LA LIGA - SOUHRN 1. KOLA

V prvním kole hostil nováček z Alavésu mistrovskou Barcelonu a vybojoval velmi překvapivou remízu. Real Madrid, který jel na půdu dalšího nováčka, Cádizu, byl úspěšnější a zvítězil. Ve šlágru kola porazila Valencia Betis, na čele tabulky se usadilo Bilbao, které zdolalo rozdílem třídy v baskickém derby San Sebastian.  
30.08.2005 | Aktuality | 98 komentářů
 

UŽ JE TO TU ZASE: HŘEBÍK VEN!

Utichlo to. Jaroslav Hřebík měl chvíli klid. Jenže po prohře v Liberci a ne moc přesvědčivém výkonu ve včerejším utkání s Brnem začali fanoušci Sparty opět pořvávat: Hřebík ven! Hřebík ven!  
30.08.2005 | Aktuality | 43 komentářů
 

COLLINA DEFINITIVNĚ KONČÍ

Kontroverzní Ital Pierluigi Collina ukončil svoji dlouholetou kariéru. 46letý rozhodčí dobrovolně vystoupil z italské Národní unie rozhodčích (AIA) poté, co byl pod nátlakem kvůli jeho reklamní smlouvě s automobilkou Opel.  
30.08.2005 | Aktuality | 25 komentářů
 

SERIE A - 1. KOLO

V sobotu odstartoval zápasem Livorno - Lecce nový ročník italské SERIE A. První utkání dopadlo lépe pro domácí tým, který si připsal první tři body. Večer své utkání sehrála i Fiorentina, která hostila Sampadorii Janov a po výhře 2:1 si stejně jako Livorno mohla vychutnat tři body. Dnes se hrají zbývající utkání italské nejvyšší soutěže.  
30.08.2005 | Aktuality | 37 komentářů
 

1. BUNDESLIGA - 3. KOLO

Ani Hertha Berlín nezastavila rozjetý Bayern Mnichov, dostala tři branky. Pouze remízu v domácím prostředí uhrál Hamburk i Schalke, tápající Dortmund si odvezl jen bod z Duisburgu. Wolfsburg otočil zápas proti Leverkusenu, který dohrával v devíti. Nejofenzivnější zápas byl k vidění v Brémách, chybělo mu však víc gólů.  
30.08.2005 | Aktuality | 13 komentářů
 

GAMBRINUS LIGA - 4. KOLO

Špatný týden završila Slavia, která ve šlágru kola prohrála v Olomouci. Další porážku utrpěl Baník a vedení došla trpělivost - kouč Jarabinský byl odvolán. Slovácko si připsalo první body za výhru nad Mostem, Příbram poprvé prohrála, nestačila na Blšany. Lize bez ztráty bodu vévodí Liberec, který zvítězil v Jihlavě, naopak Sparta opět ztratila, remizovala s Brnem.  
29.08.2005 | Aktuality | 28 komentářů
 

LIGUE 1 – 5. KOLO: A LYON UŽ VEDE...

Pět kol stačilo obhájci francouzského titulu z Lyonu, aby se uvelebil na prvním místě tabulky. Pomáhají mu v tom především nečekané výpadky konkurentů, tentokráte to byla domácí porážka dosud vedoucího PSG s Nice. Překvapení se zrodilo také v Nancy, odkud si Rennes odvezlo šestigólový příděl. Polovina utkání skončila bez branek.  
29.08.2005 | Aktuality | 8 komentářů
 

KDE SKONČÍ MICHAEL OWEN?

Realu Madrid minulé léto na přestupovém trhu vůbec nevyšlo. Walter Samuel odešel už před několika týdny, teď jej zřejmě bude následovat i Michael Owen. Podle britského tisku jedná s Liverpoolem a Newcastlem.  
29.08.2005 | Aktuality | 21 komentářů
 

BAROŠ ODSTARTOVAL NA JEDNIČKU

Milan Baroš po pár minutách svého prvního startu za Aston Villu vstřelil branku. Navíc byla jediná v utkání s Blackburnem a jeho nový zaměstnavatel tak získal tři body. Fanoušci Aston Villy jsou v euforii - našli nového boha.  
29.08.2005 | Aktuality | 7 komentářů
 

TRENÉR BANÍKU JARABINSKÝ ODVOLÁN!

V Gambrinus lize padla první trenérská hlava - neúspěšný vstup Baníku Ostrava do sezóny má za následek odvolání Jozefa Jarabinského. To přišlo po čtyřech odehraných kolech, poslední kapkou byla ostudná domácí prohra s Mladou Boleslaví. Novým trenérem se stal Pavel Hapal.  
29.08.2005 | Aktuality | 38 komentářů
 

CO ŘEKLI NA POHÁROVÝ LOS?

Čtyři čeští zástupci budou v sezoně 2005/2006 hrát v evropských pohárech a všichni už znají své soupeře. Sparta se v Lize mistrů utká s Arsenalem, Ajaxem a Thunem, na Slavii čeká Cork City, Teplice se poměří s Espaynolem Barcelona a Baník s Heerenveenem. Jaké byly reakce na čtvrteční a páteční los?  
28.08.2005 | Aktuality | 3 komentáře
 

SUPERPOHÁR POTŘETÍ PRO LIVERPOOL

Vítěz Ligy mistrů potvrdil svou letošní nadvládu nad klubovou Evropou, když v Monaku porazil CSKA Moskva, vítěze Poháru UEFA. Po většinu normální hrací doby sice anglický klub prohrával, jenže příchodem Djibrila Cissého se skóre nejdřív srovnalo a v prodloužení jasně překulilo na stranu Liverpoolu.  
27.08.2005 | Aktuality | 37 komentářů
 

ČESKÁ KVALIFIKAČNÍ NOMINACE

Trenér českého národního týmu Karel Brückner oznámil nominaci pro dvě následující kvalifikační utkání v Rumunsku a s Arménií, která nás čekají za týden v sobotu a ve středu. Pavel Nedvěd návrat definitivně zavrhl a nebude tak hrát ani Mistrovství světa v Německu.  
26.08.2005 | Aktuality | 15 komentářů
 

PROGRAM LIGOVÉHO VÍKENDU

Evropský fotbalový kolotoč se naplno rozbíhá až tento víkend. Po Francii, Německu a Anglii startují i zbývající dvě elitní ligy - španělská a italská. Mezi nejzajímavější by o víkendu mohly patřit souboje Tottenham - Chelsea, Valencia - Betis, Brémy - Stuttgart, Monako - Lens, Auxerre - Lyon nebo Olomouc - Slavia.  
26.08.2005 | Aktuality | 11 komentářů
 

