Chelsea FC Anglie - Chelsea FC - Zprávy

Newcastle míří na Chelsea

Chelsea vyzve v rámci utkání posledního kola Premier League Newcastle United. Domácím momentálně patří dvanáctá pozice a lépe než jedenáctí už neskončí. Hosté jsou čtvrtí a postup do Ligy mistrů už mají zajištěný.

Ten Hag dovedl United k Lize mistrů, ve čtvrteční dohrávce Rudí ďáblové zdecimovali trápící se Chelsea

Rudí ďáblové si výhrou ve čtvrteční dohrávce 32. kola nad londýnskou Chelsea zajistili účast v příštím ročníku Ligy mistrů. Po dominantním výkonu si z domácího utkání odnesli všechny tři body. Skóre zápasu už v šesté minutě otevřel Casemiro a v nastavení prvního poločasu vedení navýšil Anthony Martial. Ve druhé půli dokázal proměnit pokutový kop Bruno Fernandes a v 78. minutě se prosadil také Marcus Rashford. V samém závěru pak dokázal snížit na konečných 4:1 João Félix.

Manchester United vyzve Chelsea

Manchester United hostí v dohrávce 32. kola Premier League Chelsea. Domácí jsou na čtvrté příčce a v případě jakéhokoliv bodového zisku si zajistí postup do Ligy mistrů. Hosté letos končí nejlépe jedenáctí, nyní jsou na tom ještě o místo hůře.

City odpálili oslavy titulu vítězstvím nad Chelsea

Manchester City porazil v utkání 37. kola Premier League Chelsea 1:0. Domácí nastupovali již s jistotou titulu, a tak si zahrála i řada náhradníků. Duel rozhodl v prvním poločasu Julián Álvarez, Citizens poté převzali pohár.

City mají titul v kapse, oslaví jej výhrou?

Manchester City, již jistý vítěz ligového titulu, vyzve v utkání 37. kola Premier League Chelsea. Díky prohře Arsenalu v Nottinghamu už mají Citizens jistotu, že je z první příčky nikdo nesesadí. Naopak Chelsea zažívá trýznivý ročník, pravděpodobně se neumístí ani v první polovině, nyní je dvanáctá.

Chelsea doma znovu nevyhrála, s Nottinghamem remizovala 2:2

Nottingham Forest je o další krůček blíže k záchraně, když se mu podařilo vydolovat bod za remízu 2:2 na půdě Chelsea. Londýnský celek předvedl další ze své sbírky slabých výkonů, a i když se mu v druhé půli podařilo skóre zásluhou dvou branek Sterlinga otočit, své vedení neudržel a z utkání tak bere pouze bod. Nottingham tak odskakuje sestupové propasti na rovné tři body.

Poradí si Chelsea doma s Nottinghamem?

Chelsea přivítá v zápase 36. kola Premier League Nottingham Forest. Blues stále figurují ve druhé polovině tabulky, aktuálně na jedenáctém místě, a tak se alespoň pokusí částečně zachránit ročník. Proti však budou Garibaldi, kteří jsou šestnáctí a mají jen tři body náskok na záchranu.

Lampardova družina konečně bodovala, utkání s Bournemouthem však rozhodla až v závěru

Forma londýnské Chelsea v posledních týdnech byla katastrofální, v sobotním utkání na Vitality Stadium se však Blues dočkali tří bodů. Skóre otevřel Gallagher, domácí však ještě do poločasu stihli vyrovnat zásluhou Viñy. Deset minut před koncem se prosadil Badiashile a o pár chvil později nadobro rozhodl střídající Félix.

Bournemouth doma přivítá zoufalou Chelsea

Pro trápící se Chelsea nemůže přijít konec sezóny dostatečně brzy. The Blues ale ještě musí odehrát pět ligových duelů a snažit si neutrhnout další ostudu. V sobotu odpoledne vyráží svěřenci Franka Lamparda na půdu Bournemouthu a domácí mohou v případě výhry svého soka v tabulce přeskočit. Kdo by si na tohle před letošním ročníkem vsadil. Zatímco Chelsea měla bojovat o poháry, Bournemouth měl být jasným aspirantem na sestup, ovšem realita je nakonec úplně jiná.

Arsenal překvapení nepřipustil

Arsenal porazil v dohrávce 34. kola Premier League Chelsea 3:1. Za domácí se dvakrát trefil Martin Ödegaard, jeden gól přidal Gabriel Jesus. Čestnou branku Blues si připsal Noni Madueke.

Arsenal přivítá Chelsea. Potvrdí se propast nebo Blues překvapí?

Arsenal hostí v dohrávce 34. kola Premier League městského rivala Chelsea. Domácí musí zabrat, jelikož se propadli na druhou příčku za Citizens. To však platí dvojnásob pro hosty, kteří se herně i výsledkově trápí a jsou až na dvanácté pozici.

Chelsea tápe a Lampard počítá nezdary. Blues jsou blízko neslavného rekordu

Sezonu plnou nezdarů a pochybných kroků absolvuje Chelsea. Londýnský klub prošel od začátku sezony velkou a zatím hodně negativní obměnou, nic na tom nezměnil ani návrat manažera Franka Lamparda.

Lampardova Chelsea stále čeká na vítězství, Brentford si ze Stamford Bridge odváží všechny tři body

Trápení londýnské Chelsea nadále pokračuje, v západolondýnském derby podlehla Brentfordu 0:2. Skóre utkání nešťastně vlastním gólem otevřel Azpilicueta a o výhře "Včel" deset minut před koncem nadobro rozhodl střídající Mbeumo.

Podaří se Chelsea pod Lampardem konečně bodovat?

Ve středu večer se na Stamford Bridge v západolondýnském derby utká Chelsea s Brentfordem a oba týmy se budou chtít vrátit na vítěznou vlnu. Blues totiž stále pod vedením Franka Lamparda nezískali ani bod, Frankovy "Včely" pak ještě v dubnu neokusily chuť vítězství.