Hráčky do 19 let zahájily evropský šampionát porážkou 0:1 s Francií

18.07.2023, 21:50
Aktuality

České hráčky do 19 let zahájily mistrovství Evropy v Belgii porážkou 0:1 s Francií. O výsledku rozhodl vlastní gól obránkyně Anny Bárkové z 26. minuty. Další duel ve čtyřčlenné skupině B čeká svěřenkyně kouče Jana Navrátila v pátek proti Islandu. Do semifinále projdou dva týmy.

České fotbalistky podlehly Francii v zahajovacím utkání i před rokem na domácím šampionátu. Tentokrát inkasovaly o dvě branky méně, stále ale neukončily čekání na vstřelený gól i první bod na elitním turnaji.

Autor: ČTK

Komentáře (19)

monty25

Holky se nemají za co stydět. Prvních 25 minut jsme se skvěle drželi, dokonce Hlouchová trefila břevno, ale pak si Bárková bohužel dala vlastní gól. Ve 2. půli už jsme převážně jenom bránili, ale výsledkově dopadla paradoxně líp než první. Oproti loňskému zápasu s Francií (0:3) tam ale posun určitě je.

Jsem zvědav na pátek proti Islandu. Věřím, že tentokrát dáme gól do správné brány a snad si připíšeme i první body v historii.

Keeper117

Už som chcel napísať že monty poprosím hodnotenie zápasu

Coutinho10

nakonec jsem kousky viděl, ale asi bohužel mohly urvat max. remízu 0:0 nebejt toho smolnýho vlastňáku....jako bojovnost, občas o něco snaha, ale ten konec spíš než tlačení se o vyrovnání, tak jenom bránění a nepřesnosti..škoda, třeba by tu remízu 0:0 udržely, nebejt toho gólu, takže jenom nějaká ta kvalita dopředu spíš schází, ale něco by tam dotlačit s Islandem mohly