Laudrup na cestě do Spartaku

07.09.2008 09:13 - Aktuality
 
Hlavní kandidát na lavičku Spartaku Moskva, dánský kormidelník Michael Laudrup, včera dorazil do Moskvy na finální jednání. Pokud se obě strany dohodnou, kontrakt podepíše příští týden.

Podle Sport-Expressu bude Laudrup s vedením Spartaku Moskva jednat v průběhu neděle. Cestovní vízum už má údajně vyřízené i jeho manželka s dcerou. Tiskový mluvčí klubu Eduard Nisenbojm se k jednáním odmítl vyjádřit. "Bez komentáře," řekl stroze.

Spartak po odvolání Stanislava Čerčesova přebral trenér rezervy Igor Ledjachov. Generální ředitel klubu Valerij Karpin mezitím hledal vhodné aspiranty po celé Evropě, kontaktoval kupříkladu slavné Italy Roberta Donadoniho nebo Roberto Mancini i Nizozemce Franka Rijkaarda.

Michal Laudrup naposledy působil ve španělském Getafe, které dovedl do finále španělského poháru a čtvrtfinále Poháru UEFA.
Autor: David Kubáň / Sport-Express
Počet zobrazení: 1091
Komentáře (3 / 0 nových)
demo8
07.09.2008 09:40
#
mohl by spartaku pomoct aspon v poháru UEFA
smazaný uživatel
07.09.2008 10:01
#
To právě ne... Baník je musí vyřait
Shevchenko
07.09.2008 23:15
#
Táhni.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.