze mas same standardky a zdrzujes tym hru
Nech nebetónujú a hrajú útočne, tak budú mať aj oni štandartky 
 
Tak to je chyba súperov, že su neschopní dať gól.
a ešte si pri nich pomáhajú faulami, ale rozhodcovia im to baštia.
Tak to je hrůza 
 
No najlepsej obrane sveta sa gol dava tazko no 
 
Takže když kopeme standardku, chceme dát gól a když bráníme, nechceme dostat gól? Tak to je hodně hardcore. Člověk občas žasne, jaké inovativní způsoby vedou k výhrám ve fotbalových zápasech.
 Tak to je hodně hardcore. Člověk občas žasne, jaké inovativní způsoby vedou k výhrám ve fotbalových zápasech. 
Tak pisu to tipci co maju problem aj s jednoduchou matematikou, netreba z toho robit vedu 
 
Chudák Salfovic. 
   
 
Ešte taký detail o tom, že Arsenal síce dáva vela gólov zo štandardiek, má silnú zabezpečenú obranu, futbal, ktorý pre casual diváka nemusí byť vždy lahodivý oku, má silných vysokých hráčov, (treba povedať že aj technicky zdatných) a toto všetko.
Avšak o tomto PL vždy bola, ak chcete Arsenalu hovoriť, že sú to nejakí kopáči čo vyhrávajú zápasy hrubou silou budiž, aj keď to tak nebolo v tej prvej sezóne Artetu, v ktorej sme reálne bojovali o titul, ale faktom je, že PL bola a bude o sile a štandardtkách, preto má názov kopáčska liga.
Za necelé dvě hodiny ses dostal z „Nejsme Stoke!“ k „Jsme Stoke a tak to má být!“. 
   
   
 
Cry more 
   
   
 
A hlavne, hral podľa teba City minulý a predminulý rok pekný futbal? V tom predminulom titul vyhrali ale tiež to nebola pekná podívaná
Nevím, já se na zápasy nedívám, nebaví mě to. 
 
takže man city = stoke?
Inak vieš čo máš spoločne s Blahom? Obaja fandíte Spurs
sledujem vyhradne PL uz niekolko rokov, ale musim teda povedat, ze ked si niekedy zapnem random zapas Barcelony, tak sa futbalom bavim nasobne viac a nemam pocit, zeby to tak bolo par rokov dozadu. Z hladiska kvality sutaze dava takyto takticky vyvin zmysel, ale neprekvapilo by ma keby to v konecnom dosledku malo negativny dopad na atraktivitu sutaze. Aj ked o tom dost pochybujem lebo mam pocit ze atraktivita sutaze = vysledky v europe
Tak ale to srovnáváš s Barcelonou.
Kdyz si pustím random zápas PL a random zápas LaLigy, je to obrovský rozdíl.
Ve Španělsku poloprázdný stadion, fotbal nic moc, jediné co mají dobre je marketing a TV přenos
Ani nie, La Liga je veľmi technická ligq
Marketing ma LaLiga naopak žalostný ne? Vždyť to tlačí pres slavi Realu, Barcy a možná Atletu a na zbytek serou.
Pokud by byla tvá rovnice správná, měla by byt španělská liga atraktivnější, protože Španělské kluby jsou v Evropě úspěšnější ne?
Btw si myslím, ze porovnávat ligy dle výsledků jednotlivých týmu v Evropě je hrozný bullshit. Jako nějaké vedlejší kritérium dejme tomu, ale opírat o to celé tvrzení je nesmysl.
Saka je 
  
Nej z Tragédů . Jejich ikona a že chce zůstat je frajer!
Painfully dull Arsenal currently have:
???? Highest defensive line in the Premier League
???? Most touches in the opposition penalty area
???? Most shot-creating actions in the league
???? Second-most goals + third-most total shots
Pošli to bbbauchovi prosím tě sháněl se po tom.
 sháněl se po tom.
????
https://x.com/footyhumour/status/1983332978366595266?s=46
Ženský fotbal a jeho krása 
 
Nemá Onana sestru? 
 
jak kukam na tú jej agilnosť, tak to bude skôr jeho matka.
No to je spis on sam, sice si dal paruku a batmanovskou masku, ale jeho styl ho prozradil
To mě připomnělo rozhovor dvou černochů, kdy jeden říká…
Byli jsme s přítelkyní v posteli, chtěl jsem si hrát s jejími vlasy, ale byly na nočním stolku. 
 
