Kanárci vyfasovali od Girony pořádný výprask

Po prvních deseti minutách hry byl aktivnějším týmem ten domácí, ale do žádné větší šance se nedostali. V dalším průběhu jsme mohli sledovat velice vyrovnanou podívanou.
13.01. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Preview: Girona FC - UD Las Palmas

Poslední Las Palmas jede do katalánské Girony, která se po slibném začátku opět propadá tabulkou směrem k blížící se druhé lize. Největším favoritem na pád do ní je ale stále Las Palmas, které se železnou pravidelností ztrácí pevnou půdu pod nohama.
12.01. | Previews | 2 komentáře

Během čtyři minut Eibar odvrátil porážku na Kanárských ostrovech

Na první opravdu zajímavou situaci na hřišti si museli fanoušci počkat až do 14. minuty. Takaši Inui se u penaltového puntíku po centru z pravé strany dostal k hlavičce, kterou musel s vypětím všech sil vytěsnit domácí gólman. Jinak se diváci v prvních dvaceti minutách mohli víceméně nudit, protože nebyli svědky rozhodně atraktivní podívané. To až v 31. minutě se děly věci.
07.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: UD Las Palmas - SD Eibar

Poslední tým ligy Las Palmas hledá cestu z krize a dobrým návodem by mu mohlo být poslední vystoupení v poháru. První chvíle nového trenéra Paca Jémeze se pokusí zkomplikovat nepochybně lépe hrající Eibar, kterému se ale na Kanárských ostrovech nikdy moc nedařilo.
05.01. | Previews | žádný komentář

Las Palmas konečně našlo trenéra, ostrovního celku se ujme Jémez

Paco Jémez se nakonec stal novým koučem Las Palmas. Ostrovní celek, který se trápí na posledním místě LaLigy, se nakonec se svým vyvoleným kormidelníkem domluvil na spolupráci do konce sezóny...
21.12.2017 | Aktuality | 20 komentářů

Getafe CF - UD Las Palmas 2:0

Getafe doma zvládlo utkání se soupeřem z Kanárských ostrovů a připsalo si cenné tři body. Ty mu zajistily ještě v první půli branky Caly a Ndiayeho, protože hosté se nedokázali přesně trefit ani jednou a po právu odcházejí poražení.
20.12.2017 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Getafe CF - UD Las Palmas

Poslední Las Palmas se chce s letošním rokem rozloučit co nejlepším způsobem, tedy výhrou. Forma ale není na jeho straně a ani podpora fanoušků, protože většina z nich bude nosit barvy domácího Getafe.
19.12.2017 | Previews | žádný komentář

Dramatický konec na Estadio Gran Canaria přinesl dělbu bodů

Utkání mezi Las Palmas a Espanyolem skončilo po úžasném závěru remízou 2:2, i když hosté vedli o dvě branky, tak Kanárci v posledních deseti minutách alespoň vyrovnali a vybojovali bod.
18.12.2017 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Tři body v tomto utkání mají hodnotu zlata

Možná je příliš brzy na tom mluvit, že se jedná o bitvu o přežití v LaLize, ale na konci sezóny by se tento zápas mohl ukázat jako velmi důležitý z hlediska toho, kdo zůstane či sestoupí z nejvyšší španělské fotbalové soutěže.
16.12.2017 | Previews | žádný komentář

Las Palmas při výběru trenéra opět přebralo, Almirón nepřijde

Trápení Las Palmas s trenéry pokračuje. Nejprve španělský klub letos ukázal na Paca Ayestarána, kterého po sedmi porážkách z devíti zápasů okamžitě vyhodil, a nyní se svým způsobem spálil znovu. Argentinec Jorge Almirón z rozhodnutí španělského svazu klub nepřebere kvůli nedostatku zkušeností...
16.12.2017 | Aktuality | 38 komentářů
16:11 Las Palmas Rémyho do Levante nepustí
Loïc Rémy nehraje roli v dalších plánech Las Palmas a v lednu odejde, nebude to ovšem do Levante. To má o francouzského útočníka zájem, celek z Kanárských ostrovů ale nehodlá posilovat konkurenci v boji o záchranu ve španělské lize. (football-espana.net)
16.01. Rémy by mohl zamířit do Levante
Las Palmas má během tohoto přestupového období opustit Loïc Rémy, nemusel by se však stěhovat z LaLigy. Na příchodu 31letého útočníka pracuje konkurenční Levante. (lequipe.fr)
11.01. Galatasaray jedná o příchodu Rémyho
Loïc Rémy začal jednat o podmínkách možného angažmá v Galatasarayi. Francouzský útočník patří Las Palmas a tureckému klubu hraje do karet to, že španělský celek s hráčem už nepočítá. (getfootballnewsfrance.com)
07.01. Jesé chystá další návrat do Las Palmas
Jesé loni hostoval v Las Palmas a do tohoto klubu se nyní pravděpodobně vrátí. Španělský útočník patří PSG a aktuálně je zapůjčen v anglickém Stoke City, dohoda o dalším stěhování na Kanárské ostrovy nemá být daleko. (dailymail.co.uk)
07.01. Samperovo zranění potvrzeno
Po sezoně má Sergi Samper. Záložník Barcelony hostuje v Las Palmas a nebude mít vůbec dobré vzpomínky na včerejší utkání s Eibarem (1:2). V průběhu druhé půle se zranil a podrobné vyšetření odhalilo, že se jedná o zlomenou levou nohu a přetržený vaz v kotníku, fotbalistu tak čeká operace a po ní hodně dlouhá pauza. (football-espana.net)
06.01. Las Palmas přišlo o Sampera
Sergi Samper je na marodce Las Palmas. Španělský záložník nedohrál dnešní utkání s Eibarem, v jeho průběhu utrpěl podle všeho vážné zranění nohy. (lequipe.fr)
04.01. O Rémyho se zajímají Nice a Bordeaux
Loïc Rémy je nepotřebný v Las Palmas a v průběhu ledna změní dres. Francouzský útočník už registruje první nápadníky a ve hře je jeho návrat do vlasti, jeho agenta kontaktovali zástupci Bordeaux a Nice. (getfootballnewsfrance.com)
01.01. Las Palmas má k záchraně pomoci Jairo
Jairo Samperio se vrací do španělské ligy, kterou v minulosti hrával za Sevillu, 24letý křídelník rozvázal smlouvu s Mainzem a jako volný hráč se upsal Las Palmas. (marca.com)
31.12.2017 Gálvez hostuje v Las Palmas
Alejandro Gálvez podle očekávání dočasně končí své angažmá v Eibaru, španělský obránce sezonu dohraje na hostování v Las Palmas. (transfermarketweb.com)
29.12.2017 Las Palmas se musí obejít bez Michela
Las Palmas je na posledním místě tabulky španělské ligy a ze sestupových pozic mu jen tak nepomůže Michel Macedo - brazilský obránce si natrhl stehenní sval a chybět bude šest až osm týdnů. (marca.com)