Bologna FC Itálie - Bologna FC - Zprávy

Selhala i Atalanta, tři body z Gewiss Arény veze Boloňa

Soumrak favoritů nebere v italské nejvyšší soutěži konce. A před vlastními diváky selhala i Atalanta. V zápase s Boloňou dvakrát inkasovala po změně stran, domácí na to nedokázali nijak reagovat. Boloňa tak vyhrála druhý zápas v řadě a posunula se už na osmé místo.

Atalantu čeká doma těžký souboj s Boloňou

Atalanta je po dvou výhrách zpět v boji o Ligu mistrů a přiblížit se cíli může doma proti Boloni. Hosty není radno podceňovat, nemají vůbec špatnou formu, a navíc Atalanta není doma letos nejjistější. Ze třinácti zápasů jich vyhrála jen šest.

Boloňa vyřídila "Zebry" za padesát minut

Nečekaně až snadné vítězství si připsala v neděli odpoledne Bologna. Proti Udinese se třikrát prosadila za padesát minut, takže zbytek zápasu už se jen dohrával. Je to překvapivý výsledek, vzhledem k tomu, že "Zebry" v minulém kole přejely obhájce titulu AC Milán.

Udinese porazilo AC a teď chce skalp Bologně

Nedělní program 28. kola Serie A začne duelem na Stadio Renato Dall'Ara v Boloni, kam se dostaví Udinese. "Zebry" přijedou v dobré náladě a pokusí se protáhnout sérii výher už na tři utkání v řadě.

Řecká spolupráce zachraňovala Bologni bodový zisk. Salernitana remizovala potřetí v řadě

Hráči Salernitany remizovali ve 27. kole Serie A na vlastním hřišti s Bolognou 2:2. Granata se v průběhu utkání dostala hned dvakrát do vedení, ani v jednom případě jí však nevydrželo ani 10 minut. Velký podíl měl na konečném výsledku hostující Georgios Kyriakopoulos, jenž si připsal dvě asistence, přičemž tu druhou v gól zužitkoval jeho krajan Charalampos Lykogiannis. Tým ze Salerna tak sice mohl ze zápasu vytěžit více, zároveň ale neprohrál již počtvrté v řadě, díky čemuž se pomalými krůčky vzdaluje od sestupového pásma.

Salernitana se chce vyhnout sestupu, Bologna sní o pohárech

Salernitana se zuby nehty drží v první lize a snaží se uchovat si odstup od sestupujících týmů. Poslední dobou se jí daří bodovat pravidelně a proti Bologně si bude chtít připsat čtvrtý úspěch v řadě.

Lazio se v Boloni neprosadilo, duel skončil 0:0

Bezbranková remíza se odehrála na severu Itálie v Boloni. Domácí výběr hostil v sobotu večer třetí tým tabulky Lazio a nakonec ho dokázal obrat o důležité body. Bohužel divácky atraktivní byl jen první poločas, který nabídl alespoň některé brankové příležitosti včetně tyčky. Biancocelesti mohou po tomto víkendu opustit příčky zaručující Ligu mistrů.

Lazio chce znovu uspět, Bologna to s ním ale umí

Lazio se pokusí vylepšit si chuť po nepovedené anabázi v evropských pohárech na půdě nebezpečného soupeře. Na Římany totiž čeká Bologna, které se poslední dobou velmi daří a platí to i o vzájemných zápasech s Laziem.

Turín díky Karamohově brance porazil marnou Bolognu

Turín zvládl domácí utkání a díky jediné brance Yanna Karamoha z první půle si nechal všechny tři body. Díky nim se posunul už na deváté místo a dál žije svůj sen o pohárech.

Turín chce reagovat na ztrátu z derby proti rozjeté Mottově družině

Turín má za sebou neúspěšné derby s Juventusem, z něhož se bude chtít rychle oklepat. Nemá na to ale zas tak moc času, protože Bologna už se chystá do Piemontu a přiveze si i překvapivě solidní formu.

Bologna překvapila Inter, ten sestřelila rána Orsoliniho

Po úterní dohrávce se dost možná změní majitel druhého místa, protože právě to dnes dali k dispozici hráči Interu. Nerazzurri totiž nedokázali reálně ohrozit skvěle bránící Bolognu a navíc sami vyrobili chybu, kterou Bologna díky Orsolinimu neváhala potrestat.

Motta proti své minulosti. Bolognu navštíví Inter

Nedělní odpoledne nabídne střet Thiaga Motty s jeho někdejším klubem, s nímž ho pojí silné pouto. Inter, který se na půdě Felsinei představí, se dostává do solidní formy a po úspěchu v Lize mistrů bude chtít další body i ze Serie A.

Sampdoria se výhry znovu nedočkala, tři body si odvezla Boloňa

Sampdoria Janov prodloužila trápení na vlastním stadionu a nevyhrála ani proti Boloni. Už to vypadalo, že se na Luigi Ferraris budou dělit body, ale výhru Rossoblu vystřelil v nastaveném čase Riccardo Orsolini.

Janov uvidí souboj dvou někdejších spoluhráčů. Stankoviće otestuje Motta

Sobotní program 23. kola Serie začne duel mezi trápící se Sampdorií a Bolognou. A kromě jiného proti sobě postaví dva někdejší spoluhráče a úspěšné záložníky, kteří teď stojí na opačných stranách coby trenéři.

Monza dál válí, tři body jí v Boloni vystřelil Giulio Donati

Nováček z Monzy natáhl sérii bez porážky už na osm zápasů a nadále stoupá tabulkou vzhůru. Na tři body mu tentokrát stačila jediná trefa Giulia Donatiho, hráče, který podle původních prognóz ani neměl hrát.