To je fakt záhada. Přeci i nějaká úplně obyčejná žena ne-fotbalistka s průměrným sportovním nadáním by musela být lepší, ne? 
 
Holky mají celkově větší problém s trajektorií míče, auta, fyzika apod. Ale tahle vypadá, že hodně nešťastně. 
 
myslis, ze je vzali nekde cestou na turnaj jo? 
 
Jako bila 8,9 a 20 jsou celkem dobre, mozna i ta 11 by se dala preriznout. Jinak nic moc 
 
Pri jednom z gólov pri pohľade na tú brankárku som rozmýšľal či to nie je jedno z tých videí vygenerovanych AI s tučnými ľuďmi.
cením, že dali do brány tu nejtlustější, v hokeji by něco chytla 
 
Painfully dull Arsenal currently have:
???? Highest defensive line in the Premier League
???? Most touches in the opposition penalty area
???? Most shot-creating actions in the league
???? Second-most goals + third-most total shots
kdyby nekdo nevedel 
   
 
Warra trophy 
 
Painfully dull Arsenal už mi zvoní v hlavě. 
 
nezáviď
Arsenal pisledni dobou slape ve vsech smerech.
Nějaký stats bys neměl? Stačí slovně. 
 
100% I don't think there's been a better team [than Arsenal] in the competition from what I have seen
Ty vole, to je pech, chceš stats a odpovi ti tady jen henten co neumí ani sčítat. 
 
Painfully dull Arsenal currently have:
???? Highest defensive line in the Premier League
???? Most touches in the opposition penalty area
???? Most shot-creating actions in the league
???? Second-most goals + third-most total shots
LFC vs Aston Villa
Referee: Stuart Attwell.
Assistants: Nick Hopton, Craig Taylor.
Fourth official: Tom Bramall.
VAR: Paul Tierney.
Assistant VAR: Mat Wilkes.
Pointa?
Tu:
Painfully dull Arsenal currently have:
???? Highest defensive line in the Premier League
???? Most touches in the opposition penalty area
???? Most shot-creating actions in the league
???? Second-most goals + third-most total shots
"Premier League ocenila Hazarda.
Eden Hazard se stal členem Síně slávy Premier League. Bývalý křídelník Chelsea je teprve druhým Belgičanem s tímto oceněním po Vincentu Kompanym (39), jemuž se pocty dostalo v roce 2021. Nedostalo se třeba na legendárního brankáře Edwina van der Sara (55)."
A to som si myslel že Edwin je holanďan 
 
Komplet Bčko až na Ezeho, Arteta 
 
wow Buonanotte hra za chelsea toho kedy stihli podpisat
  toho kedy stihli podpisat
tak to jsem na ně zvědavej 
 
Liverpool to face Crystal Palace: Woodman, Ramsay, Gomez, Robertson, Kerkez, Endo, Nyoni, Mac Allister, Morrison, Chiesa, Ngumoha.
Subs: Pecsi, Gordon, Kone-Doherty, Pinnington, Figueroa, Nallo, Pilling, Lucky, Laffey.
Tak to je kapitulacia 
 
Sleduj toto:
Arsenal XI vs. Brighton: Kepa; White, Mosquera, Hincapie, Lewis-Skelly; Norgaard, Merino, Nwaneri; Eze, Dowman, Harriman-Annous.
taky dobrý 
   
 
Vám aspon funguje obrana, ta bude v pohode a s kľudom postúpite
proto Palace sa neoplati ani snazit, vopred prehrany boj 
 
vše tomu nasvědčuje a překvapený rozhodně nejsem no 
   
 
Crystal Palace XI: Benitez; Canvot, Lacroix, Guehi; Munoz, Kamada, Hughes, Sosa; Sarr, Pino, Nketiah.
#CPFC subs: Henderson (GK), Mitchell, Clyne, Cardines, Lerma, Esse, Devenny, Uche, Mateta.
pro Tondu celkem těžká prověrka 
 
Tottenham XI to face Newcastle: Kinsky; Porro, Danso, Palhinha, Spence; Bentancur, Sarr; Johnson, Bergvall, Xavi; Richarlison.
Newcastle XI: Ramsdale; Krafth, Thiaw, Schär, Burn; Tonali, Ramsey, Willock; Elanga, Barnes, Woltemade
Ten Idiot Slot ide vypadnúť ? 
   
