Hareideho po ME u reprezentace Dánska nahradí Hjulmand

12.06.2019 14:00 - Aktuality
 
Reprezentanty Dánska po mistrovství Evropy v roce 2020 a odchodu trenéra Aageho Hareideho převezme Kasper Hjulmand. Dánský svaz dnes na svých internetových stránkách informoval o tom, že se sedmačtyřicetiletým koučem se domluvil na čtyřleté smlouvě.

Pětašedesátiletý Hareide působí na lavičce dánské reprezentace od března 2016 a dovedl ji na loňské mistrovství světa, kde Seveřané postoupili do osmifinále. Kouč, kterému příští rok po Euru skončí smlouva, má za sebou působení u národního týmu rodného Norska a vedl také Malmö, Rosenborg Trondheim či Bröndby Kodaň.

Hjulmand většinu trenérské kariéry strávil v Nordsjaellandu, který vedl od roku 2016 a také v letech 2011 až 2014. V ročníku 2014/2015 působil v Mohuči.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 630
Komentáře (1 / 0 nových)
Rudnevs
12.06.2019 14:26
#
Toto je zaujímavá voľba. Je to kvalitný tréner, má svoj koncept, s Nordsjaellandom dosiahol veľké veci a i v Mainzi to mohlo výjsť, keby mu dali väčšiu šancu. Navyše je to sympaťák.

Mimochodom, v Nordsjeallende bol až do roku 2019.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.