UD Las Palmas Španělsko - UD Las Palmas - Zprávy

Preview: Rayo Vallecano - UD Las Palmas

Rayo se v sobotu střetne před vlastními diváky s Las Palmas. Další úspěšný záchranářský souboj by mohl Madridské posunout mimo sestupové pásmo právě na úkor fotbalistů z Kanárských ostrovů. Ti ovšem v minulém kole dokázali porazit Celtu Vigo a rozhodně budou na Estadio Teresa Rivero houževnatým soupeřem.

UD Las Palmas - Celta Vigo 2:1

Nováček z Las Palmas dokázal navzdory nepříznivému průběhu hry zaskočit favorizovanou Celtu Vigo a bere všechny body za vítězství v poměru 2:1. Utkání bylo plné dramatických i kontroverzních momentů, přičemž Celta dohrávala o desíti, inkasovala ze sporného pokutového kopu a vítězný gól padl takřka v posledních vteřinách zápasu.

Preview: UD Las Palmas - Celta Vigo

Dvaadvacáté kolo La Ligy proti sobě svede celky z Viga a Las Palmas. Domácí UD bojuje o záchranu, ale již dvakrát v řadě nevyhrálo a naposledy podlehlo i poslednímu Levante. I proto budou chtít Los Amarillos využít nestálé formy hostí a posunout se mimo sestupové pásmo. Celta se naopak soustředí na udržení pohárových příček a na půdě nováčka soutěže potřebuje zabrat.

Levante zvládlo přestřelku s Las Palmas

Debut Giuseppeho Rossiho byl nakonec úspěšný. I když se italský fotbalista nezapsal mezi střelce utkání, určitě měl z podařeného vystoupení radost. Při své premiéře v dresu zachraňujícího se celku totiž přispěl k výhře 3:2.

Levante bojuje o život proti Las Palmas

Levante prožívá mizérii a je stále poslední. Teď však má jednu z mála dobrých šancí na vzestup, protože ani jeho další soupeř není v právě oslnivé formě. Na Estadi Ciutat de València totiž zavítá 16. Las Palmas.

Atlético přehrálo Las Palmas rozdílem tří branek

Atlético Madrid splnilo očekávání a v klidu si poradilo s Las Palmas. Nováček sice na začátku srdnatě bojoval, ale na zkušenějšího protivníka nestačil. Hrdinou Atlétů se stal samozřejmě Antoine Griezmann, který si na dnešní duel schoval dvě branky.

Preview: UD Las Palmas - Atlético Madrid

Las Palmas trpí údělem nováčka a aktuálně se sklání těsně nad sestupovou propastí. Ani další kolo mu nenabízí příliš mnoho optimismu, protože na jeho hřiště zavítá samotný lídr La Ligy. Atlético Madrid se vrátilo do tempa a chce si vybudovat náskok.

UD Las Palmas - Málaga CF 1:1

Rozjetá Malaga poprvé po čtyřech výhrách v řadě narazila a z Las Palmas si odváží pouze bod za remízu 1:1. Přesto se hosté můžou alespoň nadále pyšnit sérií neporazitelnosti, která nyní čítá sedm zápasů. Na půdě ligového nováčka je v tomto ohledu zachránil Roque Santa Cruz, jenž v druhé půli srovnal poté, co otevřel skóre Pedro Tana.

Preview: UD Las Palmas - Málaga CF

Znovu probuzená Malaga si v rámci devatenáctého kola La Ligy udělá výlet na Kanárské ostrovy. Tam Los Boquerones ovšem nečeká příjemná dovolená, nýbrž náročné utkání s UD Las Palmas, které se rozhodně nechce s Primera División rozloučit bez boje. Svědčí o tom i výsledky domácích v posledních třech soutěžních zápasech.

Athletic Bilbao - UD Las Palmas 2:2

Athletic své fanoušky na stadionu San Mamés překvapivě zklamal, když proti sedmnáctému celku tabulky uhrál pouze bod za remízu 2:2. Až do 80. minuty šlo domácím vše podle plánu, jelikož vedli 2:1 zásluhou Adurize a Williamse, jenže devět minut před koncem trefil vyrovnávací branku Las Palmas Tana a nováček soutěže si tak mohl z Baskicka odvést cenný bod.

Preview: Athletic Bilbao - UD Las Palmas

Athletic změří v neděli síly se soupeřem z dolní poloviny tabulky. Na hřiště Lvů přicestuje Las Palmas a všeobecně se očekává hladká výhra domácích, kteří aspirují na šestou příčku zajišťující pohárovou Evropu. Fotbalisté z Kanárských ostrovů však umí překvapit.

UD Las Palmas - Granada CF 4:1

Las Palmas zvládlo důležitý záchranářský souboj s Granadou a po hladké výhře v poměru 4:1 se vymanilo ze sestupového pásma, kam naopak spadli hosté. Domácí fotbalisté vyhráli první půli díky góly Tany a po změně stran přidal důležitou druhou trefu Araujo. Naděje hostů po brance Peñarandy vzaly za své v 80. minutě, kdy proměnil penaltu Viera a v samotném závěru si ještě po vyloučení Biraghiho vstřelil vlastní gól hostující Lombán.

Preview: UD Las Palmas - Granada CF

Na Estadio Gran Canaria zavítá v rámci 17. kola Granada, aby se tam utkala s domácím Las Palmas. Ani jednomu celku se nedaří naplňovat předsezónní plány vedení a tak nás čeká souboj ze spodních pater tabulky La Ligy.

Espanyol Barcelona - UD Las Palmas 1:0

Utkání mezi Espanyolem a nováčkem z Las Palmas příliš fotbalové krásy nenabídlo a stejně tak bylo pomálu i gólů. Domácímu týmu nakonec k vítězství postačil jeden jediný, o nějž se v druhé půli postaral Felipe Caicedo.

Valerón: Nevím, jaká bude moje další budoucnost

Až v nadcházejících měsících se bude o dalším zaměstnání rozhodovat Juan Carlos Valerón. Zkušený záložník v létě slavil čtyřicáté narozeniny a jako dárek si dal nový jednoletý kontrakt s Las Palmas. Jeho aktivní kariéra se chýlí ke konci a je otázkou, zda bude následně pracovat jako trenér...