   Mohol aspoň EFL sa pokúsiť ked na PL a LM nemajú...on v podstate kapituloval...
  Mohol aspoň EFL sa pokúsiť ked na PL a LM nemajú...on v podstate kapituloval...
Santos krása 
 
docela lita na nas 
 
Wow, krásná akce 
 
Lavia, Gittens 
 
Link lfc prosím?
Skelly a jeho opakujúce sa kľučky .
 . 
Chiesa je skvelej 
   
 
Nwaneri je zatím teda bídnej
Jak jinak 
 
To naše zaklínání poslední dobou docela funguje.. 
 
Joga Bonito 
 
Estevao 
 
Som sa tesil, ze s beckom to nebude taka sterilna bramboracka, ale dopredu je to uplne rovnake a dozadu este horsie. Som zvedavy, dokedy nam to s takouto hrou bude stacit, ale za mna to je bieda. Mosquera skvely, Dowman zabavny, White fajn, ostatok o hovne.
Ezeho bych dal dolů, když nemáme Odeho. Místo něj posunout Nwaneriho, ať to drbe jen vypředu a nepřijdeme o Ezeho.
Chlupatá Prdel zatím Jay Emmanuel Thomas vibe, snad dá gól, ale s tou bídou směrem dopředu ho spíš v 55. minutě vystřídá Gyo.
Já se z toho Sarra fakt poseru 
   
 
Za polčas išlo na nás toľko striel, čo za 2 mesiace .
 .
Každopádne je to hodné zle. Stred zálohy nehrá, Nwaneri je šialený. Aspoň že ten Dowman sa snaží a Eze to ako tak ťahá, zvyšok priemer.
no nevím , Eze měl tak 2 akce jinak taky nic.
Merino úplně k ničemu a hrot nemáme no.
Slot ven!
Slippy G dovnitř!
Kloppo přijde
Ten dovnitř vklouzne jak nic 
 
Za ten titul si zaslouzi duveru aspon do konce sezony 
 
Strasny polcas no. Ale tak s tou zostavou sa to asi dalo cakat. 
 
Inak Pool si ide po 5. prehru v Anglicku v rade? 
 
to je stejná ostuda jako my proti Grimsby 
   samozřejmě je tady ještě druhý poločas
 samozřejmě je tady ještě druhý poločas
koho myslíš?
Pool nebo City nebo nás?
Asi City, kdyz hrajou se souperem z nizsi ligy
Liverpool samozřejmě
To fakt dáváš Crystal má stejnou úroveň jako Grimsby? 
 
Hlavně je dostali po půlce do pasti
Nejak sa musi utesit 
 
hele, těžký povětrnostní podmínky, venkovní zápas jako byl to strašný průšvih, to ne že ne, ale co předvádí jiní
 jako byl to strašný průšvih, to ne že ne, ale co předvádí jiní   (byť se na to dle sestavy vykašlali)
  (byť se na to dle sestavy vykašlali)
krasny gol 
 
Krásná akce a super zakončení od Nwaneriho
  a super zakončení od Nwaneriho
Tak Nwaneri asi dostal naklad cez polcas lebo a druhy naskocil uplne iny hrac zatial 
 
a nebo ho mikel uklidnil a řekl že nemusí za každou cenu hledat nejtěžší varianty.
Vie ten Slot vôbec že Chiesa není hrot ? 
 
říkali jste že má Chiesa hrát tak hraje 
 
Sa ti smeje keď vám sa darí čo? 
 
Kepa je dnes taky fajn.
Kinský na Llorise 
 
Tonda 
 
Jakmile jde ten zápas do fyzična, soubojů, standardek a dlouhých autů, tak jsme najednou úplně v prdeli.
Spíš mi přijde, že se na to po půli vysrali
Hej, totalne povolili a Wolves naopak akoby chcel ukázať že nie je až tak nahovno
Ale už iba sa mohli naozaj spamätať 
 
To není jenom dneska po poločase, standardky a dlouhé auty jsou prostě problém.
Dneska je to v druhé půli ale úplný extrém, kdy tam nikdo nevyhraje osobní souboj, to je příšerný.
heh, tak to sa teste na tu nasu bramboracku 
 
