NUGENT PŘESTOUPIL DO PORTSMOUTHU

11.07.2007 16:44 - Aktuality
 
Portsmouthu pokračuje v posilování kádru pro příští sezonu, v níž by si rád zajistil minimálně účast v Poháru UEFA. Již čtvrtou novou tváří v kabině Pompey se dnes stal David Nugent...

Nugent na sebe upozornil vynikajícími výkony v uplynulé sezoně League Championship. Teprve 22letý útočník nasázel celkem patnáct branek, ani to však nakonec jeho Prestonu nestačilo alespoň k účasti v baráži o třetí postupové místo do Premier League.

O Nugenta byl mezi anglickými kluby velký zájem a Portsmouth za jeho služby musel zaplatit šest milionů liber. Kluby a hráč se na transferu dohodly již dříve, poslední podmínka přestupu byla splněna dnes, když Nugent úspěšně absolvoval lékařskou prohlídku.

"Jsem velice spokojen a budu spokojen ještě více, jestli se mu podaří zdvojnásobit svůj střelecký účet. Dny, kdy útočníci dávali čtyřicet branek za sezonu, jako třeba Clive Allen, jsou dávno pryč a na Davida tak nebudeme tlačit," pochvaluje si nový přírůstek do kabiny manažer Harry Redknapp.

"Je to znamení, jak daleko jsme již došli. Získali jsme Sylvaina Distina, Hermana Hreidarssona, Muntariho a teď Nugenta," dodal Redknapp.
Autor: Tomáš Pavlík / football365.com
Počet zobrazení: 1902
Komentáře (6 / 0 nových)
HOST*Andy Conceicao
11.07.2007 17:18
#
HOST*Andy Conceicao
11.07.2007 17:53
#
btw. John Utaka too..
HOST*mobby108
11.07.2007 18:20
#
Výborný útočník, Arsenal se měl raději rozmyslet než koupil Eduarda a pořídit si spíše Nugenta
HOST*
11.07.2007 21:29
#
to si děláš prd..
Nugent mu nesahá ani po kotníky,viděl sem ho na ME 21,to je tragéd
HOST*chinaski
11.07.2007 20:13
#
Teda, ten Porstmouth bude vynikající...jedna z nejsilnějších sestav mimo BIG 4 (přičemž 4. je Tottenham, Gunners už na to prostě nemaji). Vůbec bude tenhle rok PL strašně zajímavá, boj o všechny pozice...těším!
Shevchenko
11.07.2007 21:11
#
-------------------------- JAMES ---------------------------

JOHNSON ------ DISTIN ------ CAMBELL ------ TRAORE

TAYLOR -------- DAVIS ------- MUNTARI ------ MENDES

----------------- NUGENT ------- UTAKA ------------------
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.