Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Fulham touží potvrdit zlepšenou formu i proti Brightonu

Jedním z večerních zápasů třináctého kola bude i souboj Fulhamu s Brightonem. Zatímco od prvních jmenovaných se očekávalo, že bude během své nováčkovské sezony balancovat na hraně sestupu, na jihu Anglie měli větší očekávání, a přestože Brighton v nové sezoně podává povětšinou solidní výkony, nachází se až na šestnáctém místě.

Liverpool proti Fulhamu remizoval a pohrdnul tak šancí na první místo

Po ztrátě Tottenhamu mohla mít anglická Premier League nového lídra, jenže ani Liverpool nedokázal bodovat naplno, když na hřišti Fulhamu remizoval 1:1. Po Reidově trefě dokonce dlouho prohrával, až v závěru srovnal z penalty Salah.

Fulham se pokusí překvapit Liverpool

Londýnský Fulham bude v rámci dvanáctého kola Premier League čelit těžké výzvě. V Craven Cottage totiž hostí Liverpool, který je o skóre druhý za Tottenhamem. Cottagers jsou sedmnáctí pouhý bod nad sestupovými příčkami.

Manchester City proti Fulhamu nepřipustil zaváhání a vyhrál 2:0

Duel Manchesteru City s Fulhamem žádné překvapení nepřinesl. Hosté sice do zápasu mohli jít sebevědomí z nečekaného triumfu na půdě Leicesteru, avšak na Etihad Stadium tahali za kratší konec provazu od samého úvodu a po zásluze odjeli s porážkou 0:2 O vítězství Citizens se postarali především Raheem Sterling a Kevin de Bruyne, kteří si zapsali po jednom gólu a druhý svému spoluhráči připravili, ať už asistencí, či vybojovanou penaltou.

Tři body, nic jiného. Manchester City hodlá vyřídit Fulham

Manchester City v této sezoně Premier League ještě nedokázal slepit dvě výhry v řadě a i díky tomu je v tabulce až na nedůstojné jedenácté příčce. Teď má ale velkou šanci tak učinit, protože přivítá až sedmnáctý Fulham. Citizens v týdnu poprvé ztratili body v Lize mistrů, ale vzhledem k jistotě postupu je to vůbec nemusí trápit.

Fulham ukončil penaltové trápení a porazil Leicester 2:1

Pondělní dohrávka mezi Leicesterem City a Fulhamem přinesla nečekané rozuzlení v podobě výhry hostí, kteří se po výsledku 2:1 vymanili ze sestupového pásma a ke všemu i zlomili vlastní penaltovou kletbu. Leicester sice i nadále zůstává na čtvrtém místě, ovšem domácí prohra s nováčkem musí svěřence Brendana Rodgerse pořádně mrzet.

Leicester přivítá londýnský Fulham

Leicester City se v případě vítězství může dotáhnout na vedoucí duo v podobě Tottenhamu s Liverpoolem, naopak hostující Fulham by se v případě zisku tří bodů posunul ze sestupových příček na sedmnácté místo. Favoritem je rozhodně domácí celek, který se bude snažit odčinit výkon z minulého víkendu, kdy po bezkrevném výkonu jasně podlehl Liverpoolu. To Fulham zase bude chtít navázat na výkon z druhého poločasu proti Evertonu, kde dvojice Mitrovič - Loftus-Cheek ovládla utkání a ukázala, že by to s Cottagers nemuselo být tak marné.

Everton díky skvělému prvnímu poločasu přestřílel Fulham

Everton se po sérii nezdarů vrátil na vítěznou vlnu, když díky dobrému výkonu v první půli přehrál domácí Fulham 3:2. Svěřencům Scotta Parkera vůbec nevyšel vstup do zápasu, kdy inkasoval hned po 45 sekundách hry. V druhém poločase pak hru výrazně oživil střídající Loftus-Cheek, na víc než snížení to však Cottagers nakonec nestačilo.

Everton chce na hřišti Fulhamu najít ztracenou formu

Po brilantním vstupu do nového ročníku Premier League přišlo ze strany fotbalistů Evertonu trápení. Už tři zápasy za sebou nedokázali bodovat, šanci přerušit tuto sérii mají v neděli na hřišti nováčka Fulhamu.

Utkání s Fulhamem rozhodla branka Součka

West Ham United díky brance Tomáše Součka zdolal rivala z Fulhamu a posouvá se na průběžné jedenácté místo tabulky. Utkání nabídlo především v závěru nevídané drama, kdy v nastaveném čase nejprve český reprezentant poslal domácí tým do vedení, v páté minutě nastavení však mohl z pokutového kopu vyrovnat Lookman, jenže nabídnutou šancí trestuhodně pohrdl.

Manažer Fulhamu kritizoval hráče za pokaženou "panenkovskou" penaltu

Záložníka Fulhamu Ademoly Lookmana se po nepodařené "panenkovské" penaltě zastali jeho spoluhráči, trenér Scott Parker si však servítky nebral a před médii třiadvacetiletého fotbalistu zkritizoval. Lookman měl šanci v osmé minutě nastavení vyrovnat v sobotním ligovém derby proti West Hamu na 1:1, ale poslední střelu zápasu pokazil.

Londýnské derby proti sobě svede West Ham s Fulhamem

Sobotní večer přinese malé londýnské derby, ve kterém se na Olympijském stadiónu utká domácí West Ham se západolondýnským Fulhamem. Zatímco domácí tým minulý týden podlehl favorizovanému Liverpoolu - byť se sluší podotknout, že výkon Hammers byl velmi dobrý a o svém vítězství úřadující mistr rozhodl až v poslední desetiminutovce.

Fulham zvládl domácí zápas s West Bromem

Fotbalisté Fulhamu vyhráli v rámci sedmého kola Premier League v utkání s West Bromwichem Albion 2:0. Tři body zůstaly v Craven Cottage díky brankám Bobbyho Reida a Ola Ainy.

Fulham v souboji nováčků přivítá doma West Bromwich

Pondělní dohrávka sedmého kola bude patřit především ligovým nováčkům, neboť duelu Leedsu s Leicesterem předchází střetnutí Fulhamu a West Bromwiche Albion. Oba týmy stále v nejvyšším patře anglického ligového fotbalu čekají na své první vítězství, a přestože se jedná stále o naprostý začátek nového ročníku Premier League, snadno lze tomuto zápasu dodat punc "šestibodového" boje o záchranu.

V londýnském derby byl úspěšnější Crystal Palace

Fulham i nadále zůstává na poslední příčce, svůj bodový zisk se mu v duelu s Crystal Palace po prohře 1:2 nepodařilo rozšířit. Svěřenci Scotta Parkera do utkání opět nevstoupili nejlépe, už v první desetiminutovce inkasovali a z této nevýhodné situace se jim ve zbylém čase již nepodařilo vyhrabat.