UD Las Palmas Španělsko - UD Las Palmas - Zprávy

Real Sociedad - UD Las Palmas 0:1

Nováček z Las Palmas potvrdil výtečnou formu z posledních týdnů a uhrál na půdě Realu Sociedad důležité vítězství v poměru 1:0. O jedinou branku zápasu se postaral již v první půli Willian José a ligový nováček tak díky čtvrtému prvenství z posledních pěti kol zkušeně míří za záchranou, momentálně již na vzdálenost pěti bodů od prvního sestupujícího. Sociedad je na tom jen o dva body lépe...

Preview: Real Sociedad - UD Las Palmas

Pro Real Sociedad San Sebastian nastává čas, aby se konečně probral z letargie. Pokud nechce znovu klesnout a začít se strachovat o svou prvoligovou příslušnost, pak je nejvyšší čas. Los mu totiž přidělil více než hratelného soupeře.

Real spasil až v samém závěru sváteční střelec Casemiro

Real Madrid se sice pořádně nadřel, ale nakonec si veze z Las Palmas všechny body za těsnou výhru 2:1. Hosty sice poslal do vedení Sergio Ramos, jenže tři minuty před vypršením základní hrací doby srovnal Willian José a zdálo se, že si ligový nováček připíše proti favoritovi překvapivý bodový zisk. Dvě minuty nato však domácím zhatil podobné naděje přesnou hlavičkou Casemiro a nic na tom už nezměnilo ani Ramosovo vyloučení za dvě žluté karty...

Preview: UD Las Palmas - Real Madrid

Real Madrid si jede pro tři body do Las Palmas. Bílý balet minulý týden rozdrtil Vigo a na půdě patnáctého celku La Ligy se od Zinadeho svěřenců nečeká nic jiného než vítězství. Hosté jsou navíc posílení úspěchem v Lize mistrů a fotbalisté z Kanárských ostrovů tak mohou jen doufat, že Los Blancos budou mít jeden z svých slabších dnů.

Villarreal CF - UD Las Palmas 0:1

Las Palmas překvapivě obralo o všechny body Villarreal. Teprve druhou výhru fotbalistů z Kanárských ostrovů na hřišti soupeře v této sezóně zařídil jediným gólem zápasu David García. Čtvrtý celek tabulky měl sice v druhé půli obrovský tlak, ale ze svých šancí nakonec nevytěžil ani vyrovnávací branku.

Las Palmas nabírá formu. Bude stačit na Villarreal?

Las Palmas poslední dobou dělá svým fanouškům jen radost. Teď jej ale čeká ostrý test, protože v sobotu odpoledne zavítá na slavný El Madrigal. Vyjde z konfrontace s domácí Žlutou ponorkou jako vítěz, nebo se Villarreal rozvzpomene na vítězství?

UD Las Palmas - Getafe CF 4:0

Hráči Las Palmas dnes překvapivě snadno přehráli svého tabulkového rivala Getafe a díky výhře 4:0 udělali velký krok k záchraně. Do sítě Madridských se postupně trefili José, Viera a dva přesné zásahy přidal také Tana. Zápas v dresu Getafe nedohrál vyloučený Pereira. Hosté prohráli posedmé v řadě, fotbalisté Las Palmas naopak potvrdili tři body ze hřiště Eibaru.

Preview: UD Las Palmas - Getafe CF

Las Palmas na svém stadionu uvítá madridské Getafe a jedním z jeho motivací bude bezesporu odplata. Domácí totiž při posledním měření sil žalostně selhali a budou doufat, že tentokrát už si s Getafe poradí o mnoho lépe.

Las Palmas konečně zvítězilo venku, odnesl to Eibar

Nováček z Las Palmas uspěl v páteční předehrávce na hřišti Eibaru a díky prvenství v poměru 1:0 podpořil své naděje na udržení v první lize i do dalšího ročníku. O jediný gól zápasu se postaral Pedro Bigas, jenž skóroval krátce před poločasovým odchodem do kabin.

Las Palmas v boji o život vyzve Eibar

Las Palmas čeká boj o přežití, který začíná už v pátek večer. Právě tehdy se totiž hraje předehrávka 26. kola nejvyšší španělské ligy, ve které bojující Las Palmas jede do Eibaru.

Barcelona uhájila vedení a bere z Las Palmas všechny body

Ani závěrečný tlak nováčka z Las Palmas nepřipravil favorizovanou Barcelonu o zisk tří bodů, které si vysloužila za vítězství v poměru 2:1. Jako obvykle se nejprve prosadil nejlepší střelec letošního ligového ročníku, Luis Suárez, jehož posléze doplnil útočný kolega Neymar. Brazilský útočník svou trefou krátce před koncem první půle vracel hostům vedení poté, co na Suárezovu trefu ještě domácí dokázali odpovědět prostřednictvím Williana Josého.

Preview: UD Las Palmas - FC Barcelona

Po úspěšném výletu do Gijónu čeká Barcelonu další cesta na hřiště tabulkově značně vzdáleného soupeře. Fotbalisté Las Palmas okupují první sestupovou příčku a proti obhájcům titulu budou jejich šance velmi limitované. Barcelonští by tak mohli opět rozšířit klubový rekord v počtu neprohraných soutěžních utkání v řadě.

Sevilla zásluhou Banegy s Gameirem přehrála Las Palmas 2:0

Sevilla nepřipustila jakékoli překvapení a zodpovědným výkonem přehrála nováčka z Las Palmas v poměru 2:0. Andaluský celek tak protáhl svou aktuální sérii neporazitelnosti na výtečných dvanáct utkání a pokračuje v útoku na klíčové čtvrté místo v ligové tabulce.

Preview: Sevilla FC - UD Las Palmas

Rozjetá Sevilla bude v neděli usilovat o jedenáctou domácí výhru v řadě. Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán přijede osmnácté Las Palmas a čeká se hladká výhra domácích, kteří chtějí potvrdit pátou příčku v tabulce.

Rayo přehrálo Las Palmas a míří tabulkou strmě vzhůru

Nefalšovaný záchranářský souboj nakonec vyzněl lépe pro Rayo Vallecano, které si poradilo s Las Palmas v poměru 2:0 a vyklouzlo zpět nad hladinu sestupových vod. Důležitou úvodní branku si připsal teprve po čtyřech minutách Miku a po změně stran jej posléze doplnil gólovou pojistkou Bebé.