Téma: Představení dějiště MS 2010

 

MS 2010 - Port Elizabeth (Zátoka Nelsona Mandely)

Končíme naše putování po Jižní Africe symbolicky. Nelson Mandela je onou osobností, která výrazně přispěla nejen k rozhodnutí o uspořádání MS 2010 v této zemi, ale zejména k její svobodě, nezávislosti. A navíc, Port Elizabeth má přezdívku "sympatické město". A komu není sympatické něco sympatického, že? Zejména když se o Alžbětu jedná!  
04.06.2010 | Profily, historie | 57 komentářů
 

MS 2010 - Tshwane/Pretoria

PTA nebo "město jacarandá", i takto se vám může představit Pretoria. To první je výběr tří pismen z názvu města, to druhé pochází podle purporové barvy květu stromu jacarandá. Stejnou barvou září toto město, sídlo vlády, celé řady zastupitelských úřadů, administrativně hlavní město Jihoafrické republiky.  
02.06.2010 | Profily, historie | 22 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Polokwane

Dříve se toto město jmenovalo Pietersburg. Po jistém Petrovi. Ale to dnešní pojmenování zní mnohem lépe. Znamená "místo jistoty". Stadion Peter Mokaba je zajímavě architektonicky řešený, někomu se líbit bude, jinému zase ne. Je prostě trochu jiný než ty ostatní.  
31.05.2010 | Profily, historie | 11 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Rustenburg

Říká se mu město odpočinku. Leží na úbočí pohoří Magaliesberg v Severvýchodní provincii. V blízkosti města se nacházejí dva platinové doly, největší na světě, společně s rafinerií, z které se vyváží 70% veškeré světové produkce. Blízké Sun City s nádherným palácem je hlavní turistickou atrakcí.  
29.05.2010 | Profily, historie | 18 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Nelspruit

"Říčka Nelů", tak lze přeložit jméno tohoto města z jazyka dutch, tedy holandštiny. Stadion má rovněž velice hezký název: Mbombela, a to v řeči siswati znamená "hodně lidí spolu na jednom malém místě". Jméno provincie je Mpumalanga a to ve stejném jazyce říká "místo, kde vychází slunce".  
27.05.2010 | Profily, historie | 35 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Bloemfontein-Mangaung

Free State, tak se jmenuje nádherný stadion v tomto městě, zvaném v řeči dutch Bloemfontein - "květinová fontána". Mangaung zase pochází z jazyka sesotho a znamená "místo, kde sídlí gepardi". A tak to vypadá, že tu "gepardi žijí v květinové fontáně"...  
25.05.2010 | Profily, historie | 28 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Johannesburg

Dá se říct, že Johannesburg bude hlavním městem mistrovství světa. Hned dva stadióny, Ellis Park Stadium a Soccer City Stadium, zde budou dějištěm zápasů. Druhý jmenovaný navíc celý turnaj zahájí i ukončí, na úvod fotbalového svátku zde domácí vyzvou Mexiko a na závěr se tu před zraky 94 tisíc fanoušků na tribunách rozhodne o mistru světa.  
23.05.2010 | Profily, historie | 21 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Durban

Moses Mabhida, tak se jmenuje stadión v Durbanu, kde se bude hrát sedm utkání MS 2010. A vedle Kapského města také druhé semifinále. Příznivci fotbalu zde již ve skupinách uvidí možného budoucího mistra světa. Představí se Brazílie, Španělsko, Německo, Nizozemí...  
21.05.2010 | Profily, historie | 36 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

MS 2010 - Kapské město

Green Point, tak se jmenuje stadion tohoto města, kde se bude hrát osm zápasů. Pět ve skupinách a po jednom v osmi-, čtvrt- a semifinále. Jistou zajímavostí je, že se zde utká pět evropských týmů (Francie, Italie, Anglie, Portugalsko a Nizozemí) s pěticí mimoevropských (Uruguay, Paraguay, Alžírsko, Severní Korea a Kamerun). Potvrdí Evropa svou nadřazenost?  
19.05.2010 | Profily, historie | 89 komentářů | ZAUJALO NÁS
28.04. Evropská liga - výsledky
Výsledky prvních semifinále Evropské ligy: Šachtar Doněck - Sevilla 2:2 (23. Marlos, 36. Stěpaněnko - 6. Vitolo, 81. Gameiro z penalty), Villarreal - Liverpool 1:0 (90. Adrián).
28.04. Fritz si ještě protáhne kariéru
Clemens Fritz bude ještě pokračovat v kariéře. Kapitán Werderu měl původně v úmyslu pověsit po letošní sezoně kopačky na hřebík, nakonec ovšem změnil názor a zítra ráno podepíše nový jednoletý kontrakt. Ten bude platný i pro případ, že Brémy letos sestoupí z 1. Bundesligy. (kicker.de)
28.04. Bailly si poranil stehenní sval
Villarreal v dnešním prvním semifinále Evropské ligy proti Liverpoolu přišel o Erica Baillyho, stoper španělského klubu si ve druhé půli poranil stehenní sval a musel střídat.
28.04. Lambert na konci sezóny opustí Blackburn
Blackburn Rovers bude hledat nového manažera. Na konci tohoto ročníku se druholigový anglický celek rozloučí s Paulem Lambertem, jenž přitom ke kormidlu usedl teprve v listopadu. (transfermarkt.de)
28.04. Raggiho start zůstává nejistý
Monaco čeká sobotní zápas s Guingampem, ve kterém se knížecí celek možná bude muset obejít bez Andrey Raggiho. Ten si z posledního ligového duelu se Stade Rennes (1:1) odnesl poraněný kotník a o jeho případném startu se rozhodne až během zítřka. (lequipe.fr)
28.04. Romao s trestem na tři utkání
Alaixys Romao dostal za vyloučení v zápase s Nantes stopku na tři utkání, pro záložníka Marseille tak předčasně skončila letošní sezona. (lequipe.fr)
28.04. Fenerbahce byla přisouzena výhra 4:0
Turecký svaz přisoudil fotbalistům Fenerbahce vítězství 4:0 na hřišti Trabzonsporu v ligovém zápase, který zůstal v neděli za tohoto stavu nedohrán po napadení rozhodčího fanouškem. Jeden z diváků v 88. minutě vyběhl ze sektoru domácích k asistentovi sudího, zezadu ho srazil k zemi, a než zasáhli pořadatelé, několikrát ho udeřil do hlavy. Fenerbahce má po připsání tří bodů čtyři kola před koncem sezony na druhém místě tabulky tříbodový odstup za vedoucím Besiktasem. Trabzonspor je jedenáctý. (ČTK)
28.04. Ely si letos už nekopne
Rodrigo Ely letos už nebude bojovat o místo v prvním týmu AC Milán, obránce italského klubu si poranil kotník a probíhající ligový ročník pro něho skončil. (football-italia.net)
28.04. Diarra se vrátil do přípravy Marseille
Na dnešním tréninku Marseille se objevil i Lassana Diarra. Francouzský záložník je fit po potížích s kolenem, víkendový duel s Angers však ještě vynechá. (lequipe.fr)
28.04. Základní sestavy: Villarreal - Liverpool
Základní sestavy pro dnešní první semifinále Evropské ligy - Villarreal: Asenjo - Gaspar, Bailly, Ruiz, Costa - Dos Santos, Pina, Bruno, Suárez - Bakambu, Soldado. Liverpool: Mignolet - Clyne, Touré, Lovren, Moreno - Lallana, Allen, Lucas, Milner - Coutinho, Firmino.
Další expres zprávy
Výsledkový servis
28.04.
Šachtar Doněck - Sevilla FC
2:2
28.04.
Villarreal CF - Liverpool FC
1:0
Kompletní výsledky
28.04.
Racing Club - Atlético Mineiro
0:0
28.04.
Club Nacional - SC Corinthians
0:0
28.04.
Grêmio FBPA - Rosario Central
0:1
00:30
Independiente d.V. - CA River Plate
info
02:45
São Paulo FC - Deportivo Toluca
info
02:45
Cerro Porteño - Boca Juniors
info
Kompletní výsledky
28.04.
Club América - Tigres UANL
2:1
Kompletní výsledky
30.04.
Everton FC - AFC Bournemouth
info
30.04.
Newcastle United - Crystal Palace
info
30.04.
Stoke City - Sunderland AFC
info
30.04.
Watford FC - Aston Villa
info
30.04.
W. B. A. - West Ham United
info
30.04.
Arsenal FC - Norwich City
info
20:45
Birmingham City - Middlesbrough FC
info
30.04.
Bolton Wanderers - Hull City
info
30.04.
Brentford FC - Fulham FC
info
30.04.
Bristol City - Huddersfield Town
info
30.04.
Ipswich Town - Milton Keynes Dons
info
30.04.
Leeds United - Charlton Athletic
info
30.04.
Nottingham Forest - Wolverhampton
info
30.04.
Reading FC - Preston North End
info
30.04.
Rotherham United - Blackburn Rovers
info
30.04.
Sheffield Wednesday - Cardiff City
info
30.04.
Blackpool FC - Wigan Athletic
info
30.04.
Barnsley FC - Colchester United
info
30.04.
Burton Albion - Gillingham FC
info
30.04.
Chesterfield FC - Bury FC
info
30.04.
Coventry City - Sheffield United
info
30.04.
Crewe Alexandra - Doncaster Rovers
info
30.04.
Millwall FC - Oldham Athletic
info
30.04.
Rochdale AFC - Swindon Town
info
30.04.
Scunthorpe United - Port Vale
info
30.04.
Shrewsbury Town - Peterbor.
info
30.04.
Southend United - Bradford City
info
30.04.
Barnet FC - Yeovil Town
info
30.04.
Cambridge United - Plymouth Argyle
info
30.04.
Carlisle United - Oxford United
info
30.04.
Dagenham & Redbridge - Crawley Town
info
30.04.
Exeter City - Morecambe FC
info
30.04.
Hartlepool United - Portsmouth FC
info
30.04.
Leyton Orient - Mansfield Town
info
30.04.
Northampton Town - Luton Town
info
30.04.
Stevenage FC - AFC Wimbledon
info
30.04.
Wycombe Wanderers - Accrington
info
30.04.
York City - Bristol Rovers
info
30.04.
Newport County - Notts County
info
30.04.
Woking FC - Eastleigh FC
info
30.04.
Chester FC - Gateshead FC
info
30.04.
Bromley FC - Aldershot Town
info
30.04.
Cheltenham Town - Lincoln City
info
30.04.
Tranmere Rovers - Grimsby Town
info
30.04.
Guiseley AFC - Torquay United
info
30.04.
Welling United - Boreham Wood
info
30.04.
Barrow AFC - Wrexham FC
info
30.04.
Halifax Town - Macclesfield Town
info
30.04.
Dover Athletic - Forest Green
info
30.04.
Braintree Town - Altrincham FC
info
30.04.
Southport FC - Kiddermin.
info
Kompletní výsledky
20:30
Sporting Gijón - SD Eibar
info
30.04.
Real Sociedad - Real Madrid
info
30.04.
Atlético Madrid - Rayo Vallecano
info
30.04.
Real Betis - FC Barcelona
info
30.04.
Granada CF - UD Las Palmas
info
30.04.
CD Numancia - UD Almería
info
30.04.
SD Huesca - UE Llagostera
info
30.04.
AD Alcorcón - CA Osasuna
info
30.04.
RCD Mallorca - Deportivo Alavés
info
30.04.
Peña Sport FC - CD Guijuelo
info
30.04.
Atlético Astorga - CD Lealtad
info
30.04.
Coruxo FC - Racing Ferrol
info
30.04.
SD Amorebieta - Barakaldo CF
info
30.04.
CD Ebro - La Roda CF
info
30.04.
Arenas Club - CF Fuenlabrada
info
30.04.
CD Toledo - Getafe CF B
info
30.04.
UE Cornellà - Villarreal CF B
info
30.04.
Valencia CF B - Badalona CF
info
30.04.
UCAM Murcia - CD Linares
info
30.04.
FC Cartagena - Real Murcia
info
Kompletní výsledky
30.04.
Udinese Calcio - Turín FC
info
30.04.
Chievo Verona - ACF Fiorentina
info
20:30
Modena FC - FC Crotone
info
30.04.
Brescia Calcio - Vicenza Calcio
info
30.04.
Cagliari Calcio - AS Livorno
info
30.04.
SS Virtus Lanciano - US Avellino
info
30.04.
US Latina - Spezia Calcio
info
30.04.
Perugia Calcio - AS Bari
info
30.04.
Trapani Calcio - Novara Calcio
info
30.04.
Ascoli Calcio - Salernitana Calcio
info
30.04.
Virtus Entella - Delfino Pescara
info
30.04.
AS Cittadella - US Cremonese
info
30.04.
Giana Erminio - AC FeralpiSalò
info
30.04.
UC AlbinoLeffe - AC Lumezzane
info
30.04.
Bassano Virtus - Calcio Padova
info
30.04.
AC Pavia - Pordenone Calcio
info
30.04.
Alessandria Calcio - AC Reggiana
info
30.04.
AC Cuneo - AC Renate
info
30.04.
AS Pro Piacenza - Südtirol
info
30.04.
Pro Patria Calcio - AC Mantova
info
30.04.
AS Melfi - USD Akragas
info
30.04.
SS Ischia - FC Catanzaro
info
30.04.
AS Andria - Cosenza Calcio
info
30.04.
Benevento Calcio - US Lecce
info
30.04.
US Foggia - AC Martina
info
30.04.
Castelli Romani - FC Matera
info
30.04.
Paganese Calcio - Calcio Catania
info
30.04.
Liberty Monopoli - SS Juve Stabia
info
30.04.
ACR Messina - US Casertana
info
Kompletní výsledky
20:30
FC Augsburg - 1. FC Köln
info
30.04.
Bayern Mnichov - Mönchengladbach
info
30.04.
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg
info
30.04.
Hannover 96 - Schalke 04
info
30.04.
TSG Hoffenheim - FC Ingolstadt 04
info
30.04.
1. FSV Mainz 05 - Hamburger SV
info
30.04.
SV Darmstadt - Eintracht Frankfurt
info
30.04.
Bayer Leverkusen - Hertha BSC
info
18:30
SC Paderborn - SC Freiburg
info
18:30
RB Lipsko - Arminia Bielefeld
info
18:30
Union Berlín - VfL Bochum
info
18:30
FC St. Pauli - TSV Mnichov 1860
info
18:30
FSV Frankfurt - Kaiserslautern
info
18:30
MSV Duisburg - Fortuna Düsseldorf
info
30.04.
Braunschweig - 1. FC Norimberk
info
30.04.
Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim
info
19:00
Fortuna Köln - Chemnitzer FC
info
19:00
Wehen Wiesbaden - Preußen Münster
info
30.04.
Dynamo Drážďany - Erzgebirge Aue
info
30.04.
VfL Osnabrück - Werder Brémy II
info
30.04.
Stuttgarter Kickers - Hallescher FC
info
30.04.
VfR Aalen - 1. FSV Mainz 05 II
info
30.04.
Hansa Rostock - Rot-Weiß Erfurt
info
30.04.
Energie Cottbus - Würzburger K.
info
30.04.
Holstein Kiel - VfB Stuttgart II
info
30.04.
1. FC Magdeburg - Großaspach
info
20:00
Drochtersen / Assel - VfB Oldenburg
info
30.04.
VfL Wolfsburg II - TSV Schilksee
info
30.04.
BV Cloppenburg - Goslarer SC 08
info
30.04.
Eintracht Norderstedt - VfB Lübeck
info
30.04.
SV Meppen - FC St. Pauli II
info
18:00
VfB Auerbach - FSV Zwickau
info
18:00
Neugersdorf - Carl Zeiss Jena
info
19:00
SV Babelsberg 03 - Halberstadt
info
19:00
FSV Luckenwalde - Optik Rathenow
info
19:00
Wacker Nordhausen - Budissa Bautzen
info
30.04.
TSG Neustrelitz - ZFC Meuselwitz
info
30.04.
Hertha BSC II - BFC Viktoria 1889
info
30.04.
RB Lipsko B - FC Schönberg 95
info
28.04.
FC Wegberg-Beeck - SG Wattenscheid
1:0
28.04.
FC Kray - Alemannia Aachen
1:2
18:30
Düsseldorf II - M'gladbach II
info
30.04.
Sportfreunde Lotte - Oberhausen
info
30.04.
Schalke 04 II - Rot Weiss Ahlen
info
30.04.
SSVg Velbert - SV Rödinghausen
info
30.04.
Viktoria Köln - Wiedenbrück
info
18:30
Kaiserslautern II - Saarbrück.
info
19:00
TSG Hoffenheim II - TSV Steinbach
info
19:30
Mannheim - Wormatia Worms
info
30.04.
Bahlinger SC - FC 08 Homburg
info
30.04.
SV Elversberg - SV Spielberg
info
30.04.
Saar Saarbrücken - FK Pirmasens
info
30.04.
Eintracht Trier - SC Freiburg II
info
30.04.
SpVgg Neckarelz - Kickers Offenbach
info
30.04.
Astoria Walldorf - Hessen Kassel
info
18:30
Schalding-Heining - Schweinf.
info
19:00
Bayern Mnichov II - Jahn Regensburg
info
19:00
TSV Buchbach - FV Illertissen
info
19:00
Wacker Burghausen - FC Augsburg II
info
19:30
FC Memmingen - FC Ingolstadt 04 II
info
30.04.
SpVgg Unterhaching - Norimberk II
info
30.04.
TSV Rain am Lech - FC Amberg
info
Kompletní výsledky
20:30
Paris Saint-Germain - Stade Rennes
info
30.04.
FC Nantes - OGC Nice
info
30.04.
AS Saint-Étienne - Toulouse FC
info
30.04.
AS Monaco - EA Guingamp
info
30.04.
ES Troyes - Girondins Bordeaux
info
30.04.
FC Lorient - Lille OSC
info
30.04.
SM Caen - SC Bastia
info
30.04.
Stade Reims - Montpellier HSC
info
30.04.
Olympique Lyon - GFCO Ajaccio
info
20:00
FC Sochaux - AJ Auxerre
info
20:00
Le Havre AC - Nîmes Olympique
info
20:00
RC Lens - Paris FC
info
20:00
Red Star FC 93 - FC Bourg-Péronnas
info
20:00
Stade Brestois - Évian TG
info
20:00
Stade Lavallois - Clermont Foot
info
20:00
Tours FC - Chamois Niortais
info
20:00
