Deportivo La Coruña Španělsko - Deportivo La Coruña - Zprávy

Preview: Deportivo La Coruña - Atlético Madrid

Minulé kolo vlastně definitivně potvrdilo, že Atlético letos na vedoucí trio jednoduše nemá. Jeho ztráta na třetí příčku se po porážce s Barcelonou zvýšila už na sedm bodů, takže v tuhle chvíli je spíše reálnější souboj o čtvrtou pozici. A protože potřebuje odrážet konkurenci, měl by na půdě trápící se La Coruni uspět.

Deportivo vyhodilo kouče Garitana a přivedlo Pepeho Mela

Ani jednu celou sezonu si v čele Deportiva La Coruňa neodkroutí mladý trenér Gaizka Garitano. Jednačtyřicetiletému kouči se stala osudnou víkendová vysoká prohra 0:4 s rovněž tápajícím Leganésem, po níž sedmnáctý Depor nadále čeká na vítězství v tomto kalendářním roce. Bilanci se pokusí vylepšit zkušenější Pepe Mel...

Leganés krásnými góly rozdrtilo La Coruňu a vzdaluje se sestupu

Přímý duel v boji o záchranu mezi domácím Leganés a Deportivem La Coruňa nakonec vyzněl jednoznačně pro první jmenované, kteří utkání ovládli v poměru 4:0 a předskočili svého sobotního soka v ligové tabulce. Ligový nováček tak utnul sérii porážek a s jednadvaceti body je šestnáctý, zatímco Depor si připisuje čtvrtou prohru v řadě a drží poslední nesestupové sedmnácté místo.

Preview: CD Leganés - Deportivo La Coruña

Deportivo La Coruña bude v sobotu v podvečer hostem na stadionu Municipal de Butarque a bude doufat ve tři body. Záchranářský duel s ním svede domácí Leganés, které se i přes občasné světlé chvíle stále trápí sestupovými starostmi.

Deportivo La Coruña - Deportivo Alavés 0:1

Proměněná penalta Manua Garcíy rozhodla o vítězství Alavése na půdě La Coruni. Oba celky se letos potkaly už třikrát, a jak na podzim, tak v novém roce v rámci Copa del Rey skončilo utkání vždy remízou. Dal se tedy očekávat vyrovnaný souboj i nyní, což se jen potvrdilo. Rozdíl mezi oběma týmy se v tabulce navýšil už na propastných jedenáct bodů.

Preview: Deportivo La Coruña - Deportivo Alavés

Deportivo Alavés si líže rány z minulého kola, ve kterém utrpělo otřesný debakl od Barcelony. Šanci na reparát má v sobotu odpoledne, kdy se utká s domácím Deportivem La Coruña. Ani jeho sezona se totiž nevyvíjí právě nejlépe.

Athletic Bilbao - Deportivo La Coruña 2:1

Deportivo na San Mamés dlouho vedlo, jenomže nakonec odjíždí z Baskicka s nepořízenou. Athletic nejprve dvacet minut před koncem srovnal a minutu před závěrečným hvizdem zasadil soupeři smrtící úder. Hrdinou se nestal nikdo jiný než Aritz Aduriz.

Preview: Athletic Bilbao - Deportivo La Coruña

Bilbao se léčí po těžkém utkání s Barcelonou, které ho stálo mnoho sil. Po sérii několika nepříliš příznivých výsledků se navíc baskičtí Lvi propadají tabulkou níž a níž. Naštěstí pro ně jim los nadělil velmi vhodného soupeře, Deportivo.

Preview: Deportivo La Coruña - Real Betis

Trochu netradičně má španělská LaLiga dnes na programu dohrávku odloženého 21. kola, v níž na sebe narazí celky Deportiva La Coruña a hostujícího Realu Betis. Zatímco domácí budou na Estadio Riazor chtít navázat na poslední výhru, béticos se v minulém kole moc nedařilo a prohráli.

SD Eibar - Deportivo La Coruña 3:1

Eibar si po minulém výprasku od Barcelony výrazně spravil náladu, dokázal před vlastními fanoušky skolit o záchranu bojující La Coruňu a znovu všem naznačil, že by rád zabojoval o evropské poháry. Deportivo v Baskicku přišlo o svou solidní sérii sedmi zápasů bez porážky především díky mizernému vstupu do utkání.

Preview: SD Eibar - Deportivo La Coruña

Z Deportiva se poslední dobou stává expert na remízy, což by tým z Galicie rád přerušil občasnou výhrou. Usilovat o ni bude v Eibaru, kterému se rovněž nedaří tak, jak by si asi jeho fanoušci představovali.

UD Las Palmas - Deportivo La Coruña 1:1

Pátá remíza v řadě, takové bylo resumé La Coruňi na Kanárských ostrovech. Las Palmas potřebovalo nad svým soupeřem zvítězit, aby se nějakým způsobem přiblížilo pohárovým příčkám, nicméně o poločasové vedení, které mu zařídil ve 13. minutě Mateo García, přišlo po přestávce díky trefě Florina Andoneho z 69. minuty.

Preview: UD Las Palmas - Deportivo La Coruña

Las Palmas začne nové kolo svým pátečním duelem a bude v něm chtít prolomit jednu starší kletbu. Velmi často se týmy o své domácí prostředí opírají a hraje se jim v něm lépe, ale v případě Las Palmas a jeho soupeře Deportiva La Coruña je to o něčem jiném.

Deportivo La Coruña - Villarreal CF 0:0

Poslední zápas sobotního programu osmnáctého kola La Ligy žádnou fotbalovou hitparádu nepřinesl. Deportivo La Coruňa s Villarrealem se totiž musí spokojit pouze s bodem za bezbrankovou remízu, kterou si fanoušci na stadionu Riazor v hustém dešti rozhodně příliš neužili.

Preview: Deportivo La Coruña - Villarreal CF

Nový rok zatím nevychází ani jednomu z támů, které se v sobotu večer ještě střetnou. Na stadionu El Riazor se domácí Deportivo pokusí konečně prolomit smůlu, kterou má v těchto týdnech. Jeho sokem bude favorizovaný Villarreal, který rovněž mnoho formy nepobral a jeho umístění se zhoršuje.