Lazio Ledesmu Milánu neprodá

31.12.2007 15:36 - Aktuality
 
AC Milán chtěl posílit svoji záložní řadu o Cristiana Ledesmu z Lazia, pětadvacetiletý středopolař se však nikam stěhovat nebude. Rodící se přestup hned v zárodku zastavil prezident Lazia Claudio Lotito.

Viceprezident AC Milán Adriano Galliani se na římský klub obrátil a ptal se, za jakých podmínek by mohl pro svůj tým Ledesmu získat. "O prodeji se vůbec nebudeme bavit," reagoval Lotito.

V Laziu má Ledesma kontrakt až do léta 2011 a vedení římského klubu se nechalo slyšet, že šikovný záložník je ústřední postavou jejich plánů pro budoucnost. Jeho prodej, ať už v zimě nebo létě, nepřipadá v úvahu.

Už během minulého léta se chystal Ledesmův přestup do Betisu, ani k němu však nedošlo. Lazio mělo nůž na krku, pokud by nepostoupilo do Ligy mistrů, hráč hrozil odchodem. Biancocelesti se však do základních skupin probojovali, takže Ledesma zůstal.
Autor: Radim Šantrůček / goal.com
Počet zobrazení: 1936
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.