UD Las Palmas Španělsko - UD Las Palmas - Zprávy

Preview: UD Las Palmas - Celta Vigo

Pro oba celky, které se nacházejí ve středu tabulky, to bude skvělá možnost, jak se nějakým způsobem přiblížit bojům o evropské poháry. Rozdíl mezi Las Palmas a Celty Vigo je pouze jednobodový, takže se dá očekávat poměrně vyrovnaný duel. Hosté se svým soupeřem prohráli z posledních šesti zápasů hned čtyřikrát.

Villarreal CF - UD Las Palmas 2:1

Villarreal pokračuje v pozitivním sbírání výsledků a v těžkém souboji dokázal skolit i nepříjemný Las Palmas, který tak přišel o svou krátkou šňůru tří zápasů bez porážky. Je ovšem pravda, že hosté nebyli daleko k jejímu prodloužení, protože inkasovali až ve druhé minutě nastavení druhé půle. Právě tehdy je hodně rozesmutnil Cédric Bakambu.

Sebevědomý Villarreal čeká ostrá zkouška v podobě Las Palmas

Nedělní odpoledne nabídne mimo jiné atraktivní střetnutí doposud neporaženého Villarrealu s černým koněm dosavadního ročníku La Ligy z Las Palmas, který ovšem ani jednou nezvítězil v posledních čtyřech kolech. Oba týmy od sebe dělí v tabulce pouze čtyři body a ambice je jasná - udržet kontakt se špicí tabulky...

UD Las Palmas - Espanyol Barcelona 0:0

Osmé kolo španělské LaLigy otevřel bezbrankový výsledek mezi Las Palmas a Espanyolem Barcelona. Mírněji navrch měli domácí, ale ani jedna z šancí Kevina-Prince Boatenga se neujala. V nastaveni hlavou netrefil tři body Gerard Moreno.

Preview: UD Las Palmas - Espanyol Barcelona

Espanyol jede na Kanárské ostrovy k utkání s Las Palmas a v rámci páteční předehrávky 8. kola La Ligy bude chtít vyhrát. Jedním z důvodů je mimo jiné i minulé utkání mezi těmito dvěma týmy, které Las Palmas vyhrálo drtivým rozdílem. Espanyol teď má dobrou šanci na pomstu.

CA Osasuna - UD Las Palmas 2:2

Osasuna měla první ligové vítězství v nové sezoně na dosah, ovšem ani naposedmé nakonec úspěch slavit nemůže. Proti Las Palmas totiž domácí promrhali dvoubrankový náskok, přičemž vyrovnání na konečných 2:2 zařídil David García v jednadevadesáté minutě.

Preview: CA Osasuna - UD Las Palmas

Las Palmas čeká další duel, ze kterého bude chtít tým z Kanárských ostrovů vytěžit tři body. A podle současné formy obou soupeřů by to neměl být zase takový problém, neboť Osasuna sídlí až na samém dně La Ligy.

UD Las Palmas - Real Madrid 2:2

Real Madrid měl vítězství na půdě Las Palmas na dosah, avšak pozdní trefa střídajícího Sergia Arauja nakonec rozhodla o konečném skóre 2:2. Bílý balet tak podruhé ve čtyřech dnech uhrál pouze bod a znovu se mu nepodařilo navýšit náskok na své pronásledovatele tak, jak by si představoval. Na vině je však jak nedokonalý výkon hostí, tak kvalita na straně Las Palmas, které pokračuje v povedeném startu do sezony.

Las Palmas vítá lídra z Madridu

V sobotu večer se ke slovu dostane také první tým ligy, slavný Real Madrid. Královský klub čeká cesta na Kanárské ostrovy, kde sídlí tamní Las Palmas. Hosté přijedou v poměrně dobré náladě po remíze s Villarrealem, ale zpět do Madridu se chtějí vracet ještě spokojenější a se třemi body.

Real Sociedad - UD Las Palmas 4:1

Překvapení z Las Palmas ostře narazilo při výjezdu na sever Španělska, kde ostrovní celek prohrál s Realem Sociedad vysoko 4:1. O perfektní start domácích do zápasu se gólem postaral hned v první minutě Willian José a hostům navíc nepřidalo ani brzké vyloučení Kevina Prince Boatenga.

Preview: Real Sociedad - UD Las Palmas

Mohlo by se říct, že v Las Palmas mohou být se vstupem do této sezóny nadmíru spokojeni. To by však nesměl mužstvo koučovat přísný Quique Setién, který se snaží krotit emoce, jak jen to jde. Dobrou formu by hosté rádi potvrdili na půdě Real Sociedad, jenž na soupeře z Kanárských ostrovů jednoduše neumí. Naposledy ho domácí porazil ještě v rámci druhé nejvyšší soutěže v roce 2009.

UD Las Palmas - Málaga CF 1:0

Las Palmas sice v minulém týdnu ostře narazilo v Seville, ovšem v domácím zápase proti Malaze se ostrovní celek vrátil zpět na vítěznou vlnu a díky těsnému triufmu 1:0 stále drží přední postavení v tabulce bok po boku s obhájcem titulu z Barcelony.

Preview: UD Las Palmas - Málaga CF

Las Palmas už dlouho touží po tom, aby porazil Málagu. Naposledy se mu to podařilo ještě v Segundě a to se psal rok 2007. Teď má Las Palmas další šanci, protože v sobotu večer se oba týmy utkají na jeho domácí půdě. Málaga navíc vůbec nemá dobrou formu.

Sevilla FC - UD Las Palmas 2:1

Jen pár minut dělilo Las Palmas od cenného skalpu Sevilly, stejně jako udržení stoprocentní úspěšnosti na úvod nové sezony. Nakonec však místo třetího prvenství v řadě přišla krutá prohra 2:1, kterou andaluský celek vydoloval za pět minut dvanáct díky kontroverzní penaltě a vítězné trefě v poslední minutě nastavení...

Přestřílí kanárské překvapení ofenzivní Sevillu?

Na prvním místě La Ligy se před třetím kolem usídlilo jedno velké překvapení. Maličké Las Palmas chce ale ukázat, že nešlo jen o náhodu nebo souhru okolností. Teď ji totiž čeká další velmi náročný soupeř, který baví ofenzivním stylem hry i množstvím branek - domácí Sevilla.