Deportivo La Coruña Španělsko - Deportivo La Coruña - Zprávy

Granada CF - Deportivo La Coruña 1:1

Sobotní várku zápasů španělské ligy odstartovala Granada s La Coruňou a utkání vítěze nepoznalo. Hosté se sice po hodině hry ujali vedení, ale šest minut před koncem zápasu si vstřelil vlastní gól Tytoń a rozhodl o tom, že se body budou dělit. Oba celky si tak výsledkem 1:1 příliš nepomohli. Granada určitě zůstane poslední, La Coruňa zase nejlépe šestnáctá.

Preview: Granada CF - Deportivo La Coruña

Granada se snaží vymanit se z pásma sestupu, protože dlí stále na posledním místě v tabulce a hrubě se jí nedaří. Teď by se však mohlo leccos změnit, protože v záchranářském duelu hostí Deportivo, kterému se proti Granadě vůbec nedaří vyhrávat.

Deportivo La Coruña - Valencia CF 1:1

Pouze remízu 1:1 brala ze hřiště Deportiva Valencia, která se potřetí představila pod trenérem Cesarem Prandellim. Netopýři s La Coruňou po brance Colaka prohrávali, ale ve druhém dějství zařídil dělbu bodu Rodrigo.

Preview: Deportivo La Coruña - Valencia CF

Ze druhé poloviny tabulky na sebe narazí v dohrávce kola Deportivo La Coruňa a Valencia. Loňskou sezonu skončily oba zápasy smírně, letos by však remíza znamenala pro oba celky spíše ztrátu.

Celta Vigo - Deportivo La Coruña 4:1

Celta Vigo doma napravila debakl z Villarrealu a sama uštědřila La Coruni další výprask. Deportivo inkasovalo ve dvou posledních kolech už osm branek! Vítězství domácích bylo zasloužené, hosté ještě v poločase udrželi remízu, ale v tom druhém hned třikrát inkasovali. Dvěma góly se blýskl Iago Aspas.

Preview: Celta Vigo - Deportivo La Coruña

Celta Vigo se na domácím Estadio Balaídos bude revanšovat za potupu z minulého kola, kdy schytala těžký debakl od Villarrealu. Podobně je na tom i La Coruňa, která pro změnu schytala tradiční výprask od Barcelony.

Messi je zpět a Barcelona znovu vítězí, Deporu nadělila čtyři góly

Ještě za stavu 2:0 pro domácí Barcelonu mohli hráči Deportiva La Coruňa doufat ve zvrat, neboť právě to se jim v předešlé sezoně na Camp Nou podařilo. Další trefy Luise Suáreze a uzdravivšího Lionela Messiho se však postaraly o to, aby se tentokrát historie neopakovala. Barcelona tak suverénně zvítězila 4:0 a po prohře s Celtou Vigo v minulém kole se znovu vrací na vítěznou vlnu.

Barcelona má proti Deportivu co napravovat

Po reprezentační přestávce se na scénu vrací zpět ligový fotbal, v němž obhájce titulu z Barcelony přivítá na Camp Nou Deportivo La Coruňa. Katalánský gigant sice ani zdaleka neprožívá vydařený vstup do nového ročníku La Ligy, ovšem na vedoucí duo madridských rivalů ztrácí stále pouze dva body a navíc se zpět do hry vrací ústřední barcelonská hvězda Lionel Messi.

Deportivo proti Sportingu spasil v samém závěru Babel

Pořádně drama bylo k vidění na stadionu Riazor, kde domácí Depor proti Sportingu Gijón díky brzké trefě Borgese dlouho vedl, ovšem hosté v pětašedesáté minutě srovnali a zdálo se, že utkání dospěje k remíze. V poslední druhé minutě nastavení se však odhodlal k ráně zdálky střídající Ryan Babel a s pomocí tyče procpal míč do sítě. Deportivo tak ukončilo pětizápasové čekání na vítězství a rázem poskočilo z oblasti sestupu vstříc klidnému středu ligové tabulky.

Preview: Deportivo La Coruña - Sporting Gijón

Sporting Gijón zažívá hodně špatné období a jedna porážka střídá druhou. Teď se to tým trenéra Abelarda pokusí napravit na půdě Deportiva La Coruña, které má obdobnou formu. Pokud je totiž někdo oblíbeným soupeřem Sportingu, je to právě Deportivo.

Atlético Madrid - Deportivo La Coruña 1:0

Opravdu po lítém boji se fotbalistům Atlética Madrid podařilo prolomit brány poměrně pevné obrany La Coruni a díky jediné brance Antoina Griezmann dvacet minut před koncem slavili nakonec zisk tří bodů. Domácí tak udrželi kontakt s vedoucím Realem Madrid a Barcelonou, zatímco hosté se dále od sestupového pásma nevymanili.

Preview: Atlético Madrid - Deportivo La Coruña

Atlético Madrid chce po vydřené remíze z barcelonské půdy nastartovat novou vítěznou vlnu, v čemž svěřencům Diega Simeoneho hodlá v neděli zabránit Deportivo La Coruňa. Galicijský celek má na své straně výhodu zápasového termínu, neboť jeho favorizovaný soupeř se musel na Camp Nou vydat ze všech sil a zároveň jej již ve středu večer čeká další tvrdý zápas Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov...

Deportivo La Coruña - CD Leganés 1:2

Překvapení se zrodilo na Riazoru, kde La Coruňa přivítala Leganés a svojí neschopností v ofenzívě mu darovala všechny body. Domácí byli dlouho lepším týmem, dokonce vedli, ale po dvou zásazích Leganés kapitulovali.

Preview: Deportivo La Coruña - CD Leganés

Deportivo La Coruňa vyzve na slavném Riazoru nováčka Leganés. Ten po dvou kolech získal čtyři body, když mimojiné dokázal obrat Atlético, jenže od té doby už bodovat nedokázal. La Coruňa zase tři zápasy v řadě nevstřelila gól.

Deportivo Alavés - Deportivo La Coruña 0:0

Zatímco na hřištích soupeřů se Deportivo Alavés překonává, před domácím publikem se ligový nováček stále ještě ani jednou netrefil. Stejně jako proti Sportingu Gijón však Alavés v pondělní dohrávce s Deportivem la Coruňa rovněž ani neinkasoval, a tak si po šokující výhře v Barceloně z minulého týdne nyní připisuje další bod za bezbrankovou remízu a zůstává v novém ročníku La Ligy neporažen.