LA LIGA - PREVIEW 2005/06

O víkendu startuje další ročník nejvyšší španělské fotbalové soutěže - Primera division (La ligy), a tak je nejvyšší čas si shrnout letní změny v jednotlivých týmech a zamyslet se nad jejich možnostmi. Do další sezony vstoupí jako obhájce titulu FC Barcelona, nováčky jsou celky Viga, Alavésu a Cádizu.  
26.08.2005 | Aktuality | 16 komentářů
10:52 Hull bude bojovat bez Henriksena
Hullu City v nejbližších čtyřech až šesti týdnech nepomůže Markus Henriksen, záložník druholigového anglického klubu si poranil chodidlo. (sport-express.ru)
10:46 Liendl bude hrát za Twente
Z Německa do Nizozemska se stěhuje Michael Liendl, rakouský záložník opustil Mnichov 1860 a jako volný hráč se dohodl na dvouleté spolupráci s Twente. (transfermarketweb.com)
10:27 Ben Arfa má prý namířeno do Nice
Hatem Ben Arfa se chystá opustit PSG, kam přišel před rokem zdarma z Nice. Ofenzivní francouzský fotbalista se v hlavním městě nedokázal prosadit a schyluje se k jeho návratu, Nice by nemělo platit žádné odstupné. (sport-express.ru)
10:13 Jovetić odmítl nabídku Newcastlu
Stevan Jovetić je na odchodu z Interu Milán a nebude se vracet do Anglie, někdejší útočník Manchesteru City odmítl nabídku Newcastlu. Černohorský reprezentant stále doufá v návrat do Sevilly, v níž loni hostoval. (football-italia.net)
09:55 Fabian jde na operaci se zlomeným nosem
Bochumi bude v nejbližších dnech chybět Patrick Fabian, obránce druholigového německého klubu si během tréninku zlomil nos a musí na operaci. (kicker.de)
09:39 Dzjuba zřejmě odejde hostovat
Artjom Dzjuba se v zimě stal novým kapitánem Zenitu Petrohrad, aktuálně ovšem má zcela jiné pocity. Ruský útočník nehraje nejdůležitější roli v plánech nového trenéra Roberta Manciniho a podle tamních médií je hodně pravděpodobné, že ještě v průběhu přestupního termínu odejde formou hostování. Zájem už mají FK Krasnodar a Lokomotiv Moskva. (sport-express.ru)
09:16 Zenit neuspěl s nabídkou za Politana
Matteo Politano je i v tuto chvíli hráčem Sassuola. O útočníka se zajímá Zenit Petrohrad, italský klub ovšem odmítl nabídku na přestup v hodnotě 15 milionů eur. (sport-express.ru)
08:56 Cancelo se rozloučil s Valencií
João Cancelo včera odehrál poslední zápas v dresu Valencie, po souboji s Leganésem se rozloučil s fanoušky a spoluhráči. Portugalský obránce je nyní na cestě do Itálie, jeho přestup dolaďuje Inter Milán. (football-italia.net)
08:43 Ciani se upsal Los Angeles Galaxy
Michaël Ciani si po odchodu z Lorientu našel nové angažmá, francouzský obránce podepsal rok a půl dlouhý kontrakt s Los Angeles Galaxy. (lequipe.fr)
08:19 Program 6. kola HET ligy
Program 6. kola HET ligy:
Sobota 9. září:
16:00 Liberec - Plzeň (ČT Sport),
17:00 Baník Ostrava - Jablonec, Zlín - Teplice, Bohemians Praha 1905 - Slovácko,
18:00 Olomouc - Slavia Praha (O2TV Sport).
Neděle 10. září:
15:00 Mladá Boleslav - Brno,
16:00 Jihlava - Dukla Praha,
18:00 Sparta Praha - Karviná (ČT Sport). (ČTK)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
13:30
Swansea City - Manchester United
info
16:00
AFC Bournemouth - Watford FC
info
16:00
Burnley FC - West Bromwich Albion
info
16:00
Leicester City - Brighton
info
16:00
Liverpool FC - Crystal Palace
info
16:00
Southampton FC - West Ham United
info
18:30
Stoke City - Arsenal FC
info
20.08.
Huddersf. - Newcastle United
info
20.08.
Tottenham Hotspur - Chelsea FC
info
18.08.
Burton Albion - Birmingham City
2:1
13:15
Sheffield United - Barnsley FC
info
16:00
Aston Villa - Norwich City
info
16:00
Bolton Wanderers - Derby County
info
16:00
Bristol City - Millwall FC
info
16:00
Fulham FC - Sheffield Wednesday
info
16:00
Ipswich Town - Brentford FC
info
16:00
Nottingham - Middlesbrough FC
info
16:00
Preston North End - Reading FC
info
16:00
Queens Park Rangers - Hull City
info
16:00
Wolverhampton - Cardiff City
info
18:30
Sunderland AFC - Leeds United
info
16:00
Bradford City - Blackburn Rovers
info
16:00
Bury FC - Bristol Rovers
info
16:00
Charlton - Northampton Town
info
16:00
Doncaster Rovers - Blackpool FC
info
16:00
Fleetwood Town - AFC Wimbledon
info
16:00
Milton Keynes Dons - Gillingham FC
info
16:00
Oldham Athletic - Wigan Athletic
info
16:00
Peterbor. - Rotherham United
info
16:00
Portsmouth FC - Walsall FC
info
16:00
Scunthorpe United - Oxford United
info
16:00
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
info
16:00
Southend United - Plymouth Argyle
info
16:00
Accrington Stanley - Mansfield Town
info
16:00
Carlisle United - Cheltenham Town
info
16:00
Chesterfield FC - Port Vale
info
16:00
Coventry City - Newport County
info
16:00
Crawley Town - Cambridge United
info
