Fuenlabrada má už 28 případů koronaviru v týmu

25.07.2020 14:17 - Aktuality
 
Ve španělském druholigovém klubu Fuenlabrada se nedaří dostat koronavirus pod kontrolu a počet nakažených stále roste. Nové kolo testů přineslo dalších dvanáct pozitivních výsledků, celkem už je tak v týmu 28 infikovaných osob. Karanténa jednoho z aspirantů na postup mezi elitu tak momentálně blokuje uzavření sezony.

První případy se v mužstvu objevily minulý týden těsně před závěrečným zápasem sezony v La Coruni. Celá výprava Fuenlabrady je od té doby uzavřená v izolaci v místním hotelu a nikdo z klubu nesmí opustit svůj pokoj. Jejich duel byl odložen, zbytek kola se ale dohrál.

Pokud by Fuenlabrada poslední zápas s La Coruňou vyhrála, zajistila by si postup do baráže. Týmy ze třetího až šestého místa aktuální tabulky tak nyní musí čekat, jak se situace vyřeší.

La Coruňa byla vzhledem k výsledkům soupeřů odsouzena k sestupu. Šéf klubu Fernando Vidal to ale nepovažuje za férové, a vzhledem k tomu, že se kompletní poslední kolo neodehrálo podle zvyklostí v jednotném termínu, hrozí právními kroky.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 1649
Komentáře (6 / 0 nových)
GAUČ()
25.07.2020 16:08
#
"Šéf klubu Fernando Vidal to ale nepovažuje za férové, a vzhledem k tomu, že se kompletní poslední kolo neodehrálo podle zvyklostí v jednotném termínu, hrozí právními kroky..."

Jasně je tu taková malá krizová situace se kterou se musíme potýkat všichni a vzhledem k situace nejde vše tak jak je zvykem. Pojďme se všichni navzájem právně zažalovat, protože se stala nějaká maličkost, která je nefér
TurboPlastik
26.07.2020 11:09
#
Hmm, tvůj příspěvek má opravdu hodnotu Jen víc zbytečných přispěvatelů, jako si ty
GAUČ()
26.07.2020 12:17
#
díky... v konečným důsledku by to v tomhle případě byla asi jen 1/20 komentářů, ale i ták díky
efellipe
25.07.2020 21:08
#
Jsem myslel, že pózuje nahá
RadekVonCZE
25.07.2020 21:28
#
RadekVonCZE
25.07.2020 21:28
#
To nebyla lepší fanynka?
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.