Fanynka Casablanky přišla o život v tlačenici před zápasem Ligy mistrů

30.04.2023, 09:08
Aktuality

Devětadvacetiletá žena přišla o život v tlačenici u stadionu před odvetným zápasem čtvrtfinále africké Ligy mistrů mezi Rajou Casablanca a egyptským Al Ahlí. Fanynce marockého klubu se podle agentury AFP udělalo v davu nevolno a později zemřela v nemocnici. Místní úřady začaly událost vyšetřovat.

Podle médií vznikla tlačenice u bran stadionu poté, co ochranka nepustila dovnitř řadu fanoušků s platnými vstupenkami, protože se tam předtím dostalo množství lidí bez lístku. Po utkání se navíc fanoušci poprali na tribunách a musela proti nim zasáhnout policie.

Zápas skončil 0:0 a díky vítězství 2:0 v prvním utkání postoupil tým Al Ahlí.

Autor: ČTK

Komentáře (0)

Přidat komentář
zatím zde není žádný komentář

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele