KDE SKONČÍ ANDRADE?

Jorge Andrade patří k nejlepším a nejuznávanějším obráncům španělské La Ligy, a tak se není co divit, že se o jeho služby již delší dobu zajímá celá řada velkoklubů. Zatímco v posledních letech vyšly všechny naprázdno, letos vypadá Andadeho odchod z La Coruňi mnohem reálněji. Samotný hráč se již vyjádřil, že je čas udělat další krok ve své kariéře.  
16.02.2007 | Aktuality | 7 komentářů
 

OBĚTUJE BARCELONA RONALDINHA?

Katalánská Barcelona je v posledních dnech určitě nejvíce mediálně sledovaným klubem na světě. Nejen že se mluví o roztržce kouče Rijkaarda s útočníkem Eto'oem, předmětem debat je stále také příchod Cristiana Ronalda. A tomu by údajně mohl uvolnit místo Ronaldinho.  
16.02.2007 | Aktuality | 23 komentářů
 

HITZFELD BY CHTĚL RAÚLA

Nový kouč Bayernu Mnichov Ottmar Hitzfeld má jasno v otázce, kterého hráče by si přál jako posilu pro svůj tým. Rád by angažoval útočníka Realu Madrid Raúla.  
16.02.2007 | Aktuality | 15 komentářů
 

RIJKAARD NA ODCHODU Z BARCELONY?

Nejen celé Španělsko v posledních dnech žije mediální aférou v Barceloně a ta podle tamních médií nezůstane jen tak. Nizozemský kouč Frank Rijkaard údajně vážně přemýšlí o odchodu z úspěšného klubu.  
16.02.2007 | Aktuality | 56 komentářů
 

KALADZE: RONALDO NÁS ZVEDL

Přestože se brazilský útočník Ronaldo od svého příchodu do AC Milán ještě střelecky neprosadil, i tak má na svůj nový tým blahodárný vliv. Podle Kachy Kaladzeho jeho příchod pozvedl náladu v kabině.  
16.02.2007 | Aktuality | 17 komentářů
 

ADEBAYOR PŘEDPOVÍDÁ ARSENALU SLÁVU

Londýnský Arsenal bude v příští sezóně útočit na tituly na všech frontách a hlavním důvodem bude jeho domácí neporazitelnost. Není to pohled do věštecké koule, jsou to slova útočníka Kanonýrů Emmanuela Adebayora.  
16.02.2007 | Aktuality | 3 komentáře
 

DROGBA STÁLE VĚŘÍ

Gólová mašina, Didier Drogba, pošilhává po Evropské zlaté kopačce. Ze všeho nejvíce ale chce anglický titul pro Chelsea. Dosud dal tento útočník z Pobřeží slonoviny 25 gólů, ale upřednostňuje cíle týmu nad svými osobními.  
16.02.2007 | Aktuality | 2 komentáře
 

POHÁR UEFA - SOUHRN 3. KOLA

Hned pět klubů má po úvodních duelech třetího kola rázně nakročeno do osmifinále. Werder si doma poradil s Ajaxem snadno 3:0, výhry z venku pak vezou Espanyol, PSG, Newcastle a také obhájce trofeje ze Sevilly. V gólově nejbohatším zápase se rozešly smírně Fenerbahce a Alkmaar. Další nizozemský klub, Feyenoord Rotterdam, byl ze soutěže již dříve vyloučen a Tottenham tak postupuje bez boje...  
16.02.2007 | Komentáře a souhrny | 9 komentářů
 

NESTA: ZŮSTÁVÁM V AC

Pilíř defenzivy AC Milán Alessandro Nesta dal jasný vzkaz všem, kteří spekulovali o jeho přestupu do Lazia Řím. "Chci zůstat v Miláně další čtyři roky," řekl italský reprezentant...  
15.02.2007 | Aktuality | 52 komentářů
 

MALOUDU LÁKÁ ITALSKÉ TRIO

V létě se zřejmě strne pořádná mela o služby Florenta Maloudy. Francouzský reprezentant je středem pozornosti především třech italských velkoklubů - milánského AC, jeho městského konkurenta Interu a Fiorentiny...  
15.02.2007 | Aktuality | 4 komentáře
 

SAN SIRO BUDE HOSTIT LIGU MISTRŮ

Evropská fotbalová federace povolila oběma milánským klubům – AC i Interu - odehrát letošní Ligu Mistrů na San Siru. San Siro však v několika ohledech nesplňuje přísné požadavky nastolené italskou vládou po únorových incidentech v Catanii, které vyvrcholily zabitím policisty.  
15.02.2007 | Aktuality | 1 komentář
 

REAL ODMÍTL RONALDA

Stránky evropských deníků dnes hodně plní spekulace o další budoucnosti Cristiana Ronalda. O záložníka Manchesteru United usilují především Barcelona a Real Madrid a právě "Bílý balet" mohl mít již dávno vyhráno...  
15.02.2007 | Aktuality | 4 komentáře
 

O NECIDA SE PEROU VELKOKLUBY

Tomáš Necid je jedním z nejtalentovanějších českých fotbalistů posledních let. Útočník Slavie už v sedmnácti letech nastupuje v Gambrinus lize a pokud nepřijde nějaké vážné zranění nebo výrazný pokles formy, čeká ho velká budoucnost. Už teď se o něho zajímají velké kluby ze všech koutů Evropy...  
15.02.2007 | Aktuality | 56 komentářů
 

VRÁTÍM SE, UTVRZUJE LARSSON

Śvédský útočník Henrik Larsson, který je aktuálně na hostování v Manchesteru United, potvrdil, že se 12. března vrátí zpátky do Helsinborgu. Přesto si angažmá na Old Trafford nedokáže vynachválit.  
15.02.2007 | Aktuality | 2 komentáře
 

COLOCCINI ZŮSTÁVÁ V DEPORTIVU

Obránce Fabricio Coloccini zůstává pravděpodobně i pro jaro hráčem Deportiva La Coruňa. Depor sice jednal s argentinskými kluby San Lorenzem a River Plate o jeho uvolnění na hostování pro zbytek jarní části sezony, ale kluby se neshodly na finanční kompenzaci, která se ukázala být pro jihoamerické celky jako příliš vysoká.  
15.02.2007 | Aktuality | 2 komentáře
19:34 Ronaldo jako první vstřelil 400 gólů
Cristiano Ronaldo se stal prvním hráčem, který v pěti nejlepších evropských soutěžích nastřílel 400 branek. Jubilejního zásahu dosáhl v utkání proti Janovu. (football-italia.net)
19:12 Lopetegui: Těžko dostáváme míč do branky
Real Madrid prohrál s Levante a na plný bodový zisk čeká již čtyři ligové zápasy. "Moje pozice je to poslední, na co teď myslím. Musíme přijít na to, co děláme špatně. Musíme to změnit. Hrajeme dobře, ale míč do branky těžko dostáváme. Musíme zvednout hlavu a vyhrát příští zápas," řekl po dalším nezdaru Lopetegui. (ČTK)
18:57 Fortuna liga - výsledky
Sobotní výsledky slovenské ligy: Trnava - Senica 4:1 (6. Grendel, 43. a 59. Miesenbock, 73. Čanturišvili - 45+1. Dias), Dunajská Streda - Podbrezová 3:2 (4. a 49. Bayo, 85. Kalmár - 13. Obročník, 21. Breznaník), Sereď - Ružomberok 3:1 (49. Morong, 58. Gatarić, 81. vlastní Twardzik - 44. Kochan), Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 3:1 (28. a 71. z penalty Šporar, 33. Moha - 18. z penalty Ďubek), Trenčín - Nitra 0:1 (20. Abdulrahman), Žilina - Michalovce 2:2 (32. Boženík, 47. Káčer - 67. Turik, 90+1. Regáli).
18:56 Česká liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Olomouc - Zlín 1:1 (76. Texl - 51. Beauguel), Ostrava - Karviná 1:1 (73. Fleišman - 37. Guba), Příbram - Jablonec 0:6 (37. a 73. Považanec, 45+1. Chramosta, 51., 65. z penalty a 68. Trávník), Slovácko - Teplice 0:2 (2. Vaněček, 32. Krob).
18:54 Ligue 1 - výsledky
Dnešní výsledky francouzské ligy: PSG - Amiens 5:0 (12. Marquinhos, 42. Rabiot, 80. Draxler, 82. Mbappé, 87. Diaby).
18:36 Jílek: Bod dneska musíme brát
Olomouc se rozešla smírně se Zlínem a zůstává jenom těsně nad chvostem. "Dobrý bod, musíme ho brát dneska. I vzhledem ke kvalitě soupeře, byť také asi není v optimálním složení. Ukázal tady, proč okupuje přední příčky. Vzhledem k tomu vývoji, kdy jsme prostě tahali za kratší konec a prohrávali, je to vždycky složité. Těžko jsme se tam dostávali. Taky z toho důvodu musíme bod brát. Měli jsme dvě domácí utkání, ale pořád bych to dával do kontextu Sparta, Zlín. To jsou dva mančafty z první pětky a máme s nimi čtyři body, takže pevně věřím, že se od toho odrazíme a budeme body sbírat dál i s mužstvy, které jsou někde kolem nás. Co se týče hry, tak myslím, že hodně vyrovnané utkání. Možná jedna dvě šance na každé straně. Hodně nepříjemný a silný Beauguel, který nám dneska dělal problémy, uhrál to. Absolutně nestandardní složení obranné čtveřice. Myslím, že se to asi ještě nikomu nepodařilo, že by mu vypadli všichni čtyři stopeři," zhodnotil utkání trenér Václav Jílek. (ČTK)
18:09 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních utkání španělské ligy: Real Madrid - Levante 1:2 (72. Marcelo - 6. Morales, 13. z penalty Roger), Valencia - Leganés 1:1 (85. Gayá - 63. z penalty Gumbau).
18:07 Dijonu nebude chybět Rúnarsson
Rúnar Rúnarsson je k dispozici Dijonu pro nadcházející utkání s Lille. Islandský reprezentant měl po přátelském utkání s Francií (2:2) problémy se zády, stihl se ovšem dát do pořádku. (lequipe.fr)
17:59 Premier League - výsledky
Dnešní výsledky anglické ligy: Chelsea - Manchester United 2:2 (21. Rüdiger, 90+6. Barkley - 55. a 73. Martial), Bournemouth - Southampton 0:0, Cardiff - Fulham 4:2 (15. Murphy, 20. Reid, 65. Patterson, 88. Harris - 11. Schürrle, 34. Sessegnon), Man City - Burnley 5:0 (17. Agüero, 54. B. Silva, 56. Fernandinho, 83. Mahrez, 90. Sané), Newcastle - Brighton 0:1 (29. Kayal), West Ham - Tottenham 0:1 (44. Lamela), Wolves - Watford 0:2 (20. Capoue, 21. Pereyra).
17:27 Bundesliga - výsledky
Sobotní výsledky německé nejvyšší soutěže: Augsburg - RB Lipsko 0:0, Leverkusen - Hannover 2:2 (34. L. Bender, 90+4. Bellarabi - 25. Muslija, 54. Felipe), Norimberk - Hoffenheim 1:3 (18. z penalty Behrens - 50. a 57. Nelson, 67. Szalai), Stuttgart - Dortmund 0:4 (3. Sancho, 23. Reus, 25. Alcácer, 85. Philipp), Wolfsburg - Bayern 1:3 (63. Weghorst - 30. a 49. Lewandowski, 72. Rodríguez).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
11:00
Faerské ostrovy - Izrael
0:6
15:15
Španělsko - Makedonie
1:0
Kompletní výsledky
19.10.
Norsko - Izrael
2:0
19.10.
Chorvatsko - Rusko
0:1
13:00
Švédsko - Gruzie
1:1
17:00
Nizozemsko - Lotyšsko
9:0
21.10.
Dánsko - Česko
info
21.10.
Faerské ostrovy - Ukrajina
info
Kompletní výsledky
13:30
Chelsea FC - Manchester United
2:2
16:00
AFC Bournemouth - Southampton FC
0:0
16:00
Manchester City - Burnley FC
5:0
16:00
Newcastle United - Brighton
0:1
16:00
West Ham United - Tottenham
0:1
16:00
Wolverhampton - Watford FC
0:2
16:00
Cardiff City - Fulham FC
4:2
18:30
Huddersfield Town - Liverpool FC
info
21.10.
Everton FC - Crystal Palace
info
19.10.
Sheff. Wed - Middlesbrough FC
1:2
13:00
Blackburn Rovers - Leeds United
2:1
16:00
Brentford FC - Bristol City
0:1
16:00
Hull City - Preston North End
1:1
16:00
Ipswich Town - Queens Park Rangers
0:2
16:00
Nottingham Forest - Norwich City
1:2
16:00
Reading FC - Millwall FC
3:1
16:00
Rotherham United - Bolton Wanderers
1:1
16:00
Stoke City - Birmingham City
0:1
16:00
Wigan Athletic - W. B. A.
1:0
16:00
Aston Villa - Swansea City
1:0
18:30
Derby County - Sheffield United
info
16:00
Blackpool FC - AFC Wimbledon
2:0
16:00
Bradford City - Rochdale AFC
0:2
16:00
Bristol Rovers - Oxford United
0:0
16:00
Charlton Athletic - Barnsley FC
2:0
16:00
Doncaster Rovers - Gillingham FC
3:3
16:00
Luton Town - Walsall FC
2:0
16:00
Peterbor. - Accrington Stanley
0:1
16:00
Plymouth Argyle - Burton Albion
2:3
16:00
Portsmouth FC - Fleetwood Town
1:0
16:00
Shrewsbury Town - Sunderland AFC
0:2
16:00
Southend United - Coventry City
1:2
16:00
Wycombe Wanderers - Scunthorpe
3:2
16:00
Bury FC - Notts County
4:0
16:00
Forest Green - Cheltenham Town
1:1
16:00
Grimsby Town - Exeter City
0:0
16:00
Lincoln City - Cambridge United
1:1
16:00
Macclesfield Town - Carlisle United
2:1
16:00
Milton - Northampton Town
1:0
16:00
Morecambe FC - Colchester United
0:1
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
0:1
16:00
Stevenage FC - Crewe Alexandra
0:1
16:00
Swindon Town - Mansfield Town
0:0
16:00
Yeovil Town - Tranmere Rovers
0:0
16:00
Crawley Town - Newport County
4:1
Kompletní výsledky
19.10.
Celta Vigo - Deportivo Alavés
0:1
13:00
Real Madrid - Levante UD
1:2
16:15
Valencia CF - CD Leganés
1:1
18:30
Villarreal CF - Atlético Madrid
info
20:45
FC Barcelona - Sevilla FC
info
21.10.
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
21.10.
SD Eibar - Athletic Bilbao
info
21.10.
SD Huesca - Espanyol Barcelona
info
21.10.
Real Betis - Real Valladolid
info
19.10.
Elche CF - Málaga CF
2:0
16:00
Real Oviedo - CA Osasuna
2:1
18:00
AD Alcorcón - Granada CF
info
18:00
UD Las Palmas - CD Numancia
info
20:00
Córdoba CF - Deportivo La Coruña
info
21.10.
RCD Mallorca - Extremadura UD
info
21.10.
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
info
21.10.
Albacete Balompié - UD Almería
info
21.10.
Reus Deportiu - Rayo Majadahonda
info
21.10.
Real Zaragoza - CD Tenerife
info
21.10.
Cádiz CF - Sporting Gijón
info
17:00
Real Valladolid B - CD Leonesa
0:0
21.10.
SD Ponferradina - UD Las Palmas B
info
21.10.
CF Fuenlabrada - Atlético Madrid B
info
21.10.
Celta Vigo B - Real Madrid Castilla
info
21.10.
Internacional - Unionistas
info
21.10.
Unión Adarve - CDA Navalcarnero
info
21.10.
La Coruña B - San Sebastián Reyes
info
21.10.
CF Salmantino - Rápido de Bouzas
info
21.10.
Burgos CF - Pontevedra CF
info
21.10.
CD Guijuelo - Coruxo FC
info
16:00
CD Vitoria - Barakaldo CF
0:1
16:30
SD Amorebieta - Real Oviedo B
1:2
17:00
Athletic Bilbao B - CD Mirandés
1:3
18:00
SD Leioa - Gernika Club
info
21.10.
Sp. Gijón B - Racing Santander
info
21.10.
CD Tudelano - Real Sociedad B
info
21.10.
Gim. Torrelavega - UD Logroñés
info
21.10.
Real Unión Club - Arenas Club
info
21.10.
CD Calahorra - CD Izarra
info
21.10.
UP Langreo - SCD Durango
info
18:30
FC Barcelona B - Villarreal CF B
info
21.10.
Atlético Baleares - Ontinyent CF
info
21.10.
UB Conquense - Espanyol Barcelona B
info
21.10.
CF Peralada - CD Ebro
info
21.10.
CE Sabadell FC - CD Teruel
info
21.10.
SD Ejea - UE Cornellà
info
21.10.
CD Alcoyano - Levante UD B
info
21.10.
CD Castellón - Valencia CF B
info
21.10.
UE Olot - Lleida Esportiu
info
21.10.
Hércules CF - Badalona CF
info
21.10.
Sevilla FC B - FC Cartagena
info
21.10.
Lorca FC - UD Marbella
info
21.10.
UD Melilla - UCAM Murcia
info
21.10.
Málaga CF B - Jumilla CF
info
21.10.
CP Ejido - CD San Fernando
info
21.10.
Real Murcia - Talavera CF
info
21.10.
CD Badajoz - Real Linense
info
21.10.
CF Villanovense - Granada CF B
info
21.10.
Atl. Sanluqueño - CD Don Benito
info
21.10.
Recreativo Huelva - UD Almería B
info
Kompletní výsledky
15:00
AS Řím - SPAL 2013
0:2
18:00
Juventus FC - Janov CFC
info
20:30
Udinese Calcio - SSC Neapol
info
21.10.
Frosinone Calcio - Empoli FC
info
21.10.
Bologna FC - Turín FC
info
21.10.
Chievo Verona - Atalanta Bergamo
info
21.10.
Parma Calcio - SS Lazio
info
21.10.
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
info
21.10.
Inter Milán - AC Milán
info
19.10.
Spezia Calcio - Delfino Pescara
1:3
15:00
Ascoli Calcio - Carpi FC
1:0
15:00
AS Cittadella - Brescia Calcio
2:2
15:00
Cosenza Calcio - US Foggia
2:0
18:00
FC Crotone - Calcio Padova
info
21.10.
Salernitana Calcio - Perugia Calcio
info
21.10.
Venezia FC - Hellas Verona
info
21.10.
US Lecce - Città di Palermo
info
21.10.
Arzachena Calcio - Alessandria
info
21.10.
AC Arezzo - Albissola 2010
info
21.10.
Carrarese Calcio - Olbia Calcio
info
21.10.
Juventus U23 - Robur Siena
info
21.10.
AC Pistoiese - Novara Calcio
info
21.10.
Pro Patria Calcio - Piacenza Calcio
info
21.10.
US Pro Vercelli - US Pontedera
info
21.10.
Virtus Entella - Lucchese
info
21.10.
AS Pro Piacenza - AC Cuneo
info
21.10.
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
info
21.10.
UC AlbinoLeffe - Vis Pesaro
info
21.10.
US Fermana - Vicenza Calcio
info
21.10.
AS Gubbio - FC Südtirol-Alto Adige
info
21.10.
AC Monza Brianza - Teramo Calcio
info
21.10.
US Triestina - Ternana Calcio
info
21.10.
Pordenone Calcio - AC Renate
info
21.10.
Ravenna Calcio - AC FeralpiSalò
info
21.10.
AC Imolese - Rimini Calcio
info
21.10.
VV Verona - Giana Erminio
info
14:30
Paganese Calcio - Calcio Catania
2:4
14:30
Trapani Calcio - FC Rieti
3:0
16:30
US Vibonese - Sicula Leonzio
1:0
18:30
FC Matera - US Casertana
info
20:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
21.10.
US Siracusa - Potenza SC
info
21.10.
AS Viterbese - SS Cavese
info
21.10.
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
info
Kompletní výsledky
19.10.
E. Frankfurt - Düsseldorf
7:1
15:30
Bayer Leverkusen - Hannover 96
2:2
15:30
VfB Stuttgart - Dortmund
0:4
15:30
FC Augsburg - RB Lipsko
0:0
15:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
1:3
15:30
Norimberk - TSG Hoffenheim
1:3
18:30
Schalke 04 - Werder Brémy
info
21.10.
Hertha BSC - SC Freiburg
info
21.10.
Mönchengladbach - 1. FSV Mainz 05
info
19.10.
SV Sandhausen - Ingolstadt
4:0
19.10.
Drážďany - Erzgebirge Aue
1:1
13:00
Holstein Kiel - 1. FC Köln
1:1
13:00
A. Bielefeld - Greuther Fürth
2:3
13:00
Heidenheim - 1. FC Magdeburg
3:0
21.10.
Hamburger SV - VfL Bochum
info
21.10.
Jahn Regensburg - SV Darmstadt
info
21.10.
SC Paderborn - Union Berlín
info
19.10.
Carl Zeiss Jena - VfR Aalen
0:0
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
1:1
14:00
Sonnenhof Großaspach - SV Meppen
1:0
14:00
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
2:0
14:00
Sportfreunde Lotte - VfL Osnabrück
0:0
14:00
Kaiserslautern - KFC Uerdingen
2:0
14:00
Fortuna Köln - Energie Cottbus
3:1
21.10.
FSV Zwickau - Hansa Rostock
info
21.10.
Preußen Münster - Würzburger K.
info
21.10.
Karlsruher SC - Wehen Wiesbaden
info
19.10.
VfB Lübeck - Werder Brémy II
3:1
12:00
VfL Wolfsburg II - Hannover 96 II
1:0
13:00
Hamburger SV II - Lupo-Martini
1:1
21.10.
TSV Havelse - SSV Jeddeloh
info
21.10.
Norderstedt - FC St. Pauli II
info
21.10.
KSV Holstein Kiel II - Eges./Lang.
info
21.10.
VfL Oldenburg - SW Rehden
info
21.10.
Droch. / Assel - Weiche Flensburg
info
21.10.
Hansa Lüneburg - VfB Oldenburg
info
19.10.
BFC Viktoria - Rot-Weiß Erfurt
0:1
13:30
Optik Rathenow - Budissa Bautzen
4:1
13:30
Neugersdorf - Germania Halberstadt
0:0
13:30
Hertha BSC II - Chemnitzer FC
1:3
15:00
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Dynamo
0:6
21.10.
VSG Altglienicke - L. Lipsko
info
21.10.
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
info
21.10.
ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach
info
21.10.
Wacker Nordhausen - Berlín AK 07
info
19.10.
M'gladbach II - Bonner SC
0:1
19.10.
SV Rödinghausen - Wuppertaler SV
1:2
19.10.
Viktoria Köln - SV Lippstadt 08
1:0
14:00
Alemannia Aachen - SV Straelen
4:0
14:00
Düsseldorf II - Kaan-Marienborn
1:1
14:00
Wiedenbrück - 1. FC Köln II
0:3
14:00
Oberhausen - TV Herkenrath
4:0
14:00
Borussia Dortmund II - SC Verl
1:2
21.10.
SG Wattenscheid - Rot-Weiß Essen
info
19.10.
FSV Frankfurt - TSG Hoffenheim II
2:3
19.10.
FK Pirmasens - Kickers Offenbach
1:1
14:00
Hessen Dreieich - VfB Stuttgart II
2:1
14:00
TSG Balingen - Wormatia Worms
2:0
14:00
SV Waldhof Mannheim - FC 08 Homburg
5:1
14:00
TSV Steinbach - SV Elversberg
3:0
14:00
Stadtallendorf - Astoria Walldorf
1:4
14:00
1. FC Saarbrücken - Mainz II
3:2
21.10.
SC Freiburg II - SSV Ulm 1846
info
19.10.
TSV Buchbach - SpVgg Bayreuth
0:3
19.10.
Fürth II - Bayern Mnichov II
0:0
19.10.
FC Augsburg II - VfR Garching
1:1
19.10.
FC Memmingen - FV Illertissen
6:2
13:00
1. FC Norimberk II - Aschaffenburg
1:2
14:00
Wacker Burghausen - VfB Eichstätt
2:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Ingolstadt II
4:1
14:00
SV Heimstetten - FC Pipinsried
2:2
14:00
TSV Rosenheim - Schalding-Heining
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Bohemians 1905 - Plzeň
2:2
15:00
Sigma Olomouc - Fastav Zlín
1:1
17:00
1. FK Příbram - FK Jablonec
0:6
17:00
Baník Ostrava - MFK Karviná
1:1
17:00
1. FC Slovácko - FK Teplice
0:2
21.10.
Dukla Praha - SFC Opava
info
21.10.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
19.10.
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
0:4
19.10.
Č. Budějovice - Hradec Králové
3:1
19.10.
FK Ústí nad Labem - MAS Táborsko
3:0
10:15
Fotbal Třinec - MFK Chrudim
2:1
15:30
1. SK Prostějov - MFK Vítkovice
0:0
21.10.
Viktoria Žižkov - Jihlava
info
21.10.
Vlašim - FK Varnsdorf
info
21.10.
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
10:15
SK Převýšov - SK Zápy
0:3
10:15
FC Písek - Slavoj Vyšehrad
2:1
15:30
Slovan Velvary - FK Králův Dvůr
0:1p
15:30
FK Dobrovice - Loko Vltavín
0:2
21.10.
Karlovy Vary - Jiskra Domažlice
info
21.10.
SK Benešov - Ústí nad Orlicí
info
21.10.
FK Štěchovice - Sokol Živanice
info
21.10.
Viktorie Jirny - Olympia Radotín
info
21.10.
Sokol Brozany - FK Litoměřicko
info
19.10.
Kroměříž - SK Uničov
2:2
10:15
MFK Frýdek-Místek - Otrokovice
1:3
14:30
Val. Mez. - RSM Hodonín
2:2
14:30
Spartak Hulín - SK Líšeň
2:3
14:30
Jiskra Rýmařov - MFK Vyškov
1:1
14:30
Uh. Brod - Odra Petřkovice
2:3
21.10.
Vel. Mez. - FC Dolní Benešov
info
21.10.
SFK Vrchovina - FC Hlučín
info
13:30
Sokol Čížová - FK Hořovicko
2:1
15:00
Mariánské Lázně - Admira Praha
3:0
15:30
Spartak Soběslav - MAS Táborsko B
4:3
15:30
FK Tachov - Jindřichův Hradec
2:0
15:30
SK Doubravka - Aritma Praha
1:0
15:30
MFK Dobříš - ČLU Beroun
2:3
21.10.
SK Rakovník - SK Klatovy
info
21.10.
Tatran Sedlčany - TJ Přeštice
info
19.10.
FC Chomutov - FK Brandýs nad Labem
2:0
10:15
FK Zbuzany - Polaban Nymburk
2:0
10:15
Tatran Rakovník - SS Ostrá
0:2
10:15
Motorlet Praha - FK Ostrov
2:1p
15:30
FK Souš - Sokol Libiš
4:0
15:30
Ol. Březová - Neratovice-Byš.
1:0p
21.10.
Meteor Praha - SK Kladno
info
21.10.
Sokol Hostouň - Mostecký FK
info
10:15
Jiskra Mšeno - Spartak Slatiňany
7:1
10:15
Sokol Kratonohy - Pěnčín-Turnov
4:2
10:30
FK Přepeře - Benátky nad Jizerou
1:2
15:00
FK Pardubice B - FK Čáslav
2:1p
15:30
SK Český Brod - FK Kolín
0:1
15:30
FK Náchod - FK Velké Hamry
1:2
15:30
MFK Trutnov - Dvůr Králové
2:3p
15:30
SK Vysoké Mýto - FC Horky
2:0
14:30
MSK Břeclav - AFC Humpolec
2:1
21.10.
Havlíčkův Brod - FK Blansko
info
21.10.
Velká Bíteš - Slovan Bzenec
info
21.10.
Žďár n/S - FSC Stará Říše
info
21.10.
FC Strání - Nové Sady Olomouc
info
21.10.
Ždírec n/D - Slovan Rosice
info
21.10.
Dosta Bystrc - Sokol Tasovice
info
21.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Lanžhot
info
14:30
FC Vsetín - TJ Heřmanice
4:0
15:30
1. HFK Olomouc - SK Hranice
2:1
21.10.
Sokol Ústí - Viktorie Přerov
info
21.10.
SFC Opava B - FK Bospor Bohumín
info
21.10.
Bruntál - MFK Havířov
info
21.10.
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
info
21.10.
FK Kozlovice - TJ Nový Jičín
info
21.10.
FK Šumperk - FC Slavičín
info
21.10.
1. FC Slovácko - MFK Karviná
info
21.10.
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
info
21.10.
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
21.10.
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
info
21.10.
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
21.10.
FK Jablonec - České Budějovice
info
10:30
Dukla Praha - Slavia Praha
0:5
11:00
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
0:9
11:00
Viktoria Plzeň - Hradec Králové
3:4
13:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
13:45
Spartak Trnava - FK Senica
4:1
17:00
AS Trenčín - FC Nitra
0:1
17:00
MŠK Žilina - Zemplín Michalovce
2:2
17:00
DAC Dunajská Streda - Podbrezová
3:2
17:00
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
3:1
17:00
ŠKF Sereď - MFK Ružomberok
3:1
19.10.
L. Košice - Lipt. Mikuláš
1:1
19.10.
Šamorín - Inter Bratislava
5:1
14:30
Odeva Lipany - Banská Bystrica
0:0
14:30
Tatran Prešov - MFK Dubnica
1:0
14:30
KFC Komárno - FK Pohronie
1:1
17:00
FK Poprad - Partizán Bardejov
5:2
18:00
MFK Skalica - Petržalka
info
21.10.
MŠK Žilina B - Slavoj Trebišov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Olympique Lyon - Nîmes
2:0
17:00
Paris SG - Amiens SC
5:0
20:00
SM Caen - EA Guingamp
info
20:00
Dijon FCO - Lille OSC
info
20:00
FC Nantes - Toulouse FC
info
20:00
Stade Reims - Angers SCO
info
20:00
Racing Strasbourg - AS Monaco
info
21.10.
Montpellier HSC - Bordeaux
info
21.10.
AS Saint-Étienne - Stade Rennes
info
21.10.
OGC Nice - Olympique Marseille
info
19.10.
AC Ajaccio - Le Havre AC
3:2
19.10.
AJ Auxerre - AS Béziers
2:0
19.10.
Clermont Foot - Red Star FC
0:0
19.10.
FC Metz - Chamois Niortais
3:0
19.10.
Nancy - Grenoble Foot 38
1:2
19.10.
US Orléans - Valenciennes FC
1:0
19.10.
Paris FC - LB Châteauroux
0:0
19.10.
ES Troyes - FC Sochaux
1:2
15:00
Stade Brestois - FC Lorient
3:2
19.10.
USL Dunkerque - JA Drancy
1:0
19.10.
FC Chambly - AS Lyon-Duchère
1:1
19.10.
Le Mans FC - Bourg Péronnas
1:0
19.10.
US Marignane - SO Cholet
1:1
19.10.
FC Villefranche - US Quevilly-Rouen
0:1
19.10.
Tours FC - Rodez AF
0:2
19.10.
Pau FC - US Boulogne
3:1
19.10.
Entente SSG - US Concarneau
0:1
Kompletní výsledky
19.10.
Anži Mch - CSKA Moskva
0:2
19.10.
Lokomotiv Moskva - FK Rostov
2:1
10:30
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
0:0
13:00
Ural - Křídla Sovětů
1:1
15:30
FK Ufa - Rubin Kazaň
0:0
21.10.
Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad
info
21.10.
Spartak Moskva - Arsenal Tula
info
21.10.
FK Krasnodar - Achmat Groznyj
info
13:30
Spartak Moskva II - Čertanovo
0:2
14:00
Šinnik Jaroslavl - Luč-Energija
0:0
15:00
Avangard Kursk - Tom Tomsk
0:0
15:00
Fakel Voroněž - FK Tambov
0:0
15:00
FK Chimki - FK Tjumen
2:1
15:00
Rotor Volgograd - Mordovija Saransk
1:1
15:00
FK Nižnij Novgorod - FK Armavir
1:0
16:00
Dinamo Petrohrad - Sibir Nov.
4:1
16:00
Zenit Petrohrad II - SKA Chabarovsk
0:1
16:00
Baltika K. - FK Krasnodar II
1:4
Kompletní výsledky
19.10.
SC Vila Real - FC Porto
0:6
16:00
SC Valenciano - Vitória SC
0:7
16:00
Cova Piedade - Portimonense SC
2:1
16:00
Amora FC - CF Os Belenenses
3:4e
17:00
SC Espinho - Académico Viseu
info
21:45
GS Loures - Sporting CP
info
21.10.
Vale Formoso - SC Coimbrões
info
21.10.
Moura AC - CS Marítimo
info
21.10.
CD Fátima - Boavista FC
info
21.10.
CF Os Armacenenses - Vitória FC
info
21.10.
União Torreense - Rio Ave FC
info
21.10.
AR São Martinho - Moreirense FC
info
21.10.
Lusitano FCV - CD Nacional
info
21.10.
SC Mirandela - CD Feirense
info
21.10.
Maria da Fonte - CD Santa Clara
info
21.10.
Estoril Praia - CD Tondela
info
21.10.
Pedras Salgadas - GD Chaves
info
21.10.
Casa Pia AC - SC Angrense
info
21.10.
AD Limianos - SC Covilhã
info
21.10.
SC Farense - FC Arouca
info
21.10.
CDC Montalegre - Clube Oriental
info
21.10.
AD Fafe - FC Penafiel
info
21.10.
Paços Ferreira - GD Gafanha
info
21.10.
CF Santa Iria - SC Praiense
info
21.10.
RD Águeda - Louletano DC
info
21.10.
UD Vilafranquense - Anadia FC
info
21.10.
Leixões SC - Amarante FC
info
21.10.
Silves FC - GD Chaves B
info
21.10.
União Madeira - União Santiago
info
21.10.
SG Sacavenense - CD Aves
info
21.10.
FC Felgueiras - SC Braga
info
Kompletní výsledky
16:00
Celtic FC - Hibernian FC
4:2
16:00
Heart of Midlothian - Aberdeen FC
2:1
16:00
Livingston FC - Dundee FC
4:0
16:00
Motherwell FC - St. Johnstone FC
0:1
16:00
St. Mirren FC - Kilmarnock FC
1:2
21.10.
Hamilton Academical - Rangers FC
info
16:00
Cowdenbeath FC - Clyde FC
2:1
16:00
Rothes FC - Annan Athletic
0:1
16:00
Stirling Albion - Queen's Park FC
1:2
16:00
Cumbernauld Colts - BSC Glasgow
1:4
16:00
Edusport Academy - Fraserburgh FC
1:2
16:00
Elgin City - Whitehill Welfare
2:0
16:00
Brora Rangers - Coldstream FC
6:0
16:00
Edinburgh City - Civil Service
1:0
16:00
Deveronvale FC - Stirling Univ.
1:2
16:00
Cove Rangers - Auchinleck Talbot
1:1
16:00
Beith Juniors - Linlithgow Rose
4:0
16:00
East Kilbride FC - Spartans FC
3:1
16:00
Albion Rovers - Formartine United
0:2
16:00
Peterhead FC - Kelty Hearts
3:2
16:00
Gala Fairydean - East St.
2:0
16:00
Berwick Rangers - Gretna 2008
3:1
16:00
Alloa Athletic - Partick Thistle
1:0
16:00
Dundee United - Inverness CT
1:1
16:00
Dunfermline Athletic - Queen S.
0:1
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
1:0
16:00
Ross County - Ayr United
2:1
16:00
Arbroath FC - Dumbarton FC
3:1
16:00
East Fife FC - Brechin City
3:1
16:00
Montrose FC - Airdrieonians FC
0:3
16:00
Raith Rovers - Stranraer FC
2:1
16:00
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
1:2
Kompletní výsledky
18:30
PSV Eindhoven - FC Emmen
info
18:30
SBV Excelsior - SBV Vitesse
info
20:45
SC Heerenveen - AFC Ajax
info
20:45
FC Utrecht - AZ Alkmaar
info
21.10.
NAC Breda - Willem II
info
21.10.
Heracles Almelo - FC Groningen
info
21.10.
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
info
21.10.
VVV Venlo - ADO Den Haag
info
21.10.
Fortuna Sittard - BV De Graafschap
info
19.10.
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
3:1
19.10.
FC Dordrecht - Jong AZ Alkmaar
1:1
19.10.
MVV Maastricht - Jong PSV Eindhoven
2:2
19.10.
FC Eindhoven - FC Volendam
1:1
19.10.
Roda JC - Sparta Rotterdam
1:1
19.10.
FC Oss - FC Den Bosch
0:1
19.10.
Almere City - Go Ahead Eagles
0:1
19.10.
SC Telstar - NEC Nijmegen
0:3
19.10.
Jong AFC Ajax - RKC Waalwijk
2:1
Kompletní výsledky
19.10.
Club Bruggy - Waasland-Beveren
1:1
18:00
Excel Mouscron - Standard Lutych
info
20:00
KV Kortrijk - Sint-Truidense VV
info
20:00
Royal Antverpy FC - KSC Lokeren
info
20:30
KRC Genk - KAS Eupen
info
21.10.
RSC Anderlecht - Cercle Bruggy
info
21.10.
KV Oostende - KAA Gent
info
21.10.
Charleroi - SV Zulte Waregem
info
19.10.
KVC Westerlo - Oud-Heverlee Leuven
0:1
17:00
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
1:1
20:30
AFC Tubize - Lommel SK
info
21.10.
KV Mechelen - Beerschot Wilrijk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Galatasaray SK - Bursaspor
1:1
12:30
Kasimpaşa SK - Akhisar B.
5:0
15:00
Istanbul B. - Kayserispor
1:0
18:00
Sivasspor - Fenerbahçe SK
info
21.10.
Çaykur Rizespor - Konyaspor
info
21.10.
MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor
info
21.10.
Alanyaspor - Antalyaspor
info
21.10.
Göztepe SK - Beşiktaş JK
info
19.10.
Denizlispor - Afjet Afyonspor
3:0
13:00
Gençlerbirliği SK - Adanaspor
0:0
18:30
Gaz. Gaziantep - Ümraniyespor
info
18:30
Balikesirspor - Boluspor
info
21.10.
Hatayspor - Osmanlispor
info
21.10.
KDÇ Karabükspor - Altay SK
info
21.10.
Istanbulspor - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
15:00
Panathinaikos FC - Panionios FC
1:0
17:15
PAS Giannina FC - Panetolikos FC
0:2
18:00
Apollon Smyrnis - AEK Atény
info
19:30
AE Larisa - PAS Lamia 1964
info
21.10.
APO Levadiakos - Xanthi FC
info
21.10.
Aris Soluň - PAOK Soluň
info
21.10.
OFI Kréta - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
17:00
Salzburg - Wacker Innsbruck
1:1
17:00
LASK Linz - SCR Altach
1:1
17:00
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
3:0
21.10.
Admira - Wolfsberger AC
info
21.10.
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
info
21.10.
Austria Vídeň - SK Sturm Graz
info
19.10.
Austria Lustenau - Austria Am.
5:2
19.10.
WSG Wattens - FC Pasching
4:1
19.10.
Blau Weiß Linz - SV Horn
1:1
19.10.
SC Wiener Neustadt - FC Liefering
2:1
19.10.
SV Lafnitz - SV Ried
0:0
19.10.
Austria Klagenfurt - SKU Amstetten
2:2
14:30
Innsbruck Am. - SV Kapfenberg
3:0
21.10.
Floridsdorfer AC - Vorwärts Steyr
info
Kompletní výsledky
19:00
FC Luzern - FC Thun
info
19:00
FC Curych - BSC Young Boys
info
21.10.
FC Basilej - Neuchâtel Xamax
info
21.10.
FC Lugano - FC St. Gallen
info
21.10.
FC Sion - Grasshopper Curych
info
19.10.
FC Winterthur - FC Vaduz
2:1
17:00
Lausanne Sport - FC Schaffhausen
2:0
18:00
FC Rapperswil-Jona - SC Kriens
info
19:00
Servette Ženeva - FC Aarau
info
21.10.
FC Wil - FC Chiasso
info
Kompletní výsledky
19.10.
Šachtar Doněck - Desna Černihiv
1:0
13:00
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
3:2
16:00
Vorskla Poltava - Dynamo Kyjev
0:1
21.10.
FK Lvov - Arsenal Kyjev
info
21.10.
Olimpik Doněck - Č. Oděsa
info
21.10.
PFK Oleksandrija - Karpaty Lvov
info
Kompletní výsledky
19.10.
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
1:1
19.10.
Jagiellonia - Pogoń Szczecin
2:1
15:30
Sosnowiec - Miedź Legnica
3:1
18:00
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
info
20:30
Lech Poznań - Korona Kielce
info
21.10.
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
info
21.10.
Legia Varšava - Wisła Kraków
info
19.10.
Garbarnia Kraków - Nieciecza
1:3
19.10.
Stal Mielec - GKS Katowice
2:0
15:00
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie
2:0
15:30
Stomil Olsztyn - Niepołomice
2:2
16:00
Bytovia Bytów - Odra Opole
1:1
17:45
GKS Tychy - Raków Częstochowa
info
18:00
Podbeskidzie - Chojnice
info
19:10
S. Nowy Sącz - Wigry Suwałki
info
21.10.
Warta Poznań - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
19.10.
FC Voluntari - C. Chiajna
4:0
19.10.
CFR Cluj - CSM Poli Iaşi
1:0
15:00
FC Hermannstadt - Astra Giu.
0:2
20:00
Viitorul Constanţa - Sepsi OSK
info
21.10.
Gaz Metan Mediaş - FC Botoşani
info
21.10.
CSU Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
17:00
Kisvárda FC - Mezőkövesdi SE
1:2
17:00
Szombathelyi Haladás - MOL Vidi FC
0:2
17:00
MTK Budapešť - Honvéd Budapešť
1:1
17:00
Diósgyőri VTK - Újpest FC
1:2
17:00
Debreceni VSC - Paksi SE
2:1
19:30
Puskás FC - Ferencvárosi TC
info
Kompletní výsledky
19.10.
Inter Zaprešić - NK Rijeka
1:2
15:00
NK Rudeš - NK Osijek
1:4
17:30
NK Istra 1961 - Dinamo Záhřeb
1:4
21.10.
Slaven Belupo - HNK Gorica
info
21.10.
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Čukarički - Vojvodina Novi Sad
1:0
16:00
FK Voždovac - Mladost Lučani
1:1
19:00
Proleter Novi Sad - Mačva Šabac
info
19:00
FK Crvena Zvezda - FK Rad
info
19:00
Radnički Niš - FK Zemun
info
19:00
Napredak K. - Radnik Surdulica
info
21.10.
Spartak Subotica - FK Partizan
info
21.10.
Dinamo Vranje - FK Bačka
info
Kompletní výsledky
14:00
NŠ Mura - Rudar Velenje
2:1
16:00
ND Gorica - NK Maribor
0:3
18:00
NK Aluminij - NK Domžale
info
21.10.
NK Celje - NK Krško
info
21.10.
Olimpija Lublaň - Triglav Kranj
info
Kompletní výsledky
19.10.
Vereja Stara Zagora - Botev Vraca
2:2
14:00
Slavia Sofia - Septemvri Sofia
3:1
16:15
Botev Plovdiv - Černo More Varna
2:1
19:00
Ludogorec Razgrad - Levski Sofia
info
21.10.
Dunav Ruse - Lokomotiv Plovdiv
info
21.10.
CSKA Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
Kompletní výsledky
19.10.
Esbjerg fB - Hobro IK
2:0
16:00
Nordsjaelland - FC Midtjylland
1:4
21.10.
Vendsyssel FF - AC Horsens
info
21.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
21.10.
Vejle Boldklub - FC Kodaň
info
21.10.
AGF Aarhus - Aalborg BK
info
21.10.
Fremad Amager - FC Helsingør
info
21.10.
Nykøbing FC - FC Fredericia
info
21.10.
Naestved BK - Lyngby BK
info
21.10.
Thisted FC - FC Roskilde
info
21.10.
Viborg FF - Silkeborg IF
info
Kompletní výsledky
13:00
Malmö FF - Hammarby IF
2:1
16:00
Dalkurd FF - Örebro SK
1:0
21.10.
BK Häcken - Östersunds FK
info
21.10.
Djurgårdens IF - AIK Solna
info
21.10.
IF Elfsborg - GIF Sundsvall
info
21.10.
Kalmar FF - IFK Norrköping
info
21.10.
Trelleborgs FF - IK Sirius
info
19.10.
Norrby IF - Örgryte IS
0:1
16:00
Degerfors IF - Östers IF
1:3
16:00
GAIS Göteborg - Landskrona BoIS
3:1
21.10.
AFC Eskilstuna - Falkenbergs FF
info
21.10.
IK Brage - Jönköpings Södra IF
info
Kompletní výsledky
15:30
Molde FK - Sarpsborg 08 FF
2:2
18:00
Sandefjord - Strømsgodset IF
info
21.10.
FK Haugesund - Odds BK
info
21.10.
Lillestrøm SK - Rosenborg BK
info
21.10.
Ranheim Fotball - FK Bodø/Glimt
info
21.10.
Tromsø IL - IK Start
info
21.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
21.10.
Stabaek Fotball - SK Brann
info
21.10.
Tromsdalen UIL - Ham-Kam Fotball
info
21.10.
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
info
21.10.
Levanger FK - Florø SK
info
21.10.
Sandnes Ulf - Nest-Sotra Fotball
info
21.10.
Mjøndalen IF - FK Jerv
info
21.10.
Åsane Fotball - Sogndal Fotball
info
21.10.
Notodden FK - Strømmen IF
info
Kompletní výsledky
21.10.
VPS Vaasa - RoPS Rovaniemi
info
21.10.
PS Kemi Kings - IFK Mariehamn
info
21.10.
KuPS Kuopio - TPS Turku
info
21.10.
HJK Helsinky - SJK Seinäjoki
info
21.10.
Ilves Tampere - FC Lahti
info
21.10.
Inter Turku - FC Honka
info
13:00
HIFK Helsinky - KPV Kokkola
2:1
13:00
JJK Jyväskylä - AC Kajaani
1:2
13:00
Ekenäs IF - AC Oulu
3:2
13:00
KTP Kotka - FF Jaro
0:0
13:00
FC Haka - Klubi-04
5:0
Kompletní výsledky
16:00
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
1:1
17:00
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
5:0
18:00
AEK Larnaka - Doxa Katokopia
info
21.10.
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
info
21.10.
APOEL Nikósie - AEL Limassol
info
Kompletní výsledky
16:00
Maccabi Tel-Aviv - Hap. Eran Hadera
4:0
18:00
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
info
18:15
Bn. Yehuda - Hapoel Tel-Aviv
info
19:30
Hapoel Beer-Sheva - Hapoel Ra'anana
info
21.10.
Maccabi Petach-Tikva - Bnei Sakhnin
info
21.10.
FC Ashdod - Beitar Jeruzalém
info
Kompletní výsledky
19.10.
Limerick FC - St. Pat's
0:4
19.10.
Bray Wanderers - Bohemians Dublin
0:5
19.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
5:0
19.10.
Derry City - Cork City
0:3
19.10.
Shamrock Rovers - Waterford United
3:1
19.10.
Finn Harps - Drogheda United
2:0
Kompletní výsledky
19.10.
Newry City - Institute FC
0:2
16:00
Ards FC - Linfield FC
2:1
16:00
Ballymena United - Dungannon Swifts
1:1
16:00
Cliftonville FC - Warrenpoint Town
3:1
16:00
Coleraine FC - Crusaders FC
1:0
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
1:2
Kompletní výsledky
19.10.
Barry Town - Llanelli AFC
5:2
19.10.
Caernarfon Town - Newtown AFC
0:3
15:30
Carmarthen Town - Bala Town
1:2
15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
1:1
15:30
Llandudno FC - Aberystwyth Town
0:1
20:30
The New Saints FC - Connah's Quay
info
19.10.
Cefn Albion - Dolgellau Athletic
info
19.10.
Penlan Club - Goytre United
info
19.10.
Llandudno Albion - Saint Asaph City
3:4e
15:30
Briton Ferry L. - Caerau Ely FC
info
15:30
Cambrian & C. - Port Talbot Town
info
15:30
Cwmamman United - Dinas Powys
info
15:30
Cwmbran Celtic - Ammanford AFC
info
15:30
Cwmbran Town - Afan Lido
info
15:30
Garden Village - Blaenrhondda FC
info
15:30
Llandrindod - Aberbargoed Buds
info
15:30
Llanidloes Town - Pontypridd Town
info
15:30
Panteg AFC - Penybont FC
info
15:30
Pontyclun FC - Llantwit Major
info
15:30
Radnor Valley - Goytre AFC
info
15:30
STM Sports FC - Haverfordwest
info
15:30
Sully Sports - Brecon Corinthians
info
15:30
Ton Pentre FC - Pencoed Athletic
info
15:30
Treharris - Cornelly United
info
15:30
Trefelin FC - Swansea University
info
15:30
Undy Athletic - Monmouth Town
info
15:30
West End FC - Caldicot Town
info
15:30
Ynysddu Welfare - Taffs Well
info
15:30
Bangor City - Mold Alexandra
info
15:30
Berriew FC - Penrhyncoch FC
info
15:30
Buckley Town - Brymbo FC
info
15:30
Caersws FC - Holywell Town
info
15:30
Coedpoeth United - Ruthin Town
info
15:30
Conwy Borough - Rhyl FC
info
15:30
Pwllheli FC - Porthmadog FC
info
15:30
Denbigh Town - Holyhead Town
info
15:30
Gresford Athletic - Brickfield
info
15:30
Guilsfield FC - Rhostyllen FC
info
15:30
Hawarden Rangers - Llanfair United
info
15:30
Holyhead Hotspurs - Corwen FC
info
15:30
Lland. Am. - Nantlle Vale FC
info
15:30
Llangefni Town - Borth United
info
15:30
Llanrhaeadr FC - Flint Town United
info
15:30
Llay Welfare - Rhydymwyn FC
info
15:30
Penycae FC - Airbus UK FC
info
15:30
Prestatyn Town - New Brighton Villa
info
Kompletní výsledky
19.10.
FK Vitebsk - Dněpr Mogilev
3:1
14:00
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:3
16:00
BATE Borisov - FK Gorodeja
3:2
18:00
Šachtër Soligorsk - Neman Grodno
info
21.10.
FK Sluck - Torpedo Žodino
info
21.10.
FK Smoleviči - Isloč Minsk
info
21.10.
Dinamo Brest - Torpedo Minsk
info
Kompletní výsledky
21.10.
Žalgiris Vilnius - FK Trakai
info
21.10.
Lietava Jonava - Sūduva
info
Kompletní výsledky
19.10.
Rīgas Futbola skola - FK Valmiera
3:0
12:00
Riga FC - FK Jelgava
2:0
14:00
FK Ventspils - FK Spartaks
1:1
16:00
FK Liepāja - METTA/LU
0:1
Kompletní výsledky
12:00
FC Kuressaare - Kalev Tallinn
3:3
12:00
Paide Linnameeskond - Vaprus Pärnu
2:1
15:00
Trans Narva - Flora Tallinn
1:2
21.10.
Nõmme Kalju - Tammeka Tartu
info
21.10.
Levadia Tallinn - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
14:00
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
0:1
17:00
Zimbru Kišiněv - Zaria Bălţi
3:1
21.10.
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei
info
21.10.
Petroclub Hîn. - Sfîntul Gheorghe
info
Kompletní výsledky
15:00
Sloga Simin Han - Mladost D.-K.
0:1
15:00
FK Zvijezda 09 - GOŠK Gabela
1:0
17:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0
19:30
Zrinjski Mostar - Željezničar
info
21.10.
Krupa na Vrbasu - Radnik Bijeljina
info
21.10.
Čelik Zenica - Široki Brijeg
info
Kompletní výsledky
21.10.
FK Renova - Rabotnički Skopje
info
21.10.
FK Shkupi - Sileks Kratovo
info
21.10.
Belasica Strumica - Pobeda Prilep
info
21.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
21.10.
Vardar Skopje - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
13:30
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
1:2
13:30
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
0:0
13:30
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
1:0
13:30
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
0:1
16:00
Bud. Podg. - Mladost Podgorica
0:0
Kompletní výsledky
14:00
Kastrioti Kruja - FK Kukësi
1:2
14:00
KF Laçi - Teuta Durrës
0:3
21.10.
Skënderbeu Korça - KF Kamza
info
21.10.
Partizani Tirana - Luftëtari
info
Kompletní výsledky
12:00
FC Artsakh - Lori FC
2:3
13:00
Shirak Gyumri - Ararat Jerevan
1:0
21.10.
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
info
21.10.
Avan Academy - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
15:00
FK Qäbälä - Neftçi Baku
3:1
17:00
Qarabağ Ağdam - Säbail FK
1:0
21.10.
PFK Sumqayit - Sabah FK
info
21.10.
Keşlə FK - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
19.10.
Chikhura Sachkhere - Dila Gori
2:1
13:30
Sioni Bolnisi - FC Samtredia
4:2
21.10.
Dinamo Tbilisi - Lokomotivi Tbilisi
info
21.10.
Torpedo Kutaisi - Metalurgi Rustavi
info
21.10.
Saburtalo Tbilisi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
15:00
FC Astana - Ordabasy Šymkent
1:1
21.10.
Šachtër Karagandy - FK Aktobe
info
21.10.
Kairat Almaty - Tobol Kostanaj
info
21.10.
Kyzylžar Petropavl - Žetisu
info
21.10.
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
21.10.
FK Atyrau - FK Akžajyk
info
Kompletní výsledky
19.10.
Senglea Athletics - Gzira United
0:1
19.10.
Qormi FC - St. Andrews FC
0:2
15:00
Pieta Hotspurs - Valletta FC
0:4
17:15
Birkirkara FC - Tarxien Rainbows
2:0
21.10.
Mosta FC - Sliema Wanderers
info
21.10.
Hibernians FC - Hamrun Spartans
info
Kompletní výsledky
18:00
F91 Dudelange - Progrès Niedercorn
info
21.10.
T. Pétange - Jeunesse Esch
info
21.10.
UNA Strassen - Racing FC Luxembourg
info
21.10.
US Mondorf - US Rumelange
info
21.10.
Fola Esch - Etzella Ettelbrück
info
21.10.
Differdange - Victoria Rosport
info
21.10.
Hamm Benfica - US Hostert
info
Kompletní výsledky
21.10.
KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri
info
21.10.
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
info
21.10.
AB Argir - Skála IF
info
21.10.
07 Vestur - EB/Streymur
info
21.10.
Víkingur Gøta - NSÍ Runavík
info
Kompletní výsledky
21.10.
Inter Club Escaldes - FC Lusitanos
info
21.10.
FC Ordino - FC Encamp
info
21.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
21.10.
UE Sant Julià - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Cailungo - SP Cosmos
2:1
15:00
SP Tre Fiori - SS Folgore
2:0
15:00
SP Domagnano - FC Fiorentino
0:0
15:00
AC Juvenes - SS Murata
2:2
21.10.
AC Libertas - SC Faetano
info
21.10.
SS Pennarossa - SP Tre Penne
info
21.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
19.10.
Lynx FC - Boca Juniors
0:1
16:00
Europa FC - St Joseph's FC
2:3
18:15
Glacis United - Gibraltar Phoenix
info
21.10.
Mons Calpe - Lions Gibraltar
info
Kompletní výsledky
21.10.
KF Priština - KF KEK
info
21.10.
KF Gjilani - KF Feronikeli
info
21.10.
KF Trepça '89 - KF Llapi
info
21.10.
KF Drenica - KF Liria
info
21.10.
KF Ballkani - KF Flamurtari
info
21.10.
KF Ferizaj - KF Drita
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
- => -
 
konec kariéry
 
 
Všechny přestupy
18:25
Bundesliga (Schalke - Brémy)
18:25
Premier League (Huddersfield - Liverpool)
18:45
Futbal (Holandská liga - PSV Eindhoven - FC Emmen)
Kompletní TV program
 
 
30.09., 20:43
Další videa
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie v Kodani?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!