16:00
Crewe Alexandra - Barnet FC
info
16:00
Exeter City - Lincoln City
info
16:00
Forest Green Rovers - Yeovil Town
info
16:00
Luton Town - Colchester United
info
16:00
Morecambe FC - Swindon Town
info
16:00
Stevenage FC - Grimsby Town
info
16:00
Wycombe Wanderers - Notts County
info
16:00
AFC Fylde - Dagenham & Redbridge
info
16:00
Boreham Wood - Aldershot Town
info
16:00
Bromley FC - Hartlepool United
info
16:00
Chester FC - Sutton United
info
16:00
Dover Athletic - Barrow AFC
info
16:00
Eastleigh FC - Tranmere Rovers
info
16:00
Gateshead FC - Macclesfield Town
info
16:00
Guiseley AFC - Torquay United
info
16:00
Maidenhead - Ebbsfleet United
info
16:00
Solihull Moors - Halifax Town
info
16:00
Woking FC - Leyton Orient
info
16:00
Maidstone United - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
18.08.
CD Leganés - Deportivo Alavés
1:0
18.08.
Valencia CF - UD Las Palmas
1:0
18:15
Celta Vigo - Real Sociedad
info
20:15
Girona FC - Atlético Madrid
info
22:15
Sevilla FC - Espanyol Barcelona
info
20.08.
Athletic Bilbao - Getafe CF
info
20.08.
FC Barcelona - Real Betis
info
20.08.
Deportivo La Coruña - Real Madrid
info
18.08.
Lorca FC - CD Leonesa
2:0
18.08.
CD Tenerife - Real Zaragoza
1:0
19:00
AD Alcorcón - Sporting Gijón
info
19:00
CA Osasuna - Sevilla FC B
info
20:30
Córdoba CF - Cádiz CF
info
20:30
CD Numancia - SD Huesca
info
22:00
Real Valladolid - FC Barcelona B
info
20.08.
Real Oviedo - Rayo Vallecano
info
20.08.
Gimnàstic Tarragona - UD Almería
info
20.08.
Granada CF - Albacete Balompié
info
18:00
CCD Cerceda - CDA Navalcarnero
info
19:00
Real Valladolid B - Unión Adarve
info
20.08.
Atl. Madrid B - Gimn. Segoviana
info
20.08.
Celta Vigo B - Pontevedra CF
info
20.08.
S.S. Reyes - SD Ponferradina
info
20.08.
Rápido de Bouzas - CD Guijuelo
info
20.08.
CD Toledo - Talavera CF
info
20.08.
CF Fuenlabrada - La Coruña B
info
20.08.
Racing Ferrol - Coruxo FC
info
20.08.
RM Castilla - Rayo Majadahonda
info
18:00
CD Vitoria - CD Tudelano
info
18:00
SD Amorebieta - CD Lealtad
info
19:00
SD Leioa - CD Mirandés
info
20.08.
Peña Sport FC - Real Unión Club
info
20.08.
Athletic Bilbao B - UD Logroñés
info
20.08.
Sporting Gijón B - Gernika Club
info
20.08.
CD Izarra - Real Sociedad B
info
20.08.
Racing Santander - Arenas Club
info
20.08.
Barakaldo CF - CA Osasuna B
info
20.08.
Burgos CF - Caudal Deportivo
info
18:00
UE Llagostera - CD Alcoyano
info
19:00
A. Baleares - Villarreal CF B
info
19:00
Atlético Saguntino - CD Ebro
info
20:30
Hércules CF - UE Olot
info
20.08.
Real Zaragoza B - Valencia CF B
info
20.08.
CF Peralada - RCD Mallorca
info
20.08.
Peña Deportiva - SD Formentera
info
20.08.
CE Sabadell FC - Elche CF
info
20.08.
Badalona CF - Lleida Esportiu
info
20.08.
Ontinyent CF - UE Cornellà
info
20:00
UD Marbella - Mérida AD
info
21:00
Extremadura UD - Córdoba CF B
info
21:00
FC Cartagena - Recreativo Huelva
info
21:30
CD San Fernando - CF Villanovense
info
20.08.
Real Betis B - Lorca Deportiva
info
20.08.
UD Las Palmas B - UD Melilla
info
20.08.
CD Badajoz - Real Linense
info
20.08.
Jumilla CF - CP Ejido
info
20.08.
Real Murcia - Écija Balompié
info
Kompletní výsledky
18:00
Juventus FC - Cagliari Calcio
info
20:45
Hellas Verona - SSC Neapol
info
20.08.
Atalanta Bergamo - AS Řím
info
20.08.
Bologna FC - Turín FC
info
20.08.
FC Crotone - AC Milán
info
20.08.
Inter Milán - ACF Fiorentina
info
20.08.
SS Lazio - SPAL 2013
info
20.08.
UC Sampdoria - Benevento Calcio
info
20.08.
US Sassuolo - Janov CFC
info
20.08.
Udinese Calcio - Chievo Verona
info
Kompletní výsledky
18.08.
Bayern Mnichov - Leverkusen
3:1
15:30
TSG Hoffenheim - Werder Brémy
info
15:30
Hertha BSC - VfB Stuttgart
info
15:30
Hamburger SV - FC Augsburg
info
15:30
1. FSV Mainz 05 - Hannover 96
info
15:30
VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund
info
18:30
Schalke 04 - RB Lipsko
info
20.08.
SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
info
20.08.
Mönchengladbach - 1. FC Köln
info
18.08.
SV Darmstadt - FC St. Pauli
3:0
18.08.
Braunschweig - Erzgebirge Aue
1:1
13:00
Dynamo Drážďany - SV Sandhausen
info
13:00
Düsseldorf - Kaiserslautern
info
13:00
1. FC Heidenheim - MSV Duisburg
info
20.08.
1. FC Norimberk - Union Berlín
info
20.08.
Holstein Kiel - Greuther Fürth
info
20.08.
FC Ingolstadt 04 - Jahn Regensburg
info
18.08.
Fortuna Köln - Karlsruher SC
4:0
18.08.
SV Meppen - FSV Zwickau
4:0
14:00
Werder Brémy II - Wehen Wiesbaden
info
14:00
Rot-Weiß Erfurt - SC Paderborn
info
14:00
Sonnenhof Großaspach - VfR Aalen
info
14:00
Chemnitzer FC - VfL Osnabrück
info
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
info
14:00
Preußen Münster - 1. FC Magdeburg
info
20.08.
Sp. Lotte - Carl Zeiss Jena
info
20.08.
Würzburger Kickers - Hansa Rostock
info
18.08.
VfB Oldenburg - Braunschweig II
1:2
12:00
VfL Wolfsburg II - VfB Lübeck
info
15:00
Eutin 08 - SV Drochtersen / Assel
info
16:00
Schwarz-Weiß Rehden - Altona
info
20.08.
Hannover 96 II - Egestorf/Langreder
info
20.08.
Hamburger SV II - SSV Jeddeloh
info
20.08.
StPauli II - VfV Borussia Hildesheim
info
20.08.
TSV Havelse - Eintracht Norderstedt
info
20.08.
Hansa Lüneburg - Weiche Flensburg
info
18.08.
Germania Halberstadt - Neugersdorf
3:3
18.08.
SV Babelsberg 03 - Fürstenwalde
1:0
13:30
Lokomotive Lipsko - FSV Luckenwalde
info
20.08.
Hertha BSC II - Wacker Nordhausen
info
20.08.
Berlín AK 07 - BFC Viktoria 1889
info
20.08.
BFC Dynamo - VSG Altglienicke
info
20.08.
ZFC Meuselwitz - TSG Neustrelitz
info
20.08.
VfB Auerbach - Energie Cottbus
info
20.08.
Budissa Bautzen - Chemie Lipsko
info
18.08.
FC Wegberg-Beeck - KFC Uerdingen
1:2
14:00
SC Verl - TUS Erndtebrück
info
14:00
M'gladbach II - Düsseldorf II
info
14:00
Westfalia Rhynern - Dortmund II
info
14:00
Bonner SC - SC Wiedenbrück 2000
info
14:00
Viktoria Köln - Alemannia Aachen
info
14:00
SV Rödinghausen - Oberhausen
info
20.08.
Rot-Weiß Essen - 1. FC Köln II
info
18.08.
VfB Stuttgart II - SV Elversberg
0:0
18.08.
TuS Koblenz - 1. FSV Mainz 05 II
1:1
18.08.
Astoria Walldorf - FSV Frankfurt
6:0
18.08.
TSG Hoffenheim II - TSV Steinbach
1:3
14:00
1. FC Saarbrücken - R. Völklingen
info
14:00
Stadtallendorf - S. Kickers
info
14:00
Schott Mainz - SSV Ulm 1846
info
20.08.
Kickers Offenbach - Hessen Kassel
info
20.08.
Mannheim - SC Freiburg II
info
18.08.
Schalding-Hein. - SV Seligenporten
3:1
18.08.
TSV 1860 Rosenheim - Ingolstadt II
0:2
18.08.
TSV Buchbach - VfR Garching
2:3
18.08.
FC Memmingen - FC Unterföhring
0:0n
14:00
1. FC Norimberk II - FC Augsburg II
info
14:00
Wacker Burghausen - Fürth II
info
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Schweinfurt
info
14:00
Bayern Mnichov II - FC Pipinsried
info
Kompletní výsledky
18.08.
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
1:0
17:00
Fastav Zlín - MFK Karviná
info
17:00
Baník Ostrava - FK Teplice
info
18:00
Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha
info
20:00
FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec
info
20.08.
FK Jablonec - Dukla Praha
info
20.08.
Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň
info
20.08.
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
info
18.08.
1. SC Znojmo FK - Frýdek-Místek
2:1
10:15
FK Pardubice - FK Ústí nad Labem
info
10:15
Fotbal Třinec - Olympia HK
info
17:00
MAS Táborsko - 1. FK Příbram
info
18:00
SFC Opava - Baník Sokolov
info
20.08.
Viktoria Žižkov - MFK Vítkovice
info
20.08.
Vlašim - FK Varnsdorf
info
20.08.
Č. Budějovice - Hradec Králové
info
10:15
MFK Chrudim - SK Zápy
info
10:15
FC Písek - SK Benešov
info
10:30
FK Litoměřicko - Králův Dvůr
info
13:30
Sokol Čížová - Slavoj Vyšehrad
info
17:00
Ústí nad Orlicí - Viktorie Jirny
info
20.08.
SK Převýšov - Jiskra Domažlice
info
20.08.
Sokol Brozany - FK Dobrovice
info
20.08.
FK Štěchovice - Benátky n/J
info
20.08.
Polaban Nymburk - Loko Vltavín
info
16:30
Jiskra Rýmařov - 1. HFK Olomouc
info
16:30
ČSK Uherský Brod - Kroměříž
info
16:30
MFK Vyškov - RSM Hodonín
info
16:30
FC Hlučín - Viktoria Otrokovice
info
16:30
Spartak Hulín - Vel. Mez.
info
16:30
FK Mohelnice - SK Líšeň
info
20.08.
SK Uničov - 1. SK Prostějov
info
20.08.
Val. Mez. - Odra Petřkovice
info
10:15
TJ Přeštice - 1. FC Karlovy Vary
info
10:15
Aritma Praha - SK Jankov
info
10:15
Petřín Plzeň - Mar. Lázně
info
10:30
Č. Krumlov - Olympie Březová
info
17:00
SK Doubravka - FK Hořovicko
info
17:00
TJ Malše Roudné - MFK Dobříš
info
17:00
SK Klatovy - SK Rakovník
info
20.08.
Tatran Sedlčany - Soběslav
info
10:15
SK Hrobce - FC Nový Bor
info
10:15
FC Chomutov - Sokol Houstoň
info
10:15
Motorlet Praha - FK Louny
info
10:15
Neratovice-Byškov. - Meteor Praha
info
10:15
Tatran Rakovník - SS Ostrá
info
17:00
FK Souš - Slovan Velvary
info
17:00
Arsenal Česká Lípa - SK Kladno
info
17:00
SK Úvaly - SK Český Brod
info
10:15
Čechie Vykáň - MFK Trutnov
info
10:15
FK Zbuzany - Spartak Chrastava
info
17:00
Sokol Živanice - Brandýs n. L.
info
17:00
FK Letohrad - FK Pěnčín-Turnov
info
17:00
Sokol Kratonohy - FK Čáslav
info
17:00
SK Vysoké Mýto - Jiskra Mšeno
info
20.08.
Dvůr Králové - Admira Praha
info
20.08.
FK Kolín - FK Pardubice B
info
16:30
MSK Břeclav - SFK Vrchovina
info
16:30
FK Blansko - FSC Stará Říše
info
16:30
FC Strání - AFK Tišnov
info
16:30
Slovan Rosice - Sokol Tasovice
info
16:30
Žďár n/S - Slovan Bzenec
info
20.08.