US Créteil - AC Ajaccio
info
20:00
SR Colmar - CS Sedan
info
20:00
FC Chambly - Les Herbiers VF
info
20:00
SAS Épinal - ES Fréjus
info
20:00
US Boulogne - AS Béziers
info
20:00
Consolat Marseille - USL Dunkerque
info
20:00
Vendée Luçon - ASM Belfort
info
20:00
US Avranches - Racing Strasbourg
info
20:00
CA Bastia - Amiens SC
info
21:00
LB Châteauroux - US Orléans
info
Kompletní výsledky
18:00
Vysočina Jihlava - Ml. Boleslav
info
30.04.
1. FC Slovácko - Fastav Zlín
info
30.04.
1. FK Příbram - Dukla Praha
info
30.04.
Slovan Liberec - Zbrojovka Brno
info
30.04.
Sigma Olomouc - FK Jablonec
info
30.04.
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
info
19:00
1. SC Znojmo FK - Frýdek-Místek
info
30.04.
Slavoj Vyšehrad - Hradec Králové
info
30.04.
Vlašim - FK Pardubice
info
30.04.
MFK Karviná - Sigma Olomouc B
info
30.04.
SFC Opava - FK Ústí nad Labem
info
30.04.
FC Písek - SK Benátky nad Jizerou
info
30.04.
Loko Vltavín - SK Benešov
info
30.04.
FK Králův Dvůr - FK Tachov
info
17:00
Spartak Hulín - Fastav Zlín B
info
30.04.
MSK Břeclav - Kroměříž
info
30.04.
1. SK Prostějov - Vel. Mez.
info
30.04.
FC Hlučín - SK Líšeň
info
30.04.
MFK Vítkovice - 1. HFK Olomouc
info
30.04.
HFK Třebíč - SK Uničov
info
30.04.
Č. Krumlov - FK Hořovicko
info
30.04.
ZČE Plzeň - Jiskra Třeboň
info
30.04.
Jindřichův Hradec - FC Rokycany
info
30.04.
Sokol Nové Strašecí - SK Klatovy
info
30.04.
SK Doubravka - Sokol Čížová
info
30.04.
Roudné - Tatran Sedlčany
info
30.04.
Motorlet Praha - Aritma Praha
info
30.04.
FK Lovosice - FC Chomutov
info
30.04.
FK Litoměřice - Horní Měcholupy
info
30.04.
SK Český Brod - FK Litvínov
info
30.04.
FK Souš - Tatran Rakovník
info
30.04.
SK Vysoké Mýto - Sokol Suchdol
info
30.04.
SK Semily - FK Pěnčín-Turnov
info
30.04.
FK Letohrad - MFK Trutnov
info
30.04.
Admira Praha - FK Litol
neh.
30.04.
Ústí nad Orlicí - Jablonec n. J.
info
30.04.
Bystřice nad Pern. - RSM Hodonín
info
30.04.
FK Blansko - ČSK Uherský Brod
info
30.04.
Slovan Rosice - Ždírec n/D
info
30.04.
Viktorie Přerov - FK Šumperk
info
28.04.
Val. Mez. - Odra Petřkovice
0:1
30.04.
SK Hranice - MFK Havířov
info
30.04.
Jiskra Rýmařov - FK Krnov
info
30.04.
TJ Nový Jičín - D. Benešov
info
30.04.
Nové Sady Olomouc - FC Vsetín
info
30.04.
V. Karlov. - Frýdlant n. O.
info
28.04.
Jihlava - Hradec Králové
1:3
28.04.
Baník Ostrava - Fotbal Třinec
1:0
30.04.
Slavia Praha - Bohemians Praha
info
30.04.
1. FC Slovácko - Sparta Praha
info
Kompletní výsledky
30.04.
Zemplín Michalovce - FK Senica
info
30.04.
Podbrezová - MFK Ružomberok
info
30.04.
Zlaté Moravce - Dunajská Streda
info
20:30
Slovan Bratislava - AS Trenčín
info
30.04.
Duslo Šaľa - Nové Mesto n. V.
info
30.04.
MŠK Rimavská Sobota - FK Poprad
info
30.04.
Teplička nad Váhom - FK Haniska
info
18:00
FC Nitra - Partizán Bardejov
info
30.04.
Liptovský Mikuláš - ŠKF Sereď
info
30.04.
Tatran Prešov - ISKRA Borčice
neh.
30.04.
Lokomotíva Zvolen - MŠK Žilina B
info
Kompletní výsledky
28.04.
Ural - CSKA Moskva
0:3
28.04.
Zenit Petrohrad - Kubaň
4:1
18:00
Dinamo Moskva - Amkar Perm
info
30.04.
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva
info
Kompletní výsledky
30.04.
Heart of Midlothian - Celtic FC
info
30.04.
Aberdeen FC - Motherwell FC
info
30.04.
Ross County - St. Johnstone FC
info
30.04.
Hamilton Academical - Kilmarnock FC
info
30.04.
Partick Thistle - Inverness CT
info
30.04.
Ayr United - Airdrieonians FC
info
30.04.
Dunfermline Athletic - Peterhead FC
info
30.04.
Forfar Athletic - Brechin City
info
30.04.
Stenhousemuir FC - Albion Rovers
info
30.04.
Stranraer FC - Cowdenbeath FC
info
30.04.
Annan Athletic - Queen's Park FC
info
30.04.
Clyde FC - Stirling Albion
info
30.04.
East Fife FC - East St.
info
30.04.
Elgin City - Arbroath FC
info
30.04.
Montrose FC - Berwick Rangers
info
Kompletní výsledky
20:00
SL Benfica - Vitória SC Guimarães
info
22:00
SC Braga - Vitória FC Setúbal
info
30.04.
CD Tondela - Rio Ave FC
info
30.04.
CF Os Belenenses - Paços Ferreira
info
30.04.
FC Porto - Sporting CP
info
30.04.
SC Olhanense - SC Freamunde
info
30.04.
SC Braga B - SL Benfica B
info
30.04.
Vitória SC B - SC Covilhã
info
30.04.
Leixões SC - FC Famalicão
info
30.04.
Académico Viseu - CD Feirense
info
30.04.
Varzim SC - CD Mafra
info
30.04.
FC Penafiel - Clube Oriental
info
30.04.
Atlético CP - CD Santa Clara
info
30.04.
CD Aves - Gil Vicente FC
info
30.04.
GD Chaves - SC Farense
info
30.04.
UD Oliveirense - Portimonense SC
info
Kompletní výsledky
20:00
Sparta Rotterdam - FC Dordrecht
info
20:00
RKC Waalwijk - MVV Maastricht
info
20:00
Achilles '29 - VVV Venlo
info
20:00
Go Ahead Eagles - NAC Breda
info
20:00
Jong AFC Ajax - FC Den Bosch
info
20:00
FC Oss - FC Volendam
info
20:00
Almere City - Jong PSV Eindhoven
info
20:00
SC Telstar - Helmond Sport
info
20:00
FC Emmen - Fortuna Sittard
info
Kompletní výsledky
20:30
SV Zulte Waregem - KV Oostende
info
30.04.
KV Mechelen - Sint-Truidense VV
info
30.04.
Royal Charleroi SC - KSC Lokeren
info
30.04.
Waasland-Beveren - Mouscron
info
30.04.
KV Kortrijk - Standard Lutych
info
30.04.
White Star Brusel - Maasmech.
info
30.04.
KMSK Deinze - RU Saint-Gilloise
info
30.04.
Lommel United - Cercle Bruggy
info
30.04.
AFC Tubize - Dessel Sport
info
30.04.
KSV Roeselare - KVV Coxyde
info
30.04.
KSK Heist - Seraing United
info
30.04.
Royal Antverpy FC - KAS Eupen
info
30.04.
Excelsior Virton - Lierse SK
info
Kompletní výsledky
18:00
Çaykur Rizespor - Mersin I. Y.
info
19:00
Bursaspor - Galatasaray SK
info
30.04.
Gençlerbirliği SK - Istanbul B.
info
30.04.
Eskişehirspor - Trabzonspor
info
30.04.
Beşiktaş JK - Kayserispor
info
17:30
Şanliurfaspor - Altinordu SK
info
30.04.
Giresunspor - 1461 Trabzon
info
30.04.
Erciyesspor - Adana Demirspor
info
30.04.
Göztepe SK - Gaziantep BB
info
30.04.
KDÇ Karabükspor - Elaziğspor
info
Kompletní výsledky
30.04.
SV Grödig - Rapid Vídeň
info
30.04.
SK Sturm Graz - SV Ried
info
30.04.
Wolfsberger AC - SV Mattersburg
info
30.04.
Admira Wacker Mödling - SCR Altach
info
18:30
SV Kapfenberg - SC Wiener Neustadt
info
18:30
Austria Lustenau - Floridsdorfer AC
info
18:30
Austria Salzburg - FC Liefering
info
18:30
Austria Klagenfurt - LASK Linz
info
20:30
Wacker Innsbruck - Sankt Pölten
info
Kompletní výsledky
30.04.
Grasshopper Curych - BSC Young Boys
info
30.04.
FC Basilej - FC Sion
info
28.04.
FC Schaffhausen - Lausanne Sport
0:2
30.04.
FC Winterthur - FC Aarau
info
30.04.
FC Wohlen - Neuchâtel Xamax
info
Kompletní výsledky
16:00
Volyn Luck - PFK Oleksandrija
info
30.04.
Hoverla Užhorod - Zarja Luhansk
info
30.04.
Záporoží - Černomorec Oděsa
-:+
30.04.
Vorskla Poltava - Karpaty Lvov
info
30.04.
Metalist Charkov - Olimpik Doněck
info
30.04.
Dněpr - Stal Dněpro.
info
Kompletní výsledky
28.04.
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
0:0
28.04.
Zagłębie Lubin - Legia Varšava
2:0
18:00
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
info
20:30
Ruch Chorzów - KS Cracovia
info
30.04.
Nieciecza - Górnik Łęczna
info
30.04.
Korona Kielce - Wisła Kraków
info
19:00
Wigry Suwałki - Miedź Legnica
info
19:00
GKS Katowice - Bytovia Bytów
info
20:30
Wisła Płock - Stomil Olsztyn
info
30.04.
MKS Kluczbork - Sandecja Nowy Sącz
info
30.04.
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów
info
30.04.
Arka Gdynia - Olimpia Grudziądz
info
30.04.
Zawisza Bydgoszcz - Chojnice
info
30.04.
Chrobry Głogów - Dolcan Ząbki
neh.
Kompletní výsledky
19:00
FC Botoşani - FC Voluntari
info
30.04.
CSMS Iaşi - Petrolul Ploieşti
info
30.04.
CFR Cluj - Poli Temešvár
info
Kompletní výsledky
30.04.
Újpest FC - Videoton FC
info
30.04.
Puskás FC - Honvéd Budapešť
info
30.04.
Békéscsaba - Debreceni VSC
info
30.04.
Haladás - Ferencvárosi TC
info
30.04.
MTK Budapešť - Vasas Budapešť
info
30.04.
Diósgyőri VTK - Paksi SE
info
Kompletní výsledky
15:00
NK Záhřeb - Slaven Belupo
info
18:00
Inter Zaprešić - L. Záhřeb
info
19:00
Dinamo Záhřeb - NK Istra 1961
info
30.04.
NK Osijek - Hajduk Split
info
30.04.
NK Rijeka - RNK Split
info
Kompletní výsledky
28.04.
FK Partizan - Borac Čačak
2:0
28.04.
FK Novi Pazar - FK Rad
1:0
28.04.
Vojvodina Novi Sad - FK Voždovac
0:0
28.04.
Radnički Niš - Surdulica
5:1
28.04.
Javor Ivanjica - OFK Bělehrad
1:0
28.04.
FK Metalac - FK Jagodina
2:1
28.04.
Mladost Lučani - Spartak S.
0:0
Kompletní výsledky
19:00
NK Zavrč - ND Gorica
info
30.04.
NK Celje - NK Maribor
info
30.04.
NK Domžale - NK Krka
info
Kompletní výsledky
28.04.
Levski Sofia - Černo More Varna
5:1
16:15
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad
info
19:00
Ludogorec Razgrad - PFK Montana
info
30.04.
Litex Loveč - Lokomotiv Plovdiv
neh.
30.04.
Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia
info
Kompletní výsledky
18:00
AGF Aarhus - Viborg FF
info
30.04.
Hobro IK - SønderjyskE
info
28.04.
Vendsyssel FF - Silkeborg IF
1:0
Kompletní výsledky
28.04.
GIF Sundsvall - Kalmar FF
1:1
28.04.
BK Häcken - Gefle IF
6:1
28.04.
Helsingborgs IF - AIK Solna
2:1
28.04.
IF Elfsborg - Djurgårdens IF
3:0
30.04.
Degerfors IF - Åtvidabergs FF
info
30.04.
GAIS Göteborg - Örgryte IS
info
30.04.
Varbergs BoIS - IK Frej
info
Kompletní výsledky
30.04.
Lillestrøm SK - Vålerenga IF
info
30.04.
Molde FK - Aalesunds FK
info
28.04.
Sparta Sarpsborg - Stabaek Fotball
1:7
28.04.
Tromsdalen UIL - FK Senja
5:3
28.04.
Kvik Halden - Sarpsborg 08 FF
0:3
28.04.
IL Varegg - FK Haugesund
2:4
28.04.
Førde IL - Sogndal Fotball
0:1
28.04.
Alta IF - Finnsnes IL
3:1e
30.04.
Fredrikstad FK - Sandefjord Fotball
info
Kompletní výsledky
28.04.
FC Lahti - VPS Vaasa
4:0
28.04.
Inter Turku - RoPS Rovaniemi
1:2
28.04.
HIFK Helsinky - KuPS Kuopio
3:2
17:30
PK-35 Vantaa - SJK Seinäjoki
info
17:30
Ilves Tampere - IFK Mariehamn
info
17:30
PS Kemi Kings - HJK Helsinky
info
17:30
JJK Jyväskylä - Ekenäs IF
info
17:30
KTP Kotka - AC Oulu
info
17:30
KPV Kokkola - Grankulla IFK
info
17:30
FF Jaro - TPS Turku
info
17:30
FC Jazz Pori - FC Haka
info
Kompletní výsledky
20:45
Bohemians Dublin - Dundalk FC
info
20:45
Cork City - St. Patrick's Athletic
info
20:45
Galway FC - Longford Town
info
20:45
Derry City - Sligo Rovers
info
21:00
Shamrock Rovers - Bray Wanderers
info
21:00
Wexford Youths - Finn Harps
info
20:45
Drogheda United - Cobh Ramblers
info
20:45
Shelbourne FC - Athlone Town
info
30.04.
Limerick FC - Waterford United
info
30.04.
Cabinteely FC - UC Dublin
info
Kompletní výsledky
30.04.
Maccabi Haifa - Hapoel Ra'anana
info
30.04.
Hapoel Kfar-Saba - Kiryat Shmona
info
30.04.
Hapoel Acre - Maccabi Petach-Tikva
info
30.04.
Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Haifa
info
Kompletní výsledky
28.04.
APOEL Nikósie - AEK Larnaka
2:0
Kompletní výsledky
30.04.
Coleraine FC - Cliftonville FC
info
30.04.
Glenavon FC - Linfield FC
info
30.04.
Glentoran FC - Crusaders FC
info
30.04.
Ballymena United - Portadown FC
info
30.04.
Carrick Rangers - Ballinamallard
info
30.04.
Warrenpoint Town - Dungannon Swifts
info
Kompletní výsledky
17:00
Dinamo Minsk - FK Sluck
info
17:00
Belšina Bobrujsk - BATE Borisov
info
18:30
Šachtër S. - Naftan Novopolock
info
19:00
Neman Grodno - FK Minsk
info
30.04.
Krumkačy Minsk - Torpedo Žodino
info
30.04.
Isloč Minsk - Dinamo Brest
info
30.04.
Slavia Mozyr - FK Vitebsk
info
30.04.
FK Gorodeja - Granit Mikaševiči
info
Kompletní výsledky
28.04.
FK Trakai - Kauno Žalgiris
0:0
Kompletní výsledky
30.04.
FK Spartaks - Rīgas Futbola skola
info
30.04.
FK Jelgava - BFC Daugavpils
info
30.04.
FK Ventspils - METTA/LU
info
30.04.
FK Liepāja - Riga FC
info
Kompletní výsledky
18:00
Flora Tallinn - Pärnu Lin.
info
18:00
Tammeka Tartu - Levadia Tallinn
info
18:00
Tarvas Rakvere - Trans Narva
info
30.04.
Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju
info
30.04.
FC Infonet - Sillamäe Kalev
info
Kompletní výsledky
15:00
Dacia Kišiněv - Dinamo-Auto
info
15:00
Zimbru Kišiněv - S. Nisporeni
info
17:00
Sheriff Tiraspol - Zaria Bălţi
info
30.04.
Academia - Milsami Orhei
info
30.04.
Petrocub SG - Saxan Ceadîr Lunga
info
Kompletní výsledky
17:00
NK Vitez - Čelik Zenica
info
20:00
Željezničar - Zrinjski Mostar
info
30.04.
Olimpik Sarajevo - Široki Brijeg
info
30.04.
Mladost Doboj-Kakanj - NK Travnik
info
30.04.
Sloboda Tuzla - Drina Zvornik
info
30.04.
Radnik Bijeljina - Rudar Prijedor
info
30.04.
Velež Mostar - FK Sarajevo
info
30.04.
Borac Banja Luka - Slavija Sarajevo
info
Kompletní výsledky
30.04.
FK Shkupi - Rabotnički Skopje
info
30.04.
FK Škendija 79 - Bregalnica Štip
info
30.04.
Sileks Kratovo - Vardar Skopje
info
30.04.
FK Renova - Mladost Carev Dvor
info
30.04.
Metalurg Skopje - FK Turnovo
info
Kompletní výsledky
30.04.
Budućnost Podgorica - Bokelj Kotor
info
30.04.
Rudar Pljevlja - Sutjeska Nikšić
info
30.04.
Mladost Podgorica - Dečić Tuzi
info
30.04.
OFK Petrovac - Grbalj Radanovići
info
30.04.
Zeta Golubovci - Lovćen Cetinje
info
30.04.
Mornar Bar - Iskra Danilovgrad
info
Kompletní výsledky
30.04.
Partizani Tirana - Tërbuni Puka
info
30.04.
Skënderbeu Korça - Bylis Ballshi
info
30.04.
Flamurtari Vlora - FK Kukësi
info
30.04.
Teuta Durrës - KF Tirana
info
30.04.
KF Laçi - Vllaznia Skadar
info
Kompletní výsledky
30.04.
Alashkert Martuni - Banants Jerevan
info
30.04.
MIKA Jerevan - Shirak Gyumri
info
30.04.
Pyunik Jerevan - Ararat Jerevan
info
30.04.
Ulisses Jerevan - Gandzasar Kapan
neh.
Kompletní výsledky
30.04.
FK Käpäz - Rävan Baku
info
30.04.
AZAL Baku - Xäzär Länkäran
info
Kompletní výsledky
30.04.
Merani Martvili - Kolkheti
info
30.04.
FC Samtredia - Dinamo Tbilisi
info
30.04.
Guria Lanchkhuti - Chikhura
info
30.04.
Sapovnela Terjola - Dinamo Batumi
info
30.04.
Shukura Kobuleti - Torpedo Kutaisi
info
30.04.
Sioni Bolnisi - FC Tskhinvali
info
30.04.
Lokomotivi Tbilisi - Dila Gori
info
30.04.
FC Zugdidi - Saburtalo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
28.04.
Mosta FC - Pembroke Athleta
3:5
18:00
Qormi FC - St. Andrews FC
info
18:00
Sliema Wanderers - Naxxar Lions
info
20:00
Floriana FC - Tarxien Rainbows
info
20:00
Balzan Youths - Birkirkara FC
info
30.04.
Valletta FC - Hibernians FC
info
Kompletní výsledky
30.04.
Racing FC Luxembourg - US Rumelange
info
30.04.
FC Differdange 03 - Etzella E.
info
30.04.
US Mondorf - CS Grevenmacher
info
30.04.
UNA Strassen - Jeunesse Esch
info
30.04.
Fola Esch - F91 Dudelange
info
30.04.
FC Wiltz - Progrès Niedercorn
info
30.04.
Victoria Rosport - Hamm Benfica
info
Kompletní výsledky
28.04.
Víkingur Gøta - KÍ Klaksvík
0:2
28.04.
AB Argir - Skála IF
0:0
28.04.
B36 Tórshavn - HB Tórshavn
3:2
28.04.
B68 Toftir - ÍF Fuglafjørdur
1:2
Kompletní výsledky
20:30
Gibraltar United - St Joseph's FC
info
30.04.
Europa FC - Manchester 62
info
30.04.
Lincoln Red Imps - Angels FC
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
 
konec smlouvy
 
 
konec smlouvy
 
 
Všechny přestupy
03:06
Fotbal: Villarreal CF - Liverpool FC (Záznam semifinálového utkání Evropské ligy UEFA)
04:51
Studio fotbal - Extra (Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové SYNOT ligy)
05:00
Fotbal (Worldgoals)
Kompletní TV program
Anketa
Kdo z této trojice dotáhne záchranářskou misi do konce?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!