Téma: Představení dějiště MS 2010

 

MS 2010 - Port Elizabeth (Zátoka Nelsona Mandely)

Končíme naše putování po Jižní Africe symbolicky. Nelson Mandela je onou osobností, která výrazně přispěla nejen k rozhodnutí o uspořádání MS 2010 v této zemi, ale zejména k její svobodě, nezávislosti. A navíc, Port Elizabeth má přezdívku "sympatické město". A komu není sympatické něco sympatického, že? Zejména když se o Alžbětu jedná!  
04.06.2010 | Profily, historie | 57 komentářů
 

MS 2010 - Tshwane/Pretoria

PTA nebo "město jacarandá", i takto se vám může představit Pretoria. To první je výběr tří pismen z názvu města, to druhé pochází podle purporové barvy květu stromu jacarandá. Stejnou barvou září toto město, sídlo vlády, celé řady zastupitelských úřadů, administrativně hlavní město Jihoafrické republiky.  
02.06.2010 | Profily, historie | 22 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Polokwane

Dříve se toto město jmenovalo Pietersburg. Po jistém Petrovi. Ale to dnešní pojmenování zní mnohem lépe. Znamená "místo jistoty". Stadion Peter Mokaba je zajímavě architektonicky řešený, někomu se líbit bude, jinému zase ne. Je prostě trochu jiný než ty ostatní.  
31.05.2010 | Profily, historie | 11 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Rustenburg

Říká se mu město odpočinku. Leží na úbočí pohoří Magaliesberg v Severvýchodní provincii. V blízkosti města se nacházejí dva platinové doly, největší na světě, společně s rafinerií, z které se vyváží 70% veškeré světové produkce. Blízké Sun City s nádherným palácem je hlavní turistickou atrakcí.  
29.05.2010 | Profily, historie | 18 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Nelspruit

"Říčka Nelů", tak lze přeložit jméno tohoto města z jazyka dutch, tedy holandštiny. Stadion má rovněž velice hezký název: Mbombela, a to v řeči siswati znamená "hodně lidí spolu na jednom malém místě". Jméno provincie je Mpumalanga a to ve stejném jazyce říká "místo, kde vychází slunce".  
27.05.2010 | Profily, historie | 35 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Bloemfontein-Mangaung

Free State, tak se jmenuje nádherný stadion v tomto městě, zvaném v řeči dutch Bloemfontein - "květinová fontána". Mangaung zase pochází z jazyka sesotho a znamená "místo, kde sídlí gepardi". A tak to vypadá, že tu "gepardi žijí v květinové fontáně"...  
25.05.2010 | Profily, historie | 28 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Johannesburg

Dá se říct, že Johannesburg bude hlavním městem mistrovství světa. Hned dva stadióny, Ellis Park Stadium a Soccer City Stadium, zde budou dějištěm zápasů. Druhý jmenovaný navíc celý turnaj zahájí i ukončí, na úvod fotbalového svátku zde domácí vyzvou Mexiko a na závěr se tu před zraky 94 tisíc fanoušků na tribunách rozhodne o mistru světa.  
23.05.2010 | Profily, historie | 21 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Durban

Moses Mabhida, tak se jmenuje stadión v Durbanu, kde se bude hrát sedm utkání MS 2010. A vedle Kapského města také druhé semifinále. Příznivci fotbalu zde již ve skupinách uvidí možného budoucího mistra světa. Představí se Brazílie, Španělsko, Německo, Nizozemí...  
21.05.2010 | Profily, historie | 36 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Kapské město

Green Point, tak se jmenuje stadion tohoto města, kde se bude hrát osm zápasů. Pět ve skupinách a po jednom v osmi-, čtvrt- a semifinále. Jistou zajímavostí je, že se zde utká pět evropských týmů (Francie, Italie, Anglie, Portugalsko a Nizozemí) s pěticí mimoevropských (Uruguay, Paraguay, Alžírsko, Severní Korea a Kamerun). Potvrdí Evropa svou nadřazenost?  
19.05.2010 | Profily, historie | 89 komentářů | ZAUJALO NÁS
20:41 Memphise údajně chtělo i PSG
O služby Memphise Depaye se ve Francii nezajímal pouze Olympique Lyon, podle informací Infosportu+ za něho nabídku podalo také Paris Saint-Germain, sám křídelník si ale raději vybral l'OL. (Infosport+)
20:33 Anichebe se opět zranil
Victor Anichebe kvůli zranění zmeškal už první novoroční klání Premier League a teď ho asi čeká další pauza. David Moyes potvrdil, že si dnes nigerijský forvard přivodil další úraz a bude muset být vyšetřen. (safc.com)
20:23 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Liverpool - Swansea 2:3 (55. a 69. Firmino - 48. a 52. Llorente, 74. Sigurdsson), Bournemouth - Watford 2:2 (48. King, 82. Afobe - 24. Kabasele, 64. Deeney), Crystal Palace - Everton 0:1(87. Coleman), Middlesbrough - West Ham 1:3 (27. Stuani - 9. a 43. Carroll, 90+5. Calleri), Stoke - Manchester United 1:1 (19. vlastní Mata - 90+4. Rooney), West Brom - Sunderland 2:0 (30. Fletcher, 36. Brunt), Manchester City - Tottenham 2:2 (49. Sané, 54. de Bruyne - 58. Alli, 77. Son Heung-min).
20:22 Eredivisie - výsledky
Výsledky zápasů nizozemské ligy: Alkmaar - Sparta Rotterdam 1:1 (54. Luckassen - 87. Pogba).
20:21 Bundesliga - výsledky
Výsledky sobotních utkání něměcké ligy: Augsburg - Hoffenheim 0:2 (47. Wagner, 64. Kramarić), Brémy - Dortmund 1:2 (59. Bartels - 5. Schürrle, 71. Piszczek), Darmstadt - Mönchengladbach 0:0, Schalke - Ingolstadt 1:0 (90+2. Burgstaller), Wolfsburg - Hamburk 1:0 (83. Gómez), RB Lipsko - Frankfurt 3:0 (6. Compper, 45+4. Werner, 67. Halstenberg).
20:19 LaLiga - výsledky
Dnešní výsledky španělské nejvyšší soutěže: Espanyol - Granada 3:1 (11. Reyes, 32. Piatti, 48. Navarro - 23. Pereira), Real Madrid - Málaga 2:1 (35. a 43. Ramos - 63. Juanpi), Alavés - Leganés 2:2 (11. Laguardia, 51. Mendéz - 45. Guerrero, 84. Insúa).
20:05 Ramos si stanovil osobní maximum
Real Madrid porazil Málagu 2:1 a hlavním hrdinou byl Sergio Ramos, který dal obě branky svého týmu. Obránce Realu Madrid si tak stanovil osobní maximum, do probíhající sezony dal nejvíce pět ligových gólů, letos už jich na svém kontě má šest. (goal.com)
19:54 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Chievo - Fiorentina 0:3 (18. Tello, 52. Babacar z pen., 90+4. Chiesa).
19:49 Beto da Silva se odebere do Brazílie
Do místa, kde dříve tři roky jako mladý kluk vyrůstal, se vrátí dvacetiletá naděje PSV Eindhoven Beto da Silva. Ten z domovského Peru přišel teprve loni, ani se však nepřiblížil prosazení a nyní ho za 400 tisíc eur získá brazilské Grêmio. (globo.globoesporte.com)
19:33 Pro Ogbonnu po dnešku skončila sezona
Angelo Ogbonna si sice dnes odkroutil celých devadesát minut vítězného zápasu s Middlesbrough, ihned po něm ovšem půjde s bolavým kolenem pod nůž a podle čerstvých slov Slavena Biliće si už do konce sezony nekopne. (whufc.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
20.01.
Pobřeží slonoviny - DR Kongo
2:2
20.01.
Maroko - Togo
3:1
17:00
Ghana - Mali
1:0
20:00
Egypt - Uganda
info
22.01.
Kamerun - Gabon
info
22.01.
Guinea Bissau - Burkina Faso
info
Kompletní výsledky
20.01.
FK Poprad - Podbeskidzie
2:1
11:00
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
5:0
11:00
Zbrojovka Brno - MFK Skalica
3:3
11:00
MFK Frýdek-Místek - FK Poprad
1:2
13:00
FC Hradec Králové - MAS Táborsko
2:0
13:00
FK Jablonec - Slovan Liberec
4:0
13:00
1. SC Znojmo FK - FK Pardubice
1:2
22.01.
FK Varnsdorf - FK Mladá Boleslav
info
Kompletní výsledky
13:30
Liverpool FC - Swansea City
2:3
16:00
AFC Bournemouth - Watford FC
2:2
16:00
Crystal Palace - Everton FC
0:1
16:00
M'brough - West Ham United
1:3
16:00
Stoke City - Manchester United
1:1
16:00
W. B. A. - Sunderland AFC
2:0
18:30
Manchester City - Tottenham
2:2
22.01.
Southampton FC - Leicester City
info
22.01.
Arsenal FC - Burnley FC
info
22.01.
Chelsea FC - Hull City
info
20.01.
Brighton - Sheffield Wednesday
2:1
13:30
Queens Park Rangers - Fulham FC
1:1
16:00
Aston Villa - Preston North End
2:2
16:00
Blackburn - Birmingham City
1:1
16:00
Derby County - Reading FC
3:2
16:00
Huddersf. - Ipswich Town
2:0
16:00
Newcastle United - Rotherham
4:0
16:00
Norwich City - Wolverhampton
3:1
16:00
Nottingham - Bristol City
1:0
16:00
Wigan Athletic - Brentford FC
2:1
16:00
Cardiff City - Burton Albion
1:0
18:30
Barnsley FC - Leeds United
3:2
20.01.
Port Vale - Bury FC
2:2
16:00
Bradford City - Millwall FC
1:1
16:00
Charlton Athletic - Scunthorpe
odl.
16:00
Chesterfield FC - AFC Wimbledon
0:0
16:00
Coventry City - Fleetwood Town
0:1
16:00
Milton - Northampton Town
5:3
16:00
Rochdale AFC - Oxford United
0:4
16:00
Sheffield United - Gillingham FC
2:2
16:00
Shrewsbury Town - Oldham Athletic
1:0
16:00
Southend United - Bolton Wanderers
odl.
16:00
Swindon Town - Peterborough United
0:1
16:00
Walsall FC - Bristol Rovers
3:1
16:00
Accrington - Carlisle United
1:1
16:00
Blackpool FC - Yeovil Town
2:2
16:00
Cambridge United - Mansfield Town
1:3
16:00
Cheltenham Town - Plymouth Argyle
1:2
16:00
Crawley Town - Portsmouth FC
odl.
16:00
Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
3:1
16:00
Exeter City - Colchester United
3:0
16:00
Grimsby Town - Notts County
2:0
16:00
Hartlepool United - Stevenage FC
2:0
16:00
Leyton Orient - Morecambe FC
odl.
16:00
Wycombe Wanderers - Luton Town
1:1
16:00
Barnet FC - Newport County
0:0
20.01.
Lincoln City - Dover Athletic
2:0
16:00
Boreham Wood - Solihull Moors
0:0
16:00
Dagenham & Redbridge - Bromley FC
odl.
16:00
Forest Green - Braintree Town
1:1
16:00
Gateshead FC - Aldershot Town
1:1
16:00
Macclesfield Town - Guiseley AFC
1:2
16:00
Maidstone United - Torquay United
2:1
16:00
Southport FC - North Ferriby United
2:4
16:00
Sutton United - Eastleigh FC
1:1
16:00
Woking FC - Tranmere Rovers
odl.
16:00
York City - Barrow AFC
2:1
16:00
Chester FC - Wrexham FC
1:1
Kompletní výsledky
20.01.
UD Las Palmas - La Coruña
1:1
13:00
Espanyol Barcelona - Granada CF
3:1
16:15
Real Madrid - Málaga CF
2:1
18:30
Deportivo Alavés - CD Leganés
2:2
20:45
Villarreal CF - Valencia CF
info
22.01.
CA Osasuna - Sevilla FC
info
22.01.
Athletic Bilbao - Atlético Madrid
info
22.01.
Real Betis - Sporting Gijón
info
22.01.
Real Sociedad - Celta Vigo
info
22.01.
SD Eibar - FC Barcelona
info
16:00
Real Oviedo - Real Valladolid
1:0
18:00
Rayo Vallecano - Elche CF
1:1
18:00
CD Tenerife - Córdoba CF
2:0
18:00
CD Lugo - Gimnàstic Tarragona
2:3
18:00
SD Huesca - AD Alcorcón
0:1
20:00
UCAM Murcia - Real Zaragoza
info
22.01.
Levante UD - CD Numancia
info
22.01.
Reus Deportiu - RCD Mallorca
info
22.01.
Getafe CF - CD Mirandés
info
22.01.
Girona FC - Sevilla FC B
info
22.01.
Cádiz CF - UD Almería
info
17:00
CA Osasuna B - CD Boiro
1:0
18:00
Racing Ferrol - UD Mutilvera
0:1
22.01.
Celta Vigo B - CF Palencia
info
22.01.
CD Lealtad - Caudal Deportivo
info
22.01.
Real Valladolid B - Arandina CF
info
22.01.
CD Tudelano - Coruxo FC
info
22.01.
Pontevedra CF - Racing Santander
info
22.01.
Burgos CF - CD Guijuelo
info
22.01.
SD Ponferradina - UD Somozas
info
22.01.
CD Leonesa - CD Izarra
info
16:00
Athletic Bilbao B - Albacete
1:2
17:00
SD Leioa - CDA Navalcarnero
2:0
19:00
Real Unión Club - Real Sociedad B
info
19:00
SD Amorebieta - RM Castilla
info
22.01.
Zamudio SD - Barakaldo CF
info
22.01.
CF Fuenlabrada - S.S. Reyes
info
22.01.
Rayo Majadahonda - UD Logroñés
info
22.01.
UD Socuéllamos - Sestao River Club
info
22.01.
CD Toledo - Arenas Club de Getxo
info
22.01.
Gernika Club - CD Mensajero
info
17:30
Villarreal CF B - FC Barcelona B
2:0
22.01.
AE Prat - Badalona CF
info
22.01.
Espanyol Barcelona B - CD Eldense
info
22.01.
CD Ebro - Valencia CF B
info
22.01.
CD Alcoyano - CF Gavà
info
22.01.
Atlético Baleares - UE Cornellà
info
22.01.
RCD Mallorca B - Levante UD B
info
22.01.
CE L'Hospitalet - Lleida Esportiu
info
22.01.
Atlético Saguntino - UE Llagostera
info
22.01.
Hércules CF - CE Sabadell FC
info
22.01.
Jumilla CF - CF Villanovense
info
22.01.
Córdoba CF B - UD Marbella
info
22.01.
Mérida AD - UD Melilla
info
22.01.
Real Linense - Extremadura UD
info
22.01.
Huelva - Atl. Sanluqueño
info
22.01.
CD Linares - Real Jaén
info
22.01.
CP Ejido - CD San Fernando
info
22.01.
La Roda CF - Granada CF B
info
22.01.
Lorca FC - Real Murcia
info
22.01.
Mancha Real - FC Cartagena
info
Kompletní výsledky
18:00
Chievo Verona - ACF Fiorentina
0:3
20:45
AC Milán - SSC Neapol
info
22.01.
Juventus FC - SS Lazio
info
22.01.
Bologna FC - Turín FC
info
22.01.
Janov CFC - FC Crotone
info
22.01.
Empoli FC - Udinese Calcio
info
22.01.
Città di Palermo - Inter Milán
info
22.01.
Delfino Pescara - US Sassuolo
info
22.01.
Atalanta Bergamo - UC Sampdoria
info
22.01.
AS Řím - Cagliari Calcio
info
15:00
Brescia Calcio - US Avellino
0:2
15:00
AS Cittadella - FC Bari 1908
2:0
15:00
SPAL 2013 - Benevento Calcio
2:0
15:00
Virtus Entella - Frosinone Calcio
2:1
15:00
US Latina - Hellas Verona
2:0
15:00
Trapani Calcio - Novara Calcio
2:1
15:00
Pisa Calcio - Ternana Calcio
1:0
15:00
Carpi FC - Vicenza Calcio
0:0
22.01.
Ascoli Calcio - US Pro Vercelli
info
22.01.
Salernitana Calcio - Spezia Calcio
info
22.01.
Alessandria Calcio - Lucchese
info
22.01.
Olbia Calcio - US Pontedera
info
22.01.
AC Pistoiese - AC Prato
info
22.01.
Piacenza Calcio - AC Renate
info
22.01.
AC Siena - AC Arezzo
info
22.01.
Carrarese Calcio - AS Livorno
info
22.01.
AC Tuttocuoio - Lupa Roma
info
22.01.
US Cremonese - AS Pro Piacenza
info
22.01.
Calcio Como - Giana Erminio
info
22.01.
Racing Roma - AS Viterbese
info
14:30
AC Mantova - Sambenedettese Calcio
1:1
22.01.
Alma Fano - UC AlbinoLeffe
info
22.01.
Bassano Virtus - AC Ancona
info
22.01.
AS Gubbio - AC Lumezzane
info
22.01.
Forlì FC - Calcio Padova
info
22.01.
Teramo Calcio - Pordenone Calcio
info
22.01.
Parma Calcio - Santarcangelo Calcio
info
22.01.
AC FeralpiSalò - Südtirol
info
22.01.
AC Maceratese - Modena FC
info
22.01.
AC Reggiana - FBC Venezia
info
14:30
Cosenza Calcio - FC Matera
2:3
14:30
US Lecce - AS Melfi
3:1
14:30
Virtus Francavilla - ACR Messina
3:1
14:30
US Siracusa - Taranto Sport
0:0
16:30
Reggina Calcio - USD Akragas
2:1
16:30
US Vibonese - US Foggia
1:3
20:30
SS Juve Stabia - Liberty Monopoli
info
20:30
US Casertana - Paganese Calcio
info
22.01.
Fidelis Andria - FC Catanzaro
info
Kompletní výsledky
20.01.
SC Freiburg - Bayern Mnichov
1:2
15:30
Schalke 04 - FC Ingolstadt 04
1:0
15:30
VfL Wolfsburg - Hamburger SV
1:0
15:30
FC Augsburg - TSG Hoffenheim
0:2
15:30
Werder Brémy - Dortmund
1:2
15:30
SV Darmstadt - Mönchengladbach
0:0
18:30
RB Lipsko - Eintracht Frankfurt
3:0
22.01.
Bayer Leverkusen - Hertha BSC
info
22.01.
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln
info
Kompletní výsledky
20.01.
SC Bastia - OGC Nice
1:1
17:00
FC Nantes - Paris Saint-Germain
0:2
20:00
Girondins Bordeaux - Toulouse FC
info
20:00
Dijon FCO - Lille OSC
info
20:00
SM Caen - AS Nancy-Lorraine
odl.
20:00
EA Guingamp - Stade Rennes
info
20:00
FC Metz - Montpellier HSC
info
22.01.
AS Monaco - FC Lorient
info
22.01.
AS Saint-Étienne - Angers SCO
info
22.01.
Olympique Lyon - Marseille
info
20.01.
AC Ajaccio - US Orléans
1:0
20.01.
AJ Auxerre - Bourg Péronnas
0:2
20.01.
Stade Lavallois - ES Troyes
1:0
20.01.
Le Havre AC - GFCO Ajaccio
1:2
20.01.
Chamois Niortais - Amiens SC
2:1
20.01.
Stade Reims - Valenciennes FC
0:0
20.01.
FC Sochaux - Clermont Foot
3:3
20.01.
Racing Strasbourg - Tours FC
odl.
15:00
RC Lens - Nîmes Olympique
1:3
20.01.
Consolat Marseille - US Avranches
2:1
20.01.
Paris FC - CS Sedan
1:1
20.01.
AS Béziers - US Créteil
1:1
20.01.
USL Dunkerque - CA Bastia
1:3
20.01.
FC Chambly - ASM Belfort
odl.
20.01.
SAS Épinal - US Quevilly
odl.
20.01.
Pau FC - Les Herbiers VF
2:0
20.01.
US Concarneau - AS Lyon-Duchère
0:0
14:35
LB Châteauroux - US Boulogne
1:0
Kompletní výsledky
20.01.
Paços Ferreira - Moreirense FC
0:2
17:00
FC Porto - Rio Ave FC
4:2
19:15
CS Marítimo - Sporting CP
info
21:30
FC Arouca - Boavista FC
info
22.01.
CD Feirense - Estoril Praia
info
22.01.
SL Benfica - CD Tondela
info
22.01.
CF Os Belenenses - Vitória FC
info
22.01.
SC Braga - Vitória SC Guimarães
info
12:15
FC Penafiel - Portimonense SC
2:2
16:00
SC Braga B - União Madeira
3:1
22.01.
Académico Viseu - FC Porto B
info
22.01.
CD Santa Clara - Académica Coimbra
info
22.01.
SC Freamunde - AD Fafe
info
22.01.
SC Olhanense - FC Famalicão
info
22.01.
CD Aves - Vitória SC Guimarães B
info
22.01.
Gil Vicente FC - FC Vizela
info
22.01.
Leixões SC - Cova Piedade
info
Kompletní výsledky
13:30
Rangers FC - Motherwell FC
2:1
16:00
Ross County - Dundee United
6:2
16:00
St. Johnstone FC - Stenhousemuir FC
2:0
16:00
Livingston FC - East Fife FC
0:1
16:00
Aberdeen FC - Stranraer FC
4:0
16:00
Elgin City - Inverness CT
1:2
16:00
Kilmarnock FC - Hamilton Academical
0:1
16:00
Bonnyrigg - Hibernian FC
1:8
16:00
Ayr United - Queen's Park FC
0:0
16:00
Partick Thistle - Formartine United
4:0
16:00
Stirling Albion - Clyde FC
2:2
16:00
Alloa Athletic - Dunfermli.
2:3
16:00
Dundee FC - St. Mirren FC
0:2
16:00
Greenock Morton - Falkirk FC
2:0
22.01.
Raith Rovers - Heart of Midlothian
info
22.01.
Albion Rovers - Celtic FC
info
16:00
Stirling Albion - Elgin City
odl.
16:00
Arbroath FC - Annan Athletic
1:2
16:00
Berwick Rangers - Clyde FC
odl.
16:00
Edinburgh City - Forfar Athletic
0:1
16:00
Montrose FC - Cowdenbeath FC
2:1
Kompletní výsledky
20.01.
FC Twente - Heracles Almelo
1:0
18:30
AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
1:1
19:45
ADO Den Haag - PEC Zwolle
info
19:45
Feyenoord Rotterdam - Willem II
info
20:45
FC Groningen - SBV Vitesse
info
22.01.
FC Utrecht - AFC Ajax
info
22.01.
SBV Excelsior - Go Ahead Eagles
info
22.01.
NEC Nijmegen - Roda JC
info
22.01.
PSV Eindhoven - SC Heerenveen
info
20.01.
Helmond Sport - FC Oss
3:1
20.01.
FC Dordrecht - Jong Utrecht
3:0
20.01.
Fortuna Sittard - SC Telstar
1:1
20.01.
NAC Breda - Achilles '29
2:0
20.01.
FC Volendam - FC Eindhoven
3:1
20.01.
RKC Waalwijk - FC Emmen
1:1
20.01.
BV De Graafschap - FC Den Bosch
0:3
19:45
Jong PSV Eindhoven - Cambuur
info
22.01.
VVV Venlo - MVV Maastricht
info
Kompletní výsledky
20.01.
KAA Gent - Royal Charleroi SC
1:0
18:00
KV Kortrijk - SV Zulte Waregem
2:3
20:00
Mouscron-Péruwelz - KSC Lokeren
info
20:00
Waasland-Beveren - KV Oostende
info
20:30
KAS Eupen - KRC Genk
info
22.01.
Standard Lutych - Club Bruggy
info
22.01.
RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV
info
22.01.
KV Mechelen - KVC Westerlo
info
20.01.
AFC Tubize - Lommel United
2:0
17:00
Lierse SK - Cercle Bruggy
1:1
20:30
Royal Antverpy FC - OH Leuven
info
22.01.
KSV Roeselare - RU Saint-Gilloise
info
Kompletní výsledky
11:30
Akhisar Belediyespor - Kayserispor
0:0
14:00
Konyaspor - Çaykur Rizespor
2:1
17:00
Bursaspor - Adanaspor
0:1
17:00
KDÇ Karabükspor - Galatasaray SK
2:1
22.01.
Gaziantepspor - Gençlerbirliği SK
info
22.01.
Osmanlispor - Antalyaspor
info
22.01.
Kasimpaşa SK - Trabzonspor
info
22.01.
Fenerbahçe SK - Istanbul B.
info
11:00
Elaziğspor - Manisaspor
2:2
11:00
Yeni Malatyaspor - Mersin I. Y.
2:1
13:00
Eskişehirspor - Balikesirspor
3:2
16:30
Giresunspor - Altinordu SK
1:0
22.01.
Ümraniyespor - Şanliurfaspor
info
22.01.
Bandirmaspor - Denizlispor
info
22.01.
Sivasspor - Boluspor
info
22.01.
Göztepe SK - Gaziantep BB
info
Kompletní výsledky
14:00
Iraklis Soluň - Veria FC
1:1
16:15
Panionios FC - Panetolikos FC
2:0
18:30
Olympiakos Pireus - Xanthi FC
2:0
22.01.
AEK Atény - Asteras Tripolis
info
22.01.
AE Larisa - Platanias Chanion
info
22.01.
APO Levadiakos - Atromitos FC
info
22.01.
AO Kerkyra - Panathinaikos FC
info
13:00
Acharnaikos FC - Aris Soluň
1:2
15:00
OFI Kréta - PAS Lamia 1964
1:2
22.01.
Panelefsiniakos - Apollon Smyrnis
info
22.01.
AEL Kalloni - Trikala FC
info
22.01.
PGS Kissamikos - AO Chania
info
22.01.
Panserraikos FC - Panthrakikos FC
info
22.01.
Aiginiakos FC - Kallithea FC
info
22.01.
Agrotikos Asteras - Sparta FC
info
22.01.
Panegialios FC - A. Karditsa
info
Kompletní výsledky
16:00
Anorthosis - Omonia Nikósie
2:2
17:00
Aris Limassol - AEK Larnaka
1:1
22.01.
Nea Salamis FC - AEL Limassol
info
22.01.
Apollon Limassol - Ermis Aradippou
info
22.01.
APOEL Nikósie - AE Zakakiou
info
22.01.
Karmiotissa P. - Anagennisi Derynia
info
Kompletní výsledky
15:00
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Haifa
3:0
17:00
Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
1:0
17:15
Hapoel Ashkelon - Hapoel Tel-Aviv
0:1
19:30
Mac P-Tik. - Hapoel Beer-Sheva
info
22.01.
Bnei Yehuda Tel-Aviv - FC Ashdod
info
22.01.
Hapoel Kfar-Saba - Beitar J.
info
22.01.
Maccabi Tel-Aviv - Bnei Sakhnin
info
Kompletní výsledky
20.01.
Ards FC - Glentoran FC
1:3
16:00
Crusaders FC - Cliftonville FC
1:0
16:00
Linfield FC - Ballymena United
2:0
16:00
Portadown FC - Glenavon FC
1:2
16:00
Ballinamallard - Coleraine FC
1:2
16:00
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
0:1
Kompletní výsledky
14:30
Llanfair United - Cefn Druids
odl.
18:15
The New Saints FC - Barry Town
4:0
Kompletní výsledky
14:00
St. Andrews FC - Balzan Youths
0:1
16:00
Birkirkara FC - Valletta FC
0:1
22.01.
Tarxien Rainbows - Pembroke Athleta
info
22.01.
Gzira United - Hibernians FC
info
22.01.
Floriana FC - Sliema Wanderers
info
22.01.
Hamrun Spartans - Mosta FC
info
Kompletní výsledky
22.01.
CE Jenlai - FC Lusitanos
info
22.01.
FC Ordino - FC Encamp
info
22.01.
UE Sant Julià - UE Engordany
info
22.01.
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SS Pennarossa - SP Cosmos
odl.
15:00
SP Cailungo - AC Libertas
odl.
15:00
FC Fiorentino - AC Juvenes
odl.
15:00
SP La Fiorita - SS Murata
odl.
22.01.
SP Domagnano - SS Folgore
info
22.01.
SS Virtus - SP Tre Penne
info
22.01.
SS San Giovanni - SC Faetano
info
Kompletní výsledky
20.01.
Lions Gibraltar - Manchester 62
1:1
18:15
Gibraltar United - Lynx FC
0:1
20:30
Glacis United - St Joseph's FC
info
22.01.
Europa FC - Mons Calpe
info
Kompletní výsledky
20:00
Fotbal (Ligue 1, 21. kolo Guingamp - Rennes)
20:15
Fotbal Total, italský fotbal
20:40
Premier League (Stoke City - Manchester United)
Kompletní TV program
Anketa
Odolá Nice jarnímu tlaku Monaka a PSG?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!