A na dlouhe auty
Calafiori uz susi uteraky
A Gabi uz lesti ofinu 
 
Ty krávo, zase gol po vhazování. My jsme fakt nejhorší tým v tomhle...
 My jsme fakt nejhorší tým v tomhle...
Saka 
   
 
Timber 
 
Timber nádhera 
 
Láska 
 
Palace je dobrá nemesis pro pool
Tak dnes to nemá význam ani hodnotiť, toto bolo rozhodnuté pred zapasom, otázka je skor prečo sme sa tak rozhodli, absolútne rezignovať na postup, ked sa potrebujeme na niečom začať chytať..
pretoze teraz mame v priebehu tyzdna villu, city a real
Snad to teda bude aj vidieť v tých zapasoch, pretože inak si na seba Slot naložil ešte o niečo viac tlaku
no to rozhodne. ti hraci si tiez musia vydychnut a snad sa chytia konecne
Na anfielde ťažko povedať či to ľudia balia kôli dažďu alebo kôli predvedenej hre 
 
Když vidím výkon Delapa, tak to na start v základní sestavě ještě dlouho nebude.
To je úplně každej balón pro soupeře, to jsem dlouho neviděl. 
 
Jakože chápu, že to jsou první minuty po dvouměsíčním zranění, ale tyvole 
 
Neries
Teď to završil
ano nebude to na základ 
 
Delap 
   
   
 
Skvělá práce. Úplný retardi tohleto, radost to trénovat.
Už sa teším ako si zasa prečítam ako za toto môže Maresca...oni sú fakt vymleti
Bílej Jackson tvl 
 
Smooth criminal
Jeden z těch fyzicky silnějších hráčů, co na hřišti zbýval - společně s Tosinem - je v prdeli.
Fakt bych mu za tohle totálně nakopal prdel. A samozřejmě nebude na Spurs, nicméně tam by snad stejně nehrál, protože je úplně šílenej.
Na Spurs nebude, ale může se vrátit proti Wolves. S tim stoperem vypadali ze se budou kamosit.
Vyrovnani kdy?
Wtf Gittens 
   
   
 
Umí někdo ze zadních řad vyhrát jednu, jedinou první hlavičku? To je neskutečná slabota.
Jakýkoliv aut či nákop je poloviční tutovka. Takhle se přece hrát nedá.
Ti stopeři nemají jedinej souboj.
Merino je naprosto top, to byl skvelej kauf. Presne typ, co zraje jak vino. Ten da dalsi tri roky na maximalnim levelu
Veď dnes hral asi najhorší zápas, čo som od neho videl 
 
Připomíná mi Thiaga Mottu.
Akože je to Carabao cup ale čo to dnes kurva Slot predviedol s tou zostavou ? Odovzdaný zápas úplne od začiatku. V kríze hrajucemu tímu pomôžem tým že v pohári nasadim tím, ktorý od začiatku nemá šancu vyhrať a prehram ďalším zápas a vypadnem v boji o trofej.
Nechápem, zatiaľ Slot vôbec nezvláda túto sezónu, základnú zostavu, zapracovanie posíl.... Aby sa ten Jurgen nevrátil k trénerstvu skôr ako sa očakávalo....nemám rád zmeny trénerov ale tieto narcistické tvrdohlave typy nevydržia dlho, tak dúfam že Slot taky nebude.
To mi pripomína situáciu keď Rodgers postavil v LM proti Realu c-čkovu zostavu a spoliehal sa na posledný zápas z ktorého bol aj tak kkt. Aby to tak nedopadlo aj teraz....
Slot musi vypadnout co nejdriv
mal by si mu ukazat ako na to
To jsou kecy... nezapomeň, že je to trenér, kterej minulou sezónu vyhrál s Liverpoolem titul. 
 
