Bundesliga bude nejspíš přerušená minimálně do konce dubna

24.03.2020 17:36 - Aktuality
 
Německá liga by měla být kvůli pandemii koronaviru přerušená minimálně do konce dubna. Dnešní návrh vedení soutěže sice ještě musejí příští týden schválit zástupci klubů, ale stejně jako v případě původního návrhu o pozastavení soutěží by mělo jít o formalitu.

Dvě nejvyšší soutěže v Německu byly minulý týden přerušeny do začátku dubna, ale už tehdy jejich šéf Christian Seifert mluvil o tom, že vynucená přestávka se velmi pravděpodobně prodlouží. Důvodem je rychle se šířící virus, který si v Německu dosud vyžádal přes 31 tisíc nakažených a více než stovka lidí onemocnění COVID-19 podlehla.

Kvůli novému typu koronaviru byla přerušena nebo zrušena většina evropských fotbalových soutěží včetně pohárů nebo české ligy. Nákaza si mimo jiné také vynutila přeložení mistrovství Evropy na příští rok, kam dnes byla ze stejných důvodů přesunuta i letní olympiáda v Tokiu.
Autor: ČTK
Počet zobrazení: 586
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.