Slavoj TKZ Polná - FK Šumperk
info
20.08.
Ždírec n/D - HFK Třebíč
info
20.08.
Havlíčkův Brod - Velká Bíteš
info
16:30
FK Šternberk - MFK Havířov
info
16:30
Lokomotiva Petrovice - Sokol Ústí
info
16:30
Nové Sady Olomouc - FC Brumov
info
16:30
SK Hranice - TJ Nový Jičín
info
16:30
FC Vsetín - FK Jeseník
info
20.08.
SFC Opava B - FK Kozlovice
info
20.08.
FC Slavičín - Frýdlant n. O.
info
20.08.
FK Bospor Bohumín - D. Benešov
info
20.08.
Dukla Praha - Bohemians Praha 1905
info
20.08.
FK Teplice - Sparta Praha
info
20.08.
Viktoria Plzeň - Ml. Boleslav
info
20.08.
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
20.08.
MFK Karviná - 1. FC Slovácko
info
20.08.
Hradec Králové - Č. Budějovice
info
11:00
Lokomotiva Brno - Sparta Praha
info
14:00
Dukla Praha - Slovan Liberec
info
20.08.
Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
info
20.08.
Slavia Praha - DFC Hradec Králové
info
Kompletní výsledky
18.08.
Podbrezová - MFK Ružomberok
1:3
18:30
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
info
19:00
AS Trenčín - Zemplín Michalovce
info
19:00
FC Zlaté Moravce - Tatran Prešov
info
19:00
FK Senica - FC Nitra
info
20.08.
DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina
info
10:30
Podbrezová B - Spišská Nová Ves
info
17:00
MFK Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
info
17:00
Nové Mesto n. V. - MŠK Žilina B
info
17:00
KFC Komárno - ŠKF Sereď
info
17:00
Inter Bratislava - Bardejov
info
17:00
Lokomotíva Zvolen - FK Pohronie
info
19:00
FK Poprad - Liptovský Mikuláš
info
20.08.
Slavoj Trebišov - L. Košice
info
Kompletní výsledky
18.08.
FC Metz - AS Monaco
0:1
17:00
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
info
20:00
Montpellier HSC - Racing Strasbourg
info
20:00
OGC Nice - EA Guingamp
info
20:00
Stade Rennes - Dijon FCO
info
20:00
AS Saint-Étienne - Amiens SC
info
20:00
ES Troyes - FC Nantes
info
20.08.
Lille OSC - SM Caen
info
20.08.
Olympique Marseille - Angers SCO
info
20.08.
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
info
18.08.
AC Ajaccio - Paris FC
2:0
18.08.
AJ Auxerre - US Orléans
1:3
18.08.
Clermont Foot - FC Lorient
0:2
18.08.
GFCO Ajaccio - US Quevilly-Rouen
1:0
18.08.
Le Havre AC - Valenciennes FC
1:0
18.08.
AS Nancy-Lorraine - FC Sochaux
2:2
18.08.
Chamois Niortais - Tours FC
2:1
18.08.
Stade Reims - Bourg Péronnas
3:0
15:00
RC Lens - Stade Brestois
info
18.08.
US Créteil - US Avranches
2:0
18.08.
US Boulogne - Grenoble Foot 38
0:1
18.08.
US Concarneau - FC Chambly
0:0
18.08.
Rodez AF - Stade Lavallois
1:0
18.08.
Entente SSG - AS Béziers
4:2
18.08.
Les Herbiers VF - AS Lyon-Duchère
1:0
18.08.
USL Dunkerque - SC Bastia
neh.
14:45
Red Star FC - Consolat Marseille
info
Kompletní výsledky
18.08.
FK Tosno - SKA Chabarovsk
0:0
14:00
Ural - CSKA Moskva
info
16:30
Spartak Moskva - Lokomotiv Moskva
info
19:00
Rubin Kazaň - Anži Machačkala
info
20.08.
Amkar Perm - Zenit Petrohrad
info
20.08.
Dinamo Moskva - FK Ufa
info
20.08.
FK Rostov - FK Krasnodar
info
12:00
Krasnojar. - Zenit Petrohrad II
info
12:00
Sibir Novosibirsk - Olimpijec NN
info
14:00
Dinamo Petrohrad - Tom Tomsk
info
14:00
FK Tjumen - Křídla Sovětů
info
15:00
Gazovik Orenburg - Luč-Energija
info
15:00
FK Chimki - Šinnik Jaroslavl
info
16:00
FK Tambov - Kubaň Krasnodar
info
17:00
Volgar Astrachaň - Avangard Kursk
info
19:00
Baltika K. - Fakel Voroněž
info
20.08.
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
info
Kompletní výsledky
18.08.
Rio Ave FC - Portimonense SC
2:0
17:00
CD Tondela - Estoril Praia
info
19:15
Vitória SC - Sporting CP
info
21:30
SL Benfica - CF Os Belenenses
info
20.08.
Vitória FC Setúbal - GD Chaves
info
20.08.
FC Porto - Moreirense FC
info
20.08.
CD Aves - SC Braga
info
20.08.
CS Marítimo - Boavista FC
info
12:00
SC Braga B - CD Santa Clara
info
12:15
FC Famalicão - SL Benfica B
info
17:00
SC Covilhã - Vitória SC B
info
17:00
União Madeira - Académica Coimbra
info
17:00
Cova Piedade - FC Arouca
info
17:00
Varzim SC - Gil Vicente FC
info
17:00
Académico Viseu - Leixões SC
info
17:00
UD Oliveirense - CD Nacional
info
17:00
FC Porto B - FC Penafiel
info
20.08.
Real Sport Clube - Sporting CP B
info
Kompletní výsledky
13:30
Kilmarnock FC - Celtic FC
info
16:00
Aberdeen FC - Dundee FC
info
16:00
Hibernian FC - Hamilton Academical
info
16:00
Motherwell FC - Ross County
info
16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
info
16:00
St. Johnstone FC - Partick Thistle
info
16:00
Dundee United - Brechin City
info
16:00
Dunfermline Athletic - Falkirk FC
info
16:00
Inverness CT - Greenock Morton
info
16:00
Livingston FC - St. Mirren FC
info
16:00
Queen S. - Dumbarton FC
info
16:00
Albion Rovers - Airdrieonians FC
info
16:00
Alloa Athletic - Queen's Park FC
info
16:00
Arbroath FC - East Fife FC
info
16:00
Raith Rovers - Forfar Athletic
info
16:00
Stranraer FC - Ayr United
info
16:00
Berwick Rangers - Annan Athletic
info
16:00
Elgin City - Clyde FC
info
16:00
Montrose FC - Cowdenbeath FC
info
16:00
Stenhousemuir FC - Peterhead FC
info
16:00
Stirling Albion - Edinburgh City
info
Kompletní výsledky
18.08.
Roda JC - SBV Vitesse
1:3
18:30
FC Twente - VVV Venlo
info
19:45
AZ Alkmaar - ADO Den Haag
info
20:45
SC Heerenveen - Heracles Almelo
info
20.08.
SBV Excelsior - Feyenoord Rotterdam
info
20.08.
AFC Ajax - FC Groningen
info
20.08.
FC Utrecht - Willem II
info
20.08.
Sparta Rotterdam - PEC Zwolle
info
20.08.
NAC Breda - PSV Eindhoven
info
14:30
VVOG Harderwijk - VV Gemert
info
14:30
VV Ter Leede - DHC Delft
info
14:30
VV Buitenpost - ZSV Zeilberg
info
14:30
VV Capelle - RKSV Nuenen
info
15:00
ACV Assen - USV Hercules
info
15:00
VV Dongen - VV DOVO
info
17:00
AFC Ajax amateurs - OJC Rosmalen
info
17:00
Sparta Nijkerk - Purmersteijn
info
17:00
ADO '20 Heemskerk - SV Spakenburg
info
17:30
VV Chevremont - AVV Swift
info
18:00
RKSV Groene Ster - SVV Scheveningen
info
18:00
BVV 's-Hertogenbosch - VV Staphorst
info
18:00
JVC '31 Cuijk - SDC Putten
info
19:00
EVV Echt - Olde Veste '54
info
18.08.
Cambuur Leeuwarden - Jong AFC Ajax
1:2
18.08.
FC Volendam - Helmond Sport
2:2
18.08.
RKC Waalwijk - FC Emmen
0:2
18.08.
MVV Maastricht - Go Ahead Eagles
4:3
18.08.
FC Eindhoven - SC Telstar
2:2
18.08.
FC Den Bosch - Jong AZ Alkmaar
1:3
18.08.
Fortuna Sittard - FC Dordrecht
5:1
18.08.
NEC Nijmegen - Almere City
3:1
Kompletní výsledky
18.08.
Standard Lutych - Zulte Waregem
0:4
18:00
KRC Genk - Royal Charleroi SC
info
20:00
Waasland-Beveren - KSC Lokeren
info
20:00
KAS Eupen - KV Oostende
info
20:30
KV Mechelen - Royal Antverpy FC
info
20.08.
RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV
info
20.08.
KV Kortrijk - Club Bruggy
info
20.08.
Mouscron-Péruwelz - KAA Gent
info
18.08.
Lierse SK - KSV Roeselare
2:2
17:00
RU Saint-Gilloise - KVC Westerlo
info
20:30
Oud-Heverlee Leuven - Cercle Bruggy
info
20.08.
Beerschot Wilrijk - AFC Tubize
info
Kompletní výsledky
18.08.
Kasimpaşa SK - Beşiktaş JK
2:2
19:00
Bursaspor - Alanyaspor
info
19:00
KDÇ Karabükspor - Istanbul B.
info
20:45
Osmanlispor - Galatasaray SK
info
20:45
Sivasspor - Yeni Malatyaspor
info
20.08.
Kayserispor - Göztepe SK
info
20.08.
Antalyaspor - Akhisar Belediyespor
info
20.08.
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
info
18.08.
Denizlispor - Istanbulspor
0:1
18.08.
Manisaspor - Samsunspor
0:1
18:30
Erzurum BB - Balikesirspor
info
19:00
Giresunspor - Adanaspor
info
20:45
Adana Demirspor - Çaykur Rizespor
info
20.08.
Eskişehirspor - Elaziğspor
info
20.08.
Altinordu SK - MKE Ankaragücü
info
20.08.
Gaziantep BB - Gaziantepspor
info
Kompletní výsledky
18:15
Asteras Tripolis - PAS Giannina FC
info
18:15
Xanthi FC - PAS Lamia 1964
info
20:30
Olympiakos Pireus - AE Larisa
info
20.08.
AO Kerkyra - Panionios FC
info
20.08.
AEK Atény - Panetolikos FC
info
20.08.
APO Levadiakos - PAOK Soluň
info
20.08.
Platanias - Panathinaikos FC
info
Kompletní výsledky
16:00
Rapid Vídeň - SK Sturm Graz
info
18:30
Wolfsberger AC - Admira
info
20.08.
LASK Linz - SCR Altach
info
20.08.
Red Bull Salzburg - Sankt Pölten
info
20.08.
SV Mattersburg - Austria Vídeň
info
18.08.
Aus. Lust. - Blau Weiß Linz
1:1
18.08.
Wiener Neustadt - WSG Wattens
2:1
18.08.
Florid. AC - SV Kapfenberg
0:3
18.08.
TSV Hartberg - SV Ried
2:2
18.08.
Wacker Innsbruck - FC Liefering
1:0
Kompletní výsledky
19:00
FC Thun - Lausanne Sport
info
19:00
FC Curych - BSC Young Boys
info
20.08.
FC Basilej - FC Lugano
info
20.08.
Grasshopper Curych - FC St. Gallen
info
20.08.
FC Sion - FC Luzern
info
18.08.
Neuchâtel Xamax - FC Schaffhausen
0:1
19:00
FC Chiasso - FC Wil
info
19:00
FC Rapperswil-Jona - FC Wohlen
info
20.08.
FC Aarau - FC Vaduz
info
Kompletní výsledky
18:30
Černomorec Oděsa - Veres Rivne
info
18:30
Šachtar Doněck - Olimpik Doněck
info
20.08.
Karpaty Lvov - PFK Oleksandrija
info
20.08.
Zirka Kirovohrad - Zarja Luhansk
info
20.08.
Vorskla Poltava - Illičivec
info
20.08.
Dynamo Kyjev - Stal Kamjanske
info
Kompletní výsledky
18.08.
Lechia Gdańsk - S. Nowy Sącz
2:3
18.08.
KS Cracovia - Górnik Zabrze
3:3
15:30
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin
info
18:00
Piast Gliwice - Korona Kielce
info
20:30
Jagiellonia - Śląsk Wrocław
info
20.08.
Wisła Płock - Legia Varšava
info
20.08.
Nieciecza - Lech Poznań
info
18.08.
Chojnice - Podbeskidzie
4:0
18.08.
Miedź Legnica - Sosnowiec
4:1
18.08.
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
3:1
18.08.
Górnik Łęczna - Stal Mielec
3:4
14:45
GKS Tychy - Bytovia Bytów
info
17:00
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
info
17:00
Grudziądz - Chrobry Głogów
info
17:00
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
info
17:00
Raków Częstochowa - GKS Katowice
info
Kompletní výsledky
18.08.
Astra Giurgiu - CSM Poli Iaşi
0:0
17:30
Gaz Metan Mediaş - Poli Temešvár
info
20:00
Juventus Bukurešť - FCSB
info
20.08.
Viitorul Constanţa - CSU Craiova
info
20.08.
CFR Cluj - FC Voluntari
info
Kompletní výsledky
18.08.
Debreceni VSC - Vasas Budapešť
4:1
18:00
Mezőkövesdi SE - Honvéd
info
18:00
Puskás FC - Balmazújváros Sport
info
20:30
Újpest FC - Diósgyőri VTK
info
Kompletní výsledky
18.08.
NK Istra 1961 - HNK Cibalia
0:1
19:00
NK Rudeš - Hajduk Split
info
21:00
NK Rijeka - Lokomotiva Záhřeb
info
20.08.
Dinamo Záhřeb - Slaven Belupo
info
20.08.
NK Osijek - Inter Zaprešić
info
Kompletní výsledky
17:00
Mačva Šabac - FK Rad
info
17:00
FK Bačka - Mladost Lučani
info
19:00
Spartak Subotica - FK Voždovac
info
20:00
FK Čukarički - Radnički Niš
info
20:00
Javor Ivanjica - Vojvodina Novi Sad
info
20.08.
Borac Čačak - FK Crvena Zvezda
info
20.08.
Radnik Surdulica - FK Zemun
info
20.08.
FK Partizan - Napredak Kruševac
info
Kompletní výsledky
16:00
Triglav Kranj - ND Gorica
info
20:20
NK Maribor - NK Krško
info
20.08.
NK Ankaran - Olimpija Lublaň
info
20.08.
NK Domžale - NK Aluminij
info
Kompletní výsledky
18.08.
Botev Plovdiv - ČM Varna
1:2
18.08.
Pirin Bla. - Levski Sofia
0:3
17:15
Vereja SZ - Lokomotiv Plovdiv
info
20:00
CSKA Sofia - Vitoša Bistrica
info
20.08.
Slavia Sofia - Etar Veliko Tarnovo
info
20.08.
Dunav Ruse - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
18.08.
AC Horsens - Aalborg BK
0:0
18.08.
Randers FC - Silkeborg IF
1:1
18:00
FC Kodaň - SønderjyskE
info
20.08.
Odense Boldklub - FC Midtjylland
info
20.08.
Hobro IK - Lyngby BK
info
20.08.
AGF Aarhus - Brøndby IF
info
20.08.
Esbjerg fB - Thisted FC
info
20.08.
Vendsyssel FF - Brabrand IF
info
20.08.
FC Fredericia - FC Roskilde
info
20.08.
HB Køge - Nykøbing FC
info
20.08.
Fremad Amager - Viborg FF
info
20.08.
Skive IK - Vejle Boldklub
info
Kompletní výsledky
18.08.
J-Södra - IF Elfsborg
2:2
16:00
AFC Eskilstuna - Malmö FF
info
20.08.
Östersunds FK - AIK Solna
info
20.08.
Djurgårdens IF - Halmstads BK
info
20.08.
IK Sirius - IFK Norrköping
info
20.08.
IFK Göteborg - BK Häcken
info
18.08.
Örgryte IS - IK Frej
1:3
16:00
Syrianska FC - Östers IF
info
18:00
Degerfors IF - Varbergs BoIS
info
20.08.
IF Brommapojkarna - IFK Värnamo
info
20.08.
Helsingborgs IF - GAIS Göteborg
info
20.08.
Norrby IF - Dalkurd FF
info
20.08.
Falkenbergs FF - Åtvidabergs FF
info
Kompletní výsledky
18:00
Lillestrøm SK - Vålerenga IF
info
20.08.
Odds BK - Sandefjord Fotball
info
20.08.
Rosenborg BK - FK Haugesund
info
20.08.
Sogndal Fotball - Kristiansund BK
info
20.08.
Stabaek Fotball - Molde FK
info
20.08.
Tromsø IL - Aalesunds FK
info
20.08.
Viking FK - SK Brann
info
15:00
Ranheim Fotball - Levanger FK
info
20.08.
FK Arendal - Fredrikstad FK
info
20.08.
Elverum Fotball - FK Jerv
info
20.08.
IK Start - Tromsdalen UIL
info
20.08.
Mjøndalen IF - Strømmen IF
info
20.08.
Sandnes Ulf - Florø SK
info
20.08.
Åsane Fotball - Ullensaker/Kisa IL
info
Kompletní výsledky
16:00
PS Kemi Kings - Inter Turku
info
16:00
HIFK Helsinky - RoPS Rovaniemi
info
17:00
SJK Seinäjoki - FC Lahti
info
20.08.
VPS Vaasa - Ilves Tampere
info
20.08.
KuPS Kuopio - IFK Mariehamn
info
20.08.
JJK Jyväskylä - HJK Helsinky
info
18.08.
TPS Turku - Ekenäs IF
4:0
18.08.
Oulun Palloseura - FF Jaro
0:1
16:00
AC Oulu - IF Gnistan
info
16:00
FC Honka - FC Haka
info
20.08.
Grankulla IFK - KPV Kokkola
info
Kompletní výsledky
17:00
Pafos FC - Apollon Limassol
info
17:00
Omonia Nikósie - AEK Larnaka
info
17:00
Ermis Aradippou - APOEL Nikósie
info
18:00
Ethnikos Achnas - Alki Oroklini
info
19:00
AEL Limassol - Aris Limassol
info
20.08.
Nea Salamis FC - Anorthosis
info
Kompletní výsledky
17:00
FC Ashdod - Maccabi Petach-Tikva
info
18:00
Hapoel Ra'anana - Kiryat Shmona
info
18:15
Hapoel Haifa - Hapoel Ashkelon
info
19:30
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Netanya
info
20.08.
Hapoel Acre - Bnei Sakhnin
info
20.08.
Maccabi Tel-Aviv - Beitar J.
info
Kompletní výsledky
18.08.
Cork City - Sligo Rovers
0:1
18.08.
Bray Wanderers - Drogheda United
2:1
18.08.
Galway United - Shamrock Rovers
1:2
18.08.
St. Patrick's Athletic - Finn Harps
4:0
19:30
Limerick FC - Bohemians Dublin
info
20.08.
Derry City - Dundalk FC
info
18.08.
Shelbourne FC - Cobh Ramblers
0:1
18.08.
Waterford United - UC Dublin
1:0
18.08.
Wexford Youths - Cabinteely FC
2:0
20:30
Longford Town - Athlone Town
info
Kompletní výsledky
16:00
Ballinamallard - Cliftonville FC
info
16:00
Ballymena United - Glenavon FC
info
16:00
Crusaders FC - Coleraine FC
info
16:00
Dungannon Swifts - Linfield FC
info
16:00
Glentoran FC - Carrick Rangers
info
16:00
Warrenpoint Town - Ards FC
info
Kompletní výsledky
18.08.
Newtown AFC - Cefn Druids
1:1
18.08.
Aberystwyth Town - Llandudno FC
0:2
15:30
Cardiff MU - Bangor City
info
15:30
Connah's Quay FC - Carmarthen Town
info
15:30
Prestatyn Town - Barry Town
info
18:15
The New Saints FC - Bala Town
info
Kompletní výsledky
18.08.
Naftan Novopolock - Dněpr Mogilev
0:1
18.08.
FK Gomel - Isloč Minsk
0:1
17:00
FK Gorodeja - FK Sluck
info
18:00
Torpedo Žodino - FK Vitebsk
info
20.08.
Neman Grodno - Dinamo Minsk
info
20.08.
FK Minsk - Slavia Mozyr
info
20.08.
BATE Borisov - Krumkačy Minsk
info
20.08.
Dinamo Brest - Šachtër Soligorsk
info
Kompletní výsledky
18.08.
FC Infonet - Tulevik Viljandi
7:0
18.08.
Sillamäe Kalev - Nõmme Kalju
1:2
18.08.
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond
3:0
15:00
Levadia Tallinn - Vaprus Pärnu
info
18:00
Tammeka Tartu - Trans Narva
info
Kompletní výsledky
16:30
Speranţa Nisporeni - Dinamo-Auto
info
16:30
Milsami Orhei - Sfîntul Gheorghe
info
19:00
Sheriff Tiraspol - Spicul Ch.
info
20.08.
Zaria Bălţi - Petrocub Hîncești
info
20.08.
Dacia Kišiněv - Zimbru Kišiněv
info
Kompletní výsledky
17:00
FK Krupa na Vrbasu - Čelik Zenica
info
20:00
FK Sarajevo - Željezničar
info
20.08.
Radnik Bijeljina - GOŠK Gabela
info
20.08.
Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar
info
20.08.
Široki Brijeg - Mladost D.-K.
info
20.08.
Borac Banja Luka - NK Vitez
info
Kompletní výsledky
17:00
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
info
17:00
Zeta Golubovci - Sutjeska Nikšić
info
17:00
Mladost Podgorica - Kom Podgorica
info
17:00
Grbalj Radanovići - Bud. Podg.
info
17:00
Rudar Pljevlja - Dečić Tuzi
info
Kompletní výsledky
20.08.
ÍA Akranes - ÍBV Vestmannaeyjar
info
20.08.
Víkingur Ó. - Breidablik UBK
info
20.08.
Víkingur Reykjavík - KA Akureyri
info
Kompletní výsledky
18.08.
Banants Jerevan - Alashkert FC
2:2
17:00
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri
info
20.08.
Ararat Jerevan - Pyunik Jerevan
info
Kompletní výsledky
17:00
Qarabağ Ağdam - Inter Baku
info
17:00
Säbail FK - Neftçi Baku
info
20.08.
FK Käpäz - Zirä FK
info
20.08.
FK Qäbälä - PFK Sumqayit
info
Kompletní výsledky
18.08.
Dinamo Batumi - Shukura Kobuleti
3:2
17:00
Saburtalo Tbilisi - FC Samtredia
info
19:00
Torpedo Kutaisi - Dila Gori
info
20.08.
Kolkheti-1913 Poti - L. Tbilisi
info
20.08.
Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere
info
Kompletní výsledky
13:00
Kairat Almaty - Šachtër Karagandy
info
13:00
Ordabasy Šymkent - FK Atyrau
info
13:00
FK Akžajyk - FK Aktobe
info
13:00
FC Astana - Okžetpes Kokšetau
info
20.08.
Irtyš Pavlodar - Kaisar Kyzylorda
info
20.08.
Tobol Kostanaj - FK Taraz
info
Kompletní výsledky
18.08.
Birkirkara FC - Floriana FC
1:1
18.08.
Lija Athletic - Gzira United
0:4
18.08.
Hibernians FC - St. Andrews FC
4:0
18.08.
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
1:4
18:30
Balzan Youths - Naxxar Lions
info
19:00
Sliema Wanderers - Senglea
info
20:45
Valletta FC - Mosta FC
info
Kompletní výsledky
18.08.
FC Differdange 03 - Hamm Benfica
0:0
17:00
US Mondorf - US Hostert
info
18:00
UNA Strassen - Progrès Niedercorn
info
20.08.
Fola Esch - Racing FC Luxembourg
info
20.08.
US Esch - FC Rodange 91
info
20.08.
F91 Dudelange - Jeunesse Esch
info
20.08.
CS Pétange - Victoria Rosport
info
Kompletní výsledky
17:00
Skála IF - KÍ Klaksvík
info
20.08.
TB Tvøroyri - ÍF Fuglafjørdur
info
20.08.
HB Tórshavn - 07 Vestur
info
20.08.
NSÍ Runavík - EB/Streymur
info
20.08.
Víkingur Gøta - B36 Tórshavn
info
Kompletní výsledky
18.08.
KF Trepça '89 - KF Flamurtari
3:1
17:00
KF Llapi - KF Drenica
info
17:00
KF Feronikeli - Vllaznia Pozheran
info
20.08.
KF Vëllaznimi - KF Liria
info
20.08.
KF Priština - KF Drita
info
20.08.
KF Gjilani - Besa Pejë
info
Kompletní výsledky
přestup
 
11,000,000 €
 
přestup
 
20,000,000 €
 
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
přestup
 
40,000,000 €
 
Všechny přestupy
10:00
Fotbal (Serie A, Nejlepší zápasy sezóny 2016/17 Fiorentina - Lazio)
10:05
Fotbal: FK Fotbal Třinec - FK Olympia Praha (Přímý přenos utkání fotbalové Fortuna národní ligy)
11:40
Magazín Premier League (PL World 9)
Kompletní TV program
Anketa
Zvládne Slavia odvetu s APOELem a postoupí do Ligy mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!