Čínská liga začne po pětiměsíčním zpoždění 25. července

01.07.2020 10:58 - Aktuality
Marouane Fellaini (© twitter.com)
 
Čínská liga by se měla s pětiměsíčním zpožděním způsobeným koronavirovou pandemií rozběhnout 25. července. Začátek sezony plánovaný na 22. února byl odložen na neurčito kvůli šíření nemoci covid-19, jež se poprvé objevila v závěru minulého roku právě v Číně.

Ligová soutěž se bude dohrávat bez fanoušků ve dvou centrálních dějištích, ve městech Su-čou a Ta-lien. V každém bude osm týmů, čtyři nejlepší z každé skupiny pak postoupí do nadstavby o titul a zbylých osm do fáze o udržení.

Čína s restartem profesionálních soutěží dlouho otálela, i když sousedící Korea, Japonsko a Tchaj-wan rozehrály fotbal a baseball už dříve. Basketbalová liga se v Číně rozběhla 20. června, také ve dvou městech a vzhledem k omezenému cestování bez zahraničních posil.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 697
Související články
Komentáře (3 / 0 nových)
assat666
01.07.2020 12:45
#
Hmm,tak to si kašpaři ze Sinoba moc neodpočinou.
kilobyte
01.07.2020 15:10
#
A to začali trénovat před 3 měsíci a vypadalo to, že začnou jako první.
REPLIKATOR
01.07.2020 19:09
#
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.