Druhá sezóna je těžší, ještě po tom, co obhajuješ. Podívej se na City, které byli minulou sezónu taky v prdeli.
ale víš že před tím to vyhráli 4x že?
Vím, ale furt si myslím, že panika není na místě.
já reagoval na to že po mistrovské sezoně je to těžké a vzor jsi dal City které to 3x obhájilo.
Po mistrovská sezóna jako po mistrovská sezóna. To poznáš, až Arsenal někdy vyhraje Premier League.
Bol to statement pre Hughesa čo postváral v tomto prestupaku.
tak nevieme ako to bolo s hracmi, kto koho chcel
Jako reálně bych vzal video z druhýho poločasu, šel s tím za tím skvostným duem ředitelů ve vedení a nakopal bych jim prdel.
Dokud totiž tahle banda expertů nezačne přivádět nějakej mix, kdy ten kádr budou tvořit i fyzicky silní hráči, tak se na tu špičku ligy budeme dívat z uctivý vzdálenosti.
Takovýhle herní poločasy jsou naprosto neakceptovatelný a 80 % toho výkonu pramenilo z totální neschopnosti vyhrát osobní souboj ve středu pole a hlavičkový souboj na hranici vlastního vápna.
Dneska tak akorát Gittens nezaslouží dělo mezi oči, ostatní seřadit do řady a seřezat...
V suchym triku 
 
No pokud to nebudou aspoň 4 body z příštích 3 zápasů, schyluje se nám k slušnýmu průseru 
 
Tak Slotovi dávám ty tři následující zápasy. Dneska se na to slušně vybodnul, tak ať si to laskavě něčím podpoří...
Divíš se? Z posledních 6 zápasů 5 prohráli
6 ze 7 
 
Příjde mi to hrozně brzo pomalu odepisovat Slota... Fanoušci LFC jsou moc namlsaní, ale ten přestupák vedení se Slotem moc nezvládlo.
Hádže sa to všetko len na Slota, ale to nie sú jeho hráči, že on povedal dones mi tohto a Hughes hneď utekal vybavovať. Nehovorím, že nechcel ani jedného, ale verím tomu, že by preferoval skôr kľudne Hancka, nejaké normálne RB a miesto Ekitikeho alebo Isaka radšej 2 hráčov do rotácie prípadne si nechať niekoho z tých čo odišli. Ako jasné, asi na 5-6 prehier po sebe či koľko to nie je aj s takým tímom, ale tak asi sa to hodí na to, že sú mentálne mimo kvôli tomu čo sa stalo Jotovi. Ale potom nechápem ten začiatok sezóny
https://www.transfermarkt.com/trainer/verfuegbaretrainer/statistik
To je výběr panečku...
Maximálně ten Xavi a o něm absolutně nemám šajna, jak by to v PL zvládl.
Southgate
Ramsdale zaskočil pozdravit i Tondu, sympoš. 
 
Rambo dnes skvělý výkon.
Ale jo, chytil co bylo potřeba. Ale na rovinu my sme byli hrozní, i ty šance spíš slabší. Mě se líbil Tonali. Tu naši zálohu přehrál skoro sám, nic nevypustil, v osobních soubojích sme i díky němu naprosto propadli a takhle se nedá vyhrát.
Konec prvního poločasu jste nás přehrávali. Největší šance mi přišly paradoxně ty, co nekončily střelou - 2x Richarlison těsně nedosáhl, jednou to dostal na pady na malym vápně po krásný pasáži, kdy jste nás úplně vyšachovali.
Jo to byly hezké akce, ale na bránu to ani nešlo. Jak říkáš konec prvního poločasu byl ale jediná pasáž kdy sme hráli vyrovnanou hru.
Je, snad ho podpisem po sezone. Pope je o neco lepsi shotstopper, ale Aaron je dost dobry a rozehravku ma supr. Navic oblibeny a dobry charakter
Má odehrané 2 zápasy, ale tým s ním hraje ve větší pohodě vzadu a je dynamičtější. Podobně jako s Dubravkou. Pope nohama prostě neumí bohužel. Ramsdale ho asi z brány nevystrnadí, navíc letos se Pope zatím potkal se super formou, ale do budoucna bych s ním byl hodně spokojený z toho, co jsem zatím viděl.
[Football on TNT Sport] Max Dowman vs. Brighton: Most dribbles completed (5), Most fouls won (4), Most duels won (9).
Hrál super 
 
Annous v pohodě debut, škoda že nedal tu střelu z které pak Saka dorážel
Annous bol mizerny, tam nebolo nic fakt. Este aj tu jedinu sancu velmi dobre nevyriesil 
 
ne 17 letého kluka a jeho první zápas to bylo OK.
Odjezdil to měl tam pár sklepnutí.
Jako jasně že to není na úrovni ostatních mladých u nás,ale zase asi nejtěžší post.
*na
Ve druhém poločase si vybavuji jeden dobrý zisk na polovině Brightonu, ze kterého jsme šli do přečíslení. Jinak musí vyzrát no. 
 
Arne Slot: “I saw Manchester City's starting eleven and they didn't have one starter from the weekend but it felt like their best team”.
“That is a bit of an insight. Chelsea can bring Estevao in… then after I made two substitutions tonight, we had six teenagers”.
Arne pls...
dobre mimo je chlap 
 
Připomíná mi Ten Haga. Ten byl ke konci taky solidně mimo.
Hughes 
  
Vtipné, my měli na hřišti 4 teenagery od začátku a dalších 6 hráčů, co by mohli hrát na U-21 turnaji (pod 23 let) 
 
u nás - 15,17,18,19,21 v základu.Taky slušné.
Připomněl mu někdo, kolik stál Wirtz a Isak? 
   
 
No keď sa sťažuje na šírku kádra, tak to je asi jedno nie? 
 
Jak je to asi jedno?
Jak jsem předpokládal . Další "sympaťák", co skončí blbě ...
 . Další "sympaťák", co skončí blbě ... 
Za to, že kritizuje Hughesa?
Za to, že ztrácí nervy, když jde do tuhého.
Uz to zacinaaa 
  
V jakémkoliv velkoklubu, když prohraješ šest zápasů ze sedmi, tak se automaticky pod tebou hýbe židle. Zatím Slota nevyhazuji, včerejší zápas o ničem nevypovídá, ale on si vlastně tu větev podřezává sám Tvůj tým je psychicky dole, potřebuješ pro sebevědomí vyhrát a ty postavíš béčko, který podle očekávání prohraje....
  Tvůj tým je psychicky dole, potřebuješ pro sebevědomí vyhrát a ty postavíš béčko, který podle očekávání prohraje....
on je ještě rozdíl když prohráváš na začátku kdy se do toho dostáváš.
Ale on si teď udělal jakože svůj tým a hoří.
Tady jde čím dál více vidět že loni to byl fakt hlavně Kloppův tým a on ho jen takticky posunul.
Kdyby Klopp zůstal tak loni beztak vyhraje taky 
 
Klopp připravil tým pro Slota a Slot nakoupil hvězdy zpátky pro Kloppa 
   
 
A cez víkend celkom rozbehnutá Villa. Tie vyhliadky na 3 body nie sú pre LFC najvyššie.
Po AV ještě Real a pak City. Ono jako fakt reálně hrozí, že po těhle třech zápasech tu nemusí být 
 
Ckala som ze ked nas caka seria domácich zápasov, aj ked ťažkých tak sa bude chciet od toho odraziť bez ohladu na sutaz...a začne tým ze sa prakticky dobrovoľne vzdá pred zapasom.. zvláštne... nepovedal by som ze vedenie zvažuje jeho koniec, predsa je to víťaz PL, ale ak by sme trebárs do repre pauzy získali len bod proti AV napríklad, tak je to na zamyslenie, uz teraz 6/7 je dost desivá séria..
tak on se měl odrazit po fankfurtu a nic. 
 
Séria desivá je. Otázka, čo s tým? Krídelná hra LFC v 433, kde aj krajne obrany ťahali útok je so súčasným kádrom ťažko realizovateľná. Mne by sedela záloha McAllister (Jones), Gravenberch, Szobo a útok Gakpo, Isak, Salah. Problém toho je, že poriadne krídlo na lavičke nie je (okrem Chiesu a to nie je top krídlo). A to máš na lavičke Wirtz a Ekitike.
Čo hrať s týmto kádrom? 442 ? Wirtz (Gakpo),Mc, Gravenberch, Szobo - Salah,Isak (Ekitike)
https://infotbal.cz/brankar-onana-si-rypl-do-byvalych-spoluhracu-z-manchesteru-united/
tpč, tak tohle je teda extrémní snaha o dojení pseudo kauzy 
 
a vlastne ma pravdu
teda pokud nenahraje zrovna protihraci a nebo chyta rymu v brane 
 
Je to akoze dost zaujimave, ze mozme na tom byt az takto zle aktualne v tejto sezone .
 .
Rekordny prestupak, na vitaznej vlne po titule, vsetko vyzeralo takmer idealne (ok okrem stopera, ale zas ten by toto nezmenil, aj tka by hraval VVD a Konate ako doteraz) a isli sme absolutne do sraciek .
 .
Jasne, da sa povedat, ze vela zmien naraz atd., co je samozrejme pravda, no az takyto pruser necakal fakt nikto.
Co ma trochu strasi je akurat to, ze Slot aspon zatial vyzera, ze netusi co s tym robit.
Kdyby se prohrávalo alespoň po dobrým výkonu, ale nás válcujou i týmy co jsou na sestup. 
 
Sak toto, ze ta hra je nic moc. A bola nic moc uz v uvode, ked sme tie zapasy nejako vyhravali ale tak uz vtedy vsetci videli, ze herne je to mimo.
Ako ja tu nejdem riesit nejake vyhadzovanie Slota, no obzvlast ak ten buduci tyzdne dopadne zle (a je to pravdepodobne), tak ten tlak bude velky. Ale zas si nemyslim, ze vedenie vobec uvazovalo o zmene trenera v tejto sezone.
minulu sezonu marec+ to nebolo moc dobre
Ten vůbec netuší a pak ještě plače, že má úzkej kádr. Plešatej klaun, dalši z řady....
sport je super, co? btw tohle jsem tu casto zminoval v tech predsezonnich debatach. U nas se casto predpokladalo, ze proste zlepseni neprijde. a 3 roky to platilo, z ruznych duvodu, ktere se ale ukazaly  az v prubehu sezony.
  btw tohle jsem tu casto zminoval v tech predsezonnich debatach. U nas se casto predpokladalo, ze proste zlepseni neprijde. a 3 roky to platilo, z ruznych duvodu, ktere se ale ukazaly  az v prubehu sezony. 
Ale u ostatnich casto lidi predpokladali, ze uz bude prichazet jen zlepseni... U vas taky na papire vsechno vypadalo super, presne jak pises. A pak prijde sezona a najednou je VVD a Salah mimo, i kdyz tomu nic nenasvedcovalo, loni meli dobre sezony, Salah vlastne zivotni... a ted tohle.
U Salaha snad nikdo nečekal že by zopakoval tu loňskou sezonu,ale je fakt že tak brutální propad je překvapení.
no jasne, tak jsem to myslel. ze nejakej propad u Salaha byl asi ocekavatelnej ale v tuhle chvili mame rekneme 1/4 sezony za sebou a timhle tempem by na konci mel 20 G+A (ted ma 5). coz je velkej propad ze 47 loni... clovek by cekal propad treba nekam k 35 nebo tak... ale tak porad muze ted udelat 10 zapasu v rade s golem no. 
 
Kinsky 
 
čím viac sa darí nám, tým menej Liverpoolu a naopak..zaujímavé hry osudu
Ten Konský, to bol riadny panic buy , veď on je obyčajný priemerný brankár, ktorý v PL nemá čo robiť. Šialenosť čo tam včera robil pri tých góloch. Potreboval by hostovacku
 , veď on je obyčajný priemerný brankár, ktorý v PL nemá čo robiť. Šialenosť čo tam včera robil pri tých góloch. Potreboval by hostovacku
S balonem je fakt dobrej ale na čáře je to tak 50%. Minule v poháru chytal super, včera teda bída. On by fakt potřeboval chytat každej týden no.
Chtělo by to report p. Coutinha.. Očekávám, že vypíchne hlavně to, co bylo dobře. Třeba, že se snažil hodit při té hlavičce.
Nohama je skvělý, tím jak hrál od mala v poli. Ale zbytek mu na golmana chybí no hlavně teda výběhy má strašidelné
 hlavně teda výběhy má strašidelné   A na čáře nevím nevím.
  A na čáře nevím nevím.
Mě to včera tak nebavilo, že jsem to občas ani nesledoval takže všecko jsem neviděl. Ale třeba tomu rozích je slabší. Ale neřekl bych, že horší než Vicario, tomu to taky nejde. Na čáře je to hrozně random, jednou super zákrok pak pustí lehký míč. Tohle na téhle úrovni nejde.
ono je hrozné překvapení, že brankář který nechytá se nerozvijí. Je to kvalitní brankář, ale potřebuje chytat a je vlastně jedno kde. Evidentně to teď na slepice není.
Ale stále je to brankár, ktorý si prešiel akadémiou a seniorskym tímom. Prepáč, ale tie góly boli docela lacné a pôsobil pri tom ako druholigový brankár. Navyše denne trénuje že?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele