Expres zprávy

02.02.201316:47

Morávek vyrovnal ve Wolfsburgu

Jan Morávek se poprvé v této sezoně trefil. V utkání dvacátého bundesligového kola ve Wolfsburgu záložník Augsburgu v 25. minutě vyrovnal na 1:1.

02.02.201316:45

Heynckes chválí Tuchela

Trenér Bayernu Mnichov Jupp Heynckes před vzájemném utkáním s Mainzem pochválil svého protějška Thomase Tuchela. "Je předurčen k tomu, aby jednou trénoval Bayern. Ze své zkušenosti vím, že je to výborný trenér," prohlásil Heynckes.

02.02.201316:34

Falcao je v pořádku

Falcao překonal zranění stehenního svalu. Útočník Atlétika Madrid je připraven k zítřejšímu utkání proti Betisu.

02.02.201316:18

České Budějovice - Čáslav 1:0

Přípravné utkání: Dynamo České Budějovice - Čáslav 1:0 (1:0). Branka: 23. Řezníček. Sestava Budějovic: Daněk (46. Křížek) - Ježdík, Halama, Lengyel, Hanzlík (62. Riegel) - Černý (62. Klesa), Rýdel, Benát (62. Benát), Hora - Řezníček (62. Wermke), Táborský. Trenér: Soukup.

02.02.201316:15

Senica - Baník Ostrava 2:1

Přípravné utkání v Otrokovicích: Senica - Baník Ostrava 2:1 (0:0). Branky: 60. a 71. Diviš - 73. Droppa. Sestava Ostravy: I. poločas: Bárta - Vašenda, Kaprálik, Vomáčka, Starý - Droppa, Hable - Stožický, Lukeš, Holzer - Majtán. II. poločas: Pavlenka - Zawada, Vomáčka, Frydrych, Stronati - Droppa, Velner - Foltýn, Hable, Fantiš (70. Zeher) - Soukup. Trenér: Pulpit.

02.02.201315:58

Banega prý přišel opilý

Ever Banega má zaděláno na problémy. Podle španělských médií přišel záložník Valencie na páteční trénink pozdě a opilý.

02.02.201315:21

Dukla Praha - Pardubice 4:1

Přípravné utkání v Berouně: Dukla Praha - FK Pardubice 4:1 (1:0). Branky: 38. Podrazký, 72. Tenkl, 80. Pospěch, 88. Berger - 69. Janecký. Sestava Dukly: Kučera (46. Šebek) - Romera, Jeřábek (46. Hell), Božič, Hanousek - Malý (64. Tenkl), Ouedraogo (46. Néstor), Podrazký - Berger, Pospěch, Svatonský (82. Engelmann). Trenér: Kozel.

02.02.201315:19

Jablonec - Táborsko 2:2

Přípravné utkání: Baumit Jablonec - Táborsko 2:2 (1:0). Branky: 30. Zoubele, 63. Piták z pen. - 73. Voráček, 89. Bakule. Sestava Jablonce: I. poločas: Špit - Rossi, Beneš, Novák - Kopic, Loučka, Čížek, Vaněk, Jablonský - Zoubele, Třešňák. II. poločas: Špit - Kysela, Štochl, Kubista - Jurča, Piták, Haurdič, Skwarczek, Jablonský - Třešňák, Hubník. Trenér: Kotal.

02.02.201315:07

Zeman na lavičce AS skončil

Vedení AS Řím dnes odvolalo trenéra Zdeňka Zemana. Včera Římané doma prohráli s Cagliari 2:4 a v tabulce jsou osmí.

02.02.201314:53

Abdellaoue si poranil koleno

Hannover včera prohrál v Brémách a kromě dvou gólů ve vlastní síti si domů vezl i zraněného Mohameda Abdellaoueho. Norský útočník si již v prvním poločase poranil koleno a musel střídat, vážnost zranění a doba absence jsou zatím nejasné.

02.02.201314:29

Taylor se učí francouzsky

Obránce Newcastlu Steven Taylor se po přílivu francouzsky mluvících posil do týmu začal učit jejich jazyk. "Snažím se mluvit co nejvíc. Mám samozřejmě hrozný přízvuk, ale snažím se. Chci se naučit francouzsky co nejlíp," sdělil Taylor deníku Daily Mirror.

02.02.201314:13

Slovácko - Nitra 3:4

Přípravné utkání: 1. FC Slovácko - Nitra 3:4 (1:3). Branky Slovácka: 64. a 73. Hofmann, 9. Kerbr. Sestava Slovácka: I. poločas: Melichárek - Kuncl, Mezlík, Košút, Břečka - Fujerik, Kordula, Valenta, Havlík - Došek, Kerbr. II. poločas: Heča - Kuncl, Mezlík, Hofmann, Břečka - Hlúpik, Daníček, Valenta, Volešák - Skalák, Haša. Trenér: Habanec.

02.02.201313:57

Baptista je v nominaci

Julio Baptista by si mohl po šestnácti měsících zahrát za Málagu, 31letý Brazilec je v nominaci na utkání se Zaragozou. Baptista překonal vážné problémy s achillovkou.

02.02.201313:46

Sankoh odejde z Augsburgu

Gibril Sankoh v létě jako volný hráč odejde z Augsburgu. Bundesligový tým měl do konce ledna opci na prodloužení smlouvy, tu ale nevyužil. "Nyní můžu jednat s kýmkoliv. V létě z Augsburgu odejdu," říká 29letý obránce.

02.02.201313:34

Sigma Olomouc - HFK Olomouc 5:2

Přípravné utkání: Sigma Olomouc - 1. HFK Olomouc 5:2 (3:1). Branky: 7. Petr, 28. vlastní Murin, 42. Doležal, 86. Hála, 90.+2 Varadi - 32. Kobylík, 80. Korčián. Rozhodčí: Plesar - Gallo, Svoboda. Diváci: 300. Sestava Sigmy Olomouc: I. poločas: Reichl - Janotka, Dreksa, Štěrba, Falta - Houska, Pospíšil, Ordoš - Schulmeister, Doležal, Petr. II. poločas: Reichl - Sukup, Koutný, Šindelář, Javůrek - Hála, Habusta, Hořava, Navrátil - P. Ševčík (75. Nešický), Varadi. Trenér: Pivarník.