Add to Google
Přidej na Seznam
Přidej na Netvibes
Eurofotbal on Facebook

Téma: Představení dějiště MS 2010

 

MS 2010 - Port Elizabeth (Zátoka Nelsona Mandely)

Končíme naše putování po Jižní Africe symbolicky. Nelson Mandela je onou osobností, která výrazně přispěla nejen k rozhodnutí o uspořádání MS 2010 v této zemi, ale zejména k její svobodě, nezávislosti. A navíc, Port Elizabeth má přezdívku "sympatické město". A komu není sympatické něco sympatického, že? Zejména když se o Alžbětu jedná!  
04.06.2010 | Profily, historie |
 

MS 2010 - Tshwane/Pretoria

PTA nebo "město jacarandá", i takto se vám může představit Pretoria. To první je výběr tří pismen z názvu města, to druhé pochází podle purporové barvy květu stromu jacarandá. Stejnou barvou září toto město, sídlo vlády, celé řady zastupitelských úřadů, administrativně hlavní město Jihoafrické republiky.  
02.06.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Polokwane

Dříve se toto město jmenovalo Pietersburg. Po jistém Petrovi. Ale to dnešní pojmenování zní mnohem lépe. Znamená "místo jistoty". Stadion Peter Mokaba je zajímavě architektonicky řešený, někomu se líbit bude, jinému zase ne. Je prostě trochu jiný než ty ostatní.  
31.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Rustenburg

Říká se mu město odpočinku. Leží na úbočí pohoří Magaliesberg v Severvýchodní provincii. V blízkosti města se nacházejí dva platinové doly, největší na světě, společně s rafinerií, z které se vyváží 70% veškeré světové produkce. Blízké Sun City s nádherným palácem je hlavní turistickou atrakcí.  
29.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Nelspruit

"Říčka Nelů", tak lze přeložit jméno tohoto města z jazyka dutch, tedy holandštiny. Stadion má rovněž velice hezký název: Mbombela, a to v řeči siswati znamená "hodně lidí spolu na jednom malém místě". Jméno provincie je Mpumalanga a to ve stejném jazyce říká "místo, kde vychází slunce".  
27.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Bloemfontein-Mangaung

Free State, tak se jmenuje nádherný stadion v tomto městě, zvaném v řeči dutch Bloemfontein - "květinová fontána". Mangaung zase pochází z jazyka sesotho a znamená "místo, kde sídlí gepardi". A tak to vypadá, že tu "gepardi žijí v květinové fontáně"...  
25.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Johannesburg

Dá se říct, že Johannesburg bude hlavním městem mistrovství světa. Hned dva stadióny, Ellis Park Stadium a Soccer City Stadium, zde budou dějištěm zápasů. Druhý jmenovaný navíc celý turnaj zahájí i ukončí, na úvod fotbalového svátku zde domácí vyzvou Mexiko a na závěr se tu před zraky 94 tisíc fanoušků na tribunách rozhodne o mistru světa.  
23.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Durban

Moses Mabhida, tak se jmenuje stadión v Durbanu, kde se bude hrát sedm utkání MS 2010. A vedle Kapského města také druhé semifinále. Příznivci fotbalu zde již ve skupinách uvidí možného budoucího mistra světa. Představí se Brazílie, Španělsko, Německo, Nizozemí...  
21.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Kapské město

Green Point, tak se jmenuje stadion tohoto města, kde se bude hrát osm zápasů. Pět ve skupinách a po jednom v osmi-, čtvrt- a semifinále. Jistou zajímavostí je, že se zde utká pět evropských týmů (Francie, Italie, Anglie, Portugalsko a Nizozemí) s pěticí mimoevropských (Uruguay, Paraguay, Alžírsko, Severní Korea a Kamerun). Potvrdí Evropa svou nadřazenost?  
19.05.2010 | Profily, historie | | ZAUJALO NÁS
10:21 Boca Juniors si pojistila brankáře Orióna
Agustín Orión zřejmě dochytá kariéru v Boce Juniors, třiatřicetiletý gólman s argentinským klubem prodloužil smlouvu do prosince 2017. (transfermarketweb.com)
10:07 McArthur a Dann zřejmě mimo hru
Crystal Palace se v utkání na hřišti West Bromwiche zřejmě musí obejít bez dvou hráčů. Jamese McArthura by do hry nemělo pustit zraněné koleno, zatímco Scotta Danna stále sužuje kyčel. (clubcall.com)
09:54 Wenger zvažuje Walcottovo nasazení
Theo Walcott by v utkání na hřišti Sunderlandu mohl oslavit návrat do hry. Křídelník Arsenalu od ledna nehrál kvůli vážnému zranění kolena, nyní už ale naplno trénuje a manažer Arsène Wenger zvažuje, že ho zítra pošle do hry. (clubcall.com)
09:39 Zranění Svena Bender nepatří k nejvážnějším
Sven Bender si v utkání Ligy mistrů v Istanbulu poranil loket a panovaly obavy, že ho čeká dlouhá pauza. Ty se ale nepotvrdily a defenzivní záložník Dortmundu by mohl nastoupit už k zítřejšímu utkání s Hannoverem. (bundesliga.de)
09:25 Swansea uvolnila obránce Obenga
Curtis Obeng na měsíc opouští Swansea, pětadvacetiletého zadáka si na hostování vypůjčil Newport County. (bbc.co.uk)
09:08 M'Vila si poranil koleno
Inter včera v Evropské lize remizoval se Saint-Étienne a utkání ze zdravotních důvodů nedohrál Yann M'Vila. Francouzský záložník si poranil koleno a podle prvních zpráv existují obavy, že má poškozené vnější vazy. (football-italia.net)
08:52 Chopra by v Indii také rád trénoval
Někdejší útočník Newcastlu Michael Chopra by dle svých slov rád pokračoval ve stopách Davida Jamese (Kerala) s Marcem Materazzim (Chennaiyin) a ujal se časem v Indii role hráče-manažera. "Mám dost vědomostí a těším se tu zvláštnímu statusu, protože jsem indického původu, a byl jsem tak prvním Indem, který si kdy zahrál v Premier League, takže hodně věcí hraje v můj prospěch," říká 30letý forvard, který se dříve nechal slyšet, že by rád Indii ještě v budoucnu reprezentoval. (web.orange.co.uk)
08:33 Vidić: Stále se přizpůsobuji
Nemanja Vidić během letní přestávky vyměnil Manchester United za Inter Milán a nyní přiznal, že se s novým prostředím stále nedokázal naplno sžít. "Cítím se dobře. Samozřejmě jsem se ještě nedokázal plně adaptovat na Serii A, ale snažím se zlepšvat každým dnem," řekl Vidić. "Doufám, že se budu zlepšovat společně s klubem," doplnil bývalý kapitán Rudých ďáblů. (football-italia.net)
08:10 Allardyce si na novou smlouvu počká
Sam Allardyce zažívá s West Hamem vydařený vstup do sezóny, přesto zatím od vedení Hammers nabídku nového kontraktu nedostal. Zkušený manažer však na prodloužení smlouvy nespěchá. "Jediný způsob, jak si mohu vysloužit prodloužení smlouvy je, abych dosahoval s týmem požadovaných výsledků," uvědomuje si Allardyce. "Ve svém věku už to však zdaleka tolik neprožívám," dodal na téma končící smlouva 60letý manažer "Kladivářů". (bbc.co.uk)
23.10. Cavani bude stát jen jednou
Milosrdná byla vůči uruguayské opoře PSG Edinsonu Cavanimu francouzská disciplinární komise, když mu za červenou kartu ze zápasu s Lens namísto klasického třízápasového udělila ban všehovšudy na jedno utkání. Cavani takto bude moci za tři týdny ve šlágru kola prověřit Marseille. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.10.
FK Krasnodar - VfL Wolfsburg
2:4
23.10.
NK Rijeka - Feyenoord Rotterdam
3:1
23.10.
Standard Lutych - Sevilla FC
0:0
23.10.
Lille OSC - Everton FC
0:0
23.10.
Slovan Bratis. - Sparta Praha
0:3
23.10.
BSC Young Boys - SSC Neapol
2:0
23.10.
Aalborg BK - Dynamo Kyjev
3:0
23.10.
Steaua Bukurešť - Rio Ave FC
2:1
23.10.
Dinamo Minsk - EA Guingamp
0:0
23.10.
PAOK Soluň - ACF Fiorentina
0:1
23.10.
Trabzonspor - KSC Lokeren
2:0
23.10.
Villarreal CF - FC Curych
4:1
23.10.
M'gladbach - Apollon Limassol
5:0
23.10.
Turín FC - HJK Helsinky
2:0
23.10.
Club Bruggy - FC Kodaň
1:1
23.10.
Tottenham - Asteras Tripolis
5:1
23.10.
FK Partizan - Beşiktaş JK
0:4
23.10.
Celtic FC - Astra Giurgiu
2:1
23.10.
Salzburg - Dinamo Záhřeb
4:2
23.10.
Estoril Praia - Dinamo Moskva
1:2
23.10.
PSV Eindhoven - Panathinaikos
1:1
23.10.
Inter Milán - St-Étienne
0:0
23.10.
Dněpr - Qarabağ Ağdam
0:1
Kompletní výsledky
23.10.
CA Peñarol - Estudiantes
2:2p
23.10.
CA River Plate - Club Libertad
2:0
01:15
Deportivo Capiatá - Boca Juniors
0:2p
Kompletní výsledky
23.10.
New York - Montreal Impact
1:1
23.10.
Real España - CF Pachuca
3:2
02:00
Club León - Isidro Metapán
4:1
04:00
Deportivo Saprissa - Kansas C.
2:0
Kompletní výsledky
25.10.
West Sydney - Al Hilal FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
Chorvatsko - Izrael
0:0
23.10.
Kazachstán - Maďarsko
0:1
23.10.
Švýcarsko - Bosna a Hercegovina
0:1
23.10.
Belgie - Ázerbájdžán
3:0
11:00
Slovensko - Lucembursko
info
13:00
Bělorusko - Rusko
info
13:00
Černá Hora - Wales
info
15:00
Španělsko - Litva
info
25.10.
Anglie - Kypr
info
25.10.
Francie - Makedonie
info
25.10.
Belgie - Bosna a Hercegovina
info
25.10.
Ázerbájdžán - Švýcarsko
info
Kompletní výsledky
23.10.
Rakousko - Česko
1:0
23.10.
Severní Irsko - Ukrajina
3:2
15:00
Nizozemsko - Slovensko
info
15:00
Izrael - Slovinsko
info
Kompletní výsledky
25.10.
Itálie - Ukrajina
info
25.10.
Skotsko - Nizozemsko
info
Kompletní výsledky
12:30
Bangladéš - Srí Lanka
info
25.10.
Zambie - Pobřeží slonoviny
info
Kompletní výsledky
22:30
Kostarika - Trinidad a Tobago
info
25.10.
USA - Mexiko
info
Kompletní výsledky
25.10.
Jihoafrická r. - Pobř. slonoviny
info
25.10.
Nigérie - Kamerun
info
Kompletní výsledky
25.10.
Papua N. Guinea - Cookovy ostrovy
info
25.10.
Nový Zéland - Tonga
info
Kompletní výsledky
25.10.
West Ham United - Manchester City
info
25.10.
W. B. A. - Crystal Palace
info
25.10.
Liverpool FC - Hull City
info
25.10.
Southampton FC - Stoke City
info
25.10.
Sunderland AFC - Arsenal FC
info
25.10.
Swansea City - Leicester City
info
20:45
Fulham FC - Charlton Athletic
info
25.10.
Millwall FC - Cardiff City
info
25.10.
Reading FC - Blackpool FC
info
25.10.
Nottingham - Blackburn Rovers
info
25.10.
Middlesbrough FC - Watford FC
info
25.10.
Leeds United - Wolverham.
info
25.10.
Derby County - Wigan Athletic
info
25.10.
Brighton - Rotherham United
info
25.10.
Bolton Wanderers - Brentford FC
info
25.10.
Birmingham City - AFC Bournemouth
info
25.10.
Ipswich Town - Huddersfield Town
info
25.10.
Sheffield Wednesday - Norwich City
info
25.10.
Preston North End - Fleetwood Town
info
25.10.
Scunthorpe United - Notts County
info
25.10.
Swindon Town - Colchester United
info
25.10.
Walsall FC - Chesterfield FC
info
25.10.
Yeovil Town - Rochdale AFC
info
25.10.
Port Vale - Leyton Orient
info
25.10.
Oldham Athletic - Bradford City
info
25.10.
Barnsley FC - Bristol City
info
25.10.
Coventry City - Peterborough United
info
25.10.
Crewe Alexandra - Sheffield United
info
25.10.
Doncaster Rovers - Milton
info
25.10.
Gillingham FC - Crawley Town
info
25.10.
Newport County - Accrington Stanley
info
25.10.
Cambridge United - Hartlepool
info
25.10.
Plymouth Argyle - Cheltenham Town
info
25.10.
Stevenage FC - Burton Albion
info
25.10.
Southend United - Bury FC
info
25.10.
York City - Mansfield Town
info
25.10.
Luton Town - Northampton Town
info
25.10.
Carlisle United - Oxford United
info
25.10.
Wycombe Wanderers - Dag & Red
info
25.10.
AFC Wimbledon - Tranmere Rovers
info
25.10.
Shrewsbury Town - Portsmouth FC
info
Kompletní výsledky
21:00
Celta Vigo - Levante UD
info
25.10.
UD Almería - Athletic Bilbao
info
25.10.
Real Madrid - FC Barcelona
info
25.10.
Valencia CF - Elche CF
info
25.10.
SD Eibar - Granada CF
info
25.10.
Córdoba CF - Real Sociedad
info
Kompletní výsledky
25.10.
Empoli FC - Cagliari Calcio
info
25.10.
Parma FC - US Sassuolo
info
25.10.
UC Sampdoria - AS Řím
info
19:00
Ternana Calcio - Trapani Calcio
info
21:00
Modena FC - Bologna FC
info
25.10.
US Pro Vercelli - Perugia Calcio
info
25.10.
AS Varese - AS Bari
info
25.10.
Virtus Entella - Frosinone Calcio
info
25.10.
Delfino Pescara - Carpi FC
info
25.10.
AS Livorno - Spezia Calcio
info
25.10.
US Latina - Brescia Calcio
info
25.10.
FC Crotone - AS Cittadella
info
25.10.
US Avellino - SS Virtus Lanciano
info
25.10.
Calcio Catania - Vicenza Calcio
info
19:30
AC Lumezzane - Pro Patria Calcio
info
20:45
Salernitana Calcio - US Lecce
info
Kompletní výsledky
20:30
Werder Brémy - 1. FC Köln
info
25.10.
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
info
25.10.
Hertha BSC - Hamburger SV
info
25.10.
TSG Hoffenheim - SC Paderborn
info
25.10.
FC Augsburg - SC Freiburg
info
25.10.
Borussia Dortmund - Hannover 96
info
25.10.
Bayer Leverkusen - Schalke 04
info
18:30
RB Lipsko - VfL Bochum
info
18:30
VfR Aalen - Union Berlín
info
18:30
Greuther Fürth - FSV Frankfurt
info
25.10.
SV Darmstadt - 1. FC Norimberk
info
25.10.
SV Sandhausen - Erzgebirge Aue
info
25.10.
FC Ingolstadt 04 - 1. FC Heidenheim
info
25.10.
FC St. Pauli - Karlsruher SC
info
25.10.
TSV Mnichov 1860 - Braunschweig
info
25.10.
Kaiserslautern - Düsseldorf
info
19:00
Fortuna Köln - Preußen Münster
info
19:00
A. Bielefeld - Rot-Weiß Erfurt
info
25.10.
Chemnitzer FC - Holstein Kiel
info
25.10.
Hallescher FC - Wehen Wiesbaden
info
25.10.
MSV Duisburg - Dynamo Drážďany
info
25.10.
S. Kickers - Energie Cottbus
info
25.10.
Unterhaching - VfB Stuttgart II
info
25.10.
Dortmund II - Hansa Rostock
info
25.10.
Mainz II - Jahn Regensburg
info
25.10.
VfL Osnabrück - Großaspach
info
19:30
VfB Lübeck - FC St. Pauli II
info
25.10.
FT Braunschweig - Hamburger SV II
info
25.10.
VfL Wolfsburg II - Hansa Lüneburg
info
25.10.
Weiche Flensburg - Werder Brémy II
info
19:00
Wiedenbrück - Viktoria Köln
info
19:30
Sp. Lotte - SV Rödinghausen
info
19:30
Rot-Weiß Oberhausen - FC Kray
info
25.10.
Düsseldorf II - Siegen
info
25.10.
1. FC Köln II - SC Verl
info
25.10.
Alemannia Aachen - Schalke 04 II
info
25.10.
VfL Bochum II - M'gladbach II
info
25.10.
Rot-Weiß Essen - SG Wattenscheid
info
25.10.
KFC Uerdingen - FC Hennef 05
info
19:00
FC Nöttingen - FC 08 Homburg
info
19:00
TuS Koblenz - Wormatia Worms
info
19:30
Eintracht Trier - Kickers Offenbach
info
25.10.
KSV Baunatal - Astoria Walldorf
info
25.10.
SVN Zweibrücken - SC Freiburg II
info
25.10.
Mannheim - SpVgg Neckarelz
info
25.10.
1. FC Saarbrücken - FK Pirmasens
info
25.10.
Kaiserslautern II - Hessen Kassel
info
25.10.
TSG Hoffenheim II - SV Elversberg
info
19:00
Schweinf. - SV Seligenporten
info
19:00
Wacker Burghausen - Fürth II
info
19:00
Würzburger K. - SpVgg Bayreuth
info
25.10.
Mnichov 1860 II - FV Illertissen
info
25.10.
SV Heimstetten - VfR Garching
info
25.10.
Norimberk II - Bayern Mnichov II
info
25.10.
SV Schalding-Heining - FC Memmingen
info
25.10.
FC Augsburg II - Ingolstadt II
info
25.10.
TSV Buchbach - Eintracht Bamberg
info
Kompletní výsledky
20:30
Toulouse FC - RC Lens
info
25.10.
Paris SG - Girondins Bordeaux
info
25.10.
Stade Reims - Montpellier HSC
info
25.10.
Évian Thonon Gaillard - FC Nantes
info
25.10.
SM Caen - FC Lorient
info
25.10.
SC Bastia - AS Monaco
info
20:00
Nîmes Olympique - AJ Auxerre
info
20:00
US Orléans - US Créteil
info
20:00
FC Sochaux - Stade Lavallois
info
20:00
LB Châteauroux - Tours FC
info
20:00
Stade Brestois - GFCO Ajaccio
info
20:00
AC Arles-Avignon - Chamois Niortais
info
20:00
Angers SCO - Clermont Foot
info
20:00
AC Ajaccio - Valenciennes FC
info
25.10.
ES Troyes - Dijon FCO
info
Kompletní výsledky
18:00
České Budějovice - Slavia Praha
info
18:00
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
info
20:15
Bohemians 1905 - Slovan Liberec
info
25.10.
FC Hradec Králové - Dukla Praha
info
25.10.
1. FK Příbram - Baník Ostrava
info
25.10.
Baumit Jablonec - FK Teplice
info
25.10.
1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň
info
25.10.
FK Kolín - Graffin Vlašim
info
25.10.
Frýdek-Místek - 1. SC Znojmo FK
info
25.10.
MFK Karviná - SFC Opava
info
25.10.
Baník Sokolov - Baník Most
info
25.10.
Slovan Varnsdorf - Fotbal Třinec
info
25.10.
Fastav Zlín - Sigma Olomouc
info
25.10.
FK Pardubice - MAS Táborsko
info
25.10.
Žižkov - Ústí nad Labem
info
25.10.
FC Chomutov - FC Písek
info
25.10.
Loko Vltavín - Viktorie Jirny
info
18:00
Kroměříž - MSK Břeclav
info
25.10.
1. FC Karlovy Vary - TJ Sušice
info
25.10.
FC Milevsko - Č. Krumlov
info
25.10.
MAS Táborsko B - TJ Klatovy
info
25.10.
Hvězda Cheb - TJ Malše Roudné
info
25.10.
FC Rokycany - FK Tachov
info
25.10.
Mariánské Lázně - SK Doubravka
info
25.10.
FC Zličín - Sokol Čížová
info
25.10.
FK Hořovicko - Aritma Praha
info
25.10.
FK Litoměřice - FK Lovosice
info
25.10.
FK Souš - LoKo Chomutov
info
25.10.
SK Kladno - Sokol Brozany
info
25.10.
TJ Krupka - Motorlet Praha
info
25.10.
H. Měchol. - Neratovice-Byš.
info
25.10.
FK Litol - SK Úvaly
info
25.10.
FC Nový Bor - Slavoj Žatec
info
25.10.
Sokol Libiš - Nové Strašecí
info
25.10.
FK Dobrovice - SK Český Brod
info
25.10.
Pěnčín-Turnov - SK Vysoké Mýto
info
25.10.
MFK Trutnov - FK Pardubice B
info
25.10.
Jablonec nad Jizerou - Týniště
info
25.10.
Sparta Kutná Hora - Ústí n. Orl.
info
25.10.
Benátky n/J - Česká Třebová
info
25.10.
FK Náchod - FK Letohrad
info
25.10.
Dvůr Králové - Sokol Živanice
info
Kompletní výsledky
18:30
Banská Bystrica - Podbrezová
info
25.10.
Spartak Trnava - AS Trenčín
info
25.10.
MFK Košice - DAC Dunajská Streda
info
25.10.
Spartak Myjava - MŠK Žilina
info
25.10.
FK Senica - FC Zlaté Moravce
info
15:30
FC Nitra - MŠK Žilina B
info
25.10.
MFK Dubnica - ŠKF Sereď
info
25.10.
Duslo Šaľa - Nové Mesto n. V.
info
18:00
Moldava nad Bodvou - L. Zvolen
info
25.10.
Lipt. Mikuláš - MFK Košice B
info
25.10.
Michalovce - Tatran Prešov
info
25.10.
MFK Dolný Kubín - Bardejov
info
25.10.
FK Poprad - MŠK Rimavská Sobota
info
Kompletní výsledky
25.10.
Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva
info
25.10.
Zenit Petrohrad - Mordovija Saransk
info
25.10.
Ural - Arsenal Tula
info
25.10.
Torpedo Moskva - Kubaň Krasnodar
info
25.10.
FK Ufa - CSKA Moskva
info
25.10.
FK Krasnodar - Těrek Groznyj
info
25.10.
Dinamo Moskva - Rubin Kazaň
info
25.10.
Amkar Perm - FK Rostov
info
25.10.
Gazovik Orenburg - Sokol Saratov
info
25.10.
Jenisej Krasnojarsk - Chabarovsk
info
25.10.
Sachalin - Šinnik Jaroslavl
info
25.10.
Volgar Astrachaň - Tom Tomsk
info
25.10.
Baltika Kaliningrad - FK Tjumen
info
25.10.
Křídla Sovětů - Luč-Energija
info
25.10.
Anži Machačkala - Sibir Nov.
info
25.10.
Dinamo Petrohrad - Dzeržinsk
info
25.10.
Volga Nižnij Novgorod - FK Tosno
info
Kompletní výsledky
25.10.
Partick Thistle - St. Johnstone FC
info
25.10.
St. Mirren FC - Ross County
info
25.10.
Aberdeen FC - Motherwell FC
info
25.10.
Celtic FC - Kilmarnock FC
info
25.10.
Dundee FC - Hamilton Academical
info
25.10.
Inverness - Dundee United
info
25.10.
Raith Rovers - Alloa Athletic
info
25.10.
Falkirk FC - Cowdenbeath FC
info
25.10.
Hibernian FC - Heart of Midlothian
info
25.10.
Livingston FC - Queen S.
info
25.10.
Dumbarton FC - Rangers FC
info
25.10.
Stirling Albion - Airdrieonians FC
info
25.10.
Ayr United - Brechin City
info
25.10.
Dunfermli. - Greenock Morton
info
25.10.
Stenhousemuir FC - Peterhead FC
info
25.10.
Forfar Athletic - Stranraer FC
info
25.10.
Clyde FC - Elgin City
info
25.10.
Annan Athletic - East St.
info
25.10.
Queen's Park FC - East Fife FC
info
25.10.
Albion Rovers - Berwick Rangers
info
25.10.
Montrose FC - Arbroath FC
info
Kompletní výsledky
20:00
ADO Den Haag - FC Dordrecht
info
25.10.
SBV Vitesse - NAC Breda
info
25.10.
Heracles Almelo - Willem II
info
25.10.
AZ Alkmaar - FC Groningen
info
25.10.
AFC Ajax - Go Ahead Eagles
info
20:00
FC Emmen - Jong FC Twente
info
20:00
SC Telstar - FC Eindhoven
info
20:00
Almere City - Helmond Sport
info
20:00
Jong AFC Ajax - Jong PSV Eindhoven
info
20:00
FC Den Bosch - Fortuna Sittard
info
20:00
FC Volendam - BV De Graafschap
info
25.10.
VVV Venlo - RKC Waalwijk
info
25.10.
MVV Maastricht - Achilles '29
info
Kompletní výsledky
20:30
Lierse SK - KV Mechelen
info
25.10.
Waasland-Beveren - KRC Genk
info
25.10.
KVC Westerlo - KV Kortrijk
info
25.10.
Mouscron-Péruwelz - KSC Lokeren
info
25.10.
SV Zulte Waregem - Cercle Bruggy
info
25.10.
Royal Charleroi SC - KV Oostende
info
25.10.
RSC Anderlecht - Standard Lutych
info
25.10.
Club Bruggy - KAA Gent
info
20:30
RAEC Mons - Oud-Heverlee Leuven
info
25.10.
Boussu Dour Borinage - AFC Tubize
info
25.10.
Excelsior Virton - Eendracht Aalst
info
25.10.
KSK Heist - KAS Eupen
info
25.10.
KSV Roeselare - Royal Antverpy FC
info
25.10.
Verbroedering Geel - Dessel Sport
info
25.10.
Lommel United - KRC Mechelen
info
25.10.
Maasmech. - Sint-Truidense VV
info
Kompletní výsledky
25.10.
Panetolikos FC - Panthrakikos FC
info
25.10.
Škoda Xanthi - Niki Volos
info
25.10.
OFI Kréta - Asteras Tripolis
info
25.10.
AO Kerkyra - Platanias Chanion
info
25.10.
Olympiakos - Panathinaikos FC
info
25.10.
PAS Giannina FC - Kalloni L.
info
25.10.
Atromitos FC - Ergotelis FC
info
25.10.
APO Levadiakos - Panionios FC
info
25.10.
PAOK Soluň - Veria FC
info
Kompletní výsledky
25.10.
Admira Wacker Mödling - SV Ried
info
25.10.
Wolfsberger AC - SCR Altach
info
25.10.
SK Sturm Graz - Rapid Vídeň
info
25.10.
Austria Vídeň - Wiener Neustadt
info
25.10.
SV Grödig - Red Bull Salzburg
info
18:30
Wacker Innsbruck - Sankt Pölten
info
18:30
SV Horn - Austria Lustenau
info
18:30
SV Kapfenberg - TSV Hartberg
info
18:30
FAC Team für Wien - SV Mattersburg
info
20:30
FC Liefering - LASK Linz
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Luzern - BSC Young Boys
info
25.10.
FC Curych - FC St. Gallen
info
25.10.
FC Basilej - FC Sion
info
25.10.
FC Thun - FC Aarau
info
25.10.
FC Vaduz - Grasshopper Curych
info
25.10.
Servette Ženeva - FC Wohlen
info
25.10.
Le Mont - Lausanne Sport
info
25.10.
FC Wil - FC Chiasso
info
25.10.
FC Winterthur - FC Schaffhausen
info
25.10.
FC Lugano - FC Biel-Bienne
info
Kompletní výsledky
25.10.
Černomorec Oděsa - Karpaty Lvov
info
25.10.
Illičivec Mariupol - Záporoží
info
25.10.
Volyn Luck - Metalist Charkov
info
25.10.
Olimpik Doněck - Vorskla Poltava
info
25.10.
Šachtar Doněck - Hoverla Užhorod
info
25.10.
Dynamo Kyjev - Metalurh Doněck
info
25.10.
Zarja Luhansk - Dněpr
info
Kompletní výsledky
25.10.
Zawisza Bydgoszcz - Legia Varšava
info
25.10.
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
info
25.10.
Pogoń Szczecin - KS Cracovia
info
25.10.
Ruch Chorzów - Korona Kielce
info
25.10.
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
info
25.10.
Lech Poznań - Górnik Łęczna
info
25.10.
Wisła Kraków - Podbeskidzie
info
25.10.
Piast Gliwice - Jagiellonia
info
25.10.
GKS Katowice - Dolcan Ząbki
info
25.10.
Olimpia Grudziądz - S. Nowy Sącz
info
25.10.
Chrobry Głogów - GKS Tychy
info
25.10.
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
info
25.10.
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź
info
25.10.
Bytovia Bytów - Miedź Legnica
info
25.10.
Wigry Suwałki - LKS Nieciecza
info
25.10.
Wisła Płock - Flota Świnoujście
info
25.10.
Stomil Olsztyn - Chojnice
info
Kompletní výsledky
25.10.
Oţelul Galaţi - Gaz Metan Mediaş
info
25.10.
Astra Giurgiu - Petrolul Ploieşti
info
25.10.
Universitatea Cluj - Viitorul C.
info
25.10.
Ceahlăul - CSMS Iaşi
info
25.10.
FC Botoşani - Rapid Bukurešť
info
25.10.
FC Brašov - CSU Craiova
info
25.10.
Dinamo Bukurešť - Pandurii
info
25.10.
Concordia Chiajna - CFR Cluj
info
25.10.
ASA Târgu Mureş - Steaua
info
Kompletní výsledky
19:00
Újpest FC - Nyíregyháza
info
25.10.
Puskás FC - MTK Budapešť
info
25.10.
Haladás - Győri ETO FC
info
25.10.
Diósgyőri VTK - Dunaújváros
info
25.10.
Pécsi MFC - Lombard Pápa
info
25.10.
Debreceni VSC - Ferencvárosi TC
info
25.10.
Paksi SE - Videoton FC
info
25.10.
Kecskeméti TE - Honvéd Budapešť
info
Kompletní výsledky
18:00
NK Záhřeb - NK Zadar
info
25.10.
Dinamo Záhřeb - NK Osijek
info
25.10.
Hajduk Split - Lokomotiva Záhřeb
info
25.10.
NK Istra 1961 - Slaven Belupo
info
25.10.
NK Rijeka - RNK Split
info
Kompletní výsledky
25.10.
Napredak Kruševac - FK Novi Pazar
info
25.10.
Spartak Subotica - Borac Čačak
info
25.10.
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
info
25.10.
FK Jagodina - FK Partizan
info
25.10.
FK Crvena Zvezda - FK Donji Srem
info
25.10.
Mladost Lučani - FK Rad
info
25.10.
OFK Bělehrad - FK Čukarički
info
25.10.
Radnički Niš - FK Radnički 1923
info
Kompletní výsledky
25.10.
ND Gorica - Olimpija Lublaň
info
25.10.
NK Celje - NK Radomlje
info
25.10.
NK Zavrč - NK Maribor
info
25.10.
NK Domžale - FC Koper
info
25.10.
NK Krka - Rudar Velenje
info
Kompletní výsledky
15:00
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora
info
15:00
Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv
info
15:00
FK Haskovo - Marek Dupnica
info
17:45
Litex Loveč - Lokomotiv Sofia
info
25.10.
Levski Sofia - CSKA Sofia
info
25.10.
Ludogorec Razgrad - ČM Varna
info
Kompletní výsledky
18:30
Silkeborg IF - FC Vestsjaelland
info
19:00
Skive IK - Akademisk Boldklub
info
19:00
FC Roskilde - Brønshøj BK
info
19:00
HB Køge - Lyngby BK
info
19:00
Vendsyssel FF - Viborg FF
info
Kompletní výsledky
25.10.
Inter Turku - FF Jaro
info
25.10.
IFK Mariehamn - TPS Turku
info
25.10.
FC Lahti - FC Honka
info
25.10.
KuPS Kuopio - VPS Vaasa
info
25.10.
HJK Helsinky - RoPS Rovaniemi
info
25.10.
SJK Seinäjoki - MyPa-47
info
Kompletní výsledky
20:45
UC Dublin - Drogheda United
info
20:45
Sligo Rovers - St. Pat's
info
20:45
Shamrock Rovers - Limerick FC
info
20:45
Dundalk FC - Cork City
info
20:45
Athlone Town - Bray Wanderers
info
20:45
Bohemians Dublin - Derry City
info
Kompletní výsledky
25.10.
Mac P-Tik. - Hapoel Beer-Sheva
info
25.10.
Maccabi Haifa - Hapoel Ra'anana
info
25.10.
Hapoel Acre - Maccabi Tel-Aviv
info
25.10.
FC Ashdod - Hapoel Petach-Tikva
info
25.10.
Hapoel Tel-Aviv - Beitar Jeruzalém
info
25.10.
Maccabi Netanya - Bnei Sakhnin
info
25.10.
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa
info
Kompletní výsledky
25.10.
Ermis Aradippou - AO Ayia Napa
info
25.10.
AEK Larnaka - AEL Limassol
info
25.10.
Anorthosis - Othellos Athienou
info
25.10.
APOEL Nikósie - Nea Salamis FC
info
25.10.
Apollon Limassol - Ethnikos Achnas
info
25.10.
Doxa Katokopia - Omonia Nikósie
info
Kompletní výsledky
25.10.
Warrenpoint Town - Glentoran FC
info
25.10.
Portadown FC - Coleraine FC
info
25.10.
Linfield FC - Crusaders FC
info
25.10.
Institute FC - Dungannon Swifts
info
25.10.
Cliftonville FC - Ballinamallard
info
25.10.
Ballymena United - Glenavon FC
info
Kompletní výsledky
20:45
Bangor City - Connah's Quay FC
info
20:45
Bala Town - Aberystwyth Town
info
25.10.
Airbus UK FC - Cefn Druids
info
25.10.
Prestatyn Town - Carmarthen Town
info
25.10.
Port Talbot Town - Rhyl FC
info
25.10.
Newtown AFC - The New Saints FC
info
Kompletní výsledky
25.10.
FK Gomel - Naftan Novopolock
info
25.10.
Šachtër Soligorsk - Dinamo Minsk
info
25.10.
Torpedo Žodino - BATE Borisov
info
25.10.
Dinamo Brest - FK Sluck
info
25.10.
Belšina Bobrujsk - FK Minsk
info
25.10.
Dněpr Mogilev - Neman Grodno
info
Kompletní výsledky
17:30
FK Šiauliai - FK Trakai
info
25.10.
Žalgiris Vilnius - FK Ekranas
info
25.10.
Sūduva Marijampolė - FK Atlantas
info
Kompletní výsledky
18:00
Liepājas M. - METTA/Latvijas U.
info
25.10.
Skonto FC - FK Ventspils
info
25.10.
FK Jelgava - FC Jūrmala
info
Kompletní výsledky
18:00
FC Infonet - Levadia Tallinn
info
25.10.
Kalev Tallinn - Nõmme Kalju
info
25.10.
Sillamäe Kalev - Paide LM
info
25.10.
Jõhvi FC Lokomotiv - Tammeka Tartu
info
25.10.
Trans Narva - Flora Tallinn
info
Kompletní výsledky
14:00
Dacia Kišiněv - FC Costuleni
info
14:00
Academia - Olimpia Bălţi
info
14:00
Veris Kišiněv - Dinamo-Auto
info
25.10.
Saxan Ceadîr Lunga - FC Milsami
info
25.10.
FC Tiraspol - Sheriff Tiraspol
info
Kompletní výsledky
25.10.
Olimpik Sarajevo - Široki Brijeg
info
25.10.
Čelik Zenica - Slavija Sarajevo
info
25.10.
NK Travnik - Zrinjski Mostar
info
25.10.
FK Sarajevo - Radnik Bijeljina
info
25.10.
Velika Obarska - Željezničar
info
25.10.
Velež Mostar - NK Vitez
info
25.10.
Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla
info
25.10.
Drina Zvornik - Zvijezda Gradačac
info
Kompletní výsledky
25.10.
Zeta Golubovci - Bokelj Kotor
info
25.10.
Mogren Budva - Budućnost Podgorica
info
25.10.
Grbalj Radanovići - OFK Petrovac
info
25.10.
Rudar Pljevlja - Sutjeska Nikšić
info
25.10.
Lovćen Cetinje - Mladost Podgorica
info
25.10.
FK Berane - Čelik Nikšić
info
Kompletní výsledky
25.10.
Partizani Tirana - KS Elbasani
info
25.10.
FK Kukësi - Flamurtari Vlora
info
25.10.
KF Laçi - Apolonia Fier
info
25.10.
Skënderbeu - Vllaznia Skadar
info
25.10.
Teuta Durrës - KF Tirana
info
Kompletní výsledky
25.10.
Banants Jerevan - MIKA Jerevan
info
25.10.
Ararat Jerevan - Ulisses Jerevan
info
Kompletní výsledky
14:00
FK Qäbälä - PFK Sumqayit
info
25.10.
AZAL Baku - FK Baku
info
25.10.
Simurq Zaqatala - Araz PFK
info
Kompletní výsledky
14:00
Dinamo Tbilisi - Tskhinvali
info
14:00
Sioni Bolnisi - WIT Georgia
info
25.10.
FC Samtredia - Baia Zugdidi
info
25.10.
Guria Lanchkhuti - Dinamo Batumi
info
25.10.
Shukura Kobuleti - Dila Gori
info
25.10.
Metalurgi Rustavi - Kolkheti
info
Kompletní výsledky
25.10.
Irtyš Pavlodar - Tobol Kostanaj
info
25.10.
FK Atyrau - FK Taraz
info
Kompletní výsledky
25.10.
Pieta Hotspurs - Zebbug Rangers
info
25.10.
Qormi FC - Tarxien Rainbows
info
25.10.
Hibernians FC - Birkirkara FC
info
25.10.
Floriana FC - Mosta FC
info
Kompletní výsledky
25.10.
SP Tre Fiori - SP Cailungo
info
25.10.
SC Faetano - SP Cosmos
info
25.10.
FC Fiorentino - SS Folgore
info
25.10.
AC Libertas - SP Tre Penne
info
Kompletní výsledky
20:00
Glacis United - Red Imps FC
info
25.10.
Britannia XI - Lynx FC
info
25.10.
College Europa - Manchester United
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
 
konec smlouvy
 
 
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
10:00
Fotbal (Bundesliga – 8. kolo Bayern Mnichov – Werder Brémy)
10:00
Fotbal (Eredivisie, 9. kolo, nejskvělejší okamžiky)
10:15
Fotbal: Evropská liga UEFA (Sestřih utkání třetího hracího dne Evropské ligy UEFA)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Česka s Islandem?
Hlasovat
Anketa
Jak dopadne sobotní El Clásico?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!