09.07.202221:47

Sepsi slaví svůj první superpohár

Výsledek rumunského Superpoháru: CFR Kluž - Sepsi OSK 1:2 (2. Paun - 45+3. Matei, 85. M. Rondón). Sepsi nastoupilo k prvnímu zápasu rumunského Superpoháru a hned slaví. Pro Kluž šlo už o pátou účast v řadě.

10.07.202121:13

Rumunský superpohár pro CSU Craiova

Výsledek utkání o Rumunský superpohár: CFR Cluj - CSU Craiova 0:0, 2:4 na penalty.

06.07.201921:02

Constanţa vítězem Superpoháru v Rumunsku

Výsledek dnešního utkání Superpoháru v Rumunsku: Kluž - Viitorul Constanţa 0:1 (86. Artean).

09.07.201721:54

Rumunský superpohár pro Voluntari

Výsledek utkání o Rumunský superpohár: FC Viitorul - Voluntari 0:1 (12. Lazar).

13.06.201713:12

Hoban se vrátil zpátky do Cluje

Cluj získala Ovidiu Hobana. Zkušený obránce se do známého prostředí vrací z Hapoelu Beer-Sheva, detaily transferu ani jedna strana neupřesnila.

transfermarkt.de
16.07.201622:44

Rumunskou Supercupu získala Astra

Výsledek dnešního rumunského superpoháru: CFR Kluž - Astra Giurgiu 0:1 (86. William).

08.07.201521:58

Rumunský Superpohár pro Târgu Mureş

Výsledek utkání o Rumunský Superpohár: Steaua Bukurešť - Târgu Mureş 0:1 (63. Axente).

08.07.201512:45

Târgu Mureş zřejmě přijde o trenéra

Târgu Mureş dnes hraje o Rumunský superpohár se Steaou Bukurešť, po němž pravděpodobně bude znovu hledat trenéra. Po pouhém měsíci ve funkci se klub chystá opustit Dan Petrescu, jehož k tomu vedou finanční problémy jeho zaměstnavatele.

sport-express.ru
11.07.201422:48

Supercupa pro Astru Giurgiu

Výsledek utkání o Rumunský superpohár: Steaua Bukurešť - Astra Giurgiu 1:1 i po prodloužení, 3:5 na penalty (45. Chipciu - 74. Enache).

10.07.201321:40

Rumunská Supercupa pro Steauu

Výsledek utkání o Rumunský superpohár: Steaua Bukurešť - P. Ploieşti 3:0 (22. Nikolić, 33. Szukala, 42. Pintilii).

14.07.201222:45

Supercupa pro Dinamo Bukurešť

Výsledek utkání o Rumunský superpohár: CFR Kluž - Dinamo Bukurešť 1:1, 2:2 po prodloužení, 2:4 na penalty (36. Valente, 102. Kapetonas - 62. a 101. Tucudean).

17.07.201121:45

Rumunský superpohár pro Oţelul

Oţelul Galaţi opanoval letošní ročník rumunské Supercupy, v klání hraném v Piatre Neamţ porazil 1:0 úřadujícího mistra Steauu Bukurešť brankou Buse ze čtrnácté minuty.

18.07.201022:18

Superpohár v Rumunsku pro Kluž

Kluž se stala vítězem rumunského Superpoháru. O výhře nad Unireou Urziceni rozhodla až po penaltovém